Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ho pozdrav :-D ... on je riadna papula a perfekny organizator... nic nenasilne... mas pocit akoby sa vsetko dialo nahodou a len ty s Jankom budete vediet, ze to bolo tak naplanovane. A ak mu dovolite, tak si pre vas pripravy pred polnocou aj sutaze... tak to bola riadna sranda.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi u mna to bolo tak ze som mala take napätie v podbrusku akoby som mala dostať kramy. takze som sa presviedcala ze to nevyslo. a bolela ma hlava dost casto. joj strasne by som ti priala aby vam to vyslo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ake mas ty priznaky? uz ti aj meska? inak mne aj prvý test neukazal ze som tehu. az ten druhý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Peti, Souc je v robote, mam mu zavolat vecer, tak sa uvidi babenky, vy ste ako boli zo starejsimi? mali ste, nemali???
Odpovedať
Profilova fotka
kodada my sme mali p. kutika. bez starejsieho si to ani neviem predstavit. bola som na svadbe kde bol nemozný starejsi a ta svadba bola o nicom. samý chaos a ziadna organizácia. urcite by som si strarejsieho dala. ;-) a souca sme mali aj my. je to uzasný clovek a spravi zabavu na aku nezabudnes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate som rozhodnuta ze starejsieho budeme mat dufam ze Souc nebude obsadeny, Kutik zhodou okolnosti robi starejsieho kamaratovi od nas z dediny
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, my sme mali tiež starejšieho :-) , p. Mitter.. Ináč, ahojte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, držím palce x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka posli kontakt do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka ako, potvrdil sa tvoj predpoklad? Nech vam to vyjde. Pecies nadherne torty
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka ale Souc bol kameraman on nerobi starejsieho :-D ... my sme mali Vladka Poliaka z ponik. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
souc a kameraman??? =-) =-) =-) my sme ho mali ako DJ-ja. :-D a aj na dalsich 3 svadbach na ktorých som bola bol ako DJ.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joj hej, myslela som Poliaka, uz ho mam aj zajednaneho, hura, a kedze robi aj DJ, tak to mame 2v1
Odpovedať
Profilova fotka
Kodada, takže už nemusím IP? :-) Dadka, robíte vo Vašej firme CD s názvom firmy? Vieš, čisté by sme chceli, ale aby tam bolo logo :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka, tak uz nemusis ;-) V akej forme myslis logo? nalepene?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja neviem, akou formou sa to robí. Asi aj...môže byť. Iné nerobíte? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, momentalne tu nemam kolegu co to ma na starosti
Odpovedať
Profilova fotka
Dada, tak sa spýtaj kolegu a daj mi vedieť :-) . Urobili by sme tržbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Asi kolko ks?
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, musím sa poradiť v práci ;-) . Tie nálepky sú po 8 sk/1 ks? Predpokladám, že bez CD, takže plus CD? Kde ste všetky zase? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cca po 8, to by ti musel sef spravit oficialnu kalkulaciu, nezabudni zaratat aj grafikovu pracu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, som sa tu dlhsie neukazala, ale mam v praci nejaky frmol .. kazdy niekto po mne nieco chce, este si ma chcu chvilu uzit ... :-D inac sa mame celkom fajn, no teda podla moznosti.. uz sa nam zle spí, takze som nenormalne unavena .. a malinka si z mojho brucha spravila asi futbalovu loptu lebo kope ako diva :-D minulu sobotu som sa bola aj so Sintiou a jej rodinkou fotit u Gabiky, takze ked Gabika upravi fotky, hned ich doplnim na MK .. samozrejme ze vas budem o tom informovat :-D a vy sa ako mate? ivka, ako prerabka bytu?uz ste dokoncili? lucka, ako Lukasko, ste zdraví??? sunny, ake mate pocasie v UK?lebo tu je to otras ... :-( jajus, ty nechces nahodou doplnit nejake foto na MK ?? dufam ze ste aj s Tobinkom v poriadku???
Odpovedať
Profilova fotka
No Dorka vitaj po dlhej dobe ;-) . Tebe sa to tiež poriadne kráti, čoo? Máš aj strach? S bytom v pohode, začína sa to kompletizovať, tak som rada x-) . No najlepšie bude, keď bude všetko hotové :-) a budeme už tam ...no vydržíme :-) . Už treba len dlažbu, obklad a také "drobné" dokončovačky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru ivka, krati sa mi to a ak mam pravdu povedat, ze mam strach .. ono ani nie tak z tej bolesti,ale aby vsetko dopadlo v poriadku .. no tak to mate pomalicky aj hotove .. tiez budete mat pekny vianocny darcek .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dori potom urcite pridaj foto, som zvedava. my sa mame s lukaskom fajn. uz mame 2 zubky. a som stastná ze nam vysli uplne bez problemov. uz sme mali pol roka takze sme uz velikýýý. ved lukasko ma uz 8 kg a 72 cm. takze mam co nosit. chodme uz plavat a malemu sa to strasne paci aj ked tetu lektorku uplne ignoruje a robi si vsetko po svojom. a ako sa ma jakubko? no teraz uz budes mat tazsie obdobie ale aj tak si ho uzi lebo je to super pocit. mne je niekedy taaak luto za bruskom ze by som hned pristala aj na druhe. ale to ma ešte cas. :-D
Odpovedať
dobre ranko, no dora by si sa cudovala,ale pocasie je celkom pekne,je sice zima,ale vacsinu dna svieti slniecko,takze taka celkom pekna jesen,ked sme uz to leto nemali :-D jaj s tym spankom ti verim,je to tazke,ja som okolo 7 mesiaca zacala spavat v detskej izbe ,tam mame tiez velku postel,cize sme boli oddeleny,lebo moj muz je velky plus ja tehotna,sme sa dost tlacili a ja som sa casto budila.....mozno by si muza mala poslat na gauc :-D hej sintia hovorila o tych fotkach uz sa ich neviem dockat od obidvoch,ze vraj si aj dake sexy fotila ;-) inak tu nic nove,vsade uz atmosfera vianoc,ja idem na druhy tyzden uz dake darceky zhanat,ale uz teraz su zapchy a tlacenice 8-( iwus tak super,mi prerabame uz dlho dlho dlho,vam to ide pekne rychlo ;-) ....u nas sa to vsetko zastavilo ked sa drobec narodil,a teraz sa to zas rozbieha ,ale len po troske .Akurat vcera muz doviezol novu pracku co sa zabuduje do nabytku kuchyne,sporak uz mame 2 mesiace...len tu kuchynu nikde :-D ......ale v januari su tu velke vinocne vypredaje tak dufam,ze daco najdeme :-) ved tak ci tak to bude dar od svokry ,oneskoreny svadobny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, určite bude všetko ok x-) , veď sa pekne o maličkú staráš a na sone to bolo tiež ok ;-) . Ani sa nezaťažuj takými myšlienkami, hoci ja tiež neviem ako to bude prežívať :-) . Lucka, už dva zúbky máte? Super! Kedy dáme tú kávičku? x-) No veru to bude náš darček - byt :-) . Iné už asi ani nič :-D , ale ja som spokojná :-) . Bodaj by nie :-p :-N . Sunny, tak krásny darček od svokry ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
iwus kedykolvek som ti k dispozicii. ty mas predsa menej casu ako ja. ja som na MD. :-D :-D :-D práve som pridala pár foto na MK.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak niekedy keď nebudem pripravovať večeru pre majstrov :-D sa ozvem ;-) . Síce Tebe bude vyhovovať asi skôr, nie? Či aj okolo cca 18tej? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, jeeeeeee vy uz mate 2zubky .. to je mile ... :-) takze z lukaska je maly zuban :-D teeeeeda to ste uz riadne velikyyyyy.. ti verim ze mas co nosit .. aj Jakubko uz je riadne velky, ti poviem ze uz ho dlho neudrzim na rukach a to nezavidim Sintii,ona je taka utla zienka ... sa smejem ake je to smiesne, ked ma maleho na rukach, on je oproti nej taky velky ... :-D :-D aj Sisa chce chodit s malym plavat, len nejak sa jej odtial neozyvaju ... hned ako budem mat upravene fotky tak ich pridam.. sisa uz ma niektore aj upravene, maly je neskutocne rozkosny, vsak potom uvidis.. fakt su krasne .. len mojich ktore budem moct dat na MK nebude vela, pretoze vacsinou ma gabika fotila bez podprsenky a to nemozem dat na net, takze tie ti ukazem ked sa niekedy konecne stretneme .. ;-) snazim sa vychutnavat si moje brusko, aj si ho vychutnavam, len niekedy, hlavne teraz ked uz nosim cizmy a musim sa teplo obliekat, mi to nevyhovuje lebo sa nevladzem zohnut ... a neskutocne ma boli chrbat .. ale inac v pohode .. :-) sunny, tak to vam teda trosku zavidim ze vam svieti slniecko, lebo tu je stale zamracene alebo prsi, uz mi to lezie na nervy .. no my sa s mojim muzom zatial v pohode spraceme na postel a vacsninou spavame na sebe nalepení, takze kludne by sa k nam este niekto spratal .. :-D a aj keby som chcela spat na gauci, tak v nasej malej garsonke nemam na ktorom, som rada ze sa nam tam sprace postel, skrina a televizor .. :-D :-D veruze som fotila aj sexy fotky, no teda sexy .. to sa neda povedat ze teraz vyzeram nejak sexy .. ;-) tie ti ukazem ked pridete na slovensko... ;-) tu zatial este nejaka velka atmosfera vianoc nie je, ale uz to pomalicky zacina, sa z toho tesim, len uz ma nebavi chodit po obchodoch kde je vela ludi, no snad zvladnem este nakupit vianocne darceky :-D ivka, pevne verim, ze vsetko bude ok, buduci piatok ideme do poradne, a budu nam robit aj sono, tak dufam ze je vsetko ok .. myslim ze kazda mama ktora tuzi po babatku a chce ho, tak ma obavy zo vsetkeho, to je normalne, takze to ze sa obavam a mam strach z kazdeho nezvycajneho javu, je asi v pohode .. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?