Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, no čo, ako si dopadla? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, veruze mam take zive striebro... ;-) a nenudim sa teda absolutne.. vsak v sobotu u nas bola peta, mala moznost zazit ten moj poklad a to dominika mala v sobotu dobry den, bola relativne kludna... ivuska, jasne ze stihneme zorganizovat nejake stretko, vsak kludne mozme dohodnut uz aj termin a cez leto nema ani monika skolu cize by sa mohla zucastnit aj ona ... vsak, Monika???? zunka, dominika ma 4mesiace, uz je z nej velka slecna ... a nebooooooooooooj vsetko bude v poriadku ....
Odpovedať
Už som späť od Dr. A je to OK! Ľudia, skoro som odpadla, keď mi to povedala. O mesiac idem na kontrolu. :-) Neviete si predstaiť, aká som šťastná. Akurát šéfovci mi to tu dnes trochu znepríjemnili, že nejak často chýbam ( 2x som bola u dr za 10 mesiacov cez pracovnú dobu ]-( ).
Odpovedať
Profilova fotka
to je super Zuzanka, tesime sa vsetky s tebou. Drzim palce aby bolo vsetko uz len v poriadku a ty za par mesiacov drzala v rukach zdrave a krasne babatko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunkaaaa, ja som taká šťastná aj za Teba x-) x-) x-) . Vidíš, veľa krát sa aj Dr. mýlia a my hneď myslíme na to najhoršie. Drž sa a užívaj si to!!! ;-) Na šéfovcov kašli a vybavuj si PN ;-) . Spomeň si, čo Ti vravela Gabika ;-) . Nestoja Ti za to ]-( Dorka, tak navrhni Ty, máš právo na výber :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeee zunka ... super, tesim sa s tebou .... kasli na sefovcov, nestoja ti za to aby si sa rozculovala a skodila nielen sebe ale aj malej fazulke ivuska, kuknem do kalendara a napisem... moze to byt aj cez tyzden alebo len cez vikend....??? a dakujem za pravo vyberu ... ;-) kedy nastupujes na MD???
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaaaaaaaaaaaaaa som taka rada ze je fazulka v poriadkuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) x-) x-) som intenzivne na teba myslela o tej pol 2. tak drzime palce nech fazulka pekne rastie. a ty jej pekne pravidelne davaj papat a nestresuj ju. jasne :-N :-D a ja na tvojom mieste by som asi fakt zvazila tu PN. nina tak to si teda uzijes. ja som mala relatívne kludne dieta kým nezistilo ze ma nohy. od vtedy katastrofa. ale aspon uz bezka sam a nemusim za nim chodit. to bolo o nervy. mne je to ako vzdy jedno kedy a kde. ja som taka prisposobiva v tomto. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, mne je to tiež jedno. Môže byť aj cez týždeň :-) . Oficiálne na MD nastupujem 17.7. (ak bude Dr. počítať prvý stanovený TP), ale chcela by som robiť len do konca júna. No neviem, či sa nebudem doma nudiť :-D Lucka, vraj kým nezistilo, že má nohy :-N . Ty ma vždy vieš rozveseliť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzanka aj Gabika ta pozdravuje a odkazuje ze sa mas na sefovcov vykaslat ;-) Doniesla mi fotky tak ich idem vyvesit, pre tych co ich este nevideli. Mne je tiez jedno kedy, ale teraz by sme to mohli spravit niekde vo ZV
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, aj ja sa veľmi veľmi s Tebou teším, že je všetko ok, nech Ti to rýchlo a v šťastí prejde a mala bábätko nie len v brušku ale aj doma v postieľke :-) . Veľmi som Ti to priala a strašne sa teším! Ja cez leto určite na stretko prídem x-) ... teda dúfam :-D. Budem sa veľmi snažiť. A som tiež za Zvolen. Len neviem, či Iwuš bude vládať prísť:-D . Joj, ale nedajte to prosím od 12.07. do 20.07. A neviete čo je s Peťkou? - myslím, že mi písala, že má dnes štátnice =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zas obsadeny termin 8. - 15.6
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, ak nebudem vládať, tak sa aspoň dokotúľam :-D :-D :-D . Zatiaľ necháme na Dorku, nech určí termín a potom sa každá vyjadrí, či áno alebo nie, no nie? ;-) O Peti neviem nič :-S , snáď sa ozve. Dadi, ja si fotky ešte pozriem, v kľude :-D Pekný dník x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucka, prajem Vám všetko dobré k druhému výročiu Vašej svadbičky :-) . Som si dovolila spomenúť na Vás :-D ...a nejakú dcérku ku tomu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka graaaaaaaaatuluuuuuuuujem z celého srdiečka x-) x-) No a teraz hlavne dobre papaj v prvom 3mestri je to veľmi dôležité a hlavne veľa kľudu. PN by bola najlepšia ale to musíš zvážiť ty. Ja som bola PN na rizikovom od 9tt, doma som si to užívala aj ked bola niekedy nuda ale preto mám asi take kludne bábo. :-D Stretko v lete môže byť, dátumu sa prispôsobem.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule.... Zunka gratulujem x-) ... a nech je uz vsetko bez problemov, zasluzis si aj ty taku riadnu injekciu stastia ;-) Monicka, statnice mam buduci pondelok... teraz vas tu kus zanedbavam, bo sprtam a tak okolo toho secko 8-( Dadka fotky mate velmi peknucke x-) Minus, no Dominicka je kuzelne babo, som sa nevedela vynadivat na nu... zlatunkaaaa x-) ... len sa bojim priblizovat teraz k tymto babencom, bo som minule natahovala nasho Nikolaska a jasne, ze ma trafil nozkov do bruska... ta mam taku obavu chytat male babence na ruky, aby si si nemyslela, ze som ju ani nepochovala!!!! Ale je kuzelna! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. tak ja som nemala 2 dni net a poviem vam ze som mala ine abstaky. :-D normalne som nevedela co robit ked krpec spal. :-D vcera sme boli na poradni na ockovani. nastastie to malý zvladol super ani nezaplackal ked ho pichli. ale zato ked ho isla pocuvat to bol cirkus vtedy. :-D a mame 9800g. peti drzim palce v pondelok. ;-) jej ivka si zlata ze si si spomenula. nie ako moj manzel ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka, Luky uz je velky chlap, hadam nebude revat koli nejakej inekcii ... ale aby ho obchytkavala nejaka zenska v takom mladom veku, to sa mu asi velmi nepaci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak musíme sa pochváliť už 5 deň spinkáme celu noc, teda papame až ráno o 5 pol 6. A ráno potom výživku o 8 a spinkáme od pol 10 do pol 1 x-) potom ideme vonku pokukať brm brm (autá) (Tobinko asi bude maniak do aut čo ten dorába ked ide nákladiak :-D ) a potom o 4 sa napapáme a ideme hajať tak do pol 6 potom ideme ešte von pred kupaním. Tak suuuuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrr režím aby som nezariekla :-x
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak paradaaaaaaaaaaa. super tobinko je zlatý chlapcek x-) x-) x-) ja chcem aby malý spaval uz len 1 krát denne tak mu postupne posuvam doobedný spanok. a poobede ho uz nedavam buvat. ale vcera napr nevydrzal aa zaspal v kociku po desiacky pol 7 vecer cestou na zmrzku. a ja som to zistila az ked som mu sla dat kornutok do ruky. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka :-D drobček, poznám aj nám sa to niekedy stane že ho odpáli napr. v pondelok sme boli kupovať umývadla do kupelni v BB a malý zaspal pod rohami a to bol vyhajaný lebo spal od 4 do pol 6 ale v aute bolo teplo tak ho to asi uspalo no ked auto zastalo tak bol hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj vzdy v aute zaspal. ale teraz radsej cumakuje z okna. takze v aute spi uz malokedy. jedine ak niekam cestujeme v case jeho spanku. :-D janka vy este pouzivate vajicko ci uz mate normalnu autosedacku?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcata :-) tak rada by som sa aj ja zucastnila vasho letneho stretka x-) x-) x-) zatial sa mi nedalo ani raz prist :-( vzdy vyslo na vikend, pripadne den, ked som nebola doma :-( Ak by to bolo možné, tak ja sa budem budem nachádzať na našom krásnom strednom SK - v juni asi 20-21.jun 4.-6.jul, 18.jul, 26.jul, august je ešte veľmi ďaleko a aj pre Ivku asi bude lepší ten júl, čo Iwus? ;-) x-) Dadi, krásne svadobné fotočky, Gabika zase zase vytiahla ;-) tie s púpavami sú super :-) Zunka blahoželám k malej fazuľke x-) Mina, Jajus, Lucka,Arimzv - chutne deticky - jedno krajsie ako druhe x-) x-) x-) Peti drzim palce na statnice - nejak som to tu prehliadla, ci ich mas pred sebou alebo za sebou??? :-N a ako rastie babatko? Iwus - tak ake meno ste vybrali pre chlapceka? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ano Tobinko je ešye vo vajíčku ale musime kupiť autosedačku lebo vaíčko mu je už malé. Len neviem aku autosedačku nemáš typ. Aj som niečo kukala ale toho je tak neviem. Minule ked som písala ako Tobino spinka som to zariekla ani včera a ani dnes cez deň tak nespal |-| noc prespinká (len je v byte hrozne teplo tak sa budí, aj vetrám no nepomáha to :-( ) už nabudúce asi budem ticho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme došli z poradne už sa drobec nevedel dočkať kedy ho uložím do postieľky v kočíku už nechce sapať, a ked tak len zdriemne na pol hodinku. Tak vážime 9980g :-D paráda čo, myslela som si že to bude aj viac :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak ste nas uz dobehli :-D my mame 9800g. ale na to kolko spapa ten tvoj papkac tak je to slaba vaha. :-D co sa týka tej sedacky tak ja som objednavala z netu Babypoint atos je to 9-25kg. ja som nechcela tu do 36 kg lebo sa mi zdaju strasne velke a nedaju sa polohovat. tato je polohovatelna najviac zo vsetkých ake som videla. a aj cena super vysla ma na 3000 sk. a som s nou fakt max spokojna. najprv som chcela babypoint zenith ale ta je o 700 sk drahsia a rozdiel skoro ziadny len v dizajne. mirka lukasko dakuje za pochvalu. ja sa prisposobim hocijakemu terminu takze na mne to nezalezi. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , Lucka, tak to je fakt dobrá cena autosedačky ;-) . Janka, tak Tobinko je chlapisko :-D . Ale radšej nech pekne papká ako by mal stravu odmietať, no nie? Zvalka, na mene sme stále nie dohodnutí :-D . A obávam sa, že meno vyberiem až pri pohľade na malého :-D . Ináč to nevidím :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak kuknite pridala som pár fotiek do nového albumu TobiaskoII. Ivka a ako sa prihovárate malému? Ci meno by aj bolo len sa neviete dohodnúť? Ja som napísala na papier 10 mien, ktoré prichádzali do úvahy a potom sme vylučovali
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, oslovujeme ho všelijako, len nie menom :-D . Ale snáď nezostane bez mena :-) Album som si už pozrela x-) , veliký a zlatunký Tobinko :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, ten je zlaty a veliky chlapisko, foto s tou motorovou pilou nema chybu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ani my sme maleho neoslovovali menom kedze do poslednej chvile sme sa nevedeli dohodnut ci lucasko alebo lukáško. :-D tak bol stale len zlatko bubino a pod. :-D janka veru zlatucky je tobinko. super foto x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?