Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... Lucka nepajed sa! :-D :-D :-D Iwuska mas na konikovi fajny albumcek ;-) Krasne vecicky ste uz pokupili. Dufam, ze za chvilku uz aj my budeme moct takto nakupovat :-) Len zatial este nevieme akej farby, ta je secko zelene, aby sa babec hodil k tatinovi :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
Peti!!! Ale Ty si to tu vôbec neoznámila =-) . Alebo áno? =-) Ďakujem :-) . No to som niektoré pokúpila, ešte sme malé ani neplánovali, ale neodolala som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petiiiiiiiiiiiiiiiii ja som ta nahodou vcera uvidela na MK v jednej teme. tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem k malj fazulkeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) aby pekne rastla. ;-) idem ulozit maleho a potom kuknem ivkin album na MK. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja som ju tiež zhliadla len náhodou ]-( . To ani nepovažuje za potrebné nám to oznámiť :-D , pch... :-N
Odpovedať
ahojte. jejda dalsie bejby :-) no sme sa nejako rozbehli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru ivka to je teda drzost. ]-( ]-( ]-( :-D NEOPUSTITELNAAAA :-D pozrela som tvoj album. joj pekne bruseno. x-) aj vecicky ste pekne pokupili/podostavali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prepacteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-N ... Xcela som to tu roztrubit az v stredu o tyzden bo idem na sono ci je secko v poraaadku a uz mi hadam da aj prvu fotku, ta som sa xcela tak pochvalit ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidi peti a my sme ta odhalili skor. :-D :-D :-D a ako sa citis? nevolnosti ta zatial obchadzaju?
Odpovedať
Profilova fotka
Zatial sa citim fantasticne. Vobec mi nie je zle, len som bola doteraz nejaka upapana, 3kg islo hore za tyzden takze asi tak :-N Ale dnes nemam nejako chut na nic... sa to nejako zacina menit ci co =-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti zmeni sa ti to asi. aj mne nebyvalo zle ale od takeho 7tt som mala desne nechutenstvo na vsetko. a schudla som vtedy 2 kg. ale drzim palce nech to teba obide. a ako ladový medved som bola cele tehu. len by som spala. zato mam teraz asi take spave dieta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka aj ja som stale taka rozospata 8-( ... Mina nam tiez pridala nejake fotecky Dominicky.... kraaasnunka je malinka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tu neutajíš nič, na tejto stránke :-D . Neboj sa, všetko bude ok. Mne nieje a nebolo nič, žiadne reakcie na pachy, vône...žiadna únava x-) . Dúfam, že malé nebude hyperaktívne :-D ...a dám nám vyspať sa =-) Lucka, ďakujem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucka, moja kolegyna si u nej davala robit minuly vikend. Bola vynikajuca aj vyzorovo. Spravila jej ju narychlo (volala jej len 4 dni dopredu) . Uz ju baba aj nahodila na stranku - skatulka petier + 2 cigarety Petka gratulujem k fazulke, nech krasne rastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na aku stranku? som asi mimo teraz, ze? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
peti zhanam nejaku babu co mi upecie tortu pre maleho na 1. rocik a dadka mi odporucila babu z DT ktora ma na jednej stranke svoje vytvory vystavene. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To som pochopila :-D ... len som akosi nezaregistrovala, ktora je Dadkina stranka :-N Lucka aj vo Fedite pekne pecu, ale neviem ake su tam ceny :-|
Odpovedať
Profilova fotka
peti gratulujeeeeeeeeeeem držkajte sa nech je všetko v poriadku. To sa krásne rozrastáme x-) x-) Ivka zatiaľ sme sa mu neozvali ale plánujeme o nejake 3 týž. isť do Poľska tak to nechávame na potom ten digestor som už našla na nete bála som sa že take tenke nebudu :-D ale teraz máš naozaj čo chceš.
Odpovedať
Profilova fotka
Petka moja stranka je couvarit.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Jééé tak ďalšie "Zvolenské bábo". Peťka moja, z celého srdca Vám gratulujem, uži si tých 8 (či koľko ich ešte máš) mesiacov v zdraví a v pohodičke. Veľmi sa teším s Vami!! x-) x-) A kedy máš vlastne termín? Všetky babuľky pozdravujem - samozrejme!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, Petus gratulujem k malej fazulke, nech rastiete bez akychkolvek problemov .. Radko mi hovoril v sobotu tuto novinku ale nestihla som ti ani napisat aby som pogratulovala, tak aspon takto .. ivuska, pozerala som tvoj albumik, pekne rastiete.. len tak dalej ;-) lucka, ako ty stihas sem tak casto chodit??to mas take dobre dieta??alebo si taka sikovna??? :-) monika, veru sa to tu pekne rozrasta, uz chybas len ty ... :-D dadi, tebe sa to uz tiez poriadne krati .. vsetko pripravene??? jajus, pozerala som aj tvoj albumik, Tobinko je riadne velke, chutne dietatko .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Mirka, mala je nadherne babatko, my sme zacali vcera pracovat na tom nasom 8-) na svadbu by uz malo byt prichystane skoro vsetko, uz len posledne dotahovacky. Minuly piatok som prvy krat zazila svadobny stres - padlo nam ubytovanie pre hosti. Ale vyriesila som to za taku hodinku a uz je zas vsetko OK. ;o)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vam babule, zlate ste ;-) Termin este neviem, bo po sviatkoch mam ist zase na sono a zase by sme mali byt podla dr. mudrejsi ta som zvedava 8-( ... ale Kon namodro mi vypocital 11.11. a medikalkulacka na nete tiez, ta som zvedava aj ja, ze ako to teda je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, skús aj mama a ja, tak je tiež výpočet pôrodu ;-) ...vieš ako do tretice :-D Dada, tak nech sa čoskoro pridáš medzi nás ;-) Ináč, veselú Veľkú noc Vám prajem, veľa pohody, oddychu no a aj tej vody :-) , aby ste boli zdravučké ;-) . Júúj, už sa teším, to bude oddychu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Ivka, nebudeme sa tomu branit ;-) Cez vikend organizujem narodeninovu chatovacku, spojenu z rozluckou zo slobodou, kamosky mi chystaju nejake prekvapko. Som zvedava co to bude 8-) :-D Takze do nedele budem mimo net, prajem Vam vsetkym krasne velkonocne sviatky
Odpovedať
Ahojte. Tehulky, pošlite mi nejaký vírus, aby som sa nakazila aj ja,.. prosím. ;-) iwka krásne brušku
Odpovedať
Profilova fotka
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.. Virus pre teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, tak ja Ti posielam tiež ;-) zunkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Caute babenky, budeme mat svadbu vo ZV, zatial hladame miestnost pre cca 85 ludi a najlepsie s ubytovanim, pretoze polovica ludi bude z vychodu, naozaj je dost tazke najst miestnost pre tolho ludi... boli sme uz kade tade, Hotel Kralova - tam je velmi neprijemna repcna, potom Kupele Sliac - chcu 700sk na osobu a neda sa tam spat a Hotel Bien - tam bola velmi mila pani, ja som sa tam nechcela ist ani pozriet, ale priatel ma presvedcil, nediktuju si podmienky kolko musime prejest a tak... tam mame naozaj pocit, ze my sme zakaznici... jedine co mi trochu vadi su tie vselijake polovnicke trofeje povesane v miestnosti. chcem sa vas opytat, ci nemate niekto skusenost s tymto hotelom, alebo ci ste tam nahodou neboli niekomu na svadbe.... dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Magua, kolegynin švagor tam mal svadbu, boli spokojní. Ale máš pravdu, tie trofeje tam nie sú bohviečo.. Ale pri výbere sály musíš jednoducho niečo obetovať, lebo sálu, ktorá bude krásna, s ochotným personálom, dobrým jedlom, ubytkom a este k tomu aj lacná... tú na okolí Zvolena nenájdes.. Takze na 100% Ti nebude vyhovovat žiadna... A viem, že je tam aj bazén, takže po polnoci sa to môže zmeniť na riadnu "žúrku" :-D :-D .. Im vraj super padol na druhý deň bazénik - trošku sa prebrali ;-) Peti, tak to je krásny termín 11.11.!!! Ináč v Leviciach mám kmotru, tak keď k nim pôjdeme a budete aj vy už tam, tak Vás určite dojdeme pozrieť! Tie Vaše detičky sú fakt krásne! A aj Iwčine bruško je supiš - Iwuš, no podľa tvaru je to jasný chalan! Prajem všetkým krásnu Veľkú noc! Väčšinou prajem veľa vodky ale Vám asi veľmi nie, keďže ste tu skoro všetky momentálne abstinentky :-D Takže veľa veľa vody, aby ste boli zdravučkééééé!!
Odpovedať
Profilova fotka
babenky aj aj Vám prajem peknu veľku noc a veľa vody ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?