Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som mala 7.7 riadne ma to vystrasilo,ale v moci nic a krv na lacno este neviem,ale je to riadna blbost :-| .To mi je luto s tou perou, maly musi byt riadne sidlo ale to asi k tomu vsetko patri :-S .Som zvedava co vsetko ma caka,ale treba si to uzit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som nikdy nemala nic v moci ani v krvy len raz vysli po tom zatazovom zle tie vysledky a automatickyma uz brali ako diabetologicku pacientku ]-( nasadili mi diety a aj tak viem ze to bolo blbost. lebo vzdy na diabetologii na sestricka chvlalila ako pekne dodrzujem dietu ze mam cukor ok a ja som ju ani raz nedrzala. :-N preto pri druhom tehu na ten test nepojdem. joj veru je to sidlo. zo dna na den sa uplne zmenil, ešte na navsteve u ivky v nedelu bol krotky a zrazu akoby utalo zacal stvorkovat a staviat sa vsade a to ho uz neviem udrzat. ked varim dam si no na deku k sebe a ked sa o chvilu obzriem uz je v inej izbe. :-D joj ale strasne sa bojim aby si nieco vaznejsie nespravil. no tým si asi musi prejst kazda mamina. inak k tomu 3D ja som boal v hlohovci v 23tt a vtedy nam aj povedali co to bude. celý zaznam mam na dvd a tiez kopec fotiek. x-) musim si to niekedy kuknut a pripomenut si ten krásny pocit ked som ho na tej obrazovke videla. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no Ja pomaly pojdem do prace,keby ste vedeli ako sa mi v poslednej dobe nechce :-( no materska je este dost daleko,tak niektore rano bojujem aby ma moja tepla postel pustila ;-) ;-) .Prajem Vam pekny den a krasny zaciatok tyzdna a samozrejme aj Vasim drobcekom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte maminky a nevesticky, tak sa nam zacina dalsi krasny tyzden x-) ... Hura, hura! :-D Ja mam tento tyzden prazdniny, nieze by to bolo na vyske normalne, ale som na praxi a ked maju detvaky, tak mam aj ja 8-) ... tak sa idem venovat bakalarke :-S ... chcela som sa vas opytat... nemate nahodou niektora knihu Predskolska a elementarna pedagogika od Kollárikovej a Púpalu??? Je total vypredana vsade a v kniznici je na nu dlha cakacka, potrebujem ju hned!!!! ;-( Asi nemate, ze? =-) ... za pokus nic nedam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , Petullia, tak teda ja tú knihu nemám :-| , nepomohla som Ti veľmi. Moca, tak je super, keď bábo už dáva o sebe vedieť x-) . To naše je ešte ticho :-) , ale už dlho tiež nebude x-) . My ideme na sono dnes, už sa neviem dočkať, dúfam, že bude všetko ok. Janka to je asi individuálne a tie povery sú len z časti pravda. Niekto môže sladké na tony a aj tak je chalan a naopak :-D . Lucka, ako Lukáško? Už je lepšie? Pera zahojená? Muselo byť náreku u Vás :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak ako lucka? uz si zacala studovat english? ;-) iwus, tak drzim palce, nech sa malicka/malicky ukaze, ze co to je x-) alebo chcete mat prekvapko, ked sa narodi? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz Iwusik... hadam ti to odpustim :-D ... tak sa teda vyteste na tom sone ;-) . Uz sa tesim ako nam budes pisat o stuplikovi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca neboj rýchlo to prejde a o chvilu si na materskej. ;-) ale vstavat sa aj mne nikdy nechcelo a cim dlhsie som bola tehotna tým to bolo horsie. :-D peti ani ja nemam takze ti nepomozem ivkaaa drzime palce dnes. potom napis ako ste dopadli. mozno sa uz aj pohlavie dozviete a potom hor sa nakupovat :-D mirka no pomalicky sa vzdelavam. teraz uz nemam tolko casu ked malý zacal lozit lebo je na neudrzanie. a po tom uraze som mu v pätach aby sa nestalo aj nieco vaznejsie. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka nebojkaj sa tak velmi. Uz ked spadol tak si bude davat väcsi pozor... aj ked este nie taky, ale musi sa sam naucit na svojich padoch... tomuto zial velmi nezabranis, ale v kazdom pripade treba spehovat jednym ockom, obcas aj dvoma ;-) Za tu knihu neva neva... to len tak skusam, ci nahodou... bo som uz zufala. ale tak volade pozhanam este.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, bodaj by si mala pravdu :-D . Ale ak aj Dr. bude niečo vidieť, myslím, že mi to nepovie ešte teraz, určite počká aspoň do 20 tt. No neviem, ako to beží, možno sa mýlim :-D ... Zvalka prekvapko nechceme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lucka :-( dufam že lukáško je už v poriadku no to je to riziko pri lození náš je už teraz poriadne aktívny tak som zvedavá čo bude ked bude behať :-N No nám idu zúbky tak je to desné nespávame, všetko až od zlosti hrzie a je hrozne nervozny ach 8-( dávam gelik dufam že tie zubky už čoskoro budu vonku |-| ivka nám povedali už v 13tt čo to bude (ked som bola v nemocnici Kamodova no bolo to na 50% lebo to bolo ešte malinke bábo)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nepoznate nejakeho dobreho gynekologa (gynekologicku) vo ZV? :-N Ja uz nxcem chodit ku Kovacikovi, bo tam nema sono ani nic a ja sa musim zakazdym zo zapadu trieskat do mesta. Ale vraj ti v meste su zase natrieskani, neviete o niekom na poliklinike? Tam by to bolo asi najidealnejsie. Uz musim ist konecne, bo to nem dobre, takto dlho odkladat preventivku :-| A este jedna otazocka na lekarov... ked idem na ocne potrebujem ten vysielaci papierik od obvodnej, alebo tam proste mozem ist len tak. Ja som chodila na ocne k znamej a ta mi ani kartu nezalozila a uz odisla zo ZV, ta vobec neviem ako to chodi a slepa som ako patron. 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka ak to dr uvidi isto ti to povie ak budes na tom trvat. :-D peti jasne ze sa uci na vlastných padoch ale ked som videla tu krv ach jo. panika :-N :-D ked on sa teraz o vsetko snazi postavit a potom ked sa uz aj postavi sa pusti a hodi o zem. maly samovrah. :-N tak mu len stojim za zadkom aby sa velmi nebuchol na hlavku. ako necham ho padnut ale len na zadok. nejdem riskovat nejaký uraz hlavy. tak len dufam ze coskoro pochopi ze sa musi drzat. :-D janka tak tobinko uz bude zubacik? joj chuda tak to tazsie znasa? a mas aj tie homeopatika na zubky? tie su lepsie ako gelik
Odpovedať
Profilova fotka
peti moja mama je ocna sestricka. maju ambulanciu na namesti vedla priora. a potrebujes aj odporucanie od obvodnej myslim
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim ku dr mihalikovej a ta je na malej stanici. ale uz aj mna zobrala len tak tak zato ze sa pozna s mamou. tak v tomto neporadim
Odpovedať
Profilova fotka
Peti skus ist k Necpalovej, ta je tiez pri malej vlakovej zastavke, ak chces, dam ti jej cislo do IP, mozno by ta zobrala.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, tak to si ma potešila x-) , ja som teraz v 13tt a možno motyka vystrelí :-D . Keď aj na 50% :-N Peti, mne sa zdá, že Dr. Kamoďová má aj ambulanciu na PLK a ona je super. Možno by Ti Janka vedela povedať viac, ona tam bola často počas tehu...
Odpovedať
Profilova fotka
K Necpalovej nechcem ist v ziadnom pripade... bo tam je klebetna sestricka ]-( . Nebojim sa toho, ze by ma nezobrali. Zistila som , ze poistovna vela spravi a ja som teda este nemala nikde problem ked som vytiahla preukaz poistenca, len xcem vediet, ze kde maju pokope sono a vsetky zalezitosti potrebne k vysetreniu, aby som nemusela behat z dveri do dveri. Som velmi pohodlna, ze? :-D Na strednej som to tak mala a bolo to super, ked mi jeden doktor spravil vsetky vysetrenia, len do Turcianskych sa mi cestovat velmi nexce :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
peti s očnou neporadím aj ja by som mala isť ale odporučanie určite potrebuješ. ;-) Ivka teraz ma napadlo Szedely ti nebude chceť povedať pohlavie mne v 30tt nechcel povedať vraj je to skoro :-| tak možno ak budeš veľmi trvať a aj Stanči tak možno povie ak bude vidieť
Odpovedať
Profilova fotka
lucka tie homeopatika ked som kupovala gel nemali tak idem dnes skusiť štastie znova posielame s Tobinkom Lukáškovi cmuk na bubu na pusinke aby sa rýchlo zahojila. Ozaj moja švagrina porodila zo soboty na nedelu chlapa 3200g a 51cm tak mame v rodine 3 čirkašov krása :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, myslis staru sestricku? Tam tam uz nerobi, ma novu mladu, celkom sympaticku. Ale inak, osobne Necpu neodporucam, nemam s nou dobre skusenosti. Uz dlhsie rozmyslam ze by som ju vymenila. A takeho doktora, ktory ma vsetky pristroje u seba v ambulancii by som brala aj ja. Lucka, ty nepodcenuj zvyseny cukor, moja kolegyna na to u Necpalovej doplatila. Mala tehotensku cukrovku a normalne donoseny chlapec jej zomrel.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, viem, že on je nie veľmi prívetivý ]-( . A ako sa volá malý? x-) Super, gratulujem ;-) Kodada a myslíš, že to bolo z tej cukrovky. Prosím Ťa, radšej o tom ani nepíš :-S :-o
Odpovedať
Profilova fotka
po dlhom patrani ze PRECO? udali tento dovod. Ja len ze to netreba podcenovat. Kolegyna uz teraz ma krasnu rocnu dcerku
Odpovedať
Profilova fotka
Hej Dadka tu staru som myslela. Ked krstna cakala Mata, tak nam to nestihla ani oznamit, uz to vedeli vsetky tetky v dedine ]-( a mamine to zavolala znama ci je to pravda. Chapes? Asi by som ju zabila! 8-( Tak tam by som velmi ee. A tiez mi ju kamoska moc neodporucala. Iwus a kedy uz pojdes??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, kde? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak na to sono :-D ... ja som uz zvedava!
Odpovedať
Profilova fotka
No dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz chod... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dada ja si myslim ze nic nepodcenujem. len tvrdim ze tie zatazove testy dost skresluju. ved len po nich som mala zvýsený cukor a potom 2,5 mesiaca co ma sledovali na diabetologii tak ani raz nebol cukor zvysený. ja som len poevdala ze ta zbytocne dostrasia. a nech si mysli kazdý co chce pri 2 tehu to neabsolvujem znova a basta. nepoviem keby som mala zvysený cukor aj potom ale takto... :-| ivka veru uz chod. horime nedockavostou. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved tie zatazove testy sa robia len na sk. ]-( to je asi dalsia super vymozenost po baleni an siroko. a to iste ti kludne zistia aj z krvy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?