Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
kodada potom poreferuj ci sa tam oplati chodit
Odpovedať
Profilova fotka
povodne som chcela ist pozriet minuly tyzden ked to otvarali, ale ze vraj tam bolo vela ludi, hadam to dnes nebude take zle
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka, ozvala sa mi Jarka Martincikova (Pohorelcova) vies ze cakaju babo?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka - a ma aj album na nete Lucia? rada by som videlaaaa x-) ked si najdes cas, dobehni si pozicat, nechala som kopie doma na poziciavanie... kodada? ano, cakaju?? x-) x-) ze pozdravujem - moja spoluziacka zo ZS :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moja zo strednej, v marci
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, to Ti je spolužiačka? =-) Čo sa tu človek nedozvie :-) . Dadi, áno viem, ale bohužiaľ nie od nej, čo ma mrzí. Takže ona sa o tom ešte mne nezmienila :-S , ale nevadí :-) , prežijem...Hlavne, že to viem :-D ... Lucka, vraj sa oplatí tam ísť, je tam Esprit, Takko, Deichmann. Intersport... :-) Obuv je vraj super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzera to tu ze sa kazdy s kazdym pozna ;-) Mne sa ozvala tiez len v piatok. Dufam ze v ponuke budu mat peknu obuv, nejake nizsie cizmicky by som si predstavovala.
Odpovedať
Profilova fotka
V letáku som videla krásne hune :-D ...také biele a krémové chlpaté :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som videla letak, ale ked ze som topanky nepotrebovala, skoncil v kosi, kto mohol cakat ze sa mi rozlepia?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa poznam s luckou, ivkou , jajus, a poznam jarku pohorelcovu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to su tieto obchodiky? :-N prehliadla som...
Odpovedať
Profilova fotka
ani sa necudujem, ved aj tato tema sa vola "Svadobna hostina Zvolen a okolie" :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kodada, tak teba svadba pozeram ze len caka? a kde to budete mat? a saty mas odkial ? dufam, ze ta bude fotit GAbika x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu v podstate nova, slobodna Svadba bude 26.4.2008, o 17,00 na Zvolenskom zamku, oslava v centrume. Mame uz zajednanu fotografku( Gabiku), starejsieho, DJ-a(2v1) a kameramana Asi som divna, ale mne je zatial jedno, ake budem mat saty. Bola som len narychlo pozriet v Carmen, ci nebude problem zohnat saty na moju nizku postavu (159 cm) Chcem ist az niekedy koncom januara pozriet blizsie, hadam to nebude neskoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, ja by som to tak neodkladala, lebo moze sa ti stat, ze najdes saty, ktore ta ocaria a budu uz obsadene :-N a kde ste boli v chorvatsku? my sme boli tiez teraz v auguste
Odpovedať
Profilova fotka
joj zvalka nestras ma mi sme boli este v juni, skoro uplne na severe - Poreč, nechcela som aby tam bolo vela ludi, aj tak sa na nas nalepil jeden dochodca z Prievidze :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nestrasim, ale nic za to nedas, ked si pojdes skor, a budes kludna, ze mas rezerve x-) my sme boli v Podgore, a ty si zo ZV?
Odpovedať
Profilova fotka
V Podgore som bola pred 5 rokmi, a pacilo sa mi tam viac ako tohto roku, chcela som vyskusat aj inu oblast. Ved uvidim, dnes pojdem do mesta, tak mozno zavitam aj do nejakeho salonu. Ja som z D. Nivy ale pracujem v ZV
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, pri Metre vo ZV je to centrum nákupne :-) . Sa to tam rozrastá, konečne x-) . Juuj, Dadi, ja Ti tú svadbu tak závidím :-D , ale samozrejme v dobrom ;-) No poznáme sa, ale niektoré sme sa ešte vôbec nevideli. Dúfam, že bude tá príležitosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zavidis Ivka? a ked budeme mat tu novu Europu, to len bude obchodov Zajtra podam referencie o Stop.Shop-e :-) Aj ja by som rada sla na vase stretko, nemate v plane nejake?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha ste sa rozkecali. :-D kodada stretko by malo byt niekedy v decembri to bude vo zvolene aj dorka tak snad sa uz konecne hododneme na nejakom termine. :-D mirka lucia nema album na nete ale mozem poziciat cd s fotkami a poslem ti nejaké. maju krásne fotky, vlasne o tom som ani nepochybovala.
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa vola to centrum? Stop, ci ako? zaujimave, som o tom nevedela.. aj ja zavidim x-) Dadi x-) x-) x-) aj ja by som sa pridala mozno, ak by bolo ale len teraz niekedy - t.j.piatok poobede, alebo sobotu vecer :-) lebo potom pridem domov az na Vianoce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucka- no mohla by si - aspon zo dve, aki boli x-) o tom sa neda pochybovat, ked to vezme do ruk Gabika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ak bude v ZV, prisla by som vas kuknut.
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, pisala som ti zo sukromneho mejlu, doslo ti?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky,ä lucka, ivka .. neviem kedy budu fotky, asi najskor okolo 23.11, aspon tak sme sa s Gabikou dohodli, ale skusim jej napisat, nech mi posle na mail aspon par upravenych .. ja mam na CD vsetky, len su neupravene a take nechcem davat na net .. :-p dufam ze to decembrove stretko nam vyjde .. lebo ako to tak sledujem na MK tak uz dve decembrovky porodili a to jedna mala termin 24.12, dost blizko pri mojom, tak dufam ze mna to nechyti skorej ... :-S inac aj tu v BA vcera tak krasne snezilo, som sa vytiesala z poza okna, romantika jak das.. len som si ju uzivala sama lebo moj manzel cely vikend pracoval ... :-( teraz tu uz po snehu nie je ani stopa, ale podla oblohy to vyzera tak, ze zachvilu znovu zacne snezit ..
Odpovedať
Profilova fotka
dora - ty si v BA? tu zijete, ci len pracujes? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Dora to mate smolu, tu v ZV je este takych 10-15 cm, len svieti slniecko, tak sa to pomaly topi
Odpovedať
Profilova fotka
zvalka, ano som v BA, zatial tu žijeme, ale ja uz ideme od konca novembra na matersku, takze sa presuvame späť do zvolena.. k mojim rodicom .. ;-) v BA mame byt v prenajme a to je zbytocne ked ja budem na materskej platit najom.. do BA som sla koli praci, takze uz ma tu nic nedrzi a manzelova praca si nevyzaduje zostat v BA... kodada, ak mam byt uprimna, aj ma to tesi, ze sa to roztopilo, lebo ja uz vyzeram ako dinosaurus a neviem si predstavit ako by som dokazala udrzat balans keby sa mi nahodou smyklo .. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa, a manzel je Bratislavcan? aj moj je x-) ale my sme tu zostali zit ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?