Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
lucka ok. smerom od ministry za plechacom dolava a na pravej strane zlta bytovka
Odpovedať
Profilova fotka
No teda, Vy ste sa ale rozkecali :-D . Lucka, presne tieto som myslela, ale tie už budú asi predané, keďže boli dvaja záujemci. No skúsim hľadať ďalej, alebo ak náhodou natrafíš na ne, dáš mi vedieť aj do mailíku? ;-) Janka, ďakujem ;-) . A tie rezance sa ako volajú? Asi by som si ich dala v piatok, ale zase aj to ma láka, čo Lucka spomínala :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... no tak Panda je fajn restika... my si tam chodime väcsinou s kamoskami posediet a napapat... ale dame po 1 porcii a potom zabalit, aby sme mali veceru pre mangelov, priatelov.. :-D Som normalne neverila, ze sa to tu znovu rozkecalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti ved to tu par dni aj tak vyzeralo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. mirka to pocasie sa nejak serka ale snad vydrzi a nebude prsat. takze prideme okolo pol 1. snad dnes malý nebude ako naschval spat do 12-tej. :-N este ta upozornujem aby si malu navliekla do nejakej ochranne vesty lebo moj krpec je dost akcný a lomi to hlava nehlava. ja neviem co s nim. on nevie normalne chytit on bud bije alebo hryzie. snad to natka prezije v zdravý. :-N ivka jasne ak na nieco natrafim dam vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ani som dlho nemusela hladat. mas to v IP :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=JPIbmv... taka mala nazorna ukazka pre mirku :-D a to je len slabý odvar toho ako to vyzera ked sa lukasko hra. :-N :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak ty mas ake akcne dieta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
|-| |-| |-| no mam. neviem po kom je :-N ved mi ho ani do skolky nebudu chciet zobrat lebo to tam bude lomit vsetko za radom. :-x no ja dufam ze ho to prejde rýchlo.
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaa, neboj to ucitelky su zvyknute na taketo situacie.... je vela metod spacifikovania :-D ... ale nie len tak strasim... ved on si bude vsimat ako sa kto ku komu sprava a taketo zalezitosti... myslim, ze tam nebude mat cas robit zle niekomu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
buduca pani ucitelka sa ozvala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak 7 rokov, je 7 rokov.... to je profesionalna deformacia :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To poznam z vlastnej skusenosti ;-) - mamina si teraz nevie vynachvalit novu skolu - uci v KA, je triedna deviatakom a vravi ze nikdy nevidela take dobre deti ako tam. Vychovane a tak
Odpovedať
Ahopjte kocky, ako sa tu mate?Som dllllho nebola,v poslednej dobe nestiham nic,robime tu kuchynu ,plus robota tak je toho dost. Lucka lukasko je rozkosny certisko,tie vlasiska uz mu len rozky chybaju....to ze sa tak ,,pekne,, hrajka,to ho prejde,neboj sa ,a aj tak je lepsie ked je dieta priebojnejsie a sebavedome ako maly bojko podla mna. Iwus ako sa citis? Mohla by si nove fotky pridat,aby sme videli ako rasties. Mi sa chystame v juni na dovolenku,len este neviem kam....chceli by sme spanielsko,neporadite niekto kde je pekne? Mi sme uz boli na Costa Brave,a v Callele..tak nieco ine.Uz sme skoro rezervovali Gran Canariu bola dobra cena,ale je to 4,5 hod.let co je vela.A spanielsko je len 2,5 hodky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak nam dnes dorazil nový kocik taaaaak sa vytesujeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) je super. este by mala dojst sedacka. sunny tu dovolenku fakt zavidim. my tento rok nejdeme nikam. ;-( ale nasi na chate idu robit bazen tak pojdem aspon tam na týzden nech mam zmenu prostredia troska. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka, tak nie len ze mali bude fesak, este aj bude aj v paradnom kociku vozit 8-) ani mi tento rok asi nikam nepojdeme, ked kupime ten domcek, budeme dovolenkovat tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, Lukáško je takýýýý kráááásny x-) . Celá maminka ;-) , myslím, že z ocka má veľmi málo :-) . Som rada, že s kočíkom si spokojná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. joj ten kocik je fakt supa. len ta cena keby bola nizsia. cela 3-kombinacia by mi teda asi nepresla u maja. :-N dakujeme za pochvalu. no nekto zase tvrsi ze je celý otec. ale mne je to v podstate jedno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby kde ste sa zase podeli??? =-) =-) =-) to ste vsetky take zaneprazdnené? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Luci... no v podstade aj ano, teda aspon ja... :-| Ale stiham sledovat co sa deje okolo.. kukla som si foto na konovi, fesi riadny ten tvoj Lukasko ;-) ... a podoba sa na oboch rodicov, z kazdeho ma nieco... dobre ste namixovali ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, a Petka tvoj mix ako rastie ? vsetko je OK? Vcera sme boli na Dubku, videla som ze ste tam mali auticko. Len ma svokra vytocila, tak som nemala naladu ist za tebou. Chceli sme ist pozriet aj Matu, myslela som ze uz su doma a oni este v nemocnici. Skoda, tesila som sa na malu bambulku.
Odpovedať
Profilova fotka
A byvaju na Dube Matka s mangelom? bo som bola s nimi asi vo februari naposledy a to sme sa velmi nebavili o tychto veciach... som stretla kopu ludi po dlhej dobe, ta som s kazdym stihla prehodit tak po pol vete a dost :-| , takze v podstate zase o nikom nic neviem... :-) To bola vedy daka akcia v kulturaku :-p No nas arasidko rastie hadam, testy su zatial vstky ok, ta hadam dobre. na sono pojdem najskor asi za dake 3 tyzdne, takze dovtedy zijem v nevedomosti :-D ... ale nevadi, bo som teraz chodila na sono casto a to boli male zmeny, ta sa tesim po dlhsej dobe, ked tam pojdem, ta o bude väcsia haluz :-D Ja som bola na Dubku od stvrtku, bo Juli je teraz na cviceni stale, ta som bola rada, ze nue som sama aspon cez vikend... no a teraz budem zase behat od zajtra po tej hlupej skole 8-( , ta som zase vo ZV... a tak si ja pobehujem :-) a co ta svokra vytocila? zly den? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , konečne sa to tu rozbehlo :-D . Ja sem urobím kuk každý deň, ale keď tu nikto nieje =-) , tak čo :-D :-N . Peti ako sa máte? A čo maličké? Všetko ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iwusik, ja sem tiez kazdy den nakuknem... ked som doma :-N . No mame sa celkom fajn, len trable v skole :-S .. ale to je fuk, to sa hadam nejak poriesi |-| . Malicke ma trapi kazdy den, ale len tak light, ta sa da :-) ... akurat ma zase strasidelne zacalo boliet brusko ;-( Potom si sadam aj vstavam akoby som mala pred sebou uz 10 kg balon a popri tom stale ploche brusino :-) Ale inak vysledky boli zatial vsetky v poriadku, ta som rada. A ty? ako sa mas? malinke rastie? uz si zistiala co to bude? (okrem toho ze dieta :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, Mata byva na Dubku a Peto bol do teraz este robit v Taliansku, teraz by uz mal zostat doma a mali by zostat byvat tam. No a svokra.... ako svadobny dar sme dostali od Jankovych krstnych svinu, tak sme v sobotu zabijali. Chceli sme im dat maso, len si bolo treba pon prist k nam na Nivu (do susedov). Oni sice prisli, ale len zaklopali ako keby sme nemali zvoncek ]-( . U nas sa volkom riadilo tak sme to nepoculi, skusali volat na mobili, len sme ani to nepoculi ... Pozerala na moju mamu ked umyvala okno (uz sa raz videli ale sa nespoznali) ale ze by sa spytala ci nevie ci nie sme doma, to ju ani nenapadlo. Tak sa zvrtli a odisli domov. Mi sme museli v nedelu este letiet na Dubko z masom, ako keby sme nemali dost inej roboty. Joj taka som bola vytocena. sprosta 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj, Peti, no jasné, už sme zistili, čo budeme mať x-) . Aj som zabudla napísať :-D . Tvoje predpoklady sa nenaplnili, pretože to bude chlapček :-) . Ale aj tak sa tešíme, pekne rastie, už ho každý deň cítim, tak viem, že je ok :-) . Teš sa na tie okamihy...krááásne ;-) . V koľkom tt si presne Ty? ;-)
Odpovedať
Iwka blahozelam ku chlapcekovi, nech nadalej rastie do sily a krasy :-) sa nam tie deticky rodia pekne na striedacku - Lukasko, Natalka, Tobiasko, Dominika :-) a teraz Ty chlapceka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, ďakujem ;-) Mala si pravdu, že na rade som ja s chlapom :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá :-) Ivka blahoželám ku chlapčekovi - nech len pekne rastie x-) takže čo s tým menom? ako ste to vymysleli? :-)
Odpovedať
no vidis to :-) a to som Ti ani brusko nevidela :-) ozaj Janka a Lucka mozem Vas poprosit poslat mi fotky z planovaneho stretka s Lukaskom a neplanovaneho stretka s Tobiaskom na mejla arim@centrum.sk? diky vopred
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?