Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babenky, zaial som v pohode, ziadne stresy, a chvilu ideme po kolace. Inak je vsetko OK, len sa ucim pisat z gelovymi nechtami ;-) Zo stretkom aj ja suhlasim, moze byt aj v DT, aj ked ZV by mi viac vyhovoval.Ved sa potom dohodneme. Tak zatial Papa, po svadbe sa ozvem 8-) P.S. hlavne ze sveti sliecko
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak dadi užívaj si to najviac ako sa dá , nestresuj lebo tne deň hrozne rýchlo ubehne a už to nevrátiš x-) x-) Určite budete mať pekne hlásia slnečno potom šup foto som zvedavá. Stretko určite prídem aj ja najlepšie by bola DT dátum mne je jedno prispôdobím sa, tešíííííííím sa Lucka a veľmi to má uškrabnuté , môj drobček to sa mu ako stalo, no tých urazov bude teraz asi viac :-S My máme ohradku a nejak som pozabudla že podložka je drevo obtiahnuté gumou, síce tam je látková podložka s hniezdom no je to dosť tvrdé drobec sedel a nejak sa zapotácal a spadol trošku sa udrel na hlavičku to bolo plaču ale asi sa viac zľakol ako udrel, lebo ked som si ho vzala na ruky a poľulkala všetko bolo dobre. Ale ja som hrozná hneť som volala mamine či sa mu nemohlo niečo stať s hlavičkou :-N hrozná čo. A to ked bude behať a udrie sa vážnejšie neviem čo budem robiť. Mirka mne to vyhovuje potom daj vedieť teším sa na Vás x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, uži si to, ako píše Janka, ubehne to veľmi rýchlo všetko ani sa nenazdáš ;-) . Počasie Vám praje, čo iné si môžete priať? :-) Tak teda už treba určiť len dátum stretka a vypadá to celkom reálne. Ako vždy :-D . Takže ja si na dátum netrúfnem, tak sem s ponukami :-) ...no dobre, čo tak 7. alebo 9. mája? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne vyhovuju oba tie terminy co si napisala Iwus ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne ako vzdy vyhovuju oba terminy. :-D ale este sme sa nedohodli ci zv alebo dt.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak, prvy krat som si sadla vecer o 20.00, teraz sa len supnem do vane a koniec ja by som brala toho 7, lebo 8-10 mame fiiremnu akciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, dohodli :-D . Bude to v DT :-D ... Toho 7 nieje zlý termín, 8 je sviatok, takže pohodička :-) . Tak teda sa vyjadrite aj ostatné ;-) . Dadi no ako dopadla svadba? Myslela som na Teba, počasie vyšlo, slniečko svietilo ;-) . Teším sa na fotky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne vyhovuje toho 7. a teda aj ta detva. a o kolkej asi by sme sa mohli zist aby som si nasla niekoho kto postarzi zatial krpca ak majo este nebude doma. dadi tak ako? dufamn ze coskoro pridas foto. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej a to bude mat Monika akurat meninky x-) , ta dufam, ze sa isto zucastni ;-) ... uz sme sa daaavno nestretli, bolo by o com klabosit :-D Idem kuknut ako idu autobusy, tak aby slo aj tam aj spät good a pokusim sa o nejaku ponuklu casovu... :-D momentik!
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak som zistila, ze do DT a spät idu lepsie busy ako ZV-BB takze parada! Pozerala som od tej 15:00, ale to bude asi este skoro, ze? bo budete v praci daktore, len ja neviem kedy koncite, takze napiste casy asi predsa len vy :-N len nech to nie je zase prilis neskoro, bo na polhodku by som sa asi netrepala tolku cestu :-D , a vecer uz mam zase hlupo spoje zo stanice na Podborku a na pesobus som moooc leniva :-D ale sa uz tesiiim, dufam, ze mi do toho nic nepride ako Iwuske minule, sa tesila tesila skoro mesiac a nakoniec nedosla... :-S ale intenzivne sme vtedy na teba mysleli Iwi... ckalo sa? :-D No dobre... kraaasky... uz trepem, idem radsej robit nieco uzitocne... tak sa majte ako xcete... ahooooj! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mne by to vyhovovalo cca o tej 17tej :-) Domov chodím o 15.45, tak nech si zregenerujem sily a potom môžeme kecať a kecať :-D . Takže zatiaľ to vychádza 7. mája 2008 o 17tej :-) Kto sa pridá?
Odpovedať
Profilova fotka
JA JA JA JA JA x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ok, tak aj ja teda :-D
Odpovedať
ahojte. pridavam sa aj ja, presunuli sme pobyt v DT z toho vikendu na nasledujuci kvoli stretku :-) bol by problem, keby som dosla aj s Natkou? lebo muz bude mozno v tom case v praci, svokra je chora, ak tak ju mozno necham so svagrom. ak by sa mi vsak nedalo, bol by problemos? a ozaj, uz sa na vas tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu len na skok, ani folto zatial nepridam, dufam ze zajtra uz ano, ku Gabike ideme asi zajtra, ale vraj uz davno nezazila takych blaznov na foteni :-D P.S. aspon 1 ridam, nech necakate
Odpovedať
Profilova fotka
Ja :-D Mirka, tak mne to vadiť nebude absolutne ;-) . Už sa veeeľmi teším, dávno sme spolu neboli. Idem napísať aj Zunke IP :-) . Takže zatiaľ sme: ja, Lucka, Mirka, Peti Dnes by som mala byť aj s Jankou, tak jej poviem, ak sem nenazrie dovtedy :-) . Myslím, že príde aj ona - teda dúfam...
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka a na mna si zabudla :-( chvilku sem clovek nechodi a hned nanho zabudnete ?! Ale vazne, aj ja by som sla, ked to budete toho 7
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, nie nezabudla, ale nechcela som písať, lebo som to nevedela na 100%, či prídeš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
z radostou pridem, teda ak ma manzel pusti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadi gratulujeme k stavu manzelkemiu a prajem ti aby ste boli velmi velmi stastní. ;-) mne pisala davnejsie suzit ze ak bude stretko mam jej dat vediet a pride aj ona. tak jej napisem. dnes sme boli prvý krát u kadernicky s lukaskom tak je znova ako clovek. :-D som sa bala ako to zvladne ale pekne sa drzal a sledoval sa v zrkadle. len odmietol tu plachtu na seba tal bol celý od vlasov. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka dakujeme, vsetko vyslo podla nasich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je hlavne dadi. joj uz pridaj foto som zvedava. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nepridam, mam vsetko ulozene doma na booku a teraz som v robote, tak ze az k veceru
Odpovedať
Profilova fotka
no do vecera snad vydrzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dadi aj ja gratulujem a prajem do manželstva všetko dobre a pevné nervy :-D (tie nervy bol žart) :-D babenky tak pridem aj ja toho 7 a písala som s Gabikou tak zrejme dojde aj ona a kde si v DT pôjdeme sadnúť ?
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... Dadka pridavam sa ku gratulantom... blahozelam ;-) ... ale uz si si asi precitala na karte :-) Juuu... ta stretko vyzera zatial veeeelmi dobre... dufam, ze sa nas vela sklepne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Gabika mala z nasho fotenia dost, ze taky blaznivy parik sialencov uz davno nemala. Fotky ako "uz manzel" visi za ruky zo stromu a podobne hovoria hadam sami za seba . . . uz sa na ne strasne tesim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja navrhujem tu pizzerku dole. co vy na to baby?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, dolná pizzerka vyhovuje aj mne najviac :-) . Ale to som už písala aj vyššie, tak ma čítajte prosím Vás poriadne :-D Zunke som napísala, zatiaľ sa neozvala. Veruže to vyzerá nádejne x-) Lucka, tak Ty robíš z Lukáška modela už od malička :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som volala z Gabikou, je chora ako pes, tak fotky uvidim mozno zajtra :-| Ja som uz v DT poriadne davno nebola, tak mne je to v podstate jedno. Peti, mi by sme sa mohli dohodnut ze pojdeme zo ZV spolu. Mangel by pre nas mozno aj vecer dosiel
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?