Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Monika23 dakujem za info.... a vsetkym peknie sviatky jari.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. magua presne ako pise monika salu s ktorou budes 100% spokojna nenajdes. ja osm mala hostinu v centrume a tioez mi tam iste veci vadili ale zase som prizmurila oko kedze mi tam vyhovovali iné dolezitejsie veci. :-) prajem ti krásne pripravy ;-) dorkaaa malicka je nadherna. x-) uz pekne rastiete a priberate? aj ja vam vsetkým prajem krásnu velku noc. hlavne si pekne oddýchnite. ja som práve dorobila 5 minutovu tortu a to su vsetky moje pripravy na velku noc. takze tento rok som sa nepretrhla. :-D ale kaslem na to aj tak nemam rada velku noc. :-N :-D
Odpovedať
ahoj Lucka23 mas pravdu a ja viem ze 100% nenajdem salu taku ako chcem ja (to by som si ju musela sama postavit) :-D len ked robit kompromisy je niekedy velmi tazke... ale co uz
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pekne sviatky. Peti nebudes zajtra na Dubku? Pojdeme pozriet svokrovcov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
magua veru je to tazke. ale ked chces svadbu stihnut naplanovat a pripravit tak ti ine neostava. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, no uvidíme. Už mi to veľa ľudí povedalo, že podľa tvaru bruška je to jasný chalan :-) . No necháme sa prekvapiť :-D . Lucka, v piatok by sme teda mohli prísť? O koľkej to vyhovuje Vám? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka jasne ze mohli. nam je to v podstate jedno. majo uz nie je doma momentalne tak sa ho nemam ako spýtať o kolkej pride z prace on. zavolam mu a dam ti vediet ok? ;-) tak ako ste sviatkovali?
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby... ta dufam, ze ste mali pekne sviatky. Ja som ich travila u mojich rodicov s mangelom a okrem toho, ze som ich cele presedela nad knihami... celkom sa dalo 8-( ... ale v piatok sme si spravili taky maly rodinny vylet do LV popozerat este raz poriadne ten nas vysnivany domcek, nech sa na to aj tato pozrie odbornym okom :-D a bolo fajn! Vlastne ja som na zivo videla ten dom tiez prvy krat, ta sa mi pacil prevelmi x-) ... len je tam robotyyyyy a ja cez leto s tym brusinom mozem len zavadzat :-| ... monicka tak to budeme len radi, urcite sa zastavte ;-) Len stahovat sa hadam budeme len cez zimu, resp. jesen, ak sa vsetko stihne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Iwusik, ta ja si stale myslim, ze budes mat babu, aj ked vsetko nasvedcuje chalanovi, ale ty budes ta vinimka :-D ... ci co? =-) Dadka bola som... si mohla hodit daku skalu do okna, by sme sa trosku poprechadzali, bo mi miestami hrabalo zo vsetkeho :-S Mina myslela som si, ze ti Radik zvestuje ;-) Malinka je zlatunka!!! Lucka aspon kolac si nejaky robila, ja som sa tento rok nezmohla ani len na to :-N ... ale mam sa na co vyhovorit |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak ak by sme prišli, tak len okolo ôsmej, aj to ešte musím riadne predebatovať s mojim, lebo on sa medzitým dohodol s bratom, že mu bude robiť šoféra, ale to pôjdu hneď okolo tretej z práce. Tak som povedala, aby sa brat prispôsobil, že my máme už plán. Tak aj by to vyhovovalo aj tak neskôr, tak tak by sme prišli, hmm? Alebo potom v sobotu? No už rozhodni Ty :-D Peti, už je Vás viac, čo vravia, že babu x-) . No už to nebude dlho trvať a budeme vedieť :-) . Teda, dúfam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka kedy ides na sono? nemam ponatia kedy sa chodi prvy krat ;-) Petka, nevidela som pred domom parkovat auto, tak som nevedela ci ste tam. Bola som aspon za Matou Krnacovou (Ciernavovou), bola z detmi aj manzelom doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, pravdepodobne 4.4. :-) Zajtra idem do poradne, tak sa ešte dohodnem s Dr., čo mi povie on. Prvý krát Ti stačí ísť v tom 6 - 7 tt. ;-) . Ja som bola v 7 tt.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ano? =-) Ju som uz davno nevidela... Peta spominala, ze oni pojdu ku nej, ta sa asi zmenil plan. Auticko bolo zaparkovane kusok vedla na ceste, bo by sme nasim pokaslali travnik, keby sme na takom premocenom parkovali ;-) No tak ja idem dnes na sono... za chvilku. ta som zvedava ako mi fazulka narastla... alebo ci sa nezjavili 2 =-) Bo aj mamina strasi s 2 babencami a svekrus mala tiez otazocky, ta ma kus doplasili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, držím palce a hneď ako prídeš sa ozvi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka v tom case nam to uplne vyhovuje. maleho dam buvat a nebude nas vyrusovat. :-D :-D :-D lebo ked je hore tak ja nikdy nic z navstevy nemam lebo beham len za nim. :-D ok dohodni ešte s drahým ale nam je to v poobedných hodinam uplne jedno. vcera som bola s mirkou a pýtala som sa ich ci aj oni pridu ale ze vraj jardo ide na nejaku chatu ci co. peti drzim palce nech je vsetko ok a potom nezabudni hodit nove info.
Odpovedať
Profilova fotka
Na chatu? =-) A ja som sa ho pýtala a nepovedal o chate nič =-) . No toto :-D . Tak ja dohodnem s mojim a dám Ti vedieť, asi až zajtra, večer sa na net nedostanem, ok? ;-) Ináč, tešííím sa... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne. ved to neponahla. isto budeme doma. x-) aj ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. x-) x-) x-) no vidis tajnostkar jeden. ale nevedel ešte na 100% ci sa ide alebo nie. tak neviem. :-N ako sa inak citis? uz sa malicke hýbe a obkopkava mamicku? inak co sa týka velkej noci tak sa asi vsetci zblazdnili lebo malý si vysibal tolko prachov ze som sa nestihala cudovat. no pekne si ho ucia vsetci. takýmto sposobom mu budeme v 18 davat kluce od auta aby bol mladý pan spokojný. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peta bola vcera doobeda u nich, boli sme tak na striedacku. Mate strieborne auticko? To parkovalo kusok vedla domu, len z predu tak som nevedela. Skoda.
Odpovedať
Profilova fotka
Caooo, tak uz som tu! Hej striebornu hondu... sak nevadi. Lucka neviem neviem ci mu bude auto stacit ak to ma gradovat :-D no a pan doktor... ta mi povedal, ze je secko ok... ved tak co mi moze viac povedat v 6tt ]-( ... nechapem, preco tam musim stale chodit... ale dobre, babenca som videla... a pekny den za nami! :-D Ale nie, idem sa venovat zase tej mojej slavnej bakalarke. Dako mam toho vela, ta musim redukovat a poupravovat to dako, nech to ma hlavu a pätu... ta zatial!
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, toto je také "hluché" obdobie, mňa tiež ešte drobec nekopká, tak sa nudím s ním :-D . Hlavne, že je všetko ok, no nie? Lucka, kým platia, tak ber :-D . A kým to Lukáško nevníma, tak míňaj Ty :-D . Potom to bude horšie, keď si bude počítať každú korunku ;-) . A môžeš šantiť na MMB :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Strasna nuda, veru! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
utracat peniazky? nemyslim :-D baby mam novinku !!!
Odpovedať
Profilova fotka
aku???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akúúúúú? =-) Že by ďalšia tehuľka :-D Nie, utrácať peniažky, ale tehotenstvo bez kopancov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ja som len teraz pochopila vo co go... ze sa Dadka sekla :-D Tu rozmyslam nad tym :-p Asi som unavena, ta idem zase podrichmosit :-N To je zase den! len ci mi bude aj zajtra do spevu, ked budem mat bakalarku odovzdat :-N ... ale dnes mi je dobre x-) dadka a co mas nove? ci ste pohli realizaciu domceka?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, momentalne nieco lepsie, kupujeme domcek tehu este nie som, ved na tom natvrdo "pracujeme" len tyzden 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petka nakoniec nekupujeme ten o ktorom sme sa bavili, ale iny. Asi styri domy od toho povodneho vybrateho. Cena rovnaka, len stav ovela lepsi
Odpovedať
Profilova fotka
Tak super! Gratulacia! ;-) Kedy sa stahujete? Treba na nom este robit?
Odpovedať
Profilova fotka
Dada, super ;-) . Musíte tam veľa prerábať? Lucka, tak v piatok teda prídeme, do tej 20.30 hod. sme u Vás ;-) . Môže byť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Stav je super, je tam potiahnute nove kurenie, elektrika, vymenena cast okien, dveri a spravena dlazba. Ale hlavne je tam WC priamo v dome a nie sucha latrina na dvore ako v tom prvom ;-) Treba len vymenit strechu, zvysok okien a spravit podlahu v izbach.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?