Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem Ivka
Odpovedať
Profilova fotka
tak moj tip nevysiel, ale nevadi, este to nie je iste, ci hej? chceli ste chlapca alebo dievca?
Odpovedať
Profilova fotka
Juhuuu, Iwus tak super... no ja som zvedava co my budme mat. Nam je to v podstate jedno, a mne teda uplne, len nech je zdravunke. Teraz som asi v nejakom 10tt, ale podla mna to je menej, aj podla velkosti plodu, ta neviem :-N ... ale zatial je vsetko v poriadku a do porodu daleko, ta zatial to nemusime vediet presne na den :-D ... ja by som bola teda rada, keby vysiel ten druhy neskorsi datum a este by som mohla taky tyzden, ani nie, prenasat a narodilo by sa hadam aj 7.12. co by bolo super... by sme cela rodina oslavovali naraz :-D . Iwusik a ty mas ktory tyzden uz? Dadka ta ste sa takto minuli, no vsak neva, to sa stava... ja som sa dnes minula v kopy, faka! ]-( Robia do 15:00 a a ja som tam dobehla 15:03, parada!!! a zajtra mam odovzdat bakalarku, ta ju tam musim zaniest poviazat rano o 7:00 a hadam stiham. Co myslite spravia mi to na pockanie? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Peti stacilo zazvonit na zvoncek o to slo. Vo Fax a copy by ti to mali spravit na pockanie,lenaby otvarali o 7,00
Odpovedať
sorry, ze sa vam tu do toho miesam ale: petullia, bakalarku ti zviazu na pockanie.. mne tiez diplomku viazali na pockanie lebo som bola v casovej tiesni a mali to hotove za 5 minut, z coho sa vacsinu casu len ten zahrieval stroj...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. mirka jasne poslem. len ich musim trocha pozmensovat neva? a rozdelim to do viac mailov lebo je ich vela aby presli. ;-) a janka a mirka mohli by ste pridat aj vy nove foto na MK nech sa pokochame x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dada, už je to jasné, dokonca som bola v jednom týždni na sone dva krát u rozdielnych dr. a obidvaja potvrdili, že je to chlapček :-) . Máme aj dôkaz :-D a tam je to nepriehľadnuteľné :-) . Peti, ja som v 22 tt., takže za polovicou. Aj Tebe to tak rýchlo pôjde, ani sa nenazdáš ;-) Bakalárku Ti urobia na počkanie, bude to síce zdrahšie, ale to Ti hádam vadiť nebude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nic, snad nabuduce mi to vyjde ;-) ved je to jedno, hlavne ze je maly v poriadku. Tak uz vyberate aj mena? Ja som bola vcera na poslednej skuske sv. siat, su nadherne, normalne som sa do nich zblaznila. Ja som si ich ani poriadne nepamatala ako vyzeraju. Vcera som zistila ze maju aj vlecku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadi tak to som sa teraz pobavila na tebe. ze si si nepamätala svad. saty. a ze vraj maju aj vlecku . :-D :-D :-D mile zistenie pár dní pred svadbou. :-D :-D :-D joj ako by som sa s tebou vymenila x-) ivka ako vsetko v poriadku? stale sa citis tak dobre? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som rada ze si sa pobavila, aj pani v s svadobke. To bolo tak, ja som tam bola skusat naraz asi 4 saty, a uz som si nepamatala co prsne ktore maju. Zajednavala som ich asi takym rychlym stylom, ze snubenec stal pred obchodom a ja som len ukazala ze chcem tieto a sla prec. Takze poriadne som sa v nich poobzerala len vcera pri skuske. A pri odchode sa ma pani opytala, ci mi ukazovala ako sa odopina vlecka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, zatiaľ je všetko ok, stále sa cítim super :-D . Dada, jedna rada: keď pôjdeš pre šaty, skús si ich ešte tam na mieste...aby si sa presvedčila, že Ti ch upravili tak ako mali ;-) Ja by som sa tiež vymenila, júúj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Ivi, to je dobra rada, idu ich trochu skracovat aj zuzovat, tak aby mi sedeli. Ratala som ze si ich budem este raz musiet vyskusat v salone. Ja by som sa zas vymenila z tebou, chcela by som mat maly pokladik v brusku, 1 mesiac nevysiel :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucka Luky z Ninkou je nadherny, to je dcera niekoho zo stranky?
Odpovedať
Profilova fotka
Dada, tak určite ich vyskúšaj, keď ich aj skracujú, aby si ich nestúpala ;-) . No len sa nezačni po prvom neúspešnom snažení stresovať...bábätko príde len do bruška vyrovnanej a šťastnej maminy, takže mysli pozitívne...svadobná noc to istí, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa nestresujem, ja sa nikam neponahlam, momentalne som v takej psychickej pohode ako uz davno nie. A to som sa bala ze co bude, ked vysadim anti a tabletky na chronicku migrenu (ale klopem na zuby) zatial je to super. Teraz po rokoch rozmyslam ci mi ta ant. nerobila zle na moji ubohu hlavicku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, no jasné, že robila :-| . Ja som mávala strašnú migrénu, nikomu takú bolesť neprajem...akonáhle som HAK vysadila, zlepšilo sa to :-) . Hormóny robili svoje. Teraz mi je fajn, bolesť ma chytí raz za dva mesiace, ale nie migréna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Len ja som aj pred nasadenim ant. mavala bolesti 3-4 krat za tyzden co bolo neunostne, potom som ich brala zaroven, tak som to nevedela posudit ci robia zle alebo nie. Teraz mi je super, tesim sa na svadbu, robime plany z domcekom, len mame problem co zo starym bytom, lebo ho potrebujeme predat aby sme si mohli kupit domcek. Nepoznas niekoho co by zhnal byt a nevadilo by mu ze je na Nive? P.S. baby nezabudli ste na tu sutaz na stavebniku? zatial sutazim len ja z nasim WC ;-)
Odpovedať
Lucka dakujem krasne za fotky :-) ja bohuzial ziadne nase spolocne nemam, takze poslat nemozem. :-( ale posnazim sa v najblizsich dnoch obnovit natkin album na MK.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... tak ja som to vcera nevydrzala a drela som si ju dat poviazat a kedze toho maju vsade viac nez dost, ta mi to dali robit do 5 hodin, ta dnes rano som to mala, co je podstatne... len ci mi ju stara aj uzna... nuz uvidime :-| Mne je dnes zase zleee :-( ... parada, uz ani tie homeopatika nezaberaju...ble :-S Ale uz sa tesim na vikend, vydava sa mi spoluziacka zo strednej, ta ju pojdeme kuknut s babami, zase taka mala stretavka po dlhsej dobe ako na mojej svadbe x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak som pridala pár fotiek Tobiaska a Mirka posielam ti tie fotočky niektoré som dala do nášho albumu :-) Peti tak držim palce aby ju už len ohodnotili za 1 a to s tým že ti je zle dobre poznám musíš to len nejako zniesť ;-) držkajteeeeeeesa
Odpovedať
Janka este raz Ti velmi krasne dakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cavte ta stara mi dala C (co je 2) tak som rada 8-) ... len dnes som zistila, ze mam malo kreditov, ja nechapem ako sa to mohlo stat, ta zajtra musim zase klusat do tej hlupej skoly ;-( Jajus, to mne nebyva az tak zle ako byvalo tebe, sa pamätam... mne povedal, ze mam papat homeopatika, ta ked mi je spatne ta iba pocmulam a je dobre, len vcera uz akosi nezaberali, ta som predrichmosila kopu casu, aby som nevnimala ten stav :-S ... ale inak je to ok.... oproti ostatnym par trpiacim prebieha moje tehu dobre. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti to ti uz stihla aj ohodnotit? Tak gratulujem aj k 2 ked si s nou spokojna. Dufam ze fazulka dnes velmi neotravuje ;-) Vcera sme boli na Dubku po skatule na kolace, aj Matu sme boli na chvilku pozriet.
Odpovedať
tina7 • Dnes o 16:02 Chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s penzionom Q. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosím o typ na šikovného fotografa, kameru a starejšieho, ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Romanakatka IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj romanakatka, tiez IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka gratulujem k odovzdaniu DP. sikulka ;-) ;-) tie kredity sa snad nejako vyriesia a bude vsetko ok. a tiez drzim palce aby tie nevolnosti boli rýchlo fuc. ;-) jajus tobinko je krasnucky. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
romanakatka ja ti IP uz ani posielat nejdem kedze sme zväcsa mali tých istých ludi. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lucka dakujeme no rastieme ako z vody aj vy ste krásnučký riadna mala mafia :-D kukala som ako dal do poriadku Mareka :-D :-D odišiel od Vás žívý :-D Petka tak gratulujem k DP ;-) a tie tehu stavy super že to máš len takto x-) tak sa držkajte s drobcom romanakatka ja tiež IP nebudem posielať všetky sme tu mali tých istých hlavne fotogragku, starejšieho hudbu ja som mala Solca
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?