Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Petullia, správe ;-) . No nevieme kde, ešte sme sa o tom nebavili :-D , ale to je jedno, hlavne, že sa stretneme x-) . Jasnééé, albumy :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Petka ahoj, bola si cez vikend na Dubku? v sobotu sme tam boli cca do 14,00. Babenky ak by vas to nezatazovalo, mohli by ste mi pozicat vase svadobne DVD? hlavne ti Petka . . . starejsi sa spytoval, co si predstavujeme ako program a ja nemam predstavu :-( Ivka - Galo mi mesiac neodpovedal na e-mail - nevies co je s nim? budem mu musiet asi brnknut
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, radšej mu zavolaj ;-) . Bude to istejšie :-) ...tie maily nezaručujem...
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne Dadka, necham dvd u tvojej nastavajucej svekrus...ok? Vladko ma program, len ti nexce nanucovat svoj, ale rad ti poradi ;-) ... a nema rad unos nevesty :-D ... ale ako si budes moct vsimnut, bola aj na unose riadna zabava 8-) ... no sak uvidis. Na Dubku sme boli, ale sli sme tam len v sobotu vecer, Boli sme u kamosa na party a potom sme sli v nedelu okolo obeda domkov. V sobotu sme den skoro prespali, Juli bol po 24 hodinovke a ja po akcii na Kysuciach... takze spaaanok x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Petka, nahodou som sem nakukla a co zistujem... tak aj ty si bola u nas na party? Brasko sa mi priznal, ze ked nasi vypadli na dovolenku, musel nieco spachat. Ako bolo? Ja ho musim trochu strazit a kontrolovat. Vies ako starsia sestra... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ho daj Janke, cez vikend tam asi zas skocime, teda mozno. Janko ma byt cely vikend v robote :-( Ked nie, ved nas tam pocka mala si aj unos? uvazujem ci sa nechat uniest alebo nie - vcera mi uz prisli pierka, tak zas mam o jednu starost menej. V piatok sme boli obzriet aj obrucky a mozno sme si aj vybrali v zlatnictve Karat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, posielam link na Sintiin album na MK, ona uz foto od Gabiky ma hotove takze uz doplnila aj par fotiek, su uzasne .. ja by som si mala ist pre foto v piatok, dufam ze sa dostanem do Zvolena, tak potom doplnim aj ja viac .. ;-) inac sa mame uz asi nie bohvieako, lebo nemozem spavat, mam take tazke brucho, ze sa nevladzem prevratit, a ta bolest chrbta, no hroza, tehotenstvo fakt nie je prechadzka ruzovou zahradou ... dufam ze vy ste vsetky v poriadku a nezastihla vas ziadna chripka ani nic podobne .. ??? ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, caw Mirus. Hej boli sme aj my. Ale ja som bola len na daku hodinku. Bola som unavena este z predosleho vecera :-N Neboj nic, secko bolo v ramci kludnych a dobrych medziludskych vztahov :-D ... len sa sedelo, popijalo a jedlo... a ja som sla radsej domkov spat :-) . Taketo komorne akcie nie su velmi pre mna :-p :-D ... A ty ako? Uz si sa riadne davno neozvala,... ako zijes? Dadus, mala som aj unos a bolo fajne. Mimochodom unasal ma Mirus tvoj brat, trepal ma cez namestie ako vrece zemiakov :-D ... ale v pohode bolo... sme sa nasmiali, len sme boli dlho... netreba to prehanat :-N . A ake obrucky ste si vybrali? Odtial mame aj my, mali tam fajny vyber, len sa mi vidi, ze tie obruce dako zltnu, treba ich stale cistit :-| ... ale su krasne. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawo Dori, no aspon nieco :-D ... pisala som ti ip... doslo?
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, tak ja som únos nemala, nechcela som :-) . Ale po svadbe som počula, že boli také návrhy, ale nakoniec radšej od toho všetci upustili :-D Dorka, úúúúžasne fotky, ale dalo sa čakať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. tak ja som mala vcera nakupovaci den ale aj tak nejak tých darcekov neubuda. :-N :-D takze budem asi potrebovat nakupný týzden aby som vsetko pokupila. :-D sintia ma krásne fotky a malý jakubko je nadherne babo. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja velmi unos nechcem maly jakubko je nadherny
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Petka, ja sa mam fajn, ako vzdy pohoda. :-) Chodim sem malo, pozriem IP, nove albumy a odchadzam. Tato stranka ma uz nebavi tak, ako pred svadbou. O tvojom unose som co to pocula, tusim ta zavliekli do Zanzibaru. Inac tvoje DVD by som aj ja rada videla, kedze tam vela ludi poznam. Ak mas nejake volne napalene, posli mi po niekom. Ked pozriem, vratim. Inac, ja som unos odmietla, zdalo sa nam to nefer voci hostom. Dadi, ahoj. Prisla ti IP s tym tel.cislom na medovnicky? Nereagovala si, tak neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka, prislo mi, myslela som ze som sa ti podakovala, prepac. Tak to spravim takto verejne DAKUJEM. Volala som, ale povedala ze staci mesiac pred svadbou sa ozvat. Ale poviem ti, jej reakcia na moj telefonat nebola bohvie aka. Skoro sa mi zdalo ze ju obtazujem, a ta neochota. Pre istotu sa rozhliadam aj inde.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dadi, hladas niekoho na pecienie svadobnych medovnickov? mne robila jedna pani a nadheeeerneeee boli...
Odpovedať
Profilova fotka
mas ich foto?
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, nemas za co dakovat, ja len ci ti posta prisla. Tak ak sa ti nepozdava, skus niekoho ineho. Mozno len nemala naladu v ten den. Inac tato pani piekla aj Zunke z tohto fora, je to spoluziacka jej syna. A vidis, Zvalka ti uz ponuka niekoho ineho...takze moznosti je viac.
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som :-D ale mala som len tuto fotku, a boli uplne rozne, krasne motivy vselijake x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, pozrela som si, su pekne, ulozim si ju do kontaktov - ved uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirus. Dvd som dala Chlpke a to je aj Minove automaticky, ta ho mate, len si musis pytat ;-) ... My sme davali kazdemu kto bol na svadbe dvd aj s dakovnou fotkou, taky maly dodatocny darcek a ludi velmi potesil x-) . OK drem ja do skolky, bo mam konzultacie... inak Mirus ucim v Chlpkinej triede, ta za daku hodku budem v buduve oproti ak si v praci :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
OK, budem si pytat od nich. Aj my sme davali DVD+nase dakovne foto od Gabiky+5-10 fotiek z priebehu do rodiny. Tiez to zozalo velky uspech, vsetci sa tesili. Som v praci, jasne. No tak nech deticky posluchaju, ale zvlastne je, ze tam chodis na obed, ved poobede spia, ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, ale ste sa rozbehli :-D . Lucka a čo si pekné nakúpila? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. no kupujem uz vianocne darceky. sebe som kupila bundu, cizmy a rifle, svokrovi sveter, a majo obisiel najlepsie, ten si kupil sveter, bundu, triko nike /ako inac/ :-D rifle a koselu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, tak super ste nakúpili x-) a jasné ako inak, chlap vždy obíde najlepšie :-D . Kde ste boli nakupovať? Kde sa oplatí, kde sú dobré zľavy? :-D Baby, tak na toho 14. 12. to platí? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, ako to tu tak citam tak vy uz zijete vianocami, ja mam zatial kupený len jeden darcek, ja vobec neviem komu mam co kupit a to nehovorim o tom ako sa mi nechce chodit po nakupoch .. do kelu tento rok budu asi moji blizky bez darcekov .. asi sa pod stromcek strepem ja ak este budem 2v1 a ked nie tak tam zabalim nasu princeznu ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, myslím, že to by bol ten naj...darček x-) . Ale ja stále verím, že proroctvo bude vyplnené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, ja pevne verim ze tvoje prorotctvo vyjde do bodky .. :-D potom ta spomeniem v televízore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chces byt na silvestra v TV, ze som si dobre tipla
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, tak ani nerozmýšľaj, že by si ma nespomenula ]-( :-D Dada, na Nový rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som to myslela ;-) ozaj komu napadol ten datum stretka 14.12?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?