Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahoj Lucka. no mame sa fajne, stvornozkujeme uz riadne, stavia sa pri vsetkom co jej to dovoli, hlavne lozit po maminke, to ju velmi bavi :-) zo dva tyzdne mame choditko, tak vesela a stastna trieli po byte vsade za mnou a rozkecala sa riadne a vcera som ju naucila pusu davat, tak som na seba hrda :-) a v postielke sa postavi hlavne vecer, ked treba buvat. jedak a spac je stale slaby, ale uz som si za tych osem mesiacov zvykla. spi po polhodinach, vstavame tak okolo pol 5 a spat ide okolo pol siedmej vecer. jediny dlhsi spanok ma po obede vonka v kociku na prechadzke, lebo s obedom nie je problem, to zje hadam aj viac ako 200 g. neviem presne, lebo varim ja a neviem to porovnat. ma trocha stale problemy so soplikmi, tak kazdy vecer strekneme niveu a potom odsajeme vysavacovou pred kupanim. a vy sa s malym krasavcom ako mavate? este chodite plavat?
Odpovedať
Profilova fotka
teda natalka je riadna sikovnica. ;-) to kazdy den vstavate o pol 5 rano??? =-) fu tak to by ma asi porazilo. :-D na plavanie ešte chodime ale teraz sme boli po mesiaci a skoro vsetko sme zabudli. tak musime trenovat aby sme sa opät do toho dostali. aj nam sa v choditku strasne paci len musim na maleho davat velky pozor. vcera som sa zabudla pri pc a ked som sa zbadala nasla som si dieta v zachode s rukami v zachodovej mise. :-N :-D
Odpovedať
no zvedavci su obidvaja :-) natku zaujimaju najviac vsetky kable a hlavne kovove koncovky, takze bohuzel pri cestach v choditku musi mat dudu aby to neolizovala :-) ja som tak skoro vstavala aj ked sme este malu nemali, muz vtedy odchadzal do roboty o 5 a mne sa uz potom nechcelo znovu vacsinou spat, takze to ma po mne a v podstae som aj zvyknuta, len obcas som este tak dve hodky mrzuta ak je predtym zla noc, ak je noc v poho, tak aj ja som rano v poho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mirka klobuk dole. ja by som boal ako matoha. ja som nestastna ked malý vstane pred pol 7. :-D nastastie rano ma maleho na starosti väcsinou majo tak si mozem pospat. :-N :-D inak dnes sme boli konecne pozriet janku a tobinka. x-) joj zlatunky je drobec. take vzorne babatko.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Ivka chodila som k Szedelimu mne sa páčil poctivo aj niekoľko krát urobil sono ked si nebol istý a pekne vysvetlil nemusíš sa báť. Saška dakujeme. Lucka aj Lukáško je krásne bábo už veľky chlap :-) tie vlásky no prosto krásavec x-) my sme po vašom odchode riadne zaspinkali a zobudili sa na hrozný hlad išiel sa zájisť od plaču :-N no mala som čo robiť Michal odbehol akurát kuknuť auto kúpil jeden kamarát tak mi nemohol s nim pomôcť, ale spustil teda sirénu =-)
Odpovedať
Ahojte žienky! Ako prvej sa musím prihovoriť Iwke, pretože ma veeeľmi potešila tá správa. Budem Ti držať palce nech to všetko prebehne bezproblemovo a nech je bruško zdravé. Musela si byť nesmierne šťastná, keď si to zistila. Lucka: písala si, že malý sa podobá na ocina. No podľa mňa je celý ty. Tvoje oči, líčka,...všetko. Ináč mám ho doma na chladničke v tom vianočnom. V robote mi ostala jedna fotka, tak som si ju zobrala domov. Tak sa na mňa stále usmieva. To si ho doma fotila? Jajus: pri tvojom chlapčekovi neviem na koho sa podobá, ale ved to je jedno. Tie čiernobiele spoločné fotky Vám kto robil? ak smiem vedieť. Je na nich krásny Arim: tvoja princezná nemá chybu na fotke, kde ju kúpeš a urobila si jej rožky. Tam je rozkošná. No proste máte úžasné detičky, ale iné sa ani od takých úžasných mamičiek ani nedalo čakať :-D Ja som dnes nášmu Samkovi kúpila kostým ninja korytnačku, tak sa teším na víkend, keď ho do toho oblečiem. Je to na 3-4 roky a on má 2,5 , no myslím že mu bude OK.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj zuzi. no bol celý oco teraz sa uz trocha meni a zacina byt na mna. ale ved presne ako pises je to uplne jedno. :-D a ano fotila som ho doma. zohnala som od svokri ciernu latku prestrela na gauc a mala som sukromný atelier. len lukas niekedy odmietal spolupracovat. :-D :-D :-D a ty ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
inak ani neviem ci som ti podakovala za to vytlacenie. ak nie tak dodatocne ti velmi velmi velmi dakujem. kalendar bol pre nasich a svokrovcov najkrajsi darcek. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , Zunka ďakujem krásne. Máš pravdu, bola som šťastná, teda boli sme x-) . Tebe sa ako darí? ;-) Janka, tak super, že máš dobré referencie na neho :-) , už som sa aj objednala ku nemu - 18. 2., už teraz sa tešííím, dúfam, že bude všetko ok :-) . Lucka, nechcel spolupracovať? :-D Na tej foto to nevidieť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko. ivka ale vies kolko zaberov sme museli spravit aby vysiel tento jeden výtazny? :-D :-D :-D neboj jasne ze vsetko bude v poriadku. a potom pýtaj foto a dufam ze nam malu fazulku potom ukazes. x-)
Odpovedať
ahojte. Ako sa mám? Sama neviem, no nemám z toho dobrý pocit :-| No nejak treba žiť a veriť, že príde šťastné obdobie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka, cez sviatky som bola u Gabiky a mala tam ten tvoj maly kalendarik. Pekne si si ho spravila, nakoniec sa ti podaril vytlacit aj ten velky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj dadi. ten malinky som nerobila ja ale gabika. ;-) ale mas pravdu podaril sa jej. :-) zuzi jasne urcite pride stastne obdobie a zase bude vsetko fajn. ;-)
Odpovedať
dobre ranko. Lucka- a si myslis ze ako ja vyzeram? :-) esteze existuju sminky. len dufam, ze ju to skore vstavaine casom prejde. Zuzka - dakujem krasne, no kupanie natalka miluje, je problem ju dostat z vanicky a stale sa tam rehoce, hlavne ked ma divakov :-) Iwka - vsimla si si v akom poradi sa nam tu rodia deticky? Lucka - chlapcek , ja - dievcatko, Janka - chlapcek, Mirka - dievcatko, takze na Tvojom mieste kupujem modre vecicky :-) prajem Vam krasny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka! S tým na mňa nechoď :-D . Ja to poradie pokazím :-p Zunka, určite príde šťastné obdobie, treba veriť, myslieť pozitívne ;-) ...a všetko raz príde ;-) Lucka, aspoň máš prax vo foto a pomaly budeš nasledovať Gabiku :-D Jééjo, sa to tu pomaly rozbieha, staré dobré časy :-) x-)
Odpovedať
ahojte kocky, iwus tak ako tehulka x-) ,ziadne toaletove navstevy? v kolkom si vlastne tt? ja uz len 3,5 dna a som na SK ...juuuj sa tesim,ale cestovanie bude zas hrozne,uz rano o 4.30 musim vstat,potom maleho zobudit ten teda bude rozculeny a namosureny,ako jeho otec samozrejme,obidvaja spachtosi,uz teraz ked ho budim o 7.50 tak je nahnevany.....no ale dako to musime zvladnut,vybralo som radsej skory let a na Sk budeme uz na obed,a naspat mame zas vecerny let,tak je to spravodlive :-) sniezik nic u nas???? zunka ty sa ako mas? teba som tu uz nevidela straaasne dlho....
Odpovedať
Profilova fotka
ivka takze chces babu? myslim ze po zhliadnutí drobca na sone tu bude uplne jedno co to bude. :-D joj to bol krásny zazitok ked som prvý krát videla drobecka v brusku. x-) x-) x-) sunny veru snehu nikde a ja dufam ze uz ani nenapada. potom je len vsade blato a to sa mi ani vonka nechce. ja by som brala kludne jar. :-D mirka urcite to natku prejde a bude pekne spavat ako poslusne babatko. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, až sa sama tomu čudujem, že žiadne návštevy toalety navyše nemusím absolvovať :-D . Konečne som sa spravodlivosti dočkala aj ja :-N . Som v 10 tt od zajtra :-) Lucka, veď presne, mne je to jedno, len o tie mená mi ide :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka nebojkaj určite príde aj to krásne obdobie a všetko bude ok no niekto si musi počkať nato dlhšie a na niekoho sa to nalepí hneť nevešaj hlavu a mysli pozitívne vtedy to určite príde ( aj u mojej známej to tak bolo lekár jej povedal že po potrate nebude mať bábo a po 3 rokoch šup a má krásneho chalana) Náš drobec sa vraj podobá na ocina no čo už baba bude na mna :-D No musim isť drobec je hrozne nervný ideme von tak sa mi nechce uf no čo už :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ivka ze o mena :-D :-D :-D . ale mas pravdu chlapcenske sa tazko hlada. a dievcenských je na carach pekných. janka a coze je nervný? joj aj ja som niekedy taka leniva a nechce sa mi ist von. ale dnes sa hram na vzornu mamu a varim malemu obed namiesto kupovanej výzivy. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, dakujem krasne za vsetky gratulacie a ze ste na mna mysleli, urcite mi to dodalo energiu pri porode..ste strasne zlate ... som tu len na skok.. v prvom rade ivulik srdecne gratulujem, taaaaaaaak strasne sa tesim, ze si prebrala stafetu ty.. teraz sa pekne o seba staraj a hlavne bud uplne kludne, aby bolo babike v brusku dobre... velmi sa s tebou tesim .. no a teraz trosku o nas.. vcera nas pustili z porodnice, takze prvu noc doma mame za sebou :-) co sa tyka porod nebolo nic prijemne, ale ak mam byt uprimna cakala som horsie, a to som rodila bez epiduralky, myslim ze som sa dlho netrapila v bolestiach pretoze prve bolesti som dostala rano o 4.00hod (to som si myslela ze je to len hnacka) a malicka sa narodila 13:45, no horsie to bolo po porode, som zasita hadam aj za usami a este teraz si nemozem sadnut a myslim ze este dlho nebudem moct sediet, takze ovela viac som ubolena teraz.. ale vsetka bolest sveta pominie ked sa pozriem na malinku .. je taka sladka .. vsetko vyzera v poriadku, je to zdrave babatko, len mame problem s kojenim, takze som dost zufala, mliecka mam dost, len nemam ziadne bradavky,takze malicka sa nevie chytit a na klobucik sa nechce .. takze odstavam a davaj jej z flasky, no a kedze vypije v pohode 130ml a kazde dve hodky, takze nic ine nerobim len odstavam a chovam ... no snad si nejak zvyknem ... ;-) no teraz uz musim bezat lebo malinka sa nejak mrvi .. dufam ze sa sem coskoro dostanem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dorka x-) mala Dominika je fakt chutnučká, keď si nájdeš čas :-N tak môžeš kľudne ešte nejakú tu fotečku pridať :-) ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorkaaaaa, ahooooj x-) . Som rada, že si na nás nezabudla a ozvala sa ;-) . Veď ja som Ti vravela, že štafetu beriem ja :-D . Aj ja som rada ;-) Pri ktorom Dr. si rodila? Teraz Ťa budem zahŕňať mojimi otázkami, keďže si najčerstvejšia maminka :-) . Ináč, Dominika je fakt krásna, čo na ňu vraví ocko?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka,pridam fotky, len neviem najst ani jeden fotak .. :-D resp. fotak by som asi aj vedela kde je len kable k nemu neviem kde su .. ivka, kludne sa pytaj, ja len dufam ze sa sem dostanem castejsie aby som ti vedela odpovedat :-D rodila som pri Dr. Kamodovej, neskutocne uzasna zenska.. fakt perfektna ale aj porodnu asistentku som mala genialnu, super team sa o mna staral, som mala stastie .. no ale najviac mi asi pomohol manzel, fakt je to velka opora ked je tam s tebou ... ocko sa z malinkej tesi, nevie z nej oci spustit, ale to asi ani ja, stale sa musim na nu pozerat ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ak sa ti to podarí, budeme sa všetky tešiť x-) x-) a viem si to živo predstaviť, ako sa obaja vytešujete x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, viem, ktorá to je Dr. Pri nej som bola na prvom sone a bola veľmi milá a ochotná. Tak manžel bol na koniec s Tebou? Super... Môj je zatiaľ v tom, že bude čakať iba na chodbe, jemu lekárske prostredie nič nehoroví, len paniku zažíva...aj krv keď mu berú, aj zuby robia ]-( , tak je z toho celý hotový. Ale dúfam, že názor zmení s rastúcim bruškom :-) , lebo chcem mať jeho pri sebe, aby som mala ako takú podporu...
Odpovedať
Profilova fotka
lucka no nervný bol preto lebo prišiel jeho čas isť von a mama sa nejak nemala k činu :-D ako badám je presný ako hodinky :-D teraz tu pri mne leži v lehátku a háka x-) Dorka aj ja som rodila pri Kamodovej je užastna ale aj Olajcová je super lekárka. Super že to nakoniec ocino stihol je to aj pre neho neprekonateľny zážitok aspoň môj muž oničom inom nehovoril len ako videl maleho hlavičku ked išla von a pýšil sa sko ho videl prvý :-D :-D mne to hrozne pomohlo ked tam bol (hlavne ked mi masíroval kríže mna ukrutne boleli pri kontrakcii) ale aj pri samotnom pôrode bolo super že je tam x-) x-) x-) a zato ho lubim ešte viac x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, tak to má byť, má byť presný :-D Čo nové v uliciach DT? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka nič všetko po starom :-) kočikovala som z jednou kamoškou jej mala je riadny spachtoš my sme už museli isť papať a ona len tak odfukovala Lucka tak aj kuchárka sa z teba stane potom posunieš recepty :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chcete recepty? ja robim u nas v robote taku jednu stranku w w w couvarit . sk ;-) Ak mate chut, chodte si pozriet moju robotu. Vcera mi stranku prehodili do noveho systemu, tak sa este doladuje. Nastastie to nestihli pred vianocami, lebo mi to dobre pokazilo grafiku ale hlavne navstevnost ... 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?