Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, to je uplne jasne ze ta spomeniem, tak potom pozeraj spravy na nový rok :-D :-D dadka, myslim ze ten datum som navrhla ja .. preco???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo si sa trafila presne do datumu, kedy je v ZV jarmok (14-15), tak ze sa ide na medovinku, co poviete? teda tie ktore mozu pit, ze dorka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis to dadi aka som ja predvidava, a to som tu medovinku tu uz spominala .. :-D myslim ze takeho maleho frtana mozem aj ja .. ;-) vsak co sa malicka za mlada nauci .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee fakt nam to super vyslo. takze budeme spolu jarmokovat x-) :-D :-D :-D jasne ivka ze to plati. skusil by to niekto zrusit. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... tak, tak nech sa babo pomalicky zauca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Supeeeeeer x-) , že nám to vyšlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa aj ja velmi tesiiiiiiiiiiiiim .. dufam ze moje dieta chape moju radost a nezacne sa pytat na svet skor .. a ked to teda pochopi moje dieta tak dufam ze to bude chapat aj pocasie ... :-D :-D ani nie som narocna ... :-D dadka, veru veru nech sa len zauca ... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tesim sa
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, veľa by si chcela, ale je to všetko reálne :-D . Ináč, dobré ránko a pekný dník x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja prajem dobre ranko. my sme len teraz vstali takze krpec ma nechal vyspat. lebo tatik siel uz skoro rano prec tak by som musela vstavat ja k malemu. :-D dnes nas caka opät plavanie tak sa tesim. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak pekne ste schrupli :-D
Odpovedať
Ahojte Lucka, kam chodíš plávať s malým? Na sliač? Minulý týždeň tam bola od nás fotografka fotiť detičky pod vodou. A tento týždeň sme boli fotiť aj v Leviciach.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru schrupli ivka. x-) zuzka ano na sliac chodim. som obdivovala tie deticky ako sa fotia. aj ja uz chcem taku foto. :-D
Odpovedať
ahojte. Lucka, tak to Ti zavidim, ze si si super pospala, my mame od pondelka riadne prechladnutie, tak sme hore v noci kazdu chvilku a odsavame, kvapkame, meriame teplotu. prvy krat v zivote davam lieky niekomu inemu ako sebe a je to teda riadna zodpovednost. uf.
Odpovedať
Lucka Ty si Lukaskovi kupila stolicku Cam futura? si s nou spokojna? my asi ideme kupit kam stilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, moja, nezávidím Ti :-| . Tak nech ste čím skôr v poriadku ;-) . Asi je niečo vo vzduchu, veľa ľudí je chorých...ale aj to počasie môže za to ]-( . Ideš na stretko, áno? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja od rana kycham ako najata, dufam ze ma to uz prejde :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak aj ja som si celkom dobre schrupla maly sa zobudil o 11 (to som ho nachovala o 19:30) potom o štvrť na dve a o piatej potom sme sa budili na to že sa nám nedalo kakať taksme hadičkovali a potom sme spinkali od osmej do pol desiatej. Tak sa mi dnes nič nechce to bude asi tým počasím. Drobca dám asi iba na balkon nechce sa mi isť von. Na jarmoku si dajte aj za mna medovinku škoda že sa mi neda prisť. Ivka čo ste nakupili v Poľsku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janka, tak pekne ste si pospinkali aj Vy x-). Ja som chorá, tak nechcem ísť k Vám, aby som niečo na Vás nepreniesla :-| . Dúfam, že to nebude dlho trvať a stretneme sa :-) . Kúpila som garnižu, záclony, svietidlá, papuče a také prkotinky :-D . No vlastne, čo som chcela, to som nakúpila :-) . Janka, naozaj sa Ti nebude dať prísť na stretko? :-|
Odpovedať
Iwka ako som napisala minule, tak na 99% idem na stretko :-) bud s malou bude muz alebo si zavolam maminu. mne by najviac vyhovovalo tak okolo pol 5,aby som o 6 mohla ist domov na kupkanie a uspavanie. ale samozrejme, ze sa prisposobim vam pracujucim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa dohodnem s Luckou, tak ja sa prispôsobím jej :-) . Doma budem už o pol štvrtej, tak o tej štvrtej môžeme ísť x-)
Odpovedať
ahojte baby, tak si mozte pozriet dalsie skvele fotky od Gabiky ;-) ja som inac maximalne nefotogenicka :-D Gabika je ale profik, klobuk dole pred nou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka určite sa mi neda isť na stretko maleho kojím a je ešte maličky aby som od neho tak na dlho odišla :-D Zvolen je dosť daleko keby to bolo v DT tak by som došla. TAk ked budeš zdravá tak Vás očakávame
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky nemáte mail adresu na Gabiku Halajovu (fotografka) na tu čo má na stránke sa mi nedá nič poslať stále mi to vracia
Odpovedať
Profilova fotka
fotofunn@fotofunn.sk . janka mne pisala z tohto mailu.
Odpovedať
Profilova fotka
doriiiiii uzasne foto si pridala. budes mat nadhernu pamiatku na svoje brusko. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, dakujem krasne .. no uz mam pocit ze to moje brusko uz zachvilu fakt bude len spomienkou .. citim sa mizerne, dufam ze este nerodiiiiim ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dorkaaaa, veď ešte držžžž :-D ;-) Janka, aj mne píše z toho mailu, čo uviedla Lucka ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivka, Ako sa máme? Už ste dokončili prerábky? Už si sa dlho neozvala...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Saška ;-) , ja? Veď som Ti písala mailík x-) . No môžem Ti aj teraz...počkaj :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?