Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, presne tak :-D . Teraz je chrustík, drobček, lásočka... :-D ... Dadi, už som Ti dnes chcela písať, že ako si sa vydala, nemáš sem čas ani kuk :-D
Odpovedať
Ahoj. Dadi, na aku stranku to mame pridat tie zrekonštruované byty? Lucka, nebola si s Lukáškom s utorok plávať?
Odpovedať
Profilova fotka
nie zuzka nebola. len mi nehovor ze bolo fotenie lebo ma porazi. v utorok nas ockovali tak sme nemohli ist
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ja sem predsa chodim a aj obcas prispievam
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka adresu mas v IP, aj ostatne baby, nezabudnite sutazit 8-)
Odpovedať
Lucka, nie neboli sme fotiť, len som niečo chcela vedieť o jednej mamičke. Dadi, idem to obkukať.
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu zuzi tak to som si vydychla. :-p :-D a uz viete kedy mate ist fotit? inak ako sa citis? nevolnosti sa zatial nedostavili ci aj ano.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to je aka súťaž, asi prerábka bytov viete niečo podrobnejšie kedy končí možno dovtedy stihneme aj dokončiť domček :-D. Od pondelka stierkujeme (teda nie my ale Ivka tvoj ocino x-) ) Ozaj Lucka ohľadom tej autosedačky kukala som tu babypoint je fakt super aj som našla inzerát za 2999,- no Michal ma zrušil ako žiadosť na byt. Vraj on už kukal autosedačky a crash tasty na nete a čudovali by ste sa ako hrozne dopadli, už pri 40 km rýchlosti by dieťatko havariu neprežilo našiel len 4 značky ktore vraj odporučaju technici čo ich testovali ,tak som zvedava ked to z roboty prinesie domov, že ktoré to budú. A samozrejme na ich cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
dadi Tobinko dakuje za pochvalu aj mne sa ta fotka páči. :-D Ozaj Ivka mohla by si sa mi ozvať mám niečo pre teba x-) a ak tie veci čo som ti dala nepotrebuješ mohla by si mi ich priniesť. Ale ak ti je niečo dobre nehaj si to a kludne to môžeš nosiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj zabudla som sa pochváliť, Tobinko na deň matiek celý deň hovoril mama x-) no to bol ten najkrajší darček na svete. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak to je super darcek. x-) moj ako po rocny vravel mama a potom zrazu sek a mama nepovie uz ani nahodou. dokonca ani ma. ]-( a ked mu poviem ze zlatko povedz mama tak on povie kde je. :-D zlate to dieta. ale on celkovo od vtedy co lozi a chodi tak sa viacej venuje tomu ako rozpravaniu. takze asi je to fakt pravda ze babo bud keca alebo sa hýbe. k tým testom. janka ak sa budes drzat toho tak mi ver ze budes musiet kupit sedacku ako je concord a ta ta vyjde okolo 9000. to su vraj najbezpecnejsie sedacky. ale nie som blazon aby som dala za sedacku tolko. vsak mi nikam dalej nechodime a na cestu do zvolena, resp. sliac alebo BB nam staci aj tato za 3000. ja som ju objednavala z MMB tiez za 2990. a postovne bolo 200 sk.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka :-D dufam že to tobina neprejde to mama super sa to počúva :-D no asi ho to po čase prejde pretože asi pred 3 týž. sa naučil kývať a už ho to prešlo už nedá papa ani keby neviem čo. S tým behaním a rozprávaním máš pravdu, dietatko bud skoro behá alebo kecá. A tie autosedačky ved aj ja som zvedavá čo vybral Michal ale ani ja za autosedačku nedám toľko penazí čo som. Tá babypoin sa smi páčila. No dnes môj manžel bol kupovať prosím pekne auto v Košiciach ja sa už z neho asi zbláznim :-N vraj táto mazda je malá =-) no on chce take auto aby sa všetko vmestilo do kufra a nemusel skladať stále kočík takže tak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
k autosedackam sa vam neviem vyjadrit, ale cena nie vzdy zodpoveda kvalite alebo bezpecnosti. 8-) som mudra, ze? ak travite vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ja som s drobcom sama doma ale ked dojde manžel ideme na stavbu a k našim naobedovať sa :-D aty čo porábaš? musim končiť lebo drobec mi rozoberie PC :-N už mi vzal antenku od netu tak pekný víkend papa
Odpovedať
Profilova fotka
moj tiez surfuje po autobazaroch a vymysla... ale nejdeme ziadne kupovat. Poobede pojdeme do zahrady a prejst sa so psom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , dnes aká strašná búrka bola ráno =-) , ani z postele sa mi nechcelo 8-( . A ku tomu je ešte pondelok, začiatok týždňa, bleee :-S . Ešte že vo štvrtok idem k Dr., ale aj to na cukor, takže nič príjemné :-D . Janka, tento týždeň sa určite ozvem x-) , to si nenechám ujsť x-) . Dadi, tak chlapi len vymýšľajú, na to si zvykni :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno :-) aj na strednom SK je také hrozné počasie ??? =-) tu leje ako z krhly, chladno, zamračené, na spanie akurát tak :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka, aj tu je zamracene a poprchava, spala by som ani nevies ako |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, ved si uz daj aj ty fotku nevesty ;-) uz predsa taku mas :-) idem si dat kavu lebo zaspiiiim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-D , je pod mrakom, vypadá to na celý deň, takže budem mať čo robiť, aby som nezaspala v práci na stole :-D Janka ako sa máš po včerajšej dlhej prechádzke? :-) To bola teda fuška aj pre mňa :-D , prišla som domov a vyvalila sa pred telku a nepohla :-D . Ešte som si obzerala vecičky, sú nádherné - ďakujeme ;-) x-) . Aj Stanko bol z nich hotový :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fotka zemena ;-) Ivka aj ja som sa vcera vytesovala z detskymi vecickami ;-) V pondelok chceme ist pozriet Jarku, tak som jej nieco nakupila.
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, my sme chceli ísť v nedeľu, ale boli v LC, takže nám to nevyšlo :-| . Možno pôjdeme túto nedeľu :-) , musíme sa dohodnúť ešte... Konečne si si zmenila foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis Dadi, hned je to lepsie :-D ked uz sme na tomto svadobnom webe :-) a Jarka uz má babatko? =-) ako sa vola? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked mi to Mirka prikazala ;-) mne to ani nenapadlo Do konca tyzdna by sme mali mat aj DVD, tak sa tesim ze si pripomeniem tie krasne chvile. No dufam ze v pondelok doobeda budu doma, lebo este o tom neviem. Idem konecne na Sliac na gyncu, tak by som ich na chvilu dobehla pozriet.
Odpovedať
Profilova fotka
olebo mi to napadlo az vcera, ked som obzerala tie vecicky
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka no ja som bola tiež unavená a Tobinko na moje prekvapenie zaspal tak ako vždy o pol 9 už bol hotový :-D no nejak mi nechcel jesť 240ml skoro na 4krát (stále robil brm brm na puse) a v noci o pol 2 sme jedli znovu 8-( ach ten môj papaj. Ale teraz spinkal dve hodinky len neviem ako to vydržíme do večera ked nemôžme isť von. :-( Som rada že sa vecičky páčia , Stanči bol nameko čo :-D vytešuje sa skoro tato (ako to hovorí Michal :-D ). Som rada že môžem pomôcť aspoň takto aj mne to veľmi pomohlo. Ono sa to nezdá ale drobec toho potrebuje dosť hlavne ak je kakavý ako Tobinko alebo grckavý. Ved uvidíš. :-D :-D už musim isť lebo Tobino sa tu zlostí a taha mi kábel od notebooku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. ako sa mate? my dost trpime kedze je hnusne pocasie a neda sa ist poriadne vonka. ]-( tak vymyslat lukaskovi denny program ma teda dost vycerpava. :-D stale vymysla blbiny aby sa zabavil. najnovsia zabavka ja skrývanie sa v skrinkach alebo vyhadzovanie 200 ks guliciek z bazena. z coho mam ja obrovsku radost ked to mam potom za nim riadit. 8-( :-D vcera som pridala nove foto ako sa mi skryl do skrini v kuchyni kým som sla po plienky. :-D no a práve sa mi zatvoril v obyvke tak ho idem vypustit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak to si dobry program nasiel, fotky su super, uz je to poriadne velky chlapisko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lucka poznám aj nás to terorizuje ked nemôžme isť von Tobinko je potom umrnčný a tiež nevie čo zo sebou začal ho fascinovat smetný kôš ide ma roztrhnúť od jedu ked ho vidím ako vyberá zasraté plienky :-N a to je len moment čo sa napríklad otočím po flašku ked robím papať. Už aj bežkáme ke ho držím za ručky x-) Lucka aku značku jogurtov dávaš malemu? Lukáško je krásny chlapec bože ako to uteká ake su už veľke tie naše deturence, tobinko bol včera na stavbe kuknuť ako to ide Ivkinmu ocinovi a poviem vám paráda ak to pôjde takto dalej čoskoro sa budeme sťahovať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka super ze vam to pekne vychadza z domcekom podla predstav. x-) a budeme sa konecne moct strertavat na pol ceste. :-D :-D :-D ja som zo zaciatku davala aktiviu bielu bez cukru, nie tu sladku, potom som pridala aj dobra mama s prichutami. a dost casto sme zo zaciatku davali aj tie jogurtiky z DM baby yogo alebo ten detský dezert. neviem ci to poznas je to balene tak ako frutapura napr. no a od roka konecne mozem davat aj pribinacika a rozne termixy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?