Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky dakujeme Tobinko je naozaj veľky tato mu včera kupil dupačky 74 a su mu male :-N Monika maly je na ocina všetci tvrdia že je na mna =-) ale može byť prve mesiace bol naozaj cela mama a teraz sa začína meniť tak asi bude na tata
Odpovedať
Profilova fotka
janka mne tiez pride ze je malý celý tato. :-D cooo 74??? ved lukasko nosi práve velkost 74. joj rada by som ho uz videla na zivo a nie len cez foto. :-) monika hambime sa. :-N :-N :-N no aspon vidis ze tvoja ucast je nutna. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ja som od začiatku tvrdila, že Tobinko je po maminke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka ano 74 jedno mu je tak že ked sa natiahne maly tak mu taha nohy a druhe mu je male zaleži od strihu valibuk važi 7600g podoba sa na tata nieeeeeeeeeee on je môj chlapček :-D ale aj ja badam že sa meni a je hrozne na mna naviazaný včera bola u mna Gabika doniesla fotky drobec ma nevidel taky plač spustil ani ocino ho dlho nemože držať hneť ma hlada (to tou nemocnicou bola som s nim deň noc) ked bude zotavený tak nás kludne dojdite kuknuť budeme radi (už mu je dobre len aj pipik je krasne zahojený len z nemocnice je oslabený tak aspoň týždeň ešte nemáme primať návštevu) aj ja by som rada videla Lukáška
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame 8000g. takze nas pekne dobiehate. :-D a to je lukasko velke babo podla mna. ked som videla mirkinu natalku to len take pidi babo. :-D oproti lukaskovi bola taka drobnunka. takze ich ste dobehli uz urcite. ale to je dobre len nech pekne papka ked mu chuti. ;-) inak aj lukasko ked sa narodil bol ccelý tato a teraz sa uz vraj zacina podobat na mna. tak sa tesim. ale co ma tesi najviac ze uz vie povedat mama. dnes rano som sa zobudila na to ako drobec z obyvky vykrikoval mama mama mama. joj taký krásny pocit. x-) x-) x-) nam vcera gabca doniesla asi 100 kalendarikov s nasimi fotkami. su super. vraj mam rozdavat. :-D ivka tak kde budete vianocovat? uz vo svojom?
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, všimli ste si novú stránku modraStrecha.sk? :-) no pre nas aktualna x-) a šťastné a veselé všetkým, mamičkáam, tehuľkám, predsvadobným x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, snáď sa medzi sviatkami už aj my dotrepeme :-D , lebo roboty ako na kostole s bytom bolo :-p . Ale dnes bude premiéra v novom byte x-) . Chcem si dať dnes na poriadok kuchyňu a je to x-) . Lucka, večerať neviem kde budeme, ešte sme sa nebavili o tom :-D Mirka, perfektná stránka ;-) , ja by som tam už nemala chodiť, lebo zase začneme prerábať :-N Ináč Krásne Vianoce všetkým prajem, plné lásky a pokoja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, prajem Vam krasne svitky, plne pohody a pokoja 8-) Petka uz mam tvoje svadobne DVD aj tvoje Mirka. Potom ich vratim k tvojim rodicom.
Odpovedať
Profilova fotka
Všetky babuľkám prajem krásne Vianoce a ešte krajší vstup do nového roka. Nech sa všetkým splní, čo si prajú.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja vam vsetkým prajem krásne sviatky, aby ste si pod stromcekom kazda nasla to po com tuzi a vsetko dobre v novom roku.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, s prianim krasnych vianoc sa pripajam aj ja ... nech vas vsetko zle obchadza ... vsetko len to najlepsie v novom roku ...
Odpovedať
ahojte kocky, oneskorene ,ale predsa prajem krasne vianocne chvile,a Stastny Novy Rok,splnenie vsetkych tuzob a zelani a vela vela zdravia.Pekne oslavte.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak ako ste sviatkovali? x-) Dorkaaaa haloooo? Ešte si 2v1 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka, prajem ti všetučko najlepšie k meninkám x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ... ivulik, vsetko najlepsie k meninkam.. aby si tie buduce bola v ocakavani ako ja ... :-D este som 2v1, zrovna dnes mame prvy termin, tak cakam co sa bude diat ... prvy sviatok vianocny som tak trochu zastresovala lebo som mala nejake priznaky porodu, ale to neboli tie prave, kedze som este v kope ... tak mozno aj vyjde ta tvoja predpoved ... :-D uz si nacvicujem co poviem do telky ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka aj ja ti prajem vsetko naj naj naj naj k maninkam. x-) x-) x-) hlavne poslusneho manzelika. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, prajem Vám veselého Silvestra a šťastnýýý Novýýý rok 2008 ! x-) x-) x-) Nech je nový rok ešte krajší, zdravší a úspešnejší ako ten 2007 ;-) a Dorka, Tebe veľa sily a krásneho zdravučkého malého človiečika! :-D x-) Ivka, tak už ste vianocovali v novom ? =-) :-)
Odpovedať
ahojte kocky, aj ja Vam chcem popriat vsetko dobre do Noveho Roka,vela zdravicka,stasticka a lasky....nech je cely rok krasny,a bez starosti,aby sme si uzivali jeden druheho,a nestsresovali sa.Nech je 2008 ten naj naj naj... dorka velmi drzim palce nech je vsetko v poriadku,nech mas lahky porod,nech je malinka zdravucka a samozrejme bez komplikacii....myslim na vas ,prosim napis mi potom aspon sms,alebo Sisa ked uz bude Dorka na svete. Ja idem dnes len do pubu,lebo svokra na poslednu chvilu povedala ze pride k malemu,tak aspon pojdeme von,opit sa xi xi xi co vase plany?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak aj ja setkým prajem uspesny vstup do noveho roka a aby kazdej v tomto novom roku vyslo vsetko co si zela. dorka samozrejme lahký porod a zdravucke babenko. dori aby si to stihala do pol noci mala by si uz byt na cakacke. tak dufam ze nelenis a uz pekne predýchavas kontrakcie. :-D :-D :-D sunny my budeme doma a vsetci kamarati pridu k nam. dokonca aj moji rodicia a segra. takze taka papucova kultura ale mne sa ani od maleho nikam nechcelo ist. :-N
Odpovedať
Šťastný Nový rok 2008 ;-) A prajem nám všetkým, aby tento rok bol aspoň o niečo lepší ako ten minulý :-| ......takže s úsmevom :-) ďalej!
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby ako ste silvestrovali. nas lukasko to zvladol uplne super. pekne spinkal a mamu nechal oslavovat. :-D len o pol noci sa zobudil na ohnostroj tak som musela byt pri nom a nevidela som ani prd. ]-( :-D ale ako skoncili strielat hned oekne zabuval tak som mohla pokracovat v oslavach. dorka tak co ešte stale 2v1? v telke som ta nevidla tak asi ano. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny Nový rok 2008 Vám všetkým zo srdca prajem x-) x-) x-) . Ďakujem za priania k meninám ;-) . Mirka, vianocovali sme super :-) , vo svojom je predsa vo svojom. Dorka....a Ty ako? Vyzerala som Ťa v telke a Teba nikde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky..mám jednu otázočku trošku mimo tému....neviete mi poradiť aký je rozdiel medzi organzou a vlizelínom a ktoré je lepšie na výzdobu stola a ktoré na výzdobu sály?? ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooojte dievcata ... vsetucko len to najlepsie do noveho roku ... takze my sme stale 2v1 .. a tak som vas chcela v telke pozdravit ... ja som uz taka nervozna.. som ako melon, nevladzem nic, nikde nemam miesto ... ale malickej sa stale nechce na svet ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, vydrrrrrz, ved uz to nebude dlho!! Nelynka, rozdiel je v tom, ze organza je lepsie prisposobitelná (je to taká jemnucká látka ako jemná záclona), ked by si chcela riasit na stred stola, urcite je to lepsie s organzou. A ak chceš len rovnú stuhu na stred stola, potom vlizelín.
Odpovedať
Profilova fotka
dorka presne viem o com hovoris. tie posledne dni su strasne ale neboj raz porodit musis. aj mne vsetci na cele s dr hovorili ze porodim skor a nakoniec som skoro 2 týzdne prenasala a museli mi vyvolavat. tak snad to nebude aj tvoj pripad. drzkam palce nech to mas co najskor za sebou. ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, dorka neboj sa kazdu chvilu to pride,to viem na 100 % :-D .....,viem aj ake to musi byt tazke,ale ked si uz 9 mesiacov vydrzala ,par dni to este potiahnes...a mozno ked toto pisem ty uz si v porodnici...ktovie ;-) Mi sme dobre oslavili,boli sme na party u mojho svagra,ten sa na Vianoce zasnubil,tam sme riadne dali do nosa,ja uz som pri druhom drinku bola na mol,lebo moj svagor miesa strasne silne....akoze 4 vodky a k tomu 1dc coly 8-) ,po polnoci som si do pohara naliala vodu a v tme nikto nezbadal,ze to je voda a nie sampus :-D inak by som prespala na zachode 8-( Maly bol doma zo svokrou a prespal celu noc,ze sa aj cudovala ,lebo riadne strielali,ale pekne spal...tak super,a rano nas nechala vyspat do 11 ......tak dlho som uz nespala roky !!! x-) No dufam,ze ste vsetci maly pekny Novy Rok,a pekne to oslavili a ze cely rok bude stastny a prijemny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, dakujem za podporu, viem ze to uz nepotrva dlho.. ale myslela som ze uz to davno budem mat za sebou a ja sa este stale gulam ... dufam, ze ak neporodim do buduceho tyzdna, tak mi vyvolaju, teda doky vravevel, ze ano tak dufam ze to tak bude ... len vyzera to tak ze mangel asi teda nebude pri porode, lebo od pondelka nastupuje do novej prace v BA a ktovie do kedy sa tam bude musiet zdrzat, mozno aj cely tyzden mozno aj ten dalsi.. a ja som bola tak psychicky nastelovana ze bude pri porode.. no co vsak vela zien rodi bez manzelov aj rodilo, tak to zvladnem aj ja .. len keby to uz bolo ... macka, dufam ze ked prides na slovensku ze malinka uz bude na svete ....
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka a ideš rodiť vo Zvolene? Ved veľa žien to zvládlo bez chlapov, neboj sa - veď on to za Teba nevytlačí :-D . Pri druhom si to vynahradíte ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
dorka nebojkaj ty to zvládneš aj bez manžela je fajn ked je aj manžel pri pôrode ale zvládneš to aj sama ;-) potom ti to vynahradí ked bude malinka na svete. :-) Držím palčeky nech máš lahky pôrod a aby ste boli obe v poriadku a aby ste boli rýchlo domka :-) My sa držíme pipik už je zahojený už aj cestujeme plaziačky-na brušku je to ešte take neohrabané ale hrozne sa mu to páči :-D všetko dokumentujeme každý pohyb aj to ako prvý krát liezol na brušku :-D Asi nám pôjdu aj zubky lebo hrozne slintáme a všetko pcháme do pisky a derieme si dasienka o všetko čo sa dá dať do pusinky a hrozne nás smädí. Tak uvidíme kedy pôjdu prvé zúbky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?