Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jej to je super spravicka. tak dorka velmi na teba myslime, pekne dýchaj a urcite to krásne zvladnes. a snad sa uz dnes budes moct tesit z malej dorky. x-) x-) x-) drziiiiiiiiime palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ze konecne sa Dominike zachcelo z teplucka von, to je super. Mirka nech je porod lahky a bez komplikacii. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, Dori, držíme Ti silno všetky palce x-) . Prajem Ti veľa veľa štastia a energie ;-) a nech je to už dnes... Sunny, snáď mamina len srandovala, že to nebude dnes, nech sa dlho netrápi :-|
Odpovedať
iwus nie nemyslela som ze uz rodi a ze to bude do zajtra,myslela som ze je na prime ale neviem ci uz ma porodne bolesti a rodi ,alebo ide na vyvolavacku..to este neviem ,ale uz je tam a coskoro bude tu aj malicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny jáááj x-) Tvoja maminka tam čo robí? Potom musíš vybaviť aj mne starostlivosť, hmm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka veru niet nad dobre kontakty. :-D :-D :-D sunny tak nas potom pekne informuj ako sa dorke dari. ;-)
Odpovedať
ok babule,ale teraz idem do prace a pridem az o 21.00 8-( nastastie vikend volno x-) iwus mamina robola predtym na porodnici,ale po chorobe ju dali na gyncu aby to nemala toho vela,ale stale zbehne na porodnicu ,tak jej potom dam o tebe vediet ..kedy to chystas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D Sunny, ale teraz je to všetko spolu, na jednom poschodí, však? ...aaa chceš to vedieť presne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja to chcem vediet presne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ešte vydrž, trpezlivosť ruže prináša :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do kelu ]-( ]-( ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyy, sms od našej Dorky: Ahojte, tak som konečne tu. Volám sa Dominika Poláková, narodila som sa 18. 1. 2008 o 13.45 hod., moje miery 3750 g a 54 cm... :-) Dorke z celého srdca gratulujeme a Dominika nech robí rodičom len a len radosť x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ivy, to su vynikajuce spravy a Mirka je v poriadku??? Takze tu pribudla dalsia mamina, pekne sa rozrastate. Vydrzte, mozno co chvila rozsirim aspon maminky-cakatelky 8-) Ivi, ideme na to?!
Odpovedať
ahojte. vitam dalsiu maminku, srdecne jej blahozelam k babike a zelam im obom vela zdravicka, stasticka, aby sa im spolu, teda aj s tatinom skvele darilo a rastli do krasy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dorka gratulujeme s Tobinkom z celeho srdiečka a prajeme Dominike hlavne veľa zdravia, štastia, lásky ... x-) tak ta vítame v klube maminiek x-) x-) Ivka čo to čítam nebodaj sa už pridávaš do klubu tehuliek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) aj ja sa pridávam k srdečnému blahoželaniu Mirke k narodeniu malej princezničky Dominiky x-) nech ste obe zdravučké a nech robí Dominika rodičom radosť ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dorka z celeho srdca gratulujeme a prajeme rýchle zotavenie a vela mliecka. a malej princeznicke nadherný zivot plný lasky. x-) ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jééé, ďalšie bábo medzi "Zvolenčankami" - Dorke gratulujem a želám obom veľa veľa zdravíčka! Fúúú a že 54cm!! Ty brďo, to bude nejaká budúca Sklenaříková :-D Čo to čítam - Iwuš v klube tehuliek??? Je to pravda?
Odpovedať
Profilova fotka
fu veru riadne miery. snad mala dorku velmi nenatrapila. :-N ale uz to ma za sebou a podla svojich skusenosti teraz isto preziva najkrajsie chvile v zivote. ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka :-D :-D :-D
Odpovedať
Mina Gratulujeme k Dominike,dufam ze ste v poriadku,prajem vela zdravia a rychle zotavenie z porodu.Uz sa na Vas tesime x-) iwusss nechces sa vyjadrit???
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak mala dominika je krásna princeznicka x-) x-) x-) taka mala bambulka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika je naozaj krásne bábätko x-) x-) x-) pre tie, ktoré na fotky nenatrafili :-) x-) x-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka. chcem sa ta spýtať nemam u teba ešte nejake knihy? idem sa dat na studium jazyka a tak si ich kompletizujem :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Lucka - tu jednu angličtinu Business English - čo sme mali pri Timkovej :-) vtedy si mi povedala, že ju momentálne nepotrebuješ - čakala si Lukáška :-) takže ale mám ju v BA - a prídeme domov zase 8.2. - takže Ti ju určite prinesiem - stačí tak Lucka? :-N :-N :-) ja chodím tiež teraz na english v BA do akadémie - 5.2. mi začína letný semester ;-)
Odpovedať
jee mala Domca je krasna,vidno,ze si to u maminy predlzila,lebo je riadne babetko.....nech je len zdravucka aj s maminou. Ja sa dnes citim strasne pod psa,depresia,a unava.Aj na chudaka maleho som nabrusena,a to nehovorim o muzovi.Sice neni vonku pekne,ale som zahlasila,ze ideme do lesa,niekde do prirody,potrebujem cerstvy vzduch a vyventilovat. Aj Vam prajem pekny nedelny den.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka jasne staci. no musim sa aj ja dat trochu na studium lebo takto uplne vsetko zabudnem. najprv si ioptrasim vedomosti doma a potom sa aj ja prihlasim na nejaký kurz. + si chcem robit kurz ucta. :-N si fandim ze popri malom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky Dominika je prekrásna tiež riadny valibuk tie líčka pripomína mi môjho drobca ten mal tiež take líčka
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som pridala pár fotiek drobca do albumu kde je svadobná fotka ;-)
Odpovedať
jajus malinky je taky na zahryznutie chrustik,velmi zlaty....by som povedala,ze je dost po ockovi .....ale deticky sa v tomto obdobi velmi menia,raz na oca a raz na maminu .... aj ja by som pridala fotky ,ale nemozem najst kabel od fotaka,asi mi ho maly niekam zapotrosil potvora jedna ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru tobinko je zlatucky. a presne ako pise sunny celý tatino. ale neboj janka aj lukas bol celý otec a teraz sa vraj uz troska aj na mna podoba. :-D a koniec koncov je to uplne jedno nakoho je hlavne nech je zdravucky. x-) inak my sme uz fit cize bud týzden by sme sa mohli konecne stretnut. okrem utorka a stvrtku to ideme konecne plavat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?