Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
janka ano odisiel. no co nech si marecek zvyka o chvilu ho to caka tiez. :-D :-D :-D veru mala mafia to bude. prida sa este ivkin krpec a to uz len bude partia. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to som jej aj ja napisala ;-) ze tu maju taky maly "fanklub" minimalne Gabika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky :-D , Lucka, vraj mafia :-D . No to majú po maminkách, nie? :-N Idem na obed, lebo som už hladná a malý asi tiež, lebo kopcuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci po maminach. radsej sa tvarme ze po ocinkoch. :-N :-D po nas maju len tie dobre veci no nie? :-D prajem ti dobru chut a pekne si babulko nachovaj nech pekne rastie. ;-) a samozrejme mu za obedom dopraj aj dezertik. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak dobre. Pekní, dobrí a múdri po maminkách a mafio po ocinkoch :-D . Dezertík som ešte nemala, ale už len tak pozerám na hodiny, kedy bude jedna a otvoria bufet, idem loviť sladkosti :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem babule :-) Naozaj ste sa všetky zhodli, takže asi nemám už nad čím váhať... tie Gabikine fotky sú fakt super, takže je asi najvyšší čas ju osloviť ;-)
Odpovedať
Romanakatka: určite Gabika Halajová!!! Ahojte žienky, na tej mafii som sa riadne musela zasmiať :-D Iwka, ako sa držíš?
Odpovedať
ahojte. ja len, ze som prave trocha doplnila Natalkin album na konovi. a ja tiez odporucam Gabiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Mirka, idem popozerať Váš albumík :-) . Zunka, ďakujem za opýtanie ;-) . Držím sa dobre, všetko je ok, takže pohodička x-) . A Ty moja? Ako? Práve včera sme sa Jankou stretli, tak sme na Teba mysleli, že si sa dlho neozvala, ktovie čo máš nové... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. mirka kukala som fotocky. zlatunka je mala natka x-) x-) x-) . mna chytila nejaka rozpredavacia nalada. malemu rozpredavam jeho majetok. :-D zacalo to kocikom a teraz predavam veci co sme nepouzivali. a zatial sa mi celkom dari. :-D este predat spiralu na postielku a uz to bude hadam vsetko. majo sa mi smeje ze sa uz aj bude bat prist domov ze co som zase predala. :-D lebo len vkuse chodi s nejakými krabicami na postu. :-D no co kedze som zavisla na MMB tak to musim z niecoho financovat no nie? :-N :-D zunka ahoj ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D . To aby sa Majo začal obávať aj toho, že predáš aj jeho :-D . No ale super, keď sa Ti darí. Na čo opatrovať niečo, čo vieš, že nevyužiješ, alebo vieš, že pred druhé chceš niečo iné, no nie? :-) Máš album vytvorený aj na MMB? Nech nahliadnem aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ivka mam. mam tam nick lucia25. veru podostavali sme dost veci ktore sme ani nemali kedy vyuzit. takze ich teraz takto spenazujem. :-D a veru kým bude druhe a aj preto ze sa poznam tak to radsej teraz predam ako to opatrovat. :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Že čo mám nové? ... no niečo mám, ale neprezradím čo!!! =-)
Odpovedať
ahojte. Lucka dakujem za pochvalu. Aj Tvoj maly je riadny betarsky fesacisko :-) to sa cloveku ani nechce verit, ze uz bude mat rocik :-) Zunka vari mas nove tricko alebo kabelku ? :-) alebo mas nejaku inu novinku :-) :-) :-) ved nam sa predsa mozes zdoverit :-) vsak baby?
Odpovedať
Arim, nebuď zvedavá, budeš skoro stará :-D
Odpovedať
ja uz som stara :-( ved sa mi zda, ze z vas aj najstarsia :-( kto sa vela pyta, vela sa dozvie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka! ]-( Ty tajnostkárka :-D Mirka, ale staro nevyzeráš, to je je hlavné :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Mirka presne ako povedala Ivka vôbec nato nevyzeráš ;-) je z teba pekná maminka. Ja som ti neodpovedala na mail bože zabudla som pri toľkých starostiach :-D Mirka samozrejme že sa môžeme stretnúť budem rada ved ked budete v detve daj mi vedieť a môžeme isť von alebo stretnúť sa u nás no ako budeš chcieť ak bude pekne nám nevadí byť aj vonku drobec krásne sedká a obzerá si okolie x-) Zuzka ale ved nebut labuť prezrať sme zvedave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caaaaw! Lucka, ta musim ist kuknut na MMB, uz som tam riadne davno nebola, dako sa tam neviem zorientovat a ci co =-) Zunka co mas nove? aj ja som zvedava :-D Iwusik a ty sa mi ako ams mojko? secko v poraaadku? Krasky ja mam za chvilku statnice, este tomu davam, take 2 tyzdne... huraaaaaaa! :-D A ide sa na maltu :-D Ta by sme mohli dat dake stretko, nech mi nestrihne z tolkeho ucenia, este som sice nezacala, ale uz teraz sa preventivne obavam, aby som to nahodou neprehnala :-D ... niekam sa fajnovucko napapkat,,, hm? ;-)
Odpovedať
Iwka Janka, diky :-) hned mi aj vrasky zmizli :-) Jani ozvem sa ked budeme, asi najblizsie ten vikend po 1.maji. svokor vymysla, ze sadit zemiaky, este ze ja mam vyhovorku moju malicku - Natusku :-) Petullia - pekne ucenie prajem :-) a k nazoru ohladne stretka sa tiez pripajam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, v sobotu sa vydavam!!!
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby zunka to tu aspon trocha rozvýrila. :-D :-D :-D dadi tak nech ti tvoj den D vyjde podla predstav a s co najmenej stresmi. x-) a tesime sa potom na fotoooooo. peti aj mne chvilu trvalo kým som sa tam zorientovala teraz som tam ako doma. za stretko som aj ja. len aby nedopadlo ako to posledne ze nakoniec tam skoro nik neprisiel. ale rada by som vas zase videla. x-) x-) x-) takze davajte termíny ja sa ako vzdy prisposobim. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, všetko je ok :-) , cítim sa stále fajn, ešte nefučím ako stará lokomotíva :-D . Na MMB aj mne chvíľu trvalo, kým som sa do toho dostala, teraz je to už pohodička, teda závisloť :-D . Najlepšie je vyhľadávať konkrétne položky, takže napr. zvoľ si kojenecké potreby a tam hore si potom navoľ...značku a zadaj od "všetkých inzerentov"...na to si daj pozor ;-) Dadi, jááj, či Ti závidím :-) . Uži si to ;-) . Tak za stretko som aj ja, veľmi dááávno sme sa nevideli, tak niekam by sme mohli skočiť. Najprv treba určiť, kde sa stretneme. Mne by vyhovovala DT, jáj či som lenivá ísť do ZV :-D . Termínu sa prispôsobím...
Odpovedať
Profilova fotka
No dobre, tak teraz mozem dat v DT, len ja som tam v zivote nebola (teda aspon si nepamätam :-N ) ta to bude zaujimave :-D a asi budete xciet cez vikend, abo piatok poobede co, vy pracujuce? mne je teraz tiez jedno... bo mam uz volnoooo, relativne :-N , no tak... od 28.4. do 11.5. hocikedy ;-) ... 12.5. mam uz zubarku a zacinaju nam statnice, ta to uz budem zarezavat naplno, kedze mi bude priharat. 8-) Dadka, ta sa drz... a hlavne si to uzivaj, je to fajn a vystresuj sa den predtym, potom si to len uzivaj a nie ze zapis na kadernicku... ako sa to podarilo mne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuska konkretne polozky sa ti lepsie vyhladavaju ked nedas len kojenecke potreby ale vsetky kategorie. tot moja skusenost. niektore baby davaju inzeraty do zlých kategorii a potom ti to nevyhodi vsetky inzeraty. ;-) mne je v podstate jedno ci zv ci dt. ale ak detva tak nie v utorok a stvrtok to chodime plavat. dufam ze sa dohodneme. tesiiiim sa. x-) len v dt je troska problem s tým kde si ist sadnut. ale tak ta dolna pizzerka sa este celkom da.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa to tu zacina uberat celkom dobrym smerom zas :-D .... a zavolajte aj Gabiku, co ste s nou kaaamosky ;-) .. ci nie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne mozeme aj gabiku x-) peti len aby to pri tomto neostalo. a nebudeme sa zase mesiac dohadovat co a ako. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ved toto.. ale ja nemam mesiac casu... uz len dake 2 tyzdne a ide sa statnicovat a potom rovna ciara malta... takze potom ja uz asi ee :-|
Odpovedať
Ahojte. Dajte mi prosím vedieť o tom stretku, možno prídem aj ja. Lucka, plávať chodíš na SLiač k Slávke a Janke? Lebo o nejaké 2 týždne máme ísť fotiť deti pod vodou na Sliač. Tak možno budeme akurát aj Vás. V utorok sme boli v Leviciach. Obdivujem tie deti ako to tak vedia. Ja som nie vo vode, ja stojím pri bazéne a osvetľujem. Ale v Leviach mi už po 3.skupine bolo aj špatne z toho tepla :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
zunkaa to fakt? práve som sa chcela lektorky pýtať ci nas nepridu fotit? len dufam ze budeme dovtedy fit. dnes sme mali totiz taký uraz ze lukasko si uskrabol ocko a dost velmi tak mame antibiotika proti infekcii. takze plavanie mame zakazane. daj mi prosim vediet kedy presne pojdete aby som tam bola vtedy. by ma porazilo keby sme prisli o take foto. :-( a ziadne mozmo ty si na stretku uz nebola ani nepamätam tak ty to mas povinné. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?