Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Caute baby mate niektora skusenost so svadbou na Kovacovej? Hlavne co sa tyka kvality jedla a ubytovania. Diky
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka... ;-) Som Ti písala už asi v stredu, že dnes teda prídeme. Môžeme :-) ? Ozvi sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pisala kam? =-) jasne ze to plati. tuzobne vas ocakavame. ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, na predchádzajúcu stranu ;-) . Super, teším sa. Okolo tej ôsmej, alebo skôr pol deviatej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok. budeme cakat. ;-) a sdorry nejak nestiham nic tak som si to zrejme nevsimla. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak magua ja skusenost s kovacovou nemam tak ti neporadim. a myslim ze ani jedna z nas tam nemala svadbu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte. Magua, svadbu tam mala Monika, tak k tomu ti bude vediet povedat ona klady a zapory. ja som tam bola na svadbe v oktobri a bolo tam fajne. Zalezi na tom, co ocakavas. Teda ak myslis Kovacku konkretne Ovciar =-) ... o inych miestnostiach na svadbu tam neviem. takze neviem ci som poradila. ale zarucene mi tam vzdy chutilo!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aky ste mali vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi my super. v piatok bola u nas ivka s manzelom, v sobotu sme boli na veceru s kamosmi v jednej super restike a v nedelu bolo vonka tak krasne ze sme sa celý cas tulali. a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
inak musim povedat ze ivke tehotenstvo velmiiiii pristane. takze ja to fakt vidim na chlapinu v brusku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Lucka, ďakujem ;-) . Už sa to blíži, v piatok ak bude malé dobré otočené, by sme sa mali dozvedieť, čo to bude x-) . Pomer tipujúcich sa ale vyrovnáva :-D , takže som aj ja zvedavá :-D . Lucka, boli ste v tej Pande? Lukáška kto strážil? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ivka boli. dali sme si 3 porcie jedla 6 ludia a poviem ti tak dobre som sa uz dlho nenapakovala. keby som si tu porciu dala len sama jem to asi este dalsie 3 dni na obed. dali sme si aj tu kacku po secuansky ale ta mi moc nechutila. majlepsie bolo kura s bambusovými vyhonkami a hubami :-p :-p :-p joj este teraz sa mi zbiehaju slinky. mozno tam vyslem muza po obed. :-D lukasko krásne buval a cez vysielacku ho strazila svokra. toto je jedina vyhoda spolocneho byvania ze si mozeme takto vyjst von. :-D joj tak sa uz ani ja neviem dockat piatku. len nech male netrucvuje a pekne roztiahne nozky :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som Ti vravela, že ak sa chcete poriadne napapať, tak tam :-) . My sa tam tiež pôjdeme napakovať v piatok :-D , už sa teším. Piatok bude taký príjemný deň, keď si odmyslím zubárku 8-( ;-( ... Vysielačka je super vec, my ju tiež určite kúpime, len ešte nevieme ako značku. Celkom sa mi Philips pozdáva, nevieš aké sú? Veru, veru, nech sa ukáže v plnej kráse :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka pockaj najdem link a dam ti ho sem. philips je dobra znacka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2... tieot si kazdý chvali. skoda ze som ich ja nekupila. ale mam take smejdy. ale vsak ich predam a kupim nove. :-N
Odpovedať
ahojte zienky. vyse tyzdna nam nesiel web. no hotova tragedia . Lukaskovi prajeme vsetko naj k poslednemu vymesaciu.Lucka ako s tym rande?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka. no doteraz vzdy ked som prisla do zv bolo nanic pocasie. tak snad by nam to mohlo vyjst tento tyzden. co ty na to? plavat nejdeme lebo sme mali sopliky tak nech sa poriadne doliecime. a dakujeme za blahozelanie. aj natke dodatocke vsetko naj k 10 mesiacikom. ;-) joj veru o mesiac slavime 1 rocik. to nie je ani mozne ako to zbehlo. az mi je z toho do placu ;-( inak co mate nove? natka uz chodi?
Odpovedať
no teple slniecko na namesti by mu na sopliky mohlo troska pomoct :-) mame sa celkom fajne, natku sme prestavili podla zmeny casu, takze uz nekupeme o 18 ale medzi 19-20. jupi. nie este nechodi, ale minuly tyzden zacala uz sama stat, takze myslim, ze je to otazka par dni a behame. vcera mala premieru spacirovania na namesti za ruky, tak velmi chcela z kocika, ze som ju musela vytiahnut :-) aj my dakujeme za blahozelanie, ale to utieklo. vsak ? :-) daj vediet ako sa Ti to hodi dojst do ZV, nie je problem, kedze byvame pri plechaci, ze mozeme byt aj u nas, aj vonka, ze mu tu kludne mozes dat aj obedik a pojdeme vonka. natka zvykne spavat tak od 14 a pred tym hodku obeduje a zacala som s nou chodit vonka tak, ze taku polhodku sedi a kuka, potom ju dam na lezato, napit cajik a buvindel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mi sme sa tulali, boli sme pozriet moju buducu rodinu (Jankovych krstnych) na Slatinskych lazoch. Bolo tam nadherne, tolko zvery, nadherna priroda. Boli sme sa aj poprechadzat v lese. Pes sa vybehal a my sme sa aspon presli. Panda je restika v Detve? Normalne ste mi spravili chut, objednam si ju na obed z azijskej restiky v ZV. Mnam
Odpovedať
Profilova fotka
nie dadi vo zvolene je panda. na malej stanici. fakt sa tam oplati ist ale za ziadnu cenu si nedavaj jednu porciu sama lebo to budes dojedas este 3 dni. my sme tam boli 6 ludia a dali sme si 3 jedla 3 x priloha a teda nazrali sme sa do popuku. robia aj donasku. mirka tak asi zajtra by som dobehla do zv. aj my chodiem buvat okolo 14-14:30. a papame o 12tej. takze daj cas o kolkej by sme sa mohli stretnut. nam je to v podstate jedno. v kociku uz pekne vydrzi ked sedka a ked ho dam na lezato zaspinka.
Odpovedať
tak dojdite po doobednom spanku ku nam domov. najprv sa naje Luky, za nim Natka, urobi poobedne kaka :-) posadime ich do kocarov a ideme na spacir. co Ty na to? pokukaju, hodia leharo a kecame :-)
Odpovedať
ozaj a este technicka otazka pre vsetky. odisiel na PC, tak nam sused pozical taky starsi. no zistila som ze na upravu fotiek je tam len Skicar, v ktorom za ziadnu cenu neviem najst zmensovanie fotiek. neviete mi poradit, ci sa nieco neda stiahnut z webu na dobru upravu fotiek? viem ze pri dlhsom patrani by som to nasla, ale ci nahodou neviete. mala byo sm to rychlejsie :-)
Odpovedať
preto som aj navrhla, aby ste dosli aj ku nam domov, nech sa deti spolu aj troska hraju, lebo zatial na kazdom stretu spolu v podstate len spali :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a ked kliknes pravym tlacitkom mysi a das upravit, aky program ti vyhodi? skicar? mi mame azijsku o ulicu vedla firmy, pandu nepoznam, maju web? alebo mi z tadial vies zohnat menu?
Odpovedať
ano Kodada hodi ma na skicar. nevie mi to nic ine ukazat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pozri IP
Odpovedať
kodada uz som to nasla cez komp inak. dala som to otvorit v programe microsfot office pictures a uz je to tak ako som to mala na to predoslom pc. vdaka za ochotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak som sa aj ja konečne dostala k netu :-) chodíme s drobcom do krneho ked sa naobedujeme( na stavbu nášho domčeka) takže spíme aj 3 hodinky a potom sa domov dostaneme až večer takže vás už nestíham :-( . My rastieme ako z vody nosíme oblečko na 9-12 mesiacov doktorka len kukala aký sme veliký ved vážime 9300g x-) zato sme aj papaji 300ml na noc. Akurát v sobotu došiel mladší brat z anglicka ten kukal :-D . Lucka máš pravdu Ivke to tehotenstvo pristane ja som jej nevidela ako rastie bruško lebo sme boli vonku kočíkovať no uvidíme v piatok čo to bude ;-) Panda to je super reštika my sme ju navštevovali ked sme boli v blave skoro každý 2 deň :-D mnam ja som zbožnovala maso so zeleninov a tie opekané rezance mnaaaaaaaaaaaaaaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
dadi neviem ci maju web ale manzel ma vyzitku. no nedviha telefon tak ti teraz velmi nepomozem. :-N mirka oki, takze napapame sa doma a prideme okolo pol 1 moze byt? len uz si vobec nepamätam kde si to byvas. snad manzel si to bude pamätat a vysvetli mi to. lebo parkovat budem za centrumom u starkej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?