Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
peti jasne pokial ti to rozpocet na svadbu dovoluje nie je o com. ;-) drzim palce aby ti vsetko vyslo ako si zelas
Odpovedať
dakujem lucka ;-) uz si musim dat od tych svadobnych priprav oddych, lebo ma porazi.. hlavne veci su uz zariadene a tie ostatne podstatne malickosti sa snad stihnu doriesit ;-) inac mas naaaaaaadherneho malickeho ;-) tak ti zelam nech z neho mate len a len radost :-)
Odpovedať
dobre ranko, ako sa tu mate? iwuska ako rastiete? vsetko ok? lucka no maly je bohovsky vlasac,myslim,ze by si mala byt pysna ake ma krasne vlasiska,urcite ho este nestrihaj,ak tak v lete,to uz aj tak bude mat rok nie? Mi sme zas nasho nechtiac vystrihali uuuplne do hola,lebo muz si nedal nadstavec do strojceka tak tam bola nulka,no sila...a ked zacal strihat tak cez stred hlavy,ze ked som videla ten pas mala som dost,to uz musel dostrihat vsetko dookola tak isto tak bol moj mrnos chudak na koleno. Ale za par dni mu vlasky pekne podrastli a teraz to ma akurat. Inak vcera som aj foto pridala zo SK,pacilo sa na nam,len to ubehlo straaasne rychlo. Boli sme aj Dorku pozriet,malicka je rozkosna,dufam,ze coskoro zacne priberat a vsetko dohoni.
Odpovedať
Profilova fotka
peti dakujeme ;-) veru mas ešte dost casu tak si daj kludne oddych. sunny tak vy ste uz spät? no teda vam to zbehlo. no ja som musela maleho uz 2 krád podstrihnut lebo mu to slo do ociek a aj vzadu to mal strasne dlhe aj nad uskami. ja by som ho nedala nejak vystrihat velmi len nech mu to nejak upravi po tých mojich pokusoch. :-N idem kuk foto
Odpovedať
Profilova fotka
jej super foto si pridala. x-) vidno ze ste si pekne uzivali na sk. :-D a malý je zlatucky. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes mi kamoska napisala k nasmu datumu svadieb: 2+6+4+2+0+0+8=22 2+2=4 praktickost Nuz budete zohrata dvojka. Mate super cisla v den svadby same parne. To je par jak delo:--)) 2,4,6,8 tak uvidime, ci to bude fungovat aj podla numerologie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Sunny, rastieme :-) . Je nám dobre x-) . Ja si tiež pozriem fotky, ale až doma na nete ;-) . Som na Vás zvedavá ;-) Petocka, jasné, že sa všetko dorieši, veď času máte ešte dosť ;-) . Budete mať svadbu skoro rok po nás :-D :-) . Tie prípravy sú super, však? Hlavne keď je rozhľad a si presvedčená, čo a ako chceš :-)
Odpovedať
iwuska, hlavne ziskat ten rozhlad bol problem :-D ked sme zacali po vianociach vsetko organizovat, pripadala som si ako z inej planety.. ale tie hlavne veci uz su o.k. tak si dame pauzu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Najprv som si prečítala, že dáme si pizzu :-D . Vidíš, hladný človek na čo myslí :-N . A kde máte obrad a čo všetko už máte zajednané? :-) Veď sa pochváľ, nech si zopakujeme tie časy aj my ;-) :-D
Odpovedať
hmmm... aj ja som hladna, opat sme mali dnes nafigu obed.. a co uz mame zariadene? sobas bude v Detve, na naucenstva momentalne chodime v BA, mame zajednane miesto na hostinu, starejsieho, DJa, fotografku a konecne uz aj saty.. to by bolo asi vsetko. ostatne veci ako obrucky a svadobne oznamenia este nechavam plavat. mam sice uz aku taku predstavu, ale do toho vybavovania sa mi rozhodne momentalne nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Máte toho dosť ;-) , obrúčky stačí riešiť začiatkom júla, teda skôr jún, bude dovolenkové obdobie a oznamká tiež ;-) . Keď je predstava, to zatiaľ stačí :-) . Potom by si sa veľmi nudila :-D . Pracuješ v BA, keď tam máte aj naučenstvo? Ste obaja z DT? :-)
Odpovedať
ano iwuska, obidvaja sme z DT a pracujeme a byvame v BA. Ale do DT chodime casto.. teda snazime sa :-D Inac obidvaja sme chodili na tu istu strednu ako zvalka, uz som si o tom s nou pisala v IP :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. co sa tu zas strajkuje? musim sa vam pochvalit lukasko dnes po prvý krát chodil po 4. x-) x-) x-) joj take nadherne to bolo. som uz myslela ze tuto fazu preskocime a on z nicoho nic sa dal na 4 a zacal sa hýbat. :-) sice trosku neskoro ale predsa. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak dlho som tu nebola niečo sme mali s netom ]-( už som pridala fotky do albumu kde sme všetci traja :-) lucka super tak zase viete niečo nové
Odpovedať
Profilova fotka
janka super foto. x-) , malý je zlatulinky. x-) x-) x-) inak my sme boli vcera v poradni a mame 8850g. a pokusala som sa ho odmerat a namerala som 74 cm. takze pekne rastieme.
Odpovedať
Profilova fotka
to ano pekne my pojdeme do poradni 4.3 aj nás budu očkovať, no vážila som ho u kámošky má 8420g a 72cm tiež riadny valibuk ale ked on je papaj a je vkuse hladný :-D a tiež spapá všetko čo mu dám ovocie moc nemusí ale aj to spapa ked mu nič iné neostáva :-D lucka malému dávaš čo na olovrant a na desiatu? Dávaš mu aj nejake kaše? Ja Tobinkovi asi budem musieť davať kašu na večer aby ho zasýtila lebo ked mu dám mlieko o 3 hodinky je hladný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka my sme olovrant a desiatu zaviedli az myslim v 8 mesiaci. dovtedy desiatu nemal a na olovrant mal mlieko. teraz papame na desiatu bu banan alebo mu kupujem take baby dezert alebo ovocnu desiatu. to su veci od nestle a je toho 100ml tak ze to mu staci. alebo dam len piskotu tu nasu zo stozku a zapije tou hipp stavickou. a na olovrant obden striedam kasu alebo ovocie. inak ja ked som v nejakom 6 mesiaci skusala dat malemu kasu na vecer tak to dopadlo horsie ako ked mal mlieko neviem preco. radsej skus tu kasu dat pred kupanim a potom pred spanim mu daj troska mlieka z flase.
Odpovedať
Profilova fotka
ok vyskúšame tu kašu nám zatiaľ stači takto papať skôr nechcem ale kámoška dáva malej už od 7 mesiaca čo si myslím že je dosť skoro. ozaj chcem sa opýtať vy máte tmavu podlahu v kuchyni?
Odpovedať
Profilova fotka
v kuchyni mame taku sedu dlazbu a je celkom tmava. no kase sa mozu uz od 6 mesiaca pri nekojených detoch. ;-)
Odpovedať
dobre ranko zienky, jajus maly je chutnucky,velmi zlaty...ty kojis?Lebo ja som maleho zacala tiez skorej chovat,ale on bol na UM ,takze od 4 mesiacoch som zacala davat zeleninku a ovocie a postupne pridavala ostatne.Myslim,ze je to na kazdej mamine ako sa rozhodnea a ko to citi.....mi ked sme jedli mali sa divel ,uplne sa az triasol ako chcel nase jedlo ochutnat...no tak mu nedaj!... :-D ...takze zacalo sa s vecerami typu bez korenia a bez soli ...ale potom si to mozes dochutit,ale zas mi tak vela aj tak nesolime. Lucka podstrihnut vlasky si myslim ze je ok,ved keby mu to do oci padalo mohlo by mu to aj zrak poskodit,jedine keby si mu robila copik :-D :-D :-D ...uz len predstava ma rozosmieva aky by bol chutny x-) Ozaj vsetkym prajem krasneho a romantickeho Valentina :-) Co dnes robkate? Mi nic moc,lebo muzik zas hra a ja musim byt doma,lebo svokra sa rozhodla ist na tyzden do Londyna pozriet tetu ,ktoru moze hocikedy ist pozriet a vrati sa az v sobotu,tak k malemu nemoze prist-Dakujem .Fakt sa jej nepytam casto,raz maximalne 2 krat do mesiaca ,vzdy sa pozera v tv co ona chce,maly spi celu noc ,nemusi k nemu vobec vstavat...no co uz,nasi mi tu velmi chybaju aj ako podpora.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky krásneho valentína ;-) sunny odkážem Tobinkovi :-D , kojila som a mala som veľa mliečka ale z tých stresov som od začiatku decembra do 22.1 kojila už len v noci mala som málo mliečka ale chcela som aby si aspoň niečo cucol potom som ho ešte dokrmila. No 22.1 som dostala menštruáciu a maly už nechcel mliečko zmenilo uplne chuť ( bolo slané) Lucka ja chcem do jedálne a kuchyni tmavu podlahu už som si aj vybrala len je čierna a chcem sa poradiť či na nej nebude všetko vidieť neviem ale hrozne sa mi páči :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musime sa isť prebaliť maly sa posral :-D to zase bude dufam že to nebude mať až pod lopatkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka no na ciernej rataj ze ti bude fakt vsetko vidiet. ale zas ked sa ti paci tak si ju daj. ja tiaz hlavne pozeram na to ako co vyzera a potom nadavam. :-N :-D ale aj tak ma nikdy nic neodradi a ked sa mi nieco paci tak to jednoducho musim mat. :-D sunny to je smola ze ti svokra v tomto nevyjde v ustrety. verim ze ti vasi chybaju hlavne v takýchto chvilach clovek potrebuje mat niekoho kto ho na chvilu zastupi. my dnes ideme plavat, takze budeme celý den u nasich vo zvolene. joj hned je den krajsi ked moze clovek vypadnut z tejto blbej dediny. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj Lucka tak by som šla aj ja niekam ]-( už ma to otravuje behať po tejto blbej Detve kde sa s kočíkom nikam nedostaneš nech sme už v domčeku x-) plávanie joj tak by som šla aj ja no neviem či nám to odporučia ked sme mali zápal moč. ciest pri narodení 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Krásneho Valentína s Vašimi polovičkami a dietkami :-D . Janka, ja som si už včera poobzerala fotky na MK :-) . Kráááásne ;-) Lucka, gratulujem k štvorkovaniu ;-) . Ja som chorá, mám takú nádchu ako hrom, v noci som preto nervózna, nedá sa spať ]-( . No nejak to len pretrpieť :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,aj ja prajem krasneho Valentina. :-N Lucka tak dnes som bola u Gabiky s tym mojim bruskom,mali ste vsetky pravdu je uplne super. 8-) Vsetky Vas chvalila ake ste mile.Jednu fotku mi aj hned spravila aby som ju dala polovicke k Valentinovi.Termin sme mali minuly stvrtok,ale pokazil sa jej fotak,tak sme to museli presunut.Dufam,ze uz budem mat cas sem pisat aj ja,aj ked chodim este do prace ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca tak ta tu vítam spät. :-D som rada ze si sa konecne ozvala. veru gabika je super. dufam ze potom sa nam s fotkami bruska pochvalis. som zvedavaaaaaaa. aj sestra sa mala ist fotit vo stvrtok ale koli tomu fotaku bola az v sobotu. ako fazulka mala poslucha? ivka tak sa len nejak liec. aj ked v tehu je to dost tazke ked sa skoro ziadne lieky nemozu. a nemozes ostat doma a vypotit to?
Odpovedať
Profilova fotka
Moca, kde si Ty ten dlhý čas bola? :-) Tak opäť vitaj medzi nami ;-) . Lucka, už mi je lepšie, nádcha pomaly ustupuje, hrdlo som vyliečila medom x-) . Mohla som ostať aj doma, ale nemala som horúčky, tak to bolo zbytočné. Ako bolo na plávaní? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka to je super ze ti to ustupuje x-) na plavani bolo ako vzdy super. :-D malý sa potapa jedna radost a strasne sa vo vode blazni. niekedy je na neudrzanie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj Lucka, Ty si už tu? x-) Tak to je super, že vodu tak ľúbi :-D . Čo máš dnes v pláne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?