Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojte baby, no ako? Okná poumývané? Ja som sa na to vy..., keďže ich ideme o mesiac meniť za platové. Čo máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko zuzka ani ja som neumývala kedže sa budeme za nejake 2-3 mesiace stahovať :-) piecť tiež nebudem bo nemam čas a ani chuť nejak som ochorela od maleho ten je už v poriadku a zase som ja ko :-p ale mám lieky tak dufam že o pár dni budem v poriadku, lebo takto sa neda existovať behať kolo drobca a mať stále na nose vreckovku. Pridam pár fotiek maleho. Vy ako sa mávate v očovej ;-). Ozaj nemate niektora skusenosti s cistou na vaječníku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zunka.... a baby :-) No nove asi skoro ani nic, len par malickosti... ale... :-x Nuz oknaaa... tie ma momentalne irituju najmenej... je cez ne vidiet :-D ... mam vela prac do skoly a som uz zufala, bo len pisem, pisem a akosi mi to neubudu, bo potom zistim, ze co som napisala nie je spravne a nie je pouzitelne (co je horsie), tak nervacim ]-( ... ale obcas zvyknem nakuknut aj sem a potesit sa milymi xcichtami, len ste sa akosi vyparili secky =-) Zunka a kto vym ide robit okienka ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
No mne cista hnusna hrozila, ale nakoniec to hormonmi akosi zlikvidovali, ale kamaratka s tym ma problemy, bo to ma dedicne a stale sa jej tvoria na vajecnikoch, ta sa musi stale dopovat hormonmi :-| ... ale mne sa hned stratila ;-) (nastastie)
Odpovedať
Profilova fotka
Jajus, malinky je strasne zlatunky x-) ... xsichticek 8-) Ale uz niekto cosi napiste... sak som tu ako schizofrenik zase :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No čaute kočky ;-) , tak ja som umyla ale len jedno, dostala som chuť na okná v sobotu večer o pol šiestej :-D . Možno sa mi bude chcieť umyť aj ďalšie a aj by som to chcela zmáknuť, kým som nie hrubá :-D . Ináč sa nejdem nejak pretrhnúť kvôli Veľkej noci, ktorú nemám v láske :-| . Len povysávam, postieram, utriem prach a hotovo :-) . Chcem urobiť jeden koláčik nepečený - strechu z BeBe keksov, aby bolo aspoň niečo :-) . A to je všetko... Janka, fotky som už pozerala, hneď ako si ich dala ;-) . Krááásnučký je ten Tobiasko x-) x-) x-) ... Peti, čo to znamená, že :-x ? Hmmm? Nechceš nám niečo prezradiť? :-) Zunka a Ty ako? Čo nové? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak mna tiez okna zaujimaju najmenej. a ziadne extra riadenie sa nekona. po prve nie je cas a po druhe sa mi to ani neoplati ked o chvilu je u nas aj tak ako po bombovom utoku. ]-( :-D a piect tiez nejdem aspon nebudem vyzierat. aj tak nikoho necakam a ked si majo splni povinnosti doobeda, odchadzame k nasim. ivka tak ti s tou strechou drzim palce. ja som ju robila v decembri ale nepodarila sa. ale chutila vyborne. nedala sa mi totiz spojit. :-D peti co za tajnosti mas? :-D zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii neodpovedala si mi kam ste sa prestahovali v práci?????????????? a teraz idem kuk tobiaska x-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj nadhernucky je malý. x-) hlavne ta prva foto kde je s tatom nema chybu :-D aj ja som pridavala foto asi predvcerom.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka aj tvoje som kukala... Lukasko je strasne zlatunky tiez samozrejme x-) ... chutnucke mate tie babence ;-)
Odpovedať
Janka: no ja by som o cystách mohla rozprávať. Ja som mala aj na vaječníkoch aj dnu vo vaječníkoch. A museli mi nakoniec rozrezať brucho. Dúfam, že nemáš problémy. A ako sa máme v Očovej? ..normálne. Ale ja som stále v robote, tak ani neviem ako je v Očovej :-N Vy staviate dom? ..tak to som trochu pozadu s informáciami =-) Lucka: sme v dome služieb, tak kde aj predtým, len vchod je od priora. Som si myslela, že som Ti to písala, ale to som Monike vysvetľovala, lebo som jej robila nejaké veľkonočné pohladnice. Iwka: a ty máš zákaz umývať okná, ty sa šetri. Vylož nohy na stôl a pozeraj telenovely :-D peti, ty si zvolenčanka? kde robíš? aby som bola viac v obraze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zvolencanka a koncim na vyske momentalne... teda dufam, ze sa zadari teraz :-N , nuz a potom sa stahujeme ku Lv ak pojde secko tak ako ma.... (ale to som uz asi pisala, ci nie? :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
babenky dakujeeeeeeeeme tobinko sa tešil pochvale :-D Zunka ano mám cistu na pravom vaječníku Szedely však povedal že by sa mala vstrebať tak dufam že to nebude nič hrozné :-) Zunka ano staviame domček a dufam že sa budeme čoskoro sťahovať. Petka tušim si písala,že je to starší domček tak nech sa vám v nom dobre býva určite sa tešíte viem podla nás juj super pocit vyberať obklady, kuchynu ......(no ja som si zariadovaním prešla ked sme prerábali bytík v ktorom teraz bývame ale to bolo pred 2 rokmi x-) )
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ee... to je novostavba, ktoru treba dokoncit... takze este kopa srandy :-D resp. cast bola kedysi uz dom, ale je prerobena a pristavana :-D ... tak sa v tom vyznaj...
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to mi ani nevrav, že sa Ti nepodarila strecha, lebo si to rozmyslím aj ja :-D a bude po pečení :-N . Ale zatiaľ som odhodlaná :-) , celkom sa aj teším. Akurát si idem spísať zoznam, čo mi všetko treba ešte kúpiť :-) . Dnes idem kúpiť nejaké veľkonočné ozdoby, lebo neviem, kde som odložila tie z minulého roka :-D . Našla som len vianočné :-D ... Lucka, idem kuk tie Vaše fotky ;-) Zunka, keby som mala takého muža, čo by okná umyl, tak tie telenovely by som si aj pozrela :-D Jani, držím palce, aby cysta bola fuč ;-) Peti! Ty nevybočuj od témy a odpovedaj na otázky ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka neboj tebe sa opdari. len sa nesnaz silou mocou tam natlacit celý krem ked sa ti zda ze ho je vela. :-D ja som ho tam narvala celý a potom mi to neslo spojit. :-N :-D ale mam ovela lepsi recept ako je tato rolada. poslem ti ho na maila. budete si prsty oblizovat taký je mnamky a tiez nepecený z bebekeksov. :-p :-p :-p ani ja nemam ziadne ozdoby tak musim nieco pokupit. ale neviem kedy sa dostanem do obchodu. tak sa moze kludne stat ze budeme bez vyzdoby :-N :-D jani aj ja drzim palce aby to nebolo nic vazne ;-) veru peti vraaaaaaaaaaaaaaaaaaav :-D :-D :-D a lukasko dakuje za pochvalu ;-)
Odpovedať
Lucka, pošli aj mne ten recept.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ok na ten môj pracovný, ok? Aj som Ti minule niečo z neho poslala...
Odpovedať
A nepečených je veľa fajnučkých receptov. Ja robievam krémeš, dobošku, kokosovú roládu, spomínanú strechu a všade idú bebe keksy alebo marína. Jój dala by som si,...už pôjdem za nejakú hodku na obed. Janka a kde staviate dom? Kedy ste začali? To je novostavba alebo ste kúpili niečo staršie a prerábate?
Odpovedať
Profilova fotka
baby mate to poslane. ;-) nam to s majom velmi chuti :-p a nie je to zlozite na pripravu zuzi inak super foto. kde si sa bola fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, tá doboška ma zaujíma. Pošleš mi ju prosím na mail? ;-) Lucka, IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak pokus c. 2 ;-) :-D ja tiez dobosku zboznujem ale taku poctivu. inak práve zhanam na nete aku tortu dammalemu upiect na rocik. ved cochvila tu mame 1.5. tak sa musim rozhýbat. ešte najst sikovnu cukrarku kedze zuzka uz nepecie :-( :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka už nepečie? =-) =-) =-) A to už prečo? Lucka, ďakujem. Recept mi prišiel, no musím ho prečítať aj tri krát aby sa mi zdal jednoduchší :-D :-D :-D ... To keď urobím ten krém zo smotany, tak čokoládu uvarím potom v tom, áno? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id... tu mate na to link aby ste to aj videli ako to ma vyzerat. ;-) som mysella ze som si to postahovala aj s tými obr ale nie. boze to moje dieta by celý den travilo v zachode. uz zase som ho musela z tade hnat. ]-( ]-( ]-( :-D tam sa viem bajlepsie vyhrat, napr aj tým ze mi odmotava zachodový parier. potom ho mozem natacat spät. hadam to nebude nejaka "hajzelbaba" :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zuzka staviame nový domček v krnom vedla mojich rodičov :-D začali sme v juli tušim alebo v auguste už ani neviem :-N a dufam že sa nasťahujeme najneskôr koncom juna. x-) x-) Je to menší domček ale náš bez nájmov ...a hlavne postavený na mieru tak ako chceš. Práve riešim kuchynu ta je menšia a chcela som komín. digestor ale potom to neukáže pekne. Neviete existuje aj taky nejaky tenučččččký digestor aby šiel hneť pod skrinku a neboli by tam odskok, nechcem skrinku nad digestor ja ju chcem zarovno s ostatnými skrinkami ak ste pochopili ( pás skriniek a pod ne digestor)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ak som dobre pochopila, tak existuje taký, lebo taký ideme kupovať aj my :-D . Je to výsuvný digestor a hrúbka asi 6 cm. Keď ho vysunieš, tak sa spustí ventilácia :-) . A čo kuchyňa? Poriešili ste niečo? Ozvali ste sa mu? :-)
Odpovedať
Lucka, už mi prišiel recept, no musím ho tiež viackrát prečítať. A tú foto mám robenú doma v obývačke. ;-) Janka, super že budete blízko vašich. Keď pôjdem niekedy vlakom, tak si to všimnem. Iwka, už nepečiem nestíham a veľmi sa to neoplatilo. Teraz momentálne fotím. A možno zase o rok napíšem, že montujem satelity, alebo niečo také :-D A ten recept na nepečenú dobošku je v receptoch zo života, doma pozriem a pošlem TI.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, ja som nasla jednu babu z okolia detvy, co pecie nadherne marcipanove torty, poslem ti na nu kontakt do IP posli aj mne ten recept, dam ho k nam na stranku
Odpovedať
Profilova fotka
baby dala som vam hore link na ten recept tak kuknite. je tam aj obrazkový postup. ;-) dadi dakujem velmi pekne za kontakt. aj ja som nasla jednu na nete ale kedze nemam s nou skusenost tak sa bojim. tuto mas babu vyskusanu?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi no tak to je presne ta ista baba co som aj ja nasla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ts ts ts peti. ]-( ]-( ]-( ty tajnostkarka. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?