Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dadka. Nuz budem hadam ucitelka ak ma nic neosvieti :-D ... len dufam, ze nie viac ako 5 rokov, bo potom je to vraj diagnoza =-) ... ale nexcela by som ucit asi... rozmyslam nad armadou 8-) ... hrat sa s detmi alebo hrat sa ako dieta... co ja viem :-D . A mozno ma vietor zaveje uplne do inej sfery... uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nad armadou ???!!! No ja by som urcite brala radsej tu armadu - hrat sa. Aj ked to nie je uplne o tom Ja mam oboch rodicov ucitelov, tak ti to viem podat z prvej ruky, z detmi to je cim dalej horsie, su nevychovanejsie, neucia sa, a ty s tym nevies nic robit. Ucit ich nedonutis a ucinne trestat nemozes. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , presne tak ako vravíš, deti sú čím ďalej nevychovanejšie, tresty sa nemôžu aplikovať a ak náhodou pokričíš, príde rodič podať sťažnosť :-o . Takže vždy je na vine ten učiteľ a nie dieťa ]-( . No kočky, pochváľte sa, aký bol Mikuláš? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak ja si uz vychutnavam matersku dovolenku ... este dnes som prisla pozriet do prace ... a mimochodom v BA na byte nemam net, takze ak by som sa dlhsie neozvala nemusi to znamenat uz rodim ... :-D takze dufam ze do 14.12 sa na net este dostanem aby sme sa dohodli na tom stretku ... ivka, pre istotu ti poslem do IP moje t.c. .... ;-) mimochodom dufam ze ste vsetky mali sladkeho mikulasa .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, pošli ;-) Jasné, že mali :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja mikulasska nadielka bpola vynikajuca, z casti kupena mnou, rodicmi a priatelom (dostala som krasnu velku srdieckovu bonbonieru). Aj v robote nas prekvapili, Ferrero Roscher a Kinder Schoko-Bons - mnam, dorbotky Vy sa pochvalte ;-) Dorka, dnes sa ti oficialne zacala? Tak pekne oddychuj, aby si naozaj do toho silvestra vydrzala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mali, mali x-) prvý manželský náš...ze ivka, aj vy tak dako... ;-) ved aj dorkaaa tiez :-D a aj som sama do nedele ostala... :-( isiel manzel na sluzobku/vianocny vecierok do Slovinska :-( už som si aj odvykla byt bez neho :-N :-N neviem, ako som to mohla niekedy vydrzať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zvalka, tak to je poriadne dlhý večierok...ja by som asi pukla :-D Mňa môj Mikuláš prekvapil x-) , plno sladkostí som dostala :-p . A v práci nič ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
treba zmenit zamestnanie :-D ale koli sladkemu mikulasovi? to si musis rozmysliet :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pukla? od coho? :-) aj ja som dostala kopu - a kraasneho velkeho cokoladkoveho mikulaska x-) a manželik povedal, že tolko co teraz, este vraj nikdy nedostal x-) noooo, manželka sa musela vytááhnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivulik, uz som poslala ... ;-) to ma tesi ze ste vsetky dostali kopu sladkosti aj ja som dostala a uz sa aj fajne napchavam cokoladkou .. :-D dadi, oficialne mi zacina od zajtra a jasne ze budem oddychovat, vsak uz nic nevladzem ... vsak fucim ako slon a ked vidim schody tak sa mi kruti hlava co sa bojim ze ich nevyslapem .. :-|
Odpovedať
ahojte babule, tak Vam prajem krasneho Mikulasa,ja som nedostala nic,ale to nevadi ,ja som obdarovala moje deticky a to krpca a muza......(tu Mikulas neni a pred muzom som to zatajila nech ma prekvapko),tak sa tesili obaja,muz ma vystiskal a povedal pekne slova a maleho ziarive ocka to bol pre mna ten najlepsi Mikulas na svete x-) takze dnes bude drobec hyperaktivny ,lebo sa uz napchava cokoladou ovocie si totizto ani nevsimol :-D ... tak si dorka pekne vychutnaj ,,matersku dovcu,, oooo to vam musim napisat-prave si maly z jelly cukrikov povyberal vsetky srdiecka a dal ich mne x-) x-) x-) neni tyo mile??? (asi mu nechutili :-D )
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozaj dori uz ta nemam na skype mam tam daku druhu babu? nejaka linda? zaujimave ze sa to tak zmenilo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, uložené :-) Pošlem Ti aj ja? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dokedy si v BA este dorka? aaaa v ktorej casti pracujes/si pracovala ? =-) jeeeej sunny - to je velmi mileeee x-) a kolko ma vlastne rockov?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, milučké x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka rodis v BA ci u nas v ZV?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, ono niekedy je ovela prijemnejsie obdaruvat ako dostavat.... veru ma uz nemas na skype ja som zmenila konto uz novej kolegynke .. ti potom poslem moje sukromne, ked uz budem vo zvolene ... ivka, ulozene aj tvoje .. ;-) zvalka, pracujem na mlynskych nivach teda pracovala som ... a byvame v dubravke ... v ba som este buduci tyzden a potom idem uz do zv .. dadi, rodim v zv ...
Odpovedať
zvlka maly oslavil v oktobri 2 roky,takze uz pekne chape a vie sa z toho tesit a ja este viac :-D akurat mi muz volal,ze chcel vediet aka bola maleho reakcia na to a bolo mu velmi smutno ze ho nevidel ako sa tesi......vsak este mame vinoce ze? ;-) ja uz sa chystam v nedelu na stroncek ,teda urcite budem po opici,lebo v sobotu ideme pit :-D ,ale hadam ma ta vinocna atmosfera v nedelu neopusti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, šikovny chlapček x-) a kolkeho oktobra je narodeny? ja som 4.10. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dora -jeeeej, tak super, robime kuuustik od seba a v podstate aj byvame x-) ja v DNV. :-D
Odpovedať
zvalka 14 ..tak vas deli len 10 dni od party :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru :-D takze mala VAHA - pekne- my sme s muzom obaja VAHY :-D
Odpovedať
no veru vaha,dufam ze nebude v zivote nerozhodny :-D ....ja som zas panovacna panna a moj muz je ticha flegmaticka ryba ...rodinna idilka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som VAHA jak vysita :-N nerozhodnaaa....ale jedno rozhodnutie bolo urcite dobre...priam skvele :-) tam som nevahala- 8.9.07 o 15:00 x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som baran a snubenec skorpion
Odpovedať
babule neviete daku basnicku na mikulasa co mozem poslat do sms? na nete nemozem nic najst 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, mne chodia maily, ale priebežne ich vymazúvam, pre istotu :-S . Ale pekný mi poslala Zvalka, tak si pýtaj ;-) Ja som strelec a manžel býk - čistý :-D
Odpovedať
tak zvlka asi ti nic ine neostava len mi poslat ten mail tiez ,teda len do ip alebo aj sem ,mozno aj babam sa zide . vopred dakujem ja sa tak velmi v znameniach nevyznam co kto s kym kedy ako????ale daco na tom pravdy je ,teda o osobach a ich charakteroch,ale co sa tyka toho ci sa ten hodi k tomu,tomu velmi neverim.,ved kazdy ma rad nieco ine .....
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim sunny, kazdy je iny a nemozno ho sudit podla toho, kedy sa narodil a ake je znamenie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?