Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka to vobec nic enznamena. aj mna na zaciatku tehu stale bolelo brucho ako pred kramami. tak mysli pozitivne ta mala fazulka to potrebuje. aj ked viem ze je to tazke. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj mne je totalne na prd. boli ma brucho. po 2 týzdnoch meskania som totiz konecne dostala kramy a teda stoja za to. :-p ale na stretko pridem urcite. nadopujem sa niecim. :-D idem si teraz trocha lahnut s malým nech som fit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka aj mne to dnes prislo, tak budeme na "ruzovych lentilkach" minimalne dve ;-) Budes ma cakat na zastavke?
Odpovedať
Este aj v robote bolo včera a dnes strašne - stresy a plno roboty. A tie všetky vyšetrenie, som z toho taká doplašená, že sa neviem ani zhlboka nadýchnuť. :-S Poobede bude dúfam menej ľudí, že si konečne aj sadnem.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi mate viac ludi, ked maju na policii strankove dni a tak?
Odpovedať
Dadi, ano. A ešte tu nie su 2 kolegyne, tak je to o držku. Ale práca ma baví, tak sa to dá.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti nezavidim, ze musis zaskakovat aj za ne. Aj na policii bolo vela ludi, a ked som musela ist na 3 rozlicne oddelenia. Ale bolo to zaujimave, bola tam aj ta baba v hnedom co sa bola fotit skoro hned po mne. Tak sme sa spolu presuvali po oddeleniach. Este aj svadbu a fotenie pred svadbou na zamku sme mali naraz. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, to že Ťa bolí bruško nič neznamená ;-) . To je normálne ;-) . Dadi a o koľkej prisľúbila Gabika účasť? A budeme aj papať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka o koľkej ti mám zazvoniť?
Odpovedať
Profilova fotka
Gabike som povedala ze je stretko o 17,00. Povedala ze by chcela aj ona prist hned na zaciatku. No to by aj mna zaujimalo ci si dame aj nieco do bruska. Pizzu z DT som este nejedla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, za päť päť budem pripravená čakať na Teba :-) Môže byť? Dadi, tak v tejto pizzke robia nielen super pizzu, ale aj cestoviny, zapekané zemiaky...a hlavne veľkéééé porcie :-D :-p Tak som zvedavá, či sa Gabike poradí prísť na čas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Peťka mi písala o stretku, no bohuzial sa mi dnes nedá. Ideme dnes s drahým oslavovať a vcera sme mali výročie svadby a ani sme spolu neboli, takže aj to presúvame na dnes. Tak Vás všetky pozdravujem, potrkotajte a pozdravujte odo mna aj Gabiku. Zunka!!!! Nejaké dobré správy???!!! Veeeľmi sa teším!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Monika ahoj ;-) . Aj som predpokladala, že Tebe sa dať nebude :-D . Ale nie...všetko len to naj naj naj k meninám, veľa zdravíčka, šťastíčka, pohody x-) a všeeeetko čo si želáš ;-) Fíííha, už dva roky od svadby :-) , to ale beží... Gabiku pozdravíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj Moni, vsetko dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ok môže byť, Gabika mi volala dojde skusi prisť na čas. Monika všetko najlepšieeeeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadi budem ta cakat. práve som si pospala 2 hodky tak som ako rybycka. mozem hýrit do noci :-D :-D :-D jasne ze sa bude jest. ja som dnes nemala este nic v ustach tak sa tesim na pizzu. aj ked som ju mala aj vcera vo zvolene. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka pizza sa da jest kedykolvek a v akomkolvek mnozstve, teda aspon ja mozem
Odpovedať
Profilova fotka
zeny kuknite moj album aku peknu gratulácii tam mam. :-D :-D :-D teda kto sa dokaze hrabat v albumoch skoro 2 roky starých musi mat teda fakt velaaaaaa volneho casu. :-D
Odpovedať
Babky zlaté. Volala som teraz za tú krv. Takže hormón HCG stúpol o dosť :-) . Tak už vydržať do pondelka na to sono a veriť, že malá fazuľka sa už ukáže.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. som velmi velmi rada ze je to vsetko na dobrej ceste. x-) x-) x-) x-) x-) neboj v pondelok sa fazulka ukaze v plnej krase. joj dobra spravicka hned z rana potesi. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ja som vravela, že je to tam :-D :-D neboj fazuľka sa ti v pondelok ukáže mávať ti zatiaľ nebude ,nato si ešte budeš musieť počkať, ale hlavne že tam je x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata,tak som sa sem konecne dostala, dufam ze stihnem napisat aspon par riadkov, kym sa dominika zobudi...nooo ani neviem kde mam zacat ...toooooooolko sa tu toho udialo .. ivuska, ako babatko v brusku??kopcuje,kopcuje??sa ti to uz zacina kratit, uz si za polovicou vsak??vsetko v poriadku,ako sa citis??? petus, a ty ako rada by som ta videla nepridete nahodou v sobotu k nam??? lucka, lukaskovi gratulujem k prvemu rociku, je to riadny chlapina, na spapnie ... boooooooze ten rok ale ubehol,co??? zunka, jeeeeeee gratulujem, pevne verim a drzim palce ze bude vsetko v poriadku a fazulka bude rast a rast a nebude mamine robit neplechu ... jeeeeeeee tolko buducich mamiciek naraz... sa taaaaaaaaaaaak strasne z toho tesiiiiiiiim.... monika, a ty co ??,uz len ty chybas do spolku .. a kodada .. dadi, gratulujem k stavu manzelskemu uz musiiiiiiiiiiiiiiiim bezat ...
Odpovedať
Profilova fotka
..a ako dopadlo stretko???taaaaak ma mrzi, ze sa mi nedalo prist... ale od tohto mojho maleho certika sa neda ani pohnut, poviem vam fakt mam co robit aby som ju zvladala...je to riadne temperamentna babizna...ale nedala by som ju za nic na svete .. dufam ze sa cez leto podari este nejake stretko dohodnut a bude sa mi dat prist .. ;-) to by sme mohli nieco dohodnut aj s detickami .. proste stretko maminiek a buducich maminiek .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. No co babule ako stretko? mne to nakoniec nevydalo, ale nabuduce! :-N A dufam, ze tentokrat bol aj fotak s vami ;-) . Ahoj Mirus. A co mate garden party v sobotu? akurat pred hodinkou som sa slubila na sobotu ku kamoske, ale uz by som ta konecne aj ja rada vidiet... a nie len teba ;-) :-D Dominicka rastie ako z vody, co? Musime sa stretnut isto... bo som zvedava na vas ;-)
Odpovedať
Peta, stretko bolo, ale fotak nebol. :-. Mina: koľko má mala Dominika?
Odpovedať
Profilova fotka
peti fotak bol ale fotky nie su. :-D :-D :-D akosi sme sa k tomu nedostali :-N :-D dorka to mas take zive striebro doma? aspon sa nenudis. :-D tak to by bolo super stretko aj s detickami a aj tými v brusku. a kludne sa mozu pridat aj tie co su este len v plane. :-D
Odpovedať
Ahojte. Ja tvrdnem v robote :-( . V sobotu je riadna nuda.
Odpovedať
Profilova fotka
joj zuzi tak ty este aj v sobotu zarezavas? :-( my sme dnes celý den boli vonka. bolo celkom pekne tak sa drobec vybehal do sýtosti. a mamina s nim. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-D . Zunkaaaa, ja sa taaaak tešííííím x-) x-) x-) . Super správička ;-) . Zajtra o pol druhej na Teba myslím a nezabudni nám dať vedieť, ako si dopadla, ok? :-) Dorka, ahooooj. Tak Teba som pekne dlho nevidela :-| . Ale som rada, že sa máš ok. My sa máme tiež fajn, áno, už som za polovicou, som v 25tt :-) . Neuveriteľne rýchlo to všetko beží :-) . O chvíľu budem aj ja taká zaneprázdnená ako Ty :-D Peti, foťák bol, ale čas nie :-D S letným stretkom súhlasím aj ja. Teda ak sa stihne zorganizovať do augusta :-D
Odpovedať
Bojím, bojím :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?