Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka ;-) cez vikend ti pride ucebna pomocna na english :-D takze mozes pekne zacat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik mirka. ;-) uz som trocha zacala ale nic moc. asi sa aj ja budem musiet prihlasit na nejaký kurz. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Prepacte holky, ze som vam sem vbehla do temy, ale vsimla som si ze Zvalka mala nadhernu svad. kyticu :-o :-o :-o Chcela som sa opytat, co su to tam vsetko za kvietky a kde si ju dala robit, jestli ti to Zvalka nebude vadit, prave si ma svojou kytkou inspirovala x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo dakujem za pochvalu x-) boli tam ruze, frezie, a uz neviem ani co ine :-N ale podmienka pre kvetinara bola - len biele a zelene ! :-D robil mi ju šikovný kvetinár Mirko Očenáš, ak chceš, pošlem Ti kontakt do IP. Keďže máš svadbu v BB, kľudne si môžeš dať urobiť aj Ty u neho ;-)
Odpovedať
zvalka, tvoja kytica je v kurze.. vsak uz som ti aj ja do IP pisala, ze je naaadherna ;-) inak mne tiez bude robit kyticu Mirko Ocenas (nasi sa boli predbezne informovat na Krivani), ale este neviem co vlastne chcem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
petocka, no ale som sa aj navymyslala daco, ze ako ma vyzerat, okruhla, ale ani nie tak celkom okruhla, "rúčka" nie taka kratka, ale zase ani nie prilis dlha :-D :-D no Mirko bol už chorý zo mna, ale pravda je ze mi splnil moje očakávanie na jednotku ! x-) x-) x-) taku ako som mala ja, som dovtedy nevidela ;-) inac, ja som sa dost inspirovala kytickou na jeho stranke kvety . sk vola sa nevinnost, od tej som sa vlastne odrazila ;-) x-)
Odpovedať
ano, na tu stranku ma uz upozornovala mamina, lebo ona si uz viackrat u Mirka davala robit rozne kytice a vzdy bola spokojna. ved aj mne na promocie urobili unho v kvetinarstve nadhernu, ale tu nerobil on..
Odpovedať
Profilova fotka
tak na promocie som mala aj ja od neho prekrasne - asi 2-3 - a uplne NAJ bola od manzelika, ktoru mu urobili v kvetinarstve u Ocenasa - ta bola prekrasna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, dnes ráno som išla cez Stožok, tak som videla, že sa u Vás už svieti :-D . Som si to obhliadla :-D . V obyvačke a kuchyni :-) . To ja len tak... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ivka my najnovsie vstavame uz o pol 6 8-( 8-( 8-( proste parada. :-D dnes som bola v tescu a toooolko krásnych malilinkých veciciek tam mali. x-) joj hned by som to vsetko pokupila. tam isto chod na nakup vybavicky. ;-) a dufam ze ta nedela plati.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka, aj dnes sa u Vás svietilo :-D . Jasné, že nedeľa platí ;-) . O koľkej asi tak prídete? Môžete aj okolo druhej, ak Vám to vyhovuje :-) . Nooo, ja by som aj kupovala, ale ešte si počkám na verdikt, že akú farbu :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D klasika, malý bol od 6 hore ale nastastie vstaval k nemu muz kedze isiel neskor do prace. no malý chodi tak o pol 3 spat a tak do 4 spi. tak neviem ci by nebolo lepsie príst ked sa au vyspi. lebo by bol asi mrzutý u teba potom. ale ak ti to lepsie vyhovuje o 2 tak ho skusim uspat v aute a bude spat potom hadam aj u teba. :-N by som ho len preniesla v sedacke. aj ja som s vecickami cakala az kým nam povedali co to bude. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka teraz mi mirka volala a vravela ze asi budete chciet ist na hokej. ak ano tak daj vediet nejak to zariadim a prideme skor aby ste to stihli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, mne ten hokej žily netrhá :-D , ale môj bude asi chcieť ísť. Ešte sa s ním porozprávam, čo mi povie, ok? ;-) Ak by ste prišli skôr, nepríde aj Jardo?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to neviem. skusim vyzistit a dam vediet. boze malý mi práve demoluje nábytok. to choditko mi bol cert dlzen. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky, mam uz vybrate svadobne saty, kuknite v albume. Budete mat mensie stretko? Ved aj Zvalka by mala teraz prist domov z BA, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi tie su nadherneeeeeeeeee x-) x-) x-) fakt krasne. ;-) no ono to nie je stretko to idem len ja s manzelom kuknut ivku do jej noveho bytiku. :-)
Odpovedať
Ahojte babky. Nevedeli by ste mi poradit ako vycistim skvrny od krvi z matraca? Minule sa mi stala v noci "nehoda" ]-( a keďže ho budem asi reklamovat, lebo sa mi dost prelezal, tak to chcem nejak vyčisiť :-N . Budem sa hanbiť s takym špinavým |-| . Inac zajtra idem na krv. Dufam, ze to bude OK a mozme pokrocit o krocik dalej. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, musíš len pretrpieť :-D . No včera som sa bavila s mojim, teda on sa spýtal, kedy nás prídete pozrieť :-) (ja som mu to len potom oznámila, že v nedeľu :-D )...a on: juj, ale je hokej...tak povedal, že môžete prísť o druhej :-) . Mrzí ma, že Lukáškovi posunieme režim :-( . Myslíš, že by nezaspal u nás o tej pol tretej? Asi nie, čo? :-| Zunka, na oblečení by som vedela ako to odstrániť, ale matrac :-S ...fakt Ti neporadím. Držím palce, aby bolo všetko ok ;-) x-) ... Včera bola u nás Gabika...Lucka, čo si jej prezradila? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka, pozri stranku dobrarada.sk, je tam aj sekcia skvrny, mozno tam najdes odpoved
Odpovedať
Ahojte dievcata. Poprosim o radu tie vydate,ktore absolvovali jednorazovu predmanzelsku nauku na Zvolenskej fare. Do kolkej to asi tak trva, ak si pamatate? Dakujem
Odpovedať
Dadi,krasne saty, kde sa Ti ich podarilo zohnat? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja som veru nic neprezradila. ona to uz vedela. vdaka mailu co si jej napisala ;-) a lukasko zaspi v pohode aj inde ak ma k dispozicii postel a maminu ruku. :-D ok. takze prideme na tu 2. dam vediet aj mirke a nech sa spýta aj jarda ci na druhu moze prist aj on. dnas malý konecne dostal rozum a spal do 7. tak som happy. x-) zuzka ani ja ti neporadim. :-| a drzim palce nech su vysledky v poriadku ;-)
Odpovedať
Ahojte. Takze krv je uz odobrana o týzden budú výsledky. Potom ešte folykulometria a nejake to vyšetrenie čaká aj mangela :-N . Teraz som už v robote a tvarim sa, že niečo veľmi dôležité retušujem a tak :-D , ale idem si trošku pokukat na konika. Kodada - dik za adresu Lucka a v noci Lukaško spinká celkom fajn?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi urcite bude vsetko v poriadku uvidis. ;-) ano v noci spinka lukasko nastastie dobre. tak raz sa zobudi na cumel inak buva. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pochvalu, saty mi padli prve do oka, asi preto ze boli na figurine ;-) su zo Salonu Carmen - len cena ma skoro odradila, ale co uz ked sa mi pacili, buduci manzel oduhlasil aj 8 tis. (povodne stali az 9, ale dali zlavu) + kabelka
Odpovedať
star111: myslim ze to bolo od 9:00 do 14:00, ale bola tam aj nejaka prestavka. neviem ci to nebolo uz od 8:00, nepamatam si dobre :-D
Odpovedať
Irenka: vdaaaka. si ma potesila. zacina to tento rok o 9.00, ale polovicka musi ist prave vtedy do Lucenca do skoly a zacinaju o 14-tej. keby este meskal, hodinku, pripadne do dvoch,tak by este mohol ist,lepsie prist neskor,ako vobec. :-N
Odpovedať
no ked sme boli my, tak niekto tam odisiel skor, ak si dobre pamatam :-D ale ako to potom riesili to neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, kodada tie šaty su krááááááááááááásne Zuzka držím palce aby všetko dobre dopadlo a pridáš sa čoskoro k tehuľkám pržíííííííím silno palčeky aby sa Vám to čo najskôr podarilo ;-) my sme sa konečne vrátili k staremu režimu spinkania cez noc takže prve papanie je o 2 a dalšie o 6 ( len dnes sme papali o 2 a až ráno o pol 9 =-) ale hore už bol o pol 7) dobre nie mohlo by to tak ostať len keby tak aj spal do tej pol 9 :-D Už papame vo veľkom výživku schrasti aj trištvrtinu pohárika potom plače lebo mu to netečie a on je hladný tak sa bojim aby mu nezabehlo tak dám trošku vodičky na zaliatie a potom o nejake 2 hodinky mliečko papaj jeden.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?