Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
kolegyna mi dala - moja akcia plati do konca novembra, platim len 50 % z pausalu ( 60 min. za cca 220 Sk) SOm Verna Sony Ericssonom, tak 550i
Odpovedať
Dobre ranko kocky,kde sa tarate? Zeby vsetci mali nakupne volno? :-D Ako ste na tom s darcekami ? A co vase polovicky? Ja som sa pytala mojho ze co chce,po com tuzi,tak mi povedal ,ze si mam kupit nejake sexy biele (inak biele som nemala uz dobrych par rokov) sexy spodne pradlo,ze to bude darcek pre nehe :-D ...no neda sa odolat 2 v 1 aj prenho a aj pre mna :-D ...co vy kupujete? A kedy robite stromcek? Ja by som uz najradsej teraz ,kvoli malemu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sunny, ja som tu ;-) . S darčekmi som najlepšie tento rok, pomaly ich už aj mám x-) . Iné roky to bol len zhon, stres, kupovanie na rýchlo :-S , teraz som si dala záležať. Drahý prišiel v utorok domov a vraví: "Ivka, kúpil som si darček pod stromček, už mi nemusíš kupovať nič"...a viete čo dotrepal? ]-( Nové korčule...vraj aby mohol so synom chodiť na ľad vo frajerských korčuliach :-D . (Aký si je istý, že nebudú dve baby :-N ). Stromček budeme robiť 23. 12. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, mám na vás jednu otázku: :-N "to stretko by vám nahodou nevyhovovalo o týždeň skor? 7.12. ?" =-) v tom prípade by som sa pridala aj ja k vám - cca o 17,30 hod. (ja - vy by ste sa jasne, mohli aj skôr) Ak to čo i len jednej osôbke z vás nevyhovuje, nič sa nedeje,nechajte si to na toho 14.12. pridám sa na inom stretku k vám... :-) budúci rok... x-) ja len tak - či náhodou by sa vám nedalo preložiť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... mne by v podstate vyhovoval kazdy termin, ja teraz mozem... uz mam len prace pisat a ucit sa ale to sa mozem hoci kedy... len akurat 7.12. mame s manzelom narodeniny a urcite pojdeme niekam na veceru a nejaku oslavu... ta mne sa potom isto nebude dat... ale ak to vyhovuje ten termin ostatnym, ta ja by som prisla kuknut aspon na polhodku ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
petullia: mate naraz narodky, alebo mate nejake vyrocie? :-) my sme mali včera s manželikom 6-ročie čo sme spolu x-) krásnych 6 spoločných rôčkov x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My mame naraz narodky 7.12. x-) ... ta preto... keby som mala len ja tak mi je to jedno, ale tak nejak je to pre nas najväcsi sviatok v roku :-D ...ale este nemame v plane ziadnu oslavu ani nic, este sme sa o tom nebavili... stale sa nam to zda daleko =-) ...ale nie...urcite sa mi bude dat odbehnut na tu polhodku, ta pre mna za mna hadam v pohode... ak ma drahy niecim neprekvapi :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, mne sa 7.12. neda ... zostavam v BA cez vikend, takze bohuzial .. ale ak sa nahodou stretnete nezabudnite porobit nejake fotocky .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže nič som nepovedala :-) nič sa nedeje, naďalej platí váš termín 14.12. ja sa pridám inokedy, snáď ešte niekedy nejaké zorganizujeme, nie? ;-) dorka, platí pôvodné, ty máš právo rozhodovať :-D budúca mamina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, aj Ty si strelkyňa :-D . Aj ja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Heeej... strielam strielam... ty si sa kolkeho narodila?
Odpovedať
Profilova fotka
2. 12 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aaaa. tak zajtra sa oslavuje... vybordelne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak :-) . Ináč, je tu niekto na pokec? Teraz a hneď :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivuskaaa tak vsetko naj naj naj k tvojim narodeninam. aby sa ti splnilo vsetko co si zelas a aby manzel posluchal ako doteraz. cmuk. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. Iwusik, ta secko najlepsie k tym 20.narodeninam a nak sa ti dari minimalne tak ako doteraz a este lepsie ;-) ... a este ti prajem to, co si chcela pocut a nikto ti to nezaprial, ta ja ti prajem ;-) ... som to troska komplikovane podala... ale nevadi. Vcera sme mali tazky vecer. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, ďakujem babenky, ste ma potešili x-) . Cmuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, Ivi vsetko naj, naj, naj. Som tu od stvrtku nebola, tak citam co mate nove.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeee ivulik, vsetko len to najlepsie k vcerajsim narodeninam ... aby sa ti splnilo vsetucko co si zelas a aby ta manzelik posluchal ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem x-) Dorka ako sa cítiš? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee. tak ivka pochval sa ako si oslavila narodky? a co pekne si dostala od muzika? :-)
Odpovedať
jeee iwus pripajam sa aj ja,Vsetko najlepsie k narodeninam,aby sa ti vsetky zelania splnili,dufam ze si to pekne oslavila.A cim ta manzelik potesil? Dorka tak ako? Este sa nechystat do porodnice? Uz nemas vela,a babo je uz pekne vyvynute,takze keby aj prislo neni to tak skoro,takze ziadne stresy,. Ja som mala otrasny tyzden,robota robota a zas len robota.Robila som 6 dni z celeho tyzdna,tak som bola viac v robote ako doma.No dnes mam volno,tak sa tresim,sme s malym ostali v posteli do 9 a teraz mame ranajky a potom na prechadzku a pokukat obchody,a nastastie vyzera vonku celkom pekne a slnecne,tak dufam ze tak aj ostane. Ozaj chystate neico na mikulasa? Ja idem pokupit dake sladkosti dnes,hlavne kinder vajicka maly ich zboznuje,a daku malu hracku,a daco aj pre velkeho,cokolade nikdy nepohrdi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Od manželíka si vyberiem len dnes, z práce ideme na nákupy, no ešte neviem, čo si vyberiem x-) . On to vždy nechá na mňa no teraz má nejaký tip :-D . No a oslávila som dobre, slušne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivulik, no citim sa uz na rozpade, fakt sa velmi modlim aby som ostala v kope aspon do vianoc, ale poviem ti ze tento posledny mesiac je to uz narocne, fakt .. vsak lucka aj jajus vedia o com hovorim, vsak??? no hlavne aby bola malicka zdravucka a bolo vsetko v poriadku, ja toto obdobie v pohodicke zvladnem, len nech je ona v poriadku a citi sa dobre .. to je najdolezitejsie ... sunny, este nechcem ist do porodnice, sice mi to uz viacerí hovoria ze uz dlho nebudem 2v1, ja si stale myslim ze na porodnicu mame este cas .. chcem rodit na silvestra, velmi si to zelam, ale ked vydrzim aspon do vianoc tiez sa budem veeeeeeeelmi tesit ... myslim ze teraz je pre malilcku dolezity kazdy tyzden ...
Odpovedať
Profilova fotka
Cawo babeny. Dorka dostala si ip? Ta este raz dakujem! ;-) Nebojkaj, malinka sa hadam este nepohrnie tak skoro. To kazda skoro mamina s velkym bruskom ma pocit, ze to uz uz pojde a stale vydrzia (skoro :-N ). Moja sesternicka rodila v sobotu, to prenasala skoro tyzden a tiez si myslela uz mesiac predtym, ze to do terminu nevydrzi. Nebojkaj! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky dora viem o čom hovoríš pre mna bohli hrozne posledne 2 mesiace hrozne som pribrala :-) už som sa len gulala ved drobec aj vážil 4060g a to sme rodili v 38tt budete mat krásny vianočný darček ani my si s manželom nič nejdeme kupovať zabalíme si drobca :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej.. Lucka Lukasko je uz aky velky... ja odpadnem! =-) Strasne je zlatunky... na spapanie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, čas beží ako besný :-| . A najviac to vidieť na drobcoch :-) . Ináč, ako v škole? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, hej... deturence rastu ako z vody x-) Skolaaa 8-( ... no nic moc... co ti budem rozpravat... uz nech to skoncim. :-N Ale uz sa to krati, juchuuu :-D A ty sa mi ako mas? Co nove v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
Petka aku skolu si robis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?