Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som pridala aspon par amaterskych foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, teším sa na ďalšie fotky ;-) , tak sa poponáhľaj :-D . Sympatický párik :-) . Písala mi Zunka, že aj by prišla na stretko, ale jej sa bude dať najskôr o pol siedmej...nevie, či budeme ešte tam o takom čase...to sa musíte vyjadriť aj ostatné, nie len ja sama :-) . Ja zatiaľ nemám žiadne povinnosti, ja tam určite budem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika mi dnes donesie fotky na CD, aby sme si ich v klude pozreli doma, tak nejake povyberame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, ale tie nebudu upravene... to by si Gabiku nepotesila, keby si jej spravila takuto "reklamu". :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave, tie sem ani nedam, to su len pre nas
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka ja si tam tiez s tebou na zunku pockam. dllllllhooooo sme sa nevideli. :-D vsak ja sa iez nemam kde ponahlat. len nech sa muzik pekne stara o maleho. vsak aj ja mam narok niekam vypadnut nie len on. :-D dadi kukala som foto. bola si krásna nevesticka. krásne siatky si mala. a drzim palce aby ste dobre vybrali lebo to bude fuska. aspon u nas to teda bola riadna fuska vybrat zo 400 zaberov 60. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak na 98% počkám na zunku aj ja, lucka môj názor nech sa aj tatovia postaraju o synov doteraz sa flákali na pivko oni tak môžeme raz aj my x-) dadi krásny párik ste, som už zvedavá na foto od Gabiky
Odpovedať
Profilova fotka
v Gabikinom zakladnom baliku je 20 fotiek, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ale myslim, ze asi budes xciet viac... my sme mali velky problem zmestit sa do 60 :-D a to asi vsetky tu, ze baby?
Odpovedať
Profilova fotka
Ok kočky, tak Zunke napíšem, už sa teším, veď s ňou sme sa nevideli pekne dlho :-) ... ...a presne tak...aj my máme na občasnú akciu nárok, nech si chlapi nemyslia, aké je to jednoduché na nich vyčkávať, kým prídu :-D ... No Dadi, držím palce, aby ste si vybrali čo najlepšie. U nás to bola riadna fuška...vyberali sme z vyše 1000 záberov TOP 100 :-D . Trvalo nám to 5 hodín, chúďatko Gabika :-D Ináč, ak dobre počítam, zatiaľ je nás 8 na stretko? :-) Počítala som aj Gabiku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, my mame 519 zaberov, zatial som ich aspon zbezne preletela, tak ako keby som bola v robote :-D zabery su super, bude tazke vyberat, este ze je zajtra volno 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte tak asi som tu sama :-D ale drobec mi zaspinkal tak som sem kukla. Práve som mu zakladala album bo nám včera priniesla Gabika fotky ( tie čo su v albume ) urobila nám aj jednu taku veľku 40x60 na plátno (táto fotka čo máme aj v pase)nejaka novinka, je to prekrásne x-) x-) x-) tak sa vytešujem ako male dieta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jajus aj ja som tu ;-) ... idem kuknut teda ten albumik
Odpovedať
Profilova fotka
:-D aha... tak nie na konovi... nevadi, dnes nesvieti slnko ta mi pomaly dopaluje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ste ešte tu? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, idem kuk fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak my mame dnes smutný den. Lukasko od vcera teplotuje tak sme rano bezali na pohotovost do zvolena. mame antibiotika. chuda male nic ho nebavi ani papat mu nechuti, co je uz co povedat u nas. a to ma dnes 1. rocik tak krásne oslavujeme ;-( toto je lukaskova 1. choroba a just to takto blbo vyslo. ale dr. povedala ze do soboty by uz nemal mat teplotky tak dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak to mi je ľúto :-| . Dúfam, že Lukáškovi je už lepšie a môže krásne osláviť svoje prvé narodeniny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak Lukáškovi gratulujeme s Tobiaskom tak trošku oneskorene, a prajeme mu hlavne rýchle uzdravenie aby sa mohol rýchlo tešiť s darčekov čo podostáva x-)
Odpovedať
ahojte kocky, lucka ako s Lukaskom?Dufam,ze uz lepsie a tiez prajeme vsetko naj naj naj.....ale to ubehlo ze? iwus a tebe sa ako dari?rastiete? mi sa mame dobre,len teraz nic nestiham,este stale robime tu kuchynu,potom robota,skola no neviem kde mi hlava stoji,nastastie mame uz zabookovanu tu dovcu ,tak sa aspon mam na co tesit.Ideme na tyzden do spanielska,tak dufam,ze bude horuco.,lebo tu v UK je brrrrr,sice raz za cas vykukne slnko,ale vacsinou prsi 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moj sen je ist na dovolenku do spanielska ;-) este nemame vybrate miesto na svadobnu cestu, tak kto vie, mozno motyka vystreli a pojdeme aj mi tam. Do ktorej oblasti idete?
Odpovedať
ahoj kodaka, mi ideme na Costa Bravu na Santa Sussanu,minuly rok sme tiez boli na Costa Brave,ale v Lorret de mar,co bolo velmi pre mladych a nie pre rodiny,lebo to bolo riene hlucne a bussy,ale teraz ta Santa Sussana ma byt tichsia a rodine zalozena tak uvidime. Sme asi 1km od plazi,ale hotel ma vlastny autobus a jazdi kazdu pol hodinu k moru ,a mame all inclusive tak aspon nemusim vyvarat pre celu rodinu a mozme len relaxovat :-D Moj sen je zas ist do Chorvatska,tak dufam ze na rok pojdeme,z Uk je to riadne drahe,oproti Spanielsku tak treba ist asi z SK.
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, rastieme x-) . No už som dávno neaktualizovala bruško, musím sa pofotiť :-) . Potom môžeš nakuknúť ;-) Tak máš teraz fakt pestro...čooo? Ale na dovolenke si to všetko vynahradíte x-) . Kedy idete? Janka, vybrala som si ten top (tatiana) :-) Pekne mi sadol...do niektorých som sa ledva vošla :-D . Napr. nohavice som natiahla po stehná :-D . Ale niet sa čomu čudovať...veď ja a Ty :-D Dadi, fotky!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, Chorvátsko je krásne :-) . My tiež pôjdeme...ale neviem kedy :-D
Odpovedať
iwus uz mozne ist spolu s babetkom,ked bude mat par mesiacov 8-) mi ideme 25.juna do 2 jula cize tyzden....a fakt to bodne,potrebujeme to ako sol. Inak ja som bola na SK pred 3 tyzdnami,bohuzil nie na prazdninach ale na pohrebe.Zomrela mi starka,tak sme isli len ja a a segra na 4 dni.No bola uz velmi chora,tak sme to aj cakali,ale aj tak to bolo veelmi smutne. Tiez som si v Tatiane vela veci pokupila,aj pre drobca,to je super lacny obchod,dokonca tam mali aj nieco vacsie ne len xs ako po viacerych obchodoch,a a j ked je to L je to ako S 8-( Ake je inak u nas pocasie teraz? Bude zas take horuce leto? Mi sa zas chystame na SK v auguste na 2 tyzdne tak dufam ze bude teplucko. A v kolkom si teraz iwusss? Idem ja do obchodu lebo maly sa uz nudi pa pa este sa ozvem
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi ja som ich uz sem na chvilu dala, len som ich radsej staihla aby sa Gabika nehnevala. Vcera som jej posielala nase vybrate ale neozvala sa ani mobil dnes nedviha Tak neviem, mozno je este chora, lebo ked sme boli spolu v utorok tak ledva hovorila. Ja som bola na dvoch dovolenkach v Chorvatsku, mne sa tam prostredie velmi paci, len mam alergiu na Chorvatov, tak uz stacilo. Tento rok rozmyslame nad Talianskom, mame tam kamarata, tak by zabezpecil aj ubytko aj trochu program. Ale sli by sme len na nejake 4 dni aj z cestou a to sa mi bohvie ako nerata. Ale mojim snom bolo odjakziva Spanielsko. Tak uvidime. Mozno nakoniec nepojdeme nikam, ak zacneme prerabat domcek. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, teraz som v 24 tt :-) . To ma mrzí, že kvôli také príležitosti ste museli ísť na SK ;-( . No ak bola starká chorá, aspoň sa už netrápi ;-) . Musíme to brať tak. Jedni prichádzajú, iní zase odchádzajú...taký je život |-| . Dadi, nevadí, ja si počkám :-D My sme tiež mali svadobnú cestu na Malte :-D , takže nebudete sami ;-)
Odpovedať
Ahojte. a stretko sa beriem aj ja. No v utorok mám ešte nejaké dosť dôležité vyšetrenie a od výsledku bude záležať či prídem, alebo nie. Ak to dobre dopadne, tak určite prídem.
Odpovedať
Ste zlaté, teraz som si prečítala príspevky hore, že na mňa počkáte. Ja sa v utorok večer vyjadrím či prídem alebo nie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?