Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
kedy mas termin? myslim ze niekedy koncom decembra, to uz musis mat riadne velke brusko, keby si nestastne spadla, tak neviem, neviem, malicka by asi nebola stastna. Dost ze ta ona kope zvnutra, ze by si jej to chcela vratit zvonku ;-) Ale teraz vazne, davaj si pozor. Ja som dnes mala tiez problemy zo smykanim, pesi som slapala po krajnici do roboty na frekventovanej ceste, normalne som mala respekt pred autami. Keby som sa tak niektoremu skydla pod kolesa ...
Odpovedať
Profilova fotka
zvalka, nie manzl nie je bratislavcan, je z Novych Zamkov, (konkretnejsie Travnica) ;-) keby sme tu mali vlastny byt, myslim ze aj my by sme tu zostali ale takto je to zbytocne ... kodada, termin mam niekedy medzi koncom decembra a zaciatkom januara, neda sa mi presne vypocitat, ale podla velkosti babatko, to vychadza tak... musim si davat velikansky pozor neviem asi by to bolo velmi zle keby som padla, nechcem si predstavovat tiez nasledky.. :-| urcite by som malinkej nechcela nic vracat, ono to kopanie niekedy aj boli , ale je to uzasny pocit ... ale nielen ja si budem davat pozor, ale ty bud opatrna a vlastne vsetky ci uz maminky alebo nemaminky .. !!!
Odpovedať
Profilova fotka
mirka jasne ako sa dostanem k CD poslem ti zopar foto ;-) dorka veru davaj teraz strasný pozor. ved uz to mas za par tak sa setri. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Zdravím Vás po dlhšej dobe. Baby, netešte sa na STOP SHOP - o ničom.. Budeme tu mať milióny malých obchodíkov a žiadne poriadne obchodné centrum pod jednou strechou.. Pri nákupoch budeme behať po meste, na Západ a kde ešte? A nakoniec aj tak nakúpime v BB :-D Pozdravujem všetky maminy,deťúrence, brušká, budúce brušká a budúce nevestičky :-) !
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ty si tam uz bola?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, mala som tú česť v deň otvorenia - strááášne veľa ľudí tam bolo. Ale nič poriadne tam nemali. Akurát som sa tešila z Deichmana - lebo tam mávajú aj dvojočky topánočky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Monika, ani som sa Ti ešte nestihla poďakovať za krásne stuhy na lavice x-) všetci boli unesení x-) x-) boli úžasnéé, Ďakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika ako pekne si to napísala, že maminy, ďeťúrence... x-) Mala som skolenie vodičov, tak som si musela prečítať, čo všetko ste popísali :-) . Dadi, svadbu závidím, nie obchody :-D Tak čo to stretko? Ja navrhujem niekedy v piatok, aby aj Zvalka mohla prísť :-) . Mail prišiel, jasné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ak by ste rátali aj so mnou, tak ja mozem v piatok poobede medzi 16 - 18,30 (potom ideme do divadla na 19tu)alebo v sobotu vecerom...takto som ja free len :-N ...
Odpovedať
Profilova fotka
Moni to mas taku malicku nozicku? Moja segra ma 3 a tiez ma problem zohnat topanky. ved aj ja som mala v plane ist ked to otvarali, ale ked som si pomyslela kolko tam bude ludi ... hned ma to preslo. Skoda ze mi tie topanky nepovolili uz vcera, boli sme na nakupe v metre, tak by sme to zvrtli jednou cestou. ja robim do 15,30 tak by mi to aj vyhovovalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, nie som si istá, či sa mi tento piatok bude dať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa, a sobotu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
V sobotu ideme do Poľska x-) , takže ja som mimo hry. Ale možno by som piatok nejak dokázala vykryť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja som dnes hore uz od 4:45. moj krpec sa totiz rozhodol ze nebude spat ani za svet. takto skoro sme hore neboli hadam ešte nikdy. len dufam ze sa to nestane pravidlo. :-N ale dnes idemem opät plavat tak sa tesiiim. x-) ivka a co idete kupovat do polska?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) ako často chodíte plavat? a co maly? paci sa mu to?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka. chodime 2 krat do týzdna a velmi sa mu paci x-) uz sa ucime signaly aby sa vedel potapat. je s inými detickami takze dufam ze nam to len prospeje
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to bude parádna romantikuš...sneh a Vy v bazéne :-D . Čoooo? ;-) Ideme z práce, chcem to využiť, keď je to zadara :-D a chcem garnižu do kuchyne, záclony, svietidlá dokúpiť, doplnky do kúpelne :-) ...a možno nejaké darčeky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze o chvilku bude ako tie deticky na obrazkoch pod vodou s otvorenymi ockami? :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, to sú krásne zábery, už som ich pár videla ;-) . Lucka, vďaka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
videla ine babatka, ci Lukaška? :-o x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka poslane ale asi na firemný mail. :-N mirka no dufam ze to zvladne a dopracujeme sa aj k potapaniu. zatial sa len ucine signaly aby vedel zadrzat dych na urcitý povel. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ok, idem kuk :-) . Mirka, nie Lukáška :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiha, to je cela veda :-N drzim vam palce x-) Lucka, kadernicka Katka je uz velmi dlho PN...co je s nou nevies? uz dvakrat som bola objednana, a zase to musim zrusit, esle stale nerobi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, prišlo ;-) . Ďakujem :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
nie je zaco ivka. mirka tak to netusim. ale aj ja sa chystam na farbenie takmusim vyzistit dio kedy bude mimo.
Odpovedať
ahojte kocky., mi mame dnes zly den,maly je ako cert....vlastne uz od soboty je taky divny....dnes vstal uz o 6,nesla som ho utisit,strasny rev,kopal,nechcel sa ani pritulit....potom ho to preslo,spapal mlieko ,a teraz sme boli zaviest ocina do prace a ked som ho brala z auta zas velky vreskot,hodil sa na zem (inak prsalo) no som ho tahala domov ako divu macku 8-( tu sa v obyvacke vyreval a teraz si kresli....no ja fakt neviem co je s nim,takyto este nebol. Neviem ci mu aj zadne zuby nejdu,lebo ma prsty vkuse v puse a cumel nechce,ma aj teplotu zvysenu a zapchaty nos.Ach jaj .....nech je zas dobry,mam dnes zubara a idem samozrejme aj s nim tak som zvedava ako mi tam obsedy :-S Vy sa ako mate? Sneh sa este drzi?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny. fiha tak to mas divoke. podla mna to budu zubky. vsetko co si napisala tomu nasvedcuje. snah sa drzi dokonca aj trochu pribudlo sa mi zda. vcera tu vecer zase riadne husto snezilo.
Odpovedať
ahoj lucka,asi mas pravdu,lebo som mu pred 10 min. dala gel na zuby,a to ho hned ukludnilo,tak uvidime dokedy. Jeee vy mate sniezik,hned by som menila za nase pocasie,sice prestalo prsat,ale je pod mrakom a veeelmi chladno. Dnes nam prisla objednavka ci nechceme fotky maleho,to sa fotili v skolke ani som o tom nevedela,a v obalke jeho mala fotka,no ak chceme objednat velke tak je to teda riadne drahe.Jedna stredne velka fotka okolo 400 SK,a to bez objektivu a ja by som ich chcela 4,vsade len zdieraju ked ide o deticky. Ako sa inak ma lukasko? Pekne spinka? a poslucha maminku? Este chodite plavat? Dori prosim ta zozen mi moncinu adresu,lebo sisa sa mi este neozvala dik
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, podľa mňa to budú zúbky alebo nejaká choroba nastupuje :-|, keďže má teplotu . Držím palce, nech sa z toho rýchlo dostane :-) Ráno tu znovu snežilo, teraz aj slniečko svieti x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz zase začali padať riadne veľké vločky =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?