Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dadi, no tak na svadbe sa stretnes s celou mojou rodinou .. teda z polovicou rodiny, z ocinovej strany .. no skoda ze tam nebudeme, sme sa mohli trosku zabavit.. tak sa teraz zabav aj za mna :-D petus, radko nevola, lebo ja som este cela .. zajtra ideme k doktorovi, tak dufam ze dodrzi slub a posle ma uz do porodnice na vyvolavacku .. ale mam taku zlu predtuchu ze mi povie ze este mozme tyzden pockat ... :-( ivka, terminy som mala dva prvy na 28.12 ktoreho som sa drzala a vlastne mi aj vsetci predpovedali ze to tak bude.. a druhy na 17.1 alebo 15.1, uz neviem presne, no to je jedno, priblizujem sa k tomu druhemu terminu .. no dufam ze neporodim slona :-p lebo brucho mam na to ako keby som tam nosila slonica ... sunny, ja sa budem snazit zo vsetkych sil byt uz z porodnice doma, ked prides .. ach jaj, kiez by som to uz mala za sebou .. cim viac na to myslim tym vacsi strach z toho mam ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Petka no museli to narychlo, je v 5 mesiaci ;-) Mirci je doma, ide dolu 14 po svadbe Ja som ti Dorka pri pozerani tvojej kazety zisstila ze si Matina a Mirova sesterka, teda ked som videla ich starku. Sme to pozerali z Jankom a tomu vravim "ved to je ich starka, ta tam co robi?" skoda, nedobehnes aspon pozriet ku kostolu, teda ak este budes v sobotu doma
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, kamoške sa včera narodila Simonka, tak pohni kostrou aj ty :-D ! Peti, skúšky zatiaľ v pohode, ešte v piatok ma čakajú 3, potom 1 v pondelok a ešte jedna koncom januára - teraz som v nejakej polovici :-| . Peti - ty poznáš Peťu? :-D Aká divná veta.. už sa mi niečo marí, ty si tam asi praxovala, však? A vy sa ako máte? Ty ako v škole? Manželík poslúcha?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sme sa nakoniec rozhodli pre Almadu. Priestory su pekne, prevadzkarka prijemna a ochotna, cena tiez dobra.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ten fenistil je gel? Ja som malemu dávala mar-morska soľ len ju minul Michal ked bol chorý cez sviatky. Nasivin mu dávam len ked ma zapchatý noštek čo je len v noci. Castejšie sa bojim aby sa mu nepoškodila sliznica kedže ich už uživame dlhšie. V utorok ideme do poradne som hrozne zvedavá koľko vážime :-) idu nás aj očkovať. Lucka Lukáško nemal teplotu po očkovaní kombinovana injekcia? Pozdravujeme Lukáška nech sa rýchlo vylieči posielame cmuuuk
Odpovedať
Profilova fotka
janka nie to su kvapky. sluzia na to ked ej opuchnuta sliznica aby ulahcili dýchanie.ale to nie su kvapky do nosa ale normalne sa papaju. pri ockovani ani raz nemal teplotku. zvladol to uplne super. dokonca ani mrzutý po nej nebol. tak dufam ze aj vy to tak super zvladnete. niektore baby co si s nimi pisem davali po ockovani preventívne sirup proti horucke ale ja som nedavala. inak uz som chora ja ja chytila som to od maleho. joj nevladzem ani zit. :-( a ako naschval som celý den bez muza. ]-( aj mi posielame tobinkovi pusinku nech sa drzka. ked poriadne vyzdravieme snad nam uz konecne vyjde ta navsteva aby sme videli tobinka nazivo. :-) monika teda ty si ina sikulka ze to takto super zvladas ;-) dadi tak snad budete spokojní s almadou. a uz nebudete menit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze nie, almada sa mi fakt paci
Odpovedať
Profilova fotka
druhy pokus o prispevok,.. tejto MS ale aj MK nejak sibe ... takze ako sme spravne predpokladali p.doktor nam povedal, ze ziadna vyvolavacka nebude, ze pockame este a ze by sa to do 4-5 dni malo rozbehnut same .. takze darmo som sa ja vcera tesila, ze mozno uz zajtra budeme na svete ... :-| monika, aj by som si pohla kostrou len mojmu dietatu sa nejak moc nechce, asi to bude lenive stvorenie, len neviem po kom, rodicov ma dost aktivnych ... to je super, ze skolu tak zvladas, ta obdivujem ze to vsetko stihas .. sikulka .. ;-) lucka, ti nezavidim ze si chora, viem si predstavit ked ti nema kto postrazit malickeho a musis sa trapit .. inac mne vzdy zaberie varene vino a este je super ked mam ciernu redkovku, tu si dam aj s maslovym chlebikom, zapijem poharom horuceho vina a do rana som fit .. toto na mna riadne zabera, skus mozno to pomoze aj tebe. . dadi, moja kamoska mala tiez svadbu v almade a bola nadmieru spokojna, tak urcite sa aj vam tam bude pacit ... jajus, no to som aj ja zvedava kolko vas tobinko vazi, pretoze je uz urcite riadny chlapina .. drzim palce nech ockovanie dobre dopadne a nechytia malickeho ziadne horucky ..
Odpovedať
Profilova fotka
joj dorka ty mi velmi pripominas mna. :-D aj mne moja dr slubovala ze ako sa to uz rozbehne a prd. nakoniec som rodila v 42tt. :-N :-D no tebe drzim palce aby sa ti to fakt rozbehlo same a nemuseli ti vyvolavat. cierna redkovka??? :-. o takom niecom som ani nepocula :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka, vcera som bola u Gabiky (ide fotit kamosku) a videla som ten tvoj kalendarik. Pekne si si ho spravila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, dnes je pekný dátum, mohla by si to maličká rozmyslieť :-D ;-) . Držím palce a teším sa na sms x-) Dada, to robila Lucka? =-) Podľa mňa to robila Gabika :-D , nie? Lucka, ináč aj ja mám doma Tvoje kalendáriky, Gabika mi ich dala a robím jej reklamu aj prostredníctvom Teba ;-) . Na mňa tiež Gabika niečo chystá, ale neviem čo ]-( :-D , vraj sa mám nechať prekvapiť :-)
Odpovedať
Ahojte kocky,tak upenlivo sledujem ci uz to prichadza na Dorku,a stale nic,ja som hadam nervoznejsia nez ona :-D ...ale nie,viem si predstavit ,ze to musi byt dlllllllllhe cakanie.Hadam uz tento tyzden,drzim palce ;-) ja uz sa tak tesim hrozne domov,tu som taka unavena,i ked mam dnes volno zas robim cely vikend a v pondelok idem do londyna na trainning,vcera som zas mala skolu,uz aby som bola doma.Maminka mi navari,napere,o dieta sa postara :-D ...vy ktore mate blizko rodinu,jaj tak Vam zavidim . Ozaj sniezik sa este drzi? Lebo sa nan chystame aj z drobcom,len aby este bol :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dadi ako pise ivka tie kalendariky robila ona. ja som robila taký nastenný na kazdy mesiac zvlast. ;-) ivus tak teda aj ty robis takto reklamu? :-D len moj majo bol sklamaný ze na tom kalendariku nie je uvedene aj jeho cislo. ha ha chlap si mysli ze sa onho idu teraz baby bit. :-D :-D :-D sunny sneh sa ešte drzi tak snad vam to vyjde a malý sa vyblazni aj na snehu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D , vynaliezavý chlap. Ten Tvoj manžel je ale prípad :-N A Lukáško je už zdravý? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie ešte nie je fit. ale najhorsie je ze som to dostala od neho ja a teraz sa bojim aby zase nrochorel on ešte viac odo mna. :-( lebo sople mu uz prechadzali a dnes zase riadne sopli. :-( no neviem ci vynaliezavý ale poriadna pačmaga to je :-D :-D :-D . uz sa dohodli s gabcou ze bud rok mu nafoti akty a da tam aj jeho cislo ale samozrejme ze uvedie stav zenatý so zaväzkami. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka tak sa liečte juj viem si predstaviť ako sa asi cítiš, my máme hrozne noci asi posledne 2 týždne neviem prečo hrozne nekludne spinkáme aj včera spapal 200ml o 20tej a o 22:30 bol opäť hore na hlad potom po 2 hodinách vôbec som nespala :-( neviem prečo tak spinká idem skusiť či mu nieje teplo tak ho prikryjem len dekou uvidíme. Dorka ešte stále nič? Držkaj sa myslíme na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka tak sa rýchlo vyliečte lebo sa na Vás hrozne tešíme x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka a cim maleho prikrývas. lebo moj spinka len v pyzamku a spacom vaku a mame v spalni 19 st. sem tak ho prikryjem tenkou dekou ale pocas noci ju aj tak skope. jani podla mna to nebude hladom ze ti tak casto vstava. ved spapa na vecer viac ako moj. :-N a to lukas je teda riadny jedak.mozno ma len etraz take obdobie a treba to preckat. joj aj my sa na vas tesime, uz aby sme boli zdravi. aj ked to tak skoro asi nebude lebo tie sople nie a nie prejst a teraz zacal aj pokasliavat. :-( asi v pondelok cinknem dr ci mame prist sa ukazat.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka a ten spaci vak je nejaky hrubší lebo ja mám take tenke, ale v tych by mu bola asi zima. Zavinovačku som už odložila už si musí zvyknúť spávať volne. Len on ma rád ked je zakuklený :-D . My tiež máme 19°C a prikryjem ho paplonikom a ked sa zobudi na prve (vtedy sa už v spálni trošku otepli na 21)papanie okolo jednej-druhej tak ho prikryjem hrubšou dekou. Juj Lukáško je krásnučky už je riadne veľky tešíme sa ked nás dojdete kuknuť majte sa krásne papa
Odpovedať
Profilova fotka
jani no je hrubsi troska ale zas nie ako nejaka deka. ja ho naopak skor zakrývam az v noci ak vstane lebo sa v noci nekuri tak trosku ochladne. :-D joj to moj zase v zavinovacke bol asi 2 týzdne aj to len na noc. jemu sa tam nejak nepacilo. veru luky uz nie je to malicke babenko co ma aj strasne mrzi. ešte mam pocit ze som si ho neuzila. taaaaaaaaaaak strasne to leti ze to ani pravda nie je. :-( aj my sa tesime na navstevu. len aby sme uz boli fit. tobinkovi posielame pusinku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Ako sa tu mávate? Táto stránka bola dlho off :-| , už mi to chýbalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. veru abstaky boli silne :-D :-D :-D . nam uz sopliky prechadzaju tak super. a co ty? ako sa mas? co byt? uz mate hotovo? vcera tu bola mirka s jardom a malý bol na jardovi ako privesok. dokonca mu zaspal na ramene. :-D joj raz z neho bude super otec. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tým som si istá aj ja :-) . My sa máme fajn, v byte už skoro všetko hotové, akurát v sobotu nám prídu zakladať dvere x-) . Ako keď nerátam fakt také drobnosti, tak je asi všetko. Jáááj, zabudla som...ešte stôl do kuchyne nám chýba :-D , ale bez toho sa zatiaľ dá :-p . ...a Mirka Ti nič nepovedala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha ivka tak ste si makli a stihli ste to teda rýchlo. ;-) to mne hadam chyba viac veci v byte ako tebe. :-D no ste sikovni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tebe aj niečo chýba? =-) Sa mi nezdalo, keď som bola u Vás :-) IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj chyba a dost. napr svietidlo do spalne, kupelky, barove stolicky, nejaký skrina do chodby, aj na schodiste na topanky, dalej zabradlie na schody, joj je toho dost. ]-( ale teraz idu vsetky finance do maleho tak to vsetko musi pockat. ani si nevies predstavit kolko take male dieta preje penazi. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj, aj nám svietidlo do kúpelne aj kuchyne pod linku :-D . A tiež botník :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi, ziadne babatko na ceste??? V mojom okoli baby tehotneju ako huby po dazdi. :-D A vsetky podpichuju ze kedy aj ja k nim pribudnem ...
Odpovedať
mina ale sa mi nechce verit ,ze si este cela hmm? uz mas len 10 dni kym pridem a vidim to ,ze ta pojdem pozriet na porodnicu tak sup sup pohni si :-D ako inak kocky? lucka a iwka ja radsej ani nezacnem co nam chyba,lebo ten zoznam je dlhansky a myslim,ze aj nesplnitelny :-D ale hlavne ze sme uz zacali ,i ked muz zacne a nedokonci 8-( ,ale mame objednanu krasnu novu kuchynu,tak verim ze do konca februara bude finish ...ak nie,neviem neviem ,ale moj muz to bude mat so mnou tazke :-N kodaka ,ze ako huby po dazdi :-D keby to bolo tak jednoduche,ale ja myslim ze minuly rok hrozne plodny,vela mojich znamych cakalo babetko a jedna este staaaaale caka ze Dorka ? ;-)
Odpovedať
jeeeee babule mam spravu tak mina je uz na sale,akurat mi mamina pisala mail,ale este nevie ci to bude dnes.Tak jej poslite vela pozitivnej energie a sily na tlacenie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?