Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Irenka, mi sme menili minuly rok okna, brali sme ich z dobre okno.sk. A boli sme aj sme spokojni. Ceny maju prijatelne, vystupovanie prijemne, aj majstri boli zlaty, zmakli 6 okien za den (3x3 kridlove, 2x2 kridlove) vyslo nas to nejakych 88 tis. + parapety, sietky (+ zaluzie gratis)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky, tak uz mame vytlacene aj oznamenia aj ine blbosticky na svadbu, vid album
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooj. Ja uz mam dnes free! 8-) Hadam idem pisat daku bakalarku alebo co... ale asi alebo co :-D Leniva som ako vos!!!! :-S No vidis to Dadka aka si sikulka ked velmi xces ;-) :-D No co je ... kde sme??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti tu je tieto dni nejak pusto, ako v skole?
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz nemam skolu, tak dobre x-) ... mam mesacnu prax, ale uz koncim, potom mam 2 tyzdne na napisanie projektu a bakalarky, ktoru som uz samozrejme mala mat, ale ja mam casuuuu... potom vam tu budem vyplakavat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak by si sa do nej uz mala pomaly pustit, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. :-) dadi pozerala som vas alubum mate pekne to oznamenie. hlavne sa mi paci 2str tej etikety na flasu :-D dorka mala je zlatucke pozerala som nove foto. ;-) tak nech sa vam dari. ja som bola vcera u kadernika tak je zo mna opät clovek. :-N :-D
Odpovedať
ahojte chcem sa spýtať nevietet mi poradiť je vela 660,- za osobu pri troch chodoch? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
durni my sme mali pre rokom a pol 500 sk osoba. ale podla mna je to uplne v pohode cena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
durni - urcite to nie je vela na 3 chody, my budeme mat 600/osobu Lucka mne uz tak lezu na nervy moje dlhe vlasy, nech uz mam po svadbe a mozem sa dat ostrihat !!! ;-) od vcera to boli prave 2 mesiace do svadby, tak to uz nejak vydrzim. Luky ako, poslucha? nezdemoloval na choditku cely byt? este nieco odveci, kto vsetko tu prerabal/preraba byt (dom)? dufam ze si to fotite!? podrobnosti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak som sem nakukla po dlhšej dobe makame na dome tak som bola v krnom (u našich kde máme aj náš domček) a prišli sme domov až vešer. nám okna robila firma Incon a sme spokojní. tak my cez deň buvame dobre napr včera od 8 do 9tej potom sme sa o pol 12tej napapali a šli sme do krneho tam sme spali vonku 2,5 hodinky a potom sme spinkali hodinku od 4 do 5tej no v noci je to horšie tuto noc som nič nespala len som hladala po zeme cumeľ a stále tobinkovi dávala do pusky stále mrnkal a nie a nie ho udržať v puse stále mu vypadol a potom mrnčal hrôza som akoby ma niekto zbil 8-( to ako oddychuješ v tehotenstve a či si v klude je pravda aj babatko je potom kludne ja som si zdriemla aj cez obed a drobec krásne haja cez obed, v noci som nič ine nerobila len chodila na záchod tak neviem či to ma suvis aj s tobinkovim spinkanim alebo su to zubky ale asi zubky lebo takto zle spávame len od vianoc
Odpovedať
Profilova fotka
janka my sme sa boli v pondelok mrknut na ten vas domcek. dali sme si taku 3 hod prechadzku a malý ju celu prespal. :-D dadi my sme prerabali ale pofotene to veru nemam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Luci to je skoda, este mozno Ivka to zachrani, ideme totiz rtobit u nas na stranke taku sutaz o prerabani bytov/domov - pred a po rekonstrukcii, len treba foto
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Vy ste tu? :-D Ja idem dnes do poradne, celkom sa teším x-) . Včera som bola po dlhej dobe u kaderníčky, tak konečne vypadám ako človek :-D . Janka, už ste pozreli to naše DVD? Ak áno, tak nás príďte pozrieť a môžete nám ho aj doniesť, hmm? Aj tak ste u nás ešte neboli :-S . Durni, je to dobrá cena. My sme mali 516,- Sk v septembri :-) . Ja to viem presne na korunu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dadi tak to kludne mozem pofotit aj teraz lebo to co bolo vtedy hore maju presne tak isto svokrovci dole. takze pofotim ich spodok a nas prerobený vrch a je to. :-D :-D :-D pred a po rekonstrukcii. :-D ivka precitaj si co som pisala vyssie ja o kadernicke :-D :-D :-D aj nam sa tu niekto slubil na navstevu =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D :-D , tak to som si nevšimla, lebo som čítala z rýchlika :-N . Super :-) Jasné, myslíme na to ;-) . Niektorý veľmi blízky piatok alebo sobotu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka boli sme sa v nedelu prejsť a zvonili sme vám 2x ale neboli ste doma vieš s drobcom je to dosť tažke dojsť a ktomu sme skoro stále v krnom Michal maka na dome ale aspoň na nejaku hodinku sa posnažíme ;-) ozaj ivka tu vašu kuchynu ste si kupili v obchode alebona trhu? my chceme z dekodomu lebo na mieru to trva dosť dlho a majstri su plní. Michalov kolega bol v polsku a vraj sa vobec neoplati kupovať nábytok tu na slovensku vraj je tam aj veľmi kvalitný a za dobre ceny no najde sa aj šup. Musiš pochodiť preto sa pýtam či to v obchodoch treba hladať?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka potom ked to bude hotové čo dufam máj- jun bude reálne, dojdete kuknuť aj od vnútra už sa teším ked sa tam nastahujeme akurát včera nám boli kuknuť ako umiestnia krb tak nech sa to rýchlo pohne x-) x-) bungalov by bol lepší no kedže v detve nikomu nepovolila stavať takýto dom tak toto bola najlepšia varianta a teraz som rada aj tomuto domčeku
Odpovedať
Profilova fotka
janka ved vyzera peknucko. malý utulny domcek. x-) fiha to tak skoro sa chcete stahovat? tak drzim palce nech to vyjde. ;-) ivka ze niektorý velmi blizky piatok. ha ha ha :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, jasné že veľmi blízky :-D . Čo je na tom smiešne? :-N Janka,no veru v nedeľu sme doma neboli :-S , škoda :-S . Kuchyňu sme dávali robiť chlapovi - stolárovi, ktorý je vždy v sobotu na trhoch v Novom Targu a cez týždeň robí a štvrtky vozí tovar na SK. Viem, že kuchyne vozí aj do D nábytku, kde sú ceny podstatne vyššie ]-( . Mám aj kontakt na neho, dá sa s ním dohodnúť v pohode, možno by prišiel k Vám, keby išiel cez DT a nemuseli by ste ísť Vy ;-) . Na trhu mali veľa veľa nábytku a vyzeral pekne :-) . Túto našu kuchyňu sme dali obzrieť aj stolárovi z DT a povedal, že je kvalitná a cenu ani neuveril :-) . Takže treba si fakt pozisťovať ;-) . Takže...príďte urobiť obhliadku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ked to spustíme, dám ti vediet. Su tam celkom dobre ceny. Baby ja vam zavidim, aj ja chcem domcek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, teraz som si všimla, že idete spúšťať stránku a môžem ja niečo zachrániť...nooo, my sme to tiež nefotili ]-( . Musím ísť tiež pofotiť svokrovcov byt a potom náš :-D . Baby, dnes som bola v poradni a už som pribrala 3 kg ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ved to vobec nevadi ze si pribrala. aspon vies ze drobcekovi je dobre a pekne rastie. povedz si ze uz nikdy v zivote ta nebude trakto bavit papat. aspon ja som to tak brala. :-D a veu cez tehu som si poriadne dozicila a uzivala si ze nepozeram na kg. :-D pribrala som 15 kg. :-N dnes vecer ideme s jardom a mirkou na pizzu. hlavne ze drzim dietu. ok dadi potom daj vediet. ja som nikdy nic nevyhrala tak tomu nedavam ani teraz velku sancu. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka teraz som si uvedomila ze ty si uz hadam aj v 2 trimestri nie? tak to tie 3 kg nie je vobec vela. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a presne tak, kedy inokedy si dožičím? :-D Veď chovám dvoch :-N . A Ty ako pokračuješ s dietou? Koľko kg si zhodila? Kým prídeme na návštevu, aby som Ťa videla, nie že sa pominieš :-D . Nooo, ja som už v 2. trimestri, presne 15 tt., TP mi už posunul na 25. 8. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru len si teraz dozic. a aj krpcovi. ;-) no ja s dietou neviem lebo sa nevazim. az po vodovom dni co je o 3 týzdne. ale vidis vcera som si dala o 9 pizzu. ale aby sa nepovedalo tak len polku :-D :-D :-D a ty sa ako citis v 2 trimestri?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak potom ked dojdeme mi dáš kontakt a uvidíme, ja som pribrala 26kg počas tehotenstva :-N a už som na svojej pôvodnej váhe 53kg len na brušku to trochu poznať ale ved som mala valibuka tak sa ani nečudujem :-D a jem ako tehotná všetko dusim teraz som závislá na pizzi s bolonskou omáčkou a kopou syra vravím ako tehotná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jajus to si nabrala dost kil, kolko vazil "drobec" v tehotenstve je to ale normalne ;-) Ivi akurat som si pisala z Jarkou, uz ma pred sebou cca posledne 3 tyzdne, ale ma sa dobre, aj male je v poriadku. baby urcite budete mat sancu v sutazi, nemyslim ze by sa tam prihlasilo vela ludi, na zaciatok tam budem len ja, s prerabanim nasho WC.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D dadi ze ja s prerabanim nasho wc. :-D :-D :-D janka a nie si nahodou v tom? :-N :-D mne chyba do mojej povodnej vahy ešte zhodit 3kg. ale kedze uz pred tým som trochu nabrala tak chcem zhodit ešte dalsich 5. ciz mam co robit.
Odpovedať
Profilova fotka
aspon malickost, ked na velke prerabky zatial nie su peniazky, vsetko ide do svadby :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?