Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sunny tak hľadaj ten kábel :-) som zvedavá na drobca ako podrástol ;-) No ved Tobinko sa podobal najskôr na mna a teraz aj ja vidím ako sa mení viac na ocina ach no čo dievčatko už bude určite na mna :-D lucka budeme sa na Vás tešiť, ako bude vyhovovať vám my sme tento týždeň celý domka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivka, dufam ze som ti nechtiac nesposobila problemy a paniku/radost v tvojom okoli. ;-) Baby ja som len myslela, ked som to pisala, ze uz sme mi dve podstate na rade, aby sme otehotneli. Nie ze UZ sme tehotne. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kodada myslis??? :-x :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka ozvem sa ti. len mi ešte napis o kolkej ti to priblizne vyhovuje. aby sme vas nerusili. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
okolo 11tej chodíme vonku záleží ako sa napapa ráno a ako ešte zaspinka napr. dnes papal iba o 5tej a o 7 sme boli už hore papať nechcel až teraz sme papali (boviečo nespapal len 60ml)a to sme sa už aj hodinku vyspinkali od 9 do 10tej. A pridete ku nám domov alebo sa stretneme a budeme kočíkovať?
Odpovedať
Profilova fotka
no pri mne by to malo byt viac menej iste ze nie ... tabletky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je v podstate jedno ci u vas alebo vonka. my sa prisposobíme. len mne malý nevydrzi dlho v kociku len ked ma spat. inak sa tam nudi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kludne dojdite kedy budete chcieť Tobinko spinka okolo 9 ráno o 11ideme vonku tak asi hodinku pol spinka a potom okolo 4-5 spinka ale to tak hodinku viac nie tak Vás čakáme. Ved aj tak hlásia dážd a to nechodíme vonku,tak teda budme u nás tak daj vedieť kedy ti to vyhovuje my sa už teraz veľmi tešíme papa idem sa pocmuľkať s drobcom lebo mrnka že si ho nevšímam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok janka ozveme sa. ;-) nam dnes doslo choditko tak ho malý uz testuje a pomaly sa dostava tam kde sa nikdy nedostal. a uz mu to aj pekne ide odraza sa ako drak. :-D :-D :-D uz ma zbrazdený celý byt. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok lucka tešime sa na Vás. Tak to sa mu behá, konečne si obhliadne ako to v tom byte vlastne máte :-D my ideme kupovať deku s hrazdičkou lebo drobec sa mi už prehodi z bruška na chrbátik a už sa chyta loziť po 4 sice mu musim podoprieť nôžky aby sa mal očo zaprieť ale už mu to krásne ide (každu somarinku čo sa mu podari urobiť mám natočenu alebo nafotenu musim dať porobiť fotky škoda že sa neda pridať video na konika dala by som ako sedí ,ako taky kráľ tak sa mu to zapáčilo že už aj v lehátku sa chce posadiť no tam sa mu to naštastie nedá :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
fiha tak tobinko nas ešte predbehne. my teda po 4 ešte nelozime. da sa pekne na 4 ale len stoji na mieste. on sa skor plazi a toci dookola. no my sme tu deku tiez kupovali a vyuzili sme ju hlavne ked sa ucil chytat predmety nad nim. a ptvý krát sme sa na nej aj pretocili z chrbatika na brusko. joj ale to uz bolo dovnooo. teraz ho na nu tiez sem tam polozim lebo ju mam v izbe pri compe tak ked chcem pisat on sedka na deke pri mne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak vidím, že v čase mojej neprítomnosti sa tu rozvírila debata na moju osobu :-D . A ani neviem, či ten podnet, ktorý bol, bol taký presvedčivý :-N . No ale ako myslíte :-D a teda už to môžem zoficiálniť, tak Vám oznamujem, že som sa zaradila medzi tehulky a TP mám určený na 28. 8. 2008 x-) . Dúfam, že všetko bude ok :-) . Predsa musel niekto prebrať štafetu od Dorky, nieeee? :-D Dorka Vás pozdravuje, teší sa na Vás ;-) . Kontrakcie jej začali o 4.00 h. ráno, na príjem prišla o 7.00 h. plodovú vodu jej prepichli o 10.00 h. vtedy to už bolo vraj dosť silné a Dominika sa narodila o 13.45 hod. Tak aspoň v skratke odomňa, už viac napíše ona x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jjjjjjeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj Iwka, srdecne s Natalkou blahozelame, a zelame aby si mala bezproblemove tehotenstvo, bezbolestný pôrod a krásne materstvo :-) uz druha kamoska s babatkom v auguste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééééé Iwuškááá!! x-) x-) Gratulujem!! Ďalšia tehuľka!!Ty si nás ale riadne naťahovala! Veľmi sa teším, prajem, aby bobáčik v brušku v zdraví rástol - a s ním aj ty - samozrejme :-D :-D . A nech to úspešne dotiahnete do šťastného konca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Iwus :-) Ja som to vedela ! ! ! Ja som to taaak tušila ;-) veď Ty vieš :-D Teším sa veľmi s Tebou - a srdečne Ti blahoželáme, nech máš cele tehotenstvo bezproblémové a narodí sa Ti krásny zdravý malý človiečik x-) x-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Super Ivka, srdecne gratulujem. Zacala som to asi ja, ale nechcem a chvalit ;-) Snad som nieco tusila 8-) Uzi si svoje tehotenstvo, nech ste babo aj ty zdrave.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak Ivka ešte raz (dozvedeli sme sa to včera ked nás Ivka a Stanko boli pozrieť)blahoželáme a prajeme aby ste krásne v zdravičku rástli ;-) lucka no predbehnuť vás asi nepredbehneme tobinko lozi tak že stále padá na noštek a musi mať oporu aby sa mohol nôžkami odražať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem krásne za gratulácie a priania ;-) . Samozrejme, že Vás budem o stave informovať :-D . Áno, áno, včera sme boli u Janky a Tobiasko je náááááádherný chlapček x-) a poriadny chlapisko :-) . Taký kľudnučký bol, dúfam, že aj naše bude také :-N ...Janka akú ste mali noc?
Odpovedať
jeeee iwus gratulujem,teda ake prekvapko,ale tiez som to tusila,ze budes dalsia hi hi hi...tak aby sa vam darilo a brusko pekne rastlo. Sa tu vsetly vystriedame a potom pojdeme na druhe ooooooo xi xi xi
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Skvela sprava Ivka.... Krasne si obaja uzivajte rast vasho bobacika, nech vsetko prebehne bez komplikacii...
Odpovedať
Profilova fotka
jejo Janka, zmenila si fotku v profile, mate viac fotiek s drobcom od gabiky?
Odpovedať
Profilova fotka
Noooo, všetky ste tušili :-D ... Sunny, vieš akú máš úlohu teraz? :-N Vybaviť protekciu :-D Saška - ďakujeme ;-) . Ty nás takto sleduješ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka :) jasne ze sledujem :) chodim sa kochat fotkami a pomalicky si skladam "puzzle" toho, co by som chcela mat ked to raz pride aj na mna :) Do fora ani nechodim, z casu na cas sem nakuknem co nove a vidis...dnes sa mi oplatilo :) Urcite to bude smejko po ocinovi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Saška, to beriem aj ja, bude sa mať v živote dobre :-D , keď bude ako slniečko :-N . A Ty ako? Kedy bude svadba? :-) Kde si vlastne teraz a čo robíš? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Najskor musim stretnut toho praveho :) Ten momentalny nie je ten "pravy" na cely zivot.... Ja som v Prahe, pracujem a studujem tu. Mato je zas v Bratislave, je na kartografii, geografii takze ocino je cely cas sam ked je mamina prec. Aspon sme im vzacnejsi ked prideme... ale tie telefonne ucty aku su ked mi mamina vola :) Cez leto som si bola privyrobit v Rakusku a tam sme si zvykli kazdy den volat...nejak si zvykla a chyba jej to :) Chcela som sa ta este spytat... v auguste idem na svadbu ako hlavny svedok kamaratovi a mam mat prihovor a nejak netusim co tam povedat aby to neznelo prilis ako klise...ale ked ja som na svadbe od detstva nebola... A tiez... moj povodny plan bol mat jednoduche cierne satocky....ale bolo mi povedane ze je to nevhodne. Ze platia ista pravidla ze tak ako na pohreb sa nechodi v kvetovanych satach tak s ana svadbu nechodi v ciernych... Ale Petova priatelka mala cierne satocky a vobec mi to nepripadalo nijak vulgarne alebo nevhodne.... tak ja neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Saška ano máme viac fotiek su na modromkoníkovi v mojom albume http://www.modrykonik.sk/album/album.... a aj tu su nejake fotky drobca už nie od Gabiky http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka no noc sme mali dobru drobec teraz ako ma sýtejšie mliečko pekne spinka len nie a nie sa pokakať :-( a taky je potom nervozny. A vy? Jaj a nechcel mi papať z prsnika a teraz asi viem prečo došla mi mrcha :-( no uvidime čo bude tuto noc možno som už skončila s kojenim (lebo vraj niktorí chalani nechcu mliečko ak mamina má menzes ]-( tak uvidíme)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani peknucke fotocky, pozerala som tvoj album uz aj predtym ale len ten s vasou svadobnou fotockou. Mate krasne babo :) Joj aki sme uz stari :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no ivka konecne to je vonka. :-D a mozem ti ešte raz aj takto oficialne zagratulovat. x-) x-) x-) mirka a vy sa ako mate s natkou? poslucha? a uz aj lozite a sedite? janka IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ránko ;-) Lucka, ďakujem :-) . Nooo, dlho som vydržala :-D Saška...je to individuálne. Ale ja by som si tiež asi na svadbu nedala čierne šaty. Ja osobne čiernu nemám rada :-| . No ale ja si myslím, že je to každého vec a podľa toho ako sa v čom cíti ;-) . A ten príhovor...my sme mali na všetko starejšieho, takže iné príhovory nikto nemal :-S . Skús pohľadať v iných témach, viem, že som tu už niečo také videla, tak sa trošku pohraj :-D ... Janka, ale aspoň že má plné bruško. A daj mu oblíznuť jabĺčko, hneď sa pokaká :-D ;-) . My dobre, všetko je ok zatiaľ, tak dúfam, že aj bude :-) . Ty si Janka chodila na sono aj do DT? K Szedelymu? Ja sa mám objednať na screening a neviem, či mám ísť do ZV alebo k nemu. Neviem, aký je :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?