Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Foto a video - Okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

ahojte baby, no ako? Okná poumývané? Ja som sa na to vy..., keďže ich ideme o mesiac meniť za platové.
Čo máte nové?
17. mar 2008 o 12:50  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajus
Registrovala sa 24. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 802 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
  • Svadba bola 22. júla 2006
    Detva, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
jajus
Registrovala sa 24. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 802 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
    Detva, okres Detva
 ahojko zuzka ani ja som neumývala kedže sa budeme za nejake 2-3 mesiace stahovať emoticon
piecť tiež nebudem bo nemam čas a ani chuť nejak som ochorela od maleho ten je už v poriadku a zase som ja ko emoticon ale mám lieky tak dufam že o pár dni budem v poriadku, lebo takto sa neda existovať behať kolo drobca a mať stále na nose vreckovku. Pridam pár fotiek maleho.
Vy ako sa mávate v očovej emoticon.
Ozaj nemate niektora skusenosti s cistou na vaječníku?
17. mar 2008 o 13:17  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Zvolen.
 Ahoj Zunka.... a baby emoticon
No nove asi skoro ani nic, len par malickosti... ale... emoticon
Nuz oknaaa... tie ma momentalne irituju najmenej... je cez ne vidiet emoticon ... mam vela prac do skoly a som uz zufala, bo len pisem, pisem a akosi mi to neubudu, bo potom zistim, ze co som napisala nie je spravne a nie je pouzitelne (co je horsie), tak nervacim emoticon ... ale obcas zvyknem nakuknut aj sem a potesit sa milymi xcichtami, len ste sa akosi vyparili secky emoticon
Zunka a kto vym ide robit okienka ak sa smiem spytat?
17. mar 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
 No mne cista hnusna hrozila, ale nakoniec to hormonmi akosi zlikvidovali, ale kamaratka s tym ma problemy, bo to ma dedicne a stale sa jej tvoria na vajecnikoch, ta sa musi stale dopovat hormonmi emoticon ... ale mne sa hned stratila emoticon (nastastie)
17. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
 Jajus, malinky je strasne zlatunky emoticon ... xsichticek emoticon
Ale uz niekto cosi napiste... sak som tu ako schizofrenik zase emoticon
17. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
    V Detve, okres Detva
 No čaute kočky emoticon ,
tak ja som umyla ale len jedno, dostala som chuť na okná v sobotu večer o pol šiestej emoticon . Možno sa mi bude chcieť umyť aj ďalšie a aj by som to chcela zmáknuť, kým som nie hrubá emoticon .
Ináč sa nejdem nejak pretrhnúť kvôli Veľkej noci, ktorú nemám v láske emoticon . Len povysávam, postieram, utriem prach a hotovo emoticon . Chcem urobiť jeden koláčik nepečený - strechu z BeBe keksov, aby bolo aspoň niečo emoticon . A to je všetko...
Janka, fotky som už pozerala, hneď ako si ich dala emoticon . Krááásnučký je ten Tobiasko emoticon emoticon emoticon ...
Peti, čo to znamená, že emoticon ? Hmmm? Nechceš nám niečo prezradiť? emoticon
Zunka a Ty ako? Čo nové? emoticon
17. mar 2008 o 14:44  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahojte. tak mna tiez okna zaujimaju najmenej. a ziadne extra riadenie sa nekona. po prve nie je cas a po druhe sa mi to ani neoplati ked o chvilu je u nas aj tak ako po bombovom utoku. emoticon emoticon a piect tiez nejdem aspon nebudem vyzierat. aj tak nikoho necakam a ked si majo splni povinnosti doobeda, odchadzame k nasim.

ivka tak ti s tou strechou drzim palce. ja som ju robila v decembri ale nepodarila sa. ale chutila vyborne. nedala sa mi totiz spojit. emoticon

peti co za tajnosti mas? emoticon

zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii neodpovedala si mi kam ste sa prestahovali v práci??????????????

a teraz idem kuk tobiaska emoticon
17. mar 2008 o 15:30  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 joj nadhernucky je malý. emoticon hlavne ta prva foto kde je s tatom nema chybu emoticon aj ja som pridavala foto asi predvcerom.
17. mar 2008 o 15:31  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
 Lucka aj tvoje som kukala... Lukasko je strasne zlatunky tiez samozrejme emoticon ... chutnucke mate tie babence emoticon
17. mar 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Janka: no ja by som o cystách mohla rozprávať. Ja som mala aj na vaječníkoch aj dnu vo vaječníkoch. A museli mi nakoniec rozrezať brucho. Dúfam, že nemáš problémy.
A ako sa máme v Očovej? ..normálne. Ale ja som stále v robote, tak ani neviem ako je v Očovej emoticon
Vy staviate dom? ..tak to som trochu pozadu s informáciami emoticon

Lucka: sme v dome služieb, tak kde aj predtým, len vchod je od priora. Som si myslela, že som Ti to písala, ale to som Monike vysvetľovala, lebo som jej robila nejaké veľkonočné pohladnice.

Iwka: a ty máš zákaz umývať okná, ty sa šetri. Vylož nohy na stôl a pozeraj telenovely emoticon

peti, ty si zvolenčanka? kde robíš? aby som bola viac v obraze emoticon
17. mar 2008 o 16:28  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
 Ja som zvolencanka a koncim na vyske momentalne... teda dufam, ze sa zadari teraz emoticon , nuz a potom sa stahujeme ku Lv ak pojde secko tak ako ma.... (ale to som uz asi pisala, ci nie? emoticon )
17. mar 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajus
    Detva, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
jajus
    Detva, okres Detva
 babenky dakujeeeeeeeeme tobinko sa tešil pochvale emoticon
Zunka ano mám cistu na pravom vaječníku Szedely však povedal že by sa mala vstrebať tak dufam že to nebude nič hrozné emoticon
Zunka ano staviame domček a dufam že sa budeme čoskoro sťahovať.
Petka tušim si písala,že je to starší domček tak nech sa vám v nom dobre býva určite sa tešíte viem podla nás juj super pocit vyberať obklady, kuchynu ......(no ja som si zariadovaním prešla ked sme prerábali bytík v ktorom teraz bývame ale to bolo pred 2 rokmi emoticon )
17. mar 2008 o 17:00  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
 ee... to je novostavba, ktoru treba dokoncit... takze este kopa srandy emoticon resp. cast bola kedysi uz dom, ale je prerobena a pristavana emoticon ... tak sa v tom vyznaj...
17. mar 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Lucka, to mi ani nevrav, že sa Ti nepodarila strecha, lebo si to rozmyslím aj ja emoticon a bude po pečení emoticon . Ale zatiaľ som odhodlaná emoticon , celkom sa aj teším. Akurát si idem spísať zoznam, čo mi všetko treba ešte kúpiť emoticon .
Dnes idem kúpiť nejaké veľkonočné ozdoby, lebo neviem, kde som odložila tie z minulého roka emoticon . Našla som len vianočné emoticon ...
Lucka, idem kuk tie Vaše fotky emoticon
Zunka, keby som mala takého muža, čo by okná umyl, tak tie telenovely by som si aj pozrela emoticon
Jani, držím palce, aby cysta bola fuč emoticon
Peti! Ty nevybočuj od témy a odpovedaj na otázky emoticon emoticon
18. mar 2008 o 07:31  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ivka neboj tebe sa opdari. len sa nesnaz silou mocou tam natlacit celý krem ked sa ti zda ze ho je vela. emoticon ja som ho tam narvala celý a potom mi to neslo spojit. emoticon emoticon ale mam ovela lepsi recept ako je tato rolada. poslem ti ho na maila. budete si prsty oblizovat taký je mnamky a tiez nepecený z bebekeksov. emoticon emoticon emoticon
ani ja nemam ziadne ozdoby tak musim nieco pokupit. ale neviem kedy sa dostanem do obchodu. tak sa moze kludne stat ze budeme bez vyzdoby emoticon emoticon

jani aj ja drzim palce aby to nebolo nic vazne emoticon

veru peti vraaaaaaaaaaaaaaaaaaav emoticon emoticon emoticon a lukasko dakuje za pochvalu emoticon
18. mar 2008 o 10:24  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Lucka, pošli aj mne ten recept.
18. mar 2008 o 10:58  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Lucka, ok na ten môj pracovný, ok? Aj som Ti minule niečo z neho poslala...
18. mar 2008 o 11:07  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

A nepečených je veľa fajnučkých receptov. Ja robievam krémeš, dobošku, kokosovú roládu, spomínanú strechu a všade idú bebe keksy alebo marína. Jój dala by som si,...už pôjdem za nejakú hodku na obed.

Janka a kde staviate dom? Kedy ste začali? To je novostavba alebo ste kúpili niečo staršie a prerábate?
18. mar 2008 o 11:10  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 baby mate to poslane. emoticon nam to s majom velmi chuti emoticon a nie je to zlozite na pripravu

zuzi inak super foto. kde si sa bola fotit?
18. mar 2008 o 11:19  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Zunka, tá doboška ma zaujíma. Pošleš mi ju prosím na mail? emoticon
Lucka, IP emoticon
18. mar 2008 o 11:28  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ivka tak pokus c. 2 emoticon emoticon ja tiez dobosku zboznujem ale taku poctivu. inak práve zhanam na nete aku tortu dammalemu upiect na rocik. ved cochvila tu mame 1.5. tak sa musim rozhýbat. ešte najst sikovnu cukrarku kedze zuzka uz nepecie emoticon emoticon emoticon
18. mar 2008 o 11:47  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Zunka už nepečie? emoticon emoticon emoticon A to už prečo?
Lucka, ďakujem. Recept mi prišiel, no musím ho prečítať aj tri krát aby sa mi zdal jednoduchší emoticon emoticon emoticon ...
To keď urobím ten krém zo smotany, tak čokoládu uvarím potom v tom, áno? emoticon
18. mar 2008 o 11:52  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2217 tu mate na to link aby ste to aj videli ako to ma vyzerat. emoticon som mysella ze som si to postahovala aj s tými obr ale nie.

boze to moje dieta by celý den travilo v zachode. uz zase som ho musela z tade hnat. emoticon emoticon emoticon emoticon tam sa viem bajlepsie vyhrat, napr aj tým ze mi odmotava zachodový parier. potom ho mozem natacat spät. hadam to nebude nejaka "hajzelbaba" emoticon emoticon
18. mar 2008 o 12:30  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajus
    Detva, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
jajus
    Detva, okres Detva
 ahojte zuzka staviame nový domček v krnom vedla mojich rodičov emoticon začali sme v juli tušim alebo v auguste už ani neviem emoticon a dufam že sa nasťahujeme najneskôr koncom juna. emoticon emoticon Je to menší domček ale náš bez nájmov ...a hlavne postavený na mieru tak ako chceš. Práve riešim kuchynu ta je menšia a chcela som komín. digestor ale potom to neukáže pekne. Neviete existuje aj taky nejaky tenučččččký digestor aby šiel hneť pod skrinku a neboli by tam odskok, nechcem skrinku nad digestor ja ju chcem zarovno s ostatnými skrinkami ak ste pochopili ( pás skriniek a pod ne digestor)
18. mar 2008 o 12:46  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Janka, ak som dobre pochopila, tak existuje taký, lebo taký ideme kupovať aj my emoticon . Je to výsuvný digestor a hrúbka asi 6 cm. Keď ho vysunieš, tak sa spustí ventilácia emoticon .
A čo kuchyňa? Poriešili ste niečo? Ozvali ste sa mu? emoticon
18. mar 2008 o 13:01  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Lucka, už mi prišiel recept, no musím ho tiež viackrát prečítať.
A tú foto mám robenú doma v obývačke. emoticon

Janka, super že budete blízko vašich. Keď pôjdem niekedy vlakom, tak si to všimnem.

Iwka, už nepečiem nestíham a veľmi sa to neoplatilo. Teraz momentálne fotím. A možno zase o rok napíšem, že montujem satelity, alebo niečo také emoticon
A ten recept na nepečenú dobošku je v receptoch zo života, doma pozriem a pošlem TI.
18. mar 2008 o 13:15  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kodada
1
Registrovala sa 19. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 551 príspevkov a 3 albumy. Má 13 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 26. apríla 2008
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
kodada
1
Registrovala sa 19. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 551 príspevkov a 3 albumy. Má 13 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 26. apríla 2008
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 lucka, ja som nasla jednu babu z okolia detvy, co pecie nadherne marcipanove torty, poslem ti na nu kontakt do IP
posli aj mne ten recept, dam ho k nam na stranku
18. mar 2008 o 13:25  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 baby dala som vam hore link na ten recept tak kuknite. je tam aj obrazkový postup. emoticon

dadi dakujem velmi pekne za kontakt. aj ja som nasla jednu na nete ale kedze nemam s nou skusenost tak sa bojim. tuto mas babu vyskusanu?
18. mar 2008 o 16:14  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 dadi no tak to je presne ta ista baba co som aj ja nasla emoticon
18. mar 2008 o 16:15  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ts ts ts peti. emoticon emoticon emoticon ty tajnostkarka. emoticon
18. mar 2008 o 20:14  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš