Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ved sa ani nic nedialo, jedinou novinkou je, ze sme v sobotu boli zajednat kolace u nas v cukrarni. Este dohodnut kvety na svadbu amalo by to byt hotove. Minimalne to co sa uz dalo dohodnut. Len ma minuly piatok nadejna svokra dorazila, ze ona si zabezpeci vyzdobu, vysluzky pre jej stranu rodiny. Nie ze by som bola proti, ale do teraz to nikdy nespomenula. Este ze mi to stihla povedat kym som bola objednat kolace, to ostatne ma az tak nemrzi. Stuzky, krepak a tak ... Uhradil aj hosinu za jej stranu.
Odpovedať
Profilova fotka
No tvoja svokra je dost nevyspitatelne ziena, ale je to dobracka... ona to nemysli zle ;-) ... len jej prikyvuj a usmievaj sa a budes jej hviezda ;-) :-D :-D :-D No tak to je dost v pohode ked uz vsetko takto mate... ale ved sa vam to aj krati... zle sny nemavas? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja s nou vychadzam dobre, mna len mrzi ze to nedala vediet skor. Ma strasnu dilemu ze co z Janou, ved vies co spravila. Ako ona bude vyzerat pred rodinou, ked tam pride a este si dovedie aj toho svojho noveho chlapa. A Andrej bude tiez doma (toho sme na svadbu nepozvali) ved to po rozvode uz ani nie je Jankova rodina.
Odpovedať
Ahojte babky. Čitala som tu pred pár dňami, že závislé na MMB. Tak som tam začala aj pokukovať a tak ste ma navnadili, že som si aj niečo objednala, no neviem či môžem aj ja inzerovať a predávať vecičky, keď nie som platiaci člen? Mirka(arimzv) s Tebou sa mi snívalo. Tvoja malinká mi niečo rozprávala a rozprávala a ja som sa nestíhala čudovať, že ako pekne už hovorí. BOli sme niekde vo ZV na námestí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi. jasne ze mozes inzerovat aj ked nemas nic predpaltene. len sa tvoje inzeraty nebudu zobrazovat hned po kliknuti ale budu si musiet nastavit ze inzeraty od vsech inzertantu. inak sa zobrazia len od hviezd co su platení inzertanti. a co pekne objednavas? inak sa mas ako? stale pracujes tam kde si bola? ale vsimla som si ze ste sa prestahovali. kam?
Odpovedať
ahojte. jej Zuzka to je mile :-) no za par mesiacov to bude pravda, uz teraz vykeckava to svoje vkuse, hlavne pred spanim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, takže ďalšia závislá na MMB :-D . To je perfektná stránka, ja u zbožňujem :-D ... Môžeš aj predávať, tak ako píše Lucka ;-) . Ja by som tiež niečo mohla, mám toľko nevyužitých vecí doma, niektoré oblečené raz dva razy...
Odpovedať
Ahojte, ak sa budem musieť liečiť zo závislosti na MMB, tak to zvalím na Vás. Vy ste to tu rozoberali niekedy. Tak som to skúsila aj ja a som v tom po uši. Zatial som si objednala iba v mimiaukcii jeden sveter. Aj to som nevedela ako to tam chodí, tak som tam klikla vlastne omylom :-D a o chvíľu mi píše baba, že mi gratuluje, že som sa stala víťazom v tej aukcii. Tak som prišla ku svetru ani neviem ako. Je mi samozrejme malý :-D :-D , ale sesterke bol dobrý, tak som ho dala jej. No tak to je moja prvá skúsenosť. :-) Našťastie to bolo s poštovným iba 14,-Sk.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Zunka, to vážne? Ty si teda dobrá :-D ... Ja mám z MMB zavinovačku a je tam kopu iných vecí, ktoré sa mi páčia, ale keďže zatiaľ neviem, čo to bude, tak radšej neobjednávam. Počkám si ešte, aby som objednávala veci v aktuálnej farbe :-N
Odpovedať
opravujem tú cenu 140,-Sk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawte baby... co to je za stranku =-) ... aj ja xcem pozavislacit trosku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
POMOC!!! Mam problem, prave mi padlo ubytovanie pre ludi na svadbu u nas na nive, neporadite mi nieco lacnejsie vo Zvolene alebo okolí?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My sme mali ludi ubytovanych v Quatre, ale kolko to stalo :-| ... netusim. To riesil svokrik moj.
Odpovedať
Profilova fotka
... alebo skus intraky obvolat vo ZV, tam je to lacne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som nejaky penzion na dukelskej - penion Klub, vyzera celkom dobre, cena je 1000 Sk/dvojlôžková izba
Odpovedať
Profilova fotka
Peti: www.mimibazar.sk ;-) Dadi, tak v tomto Ti ja neporadím :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No uz som to pokukala... som to nasla nakoniec sama, a dobre som si myslela :-D ... ale dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak a uz je to tu, zacinam stresovat :-(
Odpovedať
kodada: tak ich ubytuj v almade, tam je tiez dvojlozkova za 1000sk. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis to... a Irenka ti to vyriesila :-D .... ahoj Iri ;-)
Odpovedať
ahoj petka ;-) no tak aspon sa mozu hostia opit a nebudu to mat daleko do postele :-D my sme mali v almade tiez ubytovanych ale len dvoch, viac nebolo treba nastastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved toto, ze ake prakticke :-p .... co mas nove? ako v praci? (ci nemam ani naladu kazit??? |-| )
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj tie okienka ste poriesili?
Odpovedať
no som teraz v praci, ale uz len 5 hodin :-N vikend ma caka volny, tak dufam ze nebude prsat, rada by som sa isla s drahym niekde prejst, ked uz mame konecne to volno spolu. a ty ako? som citala ze sa teda stahujete do tych levic a kedy?
Odpovedať
okienka riesi mangel, cez kolegu. ze jeho stryko nam vie urobit cenu, tak uvidim. ved to tak neponahla. chcela som ja pozistovat ze co a ako ale chytil sa toho tak ho uz necham :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uf, az ked predame byt a kupime dom, prerobime ho a zariadime... no hadam do konca roka stihame :-N To dufam aj ja, ze bude pekne, bo sa dako zozimilo zase ]-( ... vcera ked som videla ako sa rozsnezilo v BB, tak som myslela, ze zinfarktujem, ale hned sa stopilo a poprsalo... rano slniecko... hned bola lepsia naladicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak to je najlepsie... chlapi maju podla mna v tychto zalezitostiach väcsio prehlad ako zeny.... teda aspon u nas doma je to tak :-N ... ja iba vela recnim do toho, ale veci riesi Juli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Peti, vcera som obtazovala v Kauflande tvojho psa ;-) je zlatucky. Hostia budu ubytovany v Almade, dufam ze bude miesto, tym padom sa mi vyriesila aj doprava. Rozmyslala som ci mam objednat autobus, a tymto sa to vyriesilo. Autobus nebude!
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to vidis, ako sa to vyriesilo ;-) ... Stretla si Rajka s hafanom mojim, tak to sme sa museli minut tesne, bo oni isli myslim cigy kupovat ci co a ja som s jeho drahou nakupovala chalko na chatu...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme uz donakupovali a on bol v trafike, skoda ze sme sa nestretli :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?