Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dorka tak super ze ste uz domka. neboj vsetko sa zahoji a potom si na to uz ani nespomenies. a kamodova je fakt super. mna prijmala do nemocky a je to clovek s uzasným pristupom. :-) tak sa len drzkajte a malicka nech maminku poslucha. a s tým kojenim ti teda nezavidim. musi to byt na nervy vkuse odsavat hlavne v noci si to neviem predstavit. :-| ale zase co by sme pre nase deturence neurobili ze?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ta stranka je supeeeeeeeeeeeeer. x-) x-) x-) sikulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DAKUJEM
Odpovedať
je kodaka to si ty robila tu stranku? no super,dobre napady a recepty.... ;-) dorka tak uz si doma,to je hlavne,uz to pojde laksie,zachvilu sa vyliecis neboj,mne na stehy pomahali levandurove kupele z mliekom,vyskusaj,ale no musis tomu dat cas. Z kojenia si nerob tazku hlavu,mne maly tiez nechcel moju bradavku,tak som tiez odstrekovala 2 tyzdne a potom som uz mala toho dost,tiez sa mi zdalo ze len odsavam a odsavam a odsavam a zas len odsavam kazdu chvilu,a ked som sa chcela vyspat a neodsala som prsia sa mi zaplnili ,dostala som horucky a sekla som s tym.No ako som mu dla flasu z UM to bolo radosti,maly sa pekne dosyta napapal a ja sa konecne vyspala bez bolesti.Takze vydrz pokyal sa ti da a dokedy mozes,ale netrap sa.Malinka hlavne potrebuje stastnu maminu bez stresu ,drzim palce nech to vynde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate to je moje "dieťa" a kolegynka robi w w w dobrarada.sk, aj tam najdete dobre napady
Odpovedať
Profilova fotka
dufam ze to niekto nenazve skrytou reklamou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No musím to aj ja mrknúť ;-) . Dadi, ďakujeme x-) Sunny, včera sa vrátil brat z UK, no to bolo prekvapko :-D . Zazvonil pri dverách, otvorila som a on sa vrútil dnu :-D . A to od Vianoc tvrdil, že príde 7. 2....a vraj našiel dobrý SK obchod v Peterboughu, ale zabudla som ulicu, tak Ti zistím ;-) ...teda vraj Ti mám povedať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, chcela by som tam vytvorit aj nejaku kategoriu "Recepty pre deti" do 6 mesiacov, do 1 roka a pod. nemate nejake recepty co vyvarate pre svojich drobcov? Lucka co si Lukymu minule varila?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi tie recepty su supeeer ;-) ja malemu ešte nevarím má 4a pol mesiaca a lekárka nám odporučila počkať s prikrmom lebo je vraj dosť veľky 7680g ( ja si to nemyslím ale čo už) ale meria 70cm. Ale aj tak nám nič neutečie ked počkáme ešte pár týždnov a tie recepty pre drobcov je super nápad uľahči to nám maminkam dosť práce s vymyšlaním jedál x-) Ivka to bolo prekvapko viem si predstaviť ako dlho sa zdrží
Odpovedať
iwus jeee to muselo byt riadne prekvapko,aj ja som to vzdy chcela tak spravit ze nasich prekvapit,ale u nas je to zlozite,lebo nasi nas beru z letiska plus si vybavuju dovolenku aby boli s nami...takze bez prekvapka.....no zisti ten obchod urcite tam mrknem ;-) kodako...joj to je super napad,ja som malemu vela varila,hlavne zo sladkeho zemiaku...ale vsetko su recepty jednoduche od tych 6 mesiacov len uvarit ,pomiesat a spravit kasu ....len obmienat zeleninu a ovocie,popripade maso...
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, perfektný nápad, určite sa to ujme a verím, že keď budem vyvárať ja, bude toho plná stránka :-D . Sunny, myslím, že sa to začína na table... :-D Janka, zdrží sa 2 týždne, ale to ubehne ako voda....
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak ak mas nejake zozbierane, alebu budes mat cas, posli mi ich do IP alebo na e-mail. uz som zalozila temu v modrom konikovy
Odpovedať
Článok sa načítava...
iwus :-D hmm??? no neviem o com tocis? neva zisti kodako daco napisem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny :-D :-D :-D , veď to, že ani ja :-N ...o nejakom stole asi :-D Zistím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zacala som zbierat recepty, dam vediet ked bude sekcia hotova
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ja mam kopec recepov len musim najst cas ti ich prepisat a poslat. snad aj dnes vecer . :-N :-D ivus fiha tak pekne prekvapko. on uz vedel tu stastnu novinku? alebo ste urobili prekvapko aj jemu?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka bude velmi rada, ak mi nieco posles, zatial som pozerala po nete, tak som ich nasla 54 stran (neupravenych) vo worde
Odpovedať
Profilova fotka
dadi posli maila. prepisala som zopar receptov takých zaujimavejsích. take obycajne ako mrkva zemiak petrzlen som ani nepisala. :-N
Odpovedať
ahojte babule, tak ju uz som pobalena,len nemam vela veci,vsetko su darceky a jedlo pre nasich a maleho oblecko. Babule ak tu niekto je povedzte mi ake je pocasie...je velka zima?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny dnes celý den snezilo. a fuka strasný vietor. a podla mna je aj zima. :-N :-D tak vam prajem stastnu cestu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prpajam sa do diskusie, mozno neskoro, ale predsa. Moja sestra mala nadhernu svadbu v Zvolenskom divadle. Su tam ale dve moznosti, jedno poschodie, fakt nadherne a to druhe s kobercami :( na stenach, ako je to skoro vsade v divadle. Je to tak pre 80 ludi. Uzasnÿ personal, vyborne jedlo, vypadalo to naozaj luxusne. ak by si chcela, tak mozem pohladat nejake foto a poslat. byva to vsak dost obsadene, sestra sa tam dostala nahodou, ze niekto vypadol... :-)
Odpovedať
dik lucka, takze zima....no keby aspon sniezik bol....tak sa teplo obliect ok,uz sa tesim....teraz uz idem spat,a zajtra uz budem domka jeeee
Odpovedať
Profilova fotka
sunny stastnu cestu
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, včera bola u nás Mirka s Jardom a rozprávali sme sa, že niekedy by ste sa mohli dohodnúť spolu a prišli by ste nás pozrieť, dobre? ;-) x-) Aaaale, nech to netrvá večnosť :-D Baby, písala mi Gabika, že Vám všetkým ďakuje za akúkoľvek reklamu, že si je vedomá toho, že kvôli nám a MS má také objednávky na fotenie aké má ;-) . Že za posledné tri dni je to neuveriteľne veľa x-) . Tak som jej sľúbila, že odkaz odovzdám...tak odovzdávam :-) Ale dobrá práca reklamu nepotrebuje, si myslím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwus, my to robíme rady, že? ;-) x-) veď keď spokojnosť bola 110% ?? už sa gabika dohodla aj na fotení mojej spolužiačky z výšky - svadbu má 20.9. a ja som svedok ! 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ju dohodila tiez kamoske, mala svadbu 12.1. - na poslednu chvilu. Som ju zastihla na lyzovacke ;-) aj z tadial sa daju vybavovat ksefty
Odpovedať
Profilova fotka
dadi posles mi toho maila alebo nie? ]-( :-D nech som to neprepisovala zbytocne tie recepty. :-D ivka práve mirka odisla od nas a dohodli sme sa ze nejaku nedelu to zorganizujeme. ze vtedy to vyhovuje najviac. mne je to v podstate jedno. len prideme aj s malým ak neva. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No s malým musíte prísť, takže bez neho sa ani neukazujte :-D .... Vám je ale dobre, takto sa kávičkovať, klebetiť...a ja tu musím makať ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Lucka, prepac, prehliadla som to - korimova@couvarit.sk Ivi, nezavid im, za par mesiacov to caka aj teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dada, tak dúfam, že nie nadarmo sa tomu hovorí materská "dovolenka" :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?