Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa ich ceny zdali prijatelne, Moni, vies mi dat kontakt na tvojho starejsiho? p. Kutik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak na plavani bolo super. najprv sa lukasko troska bal ale potom to uz bolo ok. aj natalka sa skvele drzala. idem popridavat zopar foto na MK tak potom mozte kuknut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, doma pozriem foto, tu sa mi veľmi nedá :-S . Koľko stojí ten kurz plávania? Už si musím zisťovať ceny, pre istotu :-D
Odpovedať
ahojte iwka co to tu citam???? ze pre istotu? hmmmmmmm nechces nieco vysvetlit :-D ;-) lucka som akurat pozerala album,maly je zlatucky,ako uz vyrastol,vodicka je prenho velmi dobra a vyzeral ze sa mu velmi pacilo,tak len takto pokracujte. Ja som tiez chcela ist aspon raz do tyzdnna ,ale zas dnes vynechavam....maly mi celu noc grcal,chudacik,asi daco spapal,alebo virus....no aj som ho nechala s nami hore do 22.00 pozerat telku uz ho len napinalo a nic,brusko mal prazdne,potom som si s nim isla lahnut aj to chudak zaspal taky bol unaveny a kazdych 15-20 minut sa budil a ho napinalo,potom sa uz len zalostne rozplakal lebo ani spinkat nemohol.O polnoci dako zaspal a rano je uz hore od 7 8-( ....hladny a smadny ako vlk....ale mame dietu,len vodu a toast :-. Inak ja som sa vcera sekla v krizoch,tak som na silnych tabletkach,nastastie to neni az take zle a da sa mi chodit a segra mi zas vcera volala s placom ,ze si v robote asi vytkla clenok,ze spadla ,ale pokracovala robit az musela ist do auta po styroch co sa jej chodit nedalo,doktor povedal zober si ibuprofen ...co??????!!!!! jaj nervy,taky doktori,ani sa na to nepozrel to len v telefone a ona plakala od bolesti .....no dufam ze uz jej to odpuchlo a je lepsie,no inak dnes je Haloween ,ja idem aj s tym mojim chrbtom a segru fakt neviem ci budem na chrbte niest ...ale zas tam bude len sediet ,trosku sa odreaguje tak mozno ak je lepsie. HAPPY HALLOWEEN GIRLS :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ten kurz stoji 1100 sk a je to 8 lekcii. cize mesiac lebo je to 2x do týzdna. ale ak bude mat tvoje dieta vseob. poistovnu tak ta to bude stat len 1000. :-D je to tam fakt sranda len to dochadzanie na sliac na trochu odradza. ale co zas nespravim pre nasho krpca, ze? :-D sunny tak to riadny lazarat ste so sestrťou. tak si pekne uzite tu party. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, zatiaľ nemám čo vysvetliť :-D , veď píšem, že pre istotu ;-) ... No moja, tak nech Ti tie kríže čo najskôr prejdú :-| a si fit!!!
Odpovedať
ze istota je gulomet :-D ...to si este zo skoly pamatam....ja som to tak dlho nepouzila :-D dakujem,no z tych troch pripadov su moje krize ok,najhorsie je na tom segra a vlastne maly je uz celkom zotaveny tiez ,teraz sa clapka v kupelni a robi bordel takze uz je ok 8-) lucka tak ta poistovna to fakt ulahci :-D no je super,ze chodite ,aspon aj z domu vypadnes a co teraz v zime ,ked bude skaredo a prsat radsej do bazenika ako doma no nie ?doma je nuda :-D skoda,ze mi tu nemame daku dobru plavaren ,je len jedna a voda je dost hlboka ,maly nemoze stat tak je na mne zaveseny celu dobu,ale co som bola v tom Stamforde ,tak je to super,je to urobene ako plaz,raz su pustene fontany okolo ,ked sa vypnu narade su vlny ...je to fakt ako na plazi,aj malemu sa pacilo,lebo tam leskal a nechal sa ovievat vlnami x-) ale je to pol hodiny autom,ale tiez by som chcela ist pravidelne ,no okrem pripadov ako dnes ....3 marodi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sunny veru poistovna to ulahci. :-D tak super ze drobec je uz fit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ivka kao pokracujete s prerabkou?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, celkom fajn, pomaly ale iste x-) . Som spokojná zatiaľ, len tak ďalej nech to ide majstrom od ruky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, práve som si pozerala album na MK :-) . Lukáško je už riadny chlapisko, ako vyrástol =-) , sa nestíham čudovať :-D . Krásny je.....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme ivka. dnes slavime pol rôcka. x-) veru riadny chlapisko uz je. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Všetko naj naj naj Lukáškovi k 1/2 rôčku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
je dakujeme ivka. x-)
Odpovedať
ahojte babule, tak ja som sa mala hroooozne :-( ,asi som dostala virus od maleho ,lebo som grcala celu noc az do 5 rana,este vecer to bolo ok,len som citila trochu napuchnute brucho,samozrejme ze som sla na party,ale aj tam som sa citila nesvoja ,a musela som zavolat muza nech po mna pride,no a zvysok noci som partyovala na wcku ;-( .......no a to bolo zo stredy na stvrtok,nesla som ani do prace a vcera v noci to zas chytilo muza.Takze ten ostava dnes doma a ja idem na poobednu ,ale len na 4 hodinky.No PN nemam preplatenu,takze musim. Inak asi najhorsie to bolo z malym ten utorok,stredu ok a zas vcera raz grcal,asi preto ze v skolke mu dali jest normalne vsetko a to som muza upozornila nech im povie ze mu bolo zle,ale jedol aj fazulu a tak tazke na zaludok.Dufam,ze uz vikend budeme vsetci ok lucka tak gratulujem k pol roku ,uzto pojde rychlo a zachvilu bude maly stvornozkovat,behat,skakat,rozpravat,a neposluchat :-D ale je to obdobie na ktore sa musis tesit ,lebo ubehne hroooozne rychlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ak sa len liečte ;-) . Držím palce :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak som si konečne našla trošku času. S Tobinkom sa máme super trošku máme problém s kakaním ako na potvoru v noci ale inak všetkoje dobre ja to potom dospávam cez obed s ním :-D ale inak spinkáva aj v noci 3 niekedy ked sa dobre napapá aj 4 hodinky. Vážime už 5210g takže tak raz dva krát do dňa ho musím dokrmiť aby sa mi stihlo urobiť mliečko je to hrozne veľký papaj :-D Práve čakám kedy sa zobudí a pôjdeme von na prechádzku spolu s kámoškami Ivkou a Mankou trošku na vzduch medzi ludí normálne sa teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka. a cim ho dokrmujes? lebo mi ked sme dokrmovali bebou tak malý zle kaakval. a ako sme presli na nutrac je vsetko ok. ale si myslim ze take malé deti zapeka hocijake UM. super ze sa mate dobre. dufam ze sa nam niekedy podari spolu aj pokocikovat
Odpovedať
Ahojte baby. Aj keď sem nepíšem často, tak som na Vás nezabudla a často si prečítam, čo máte nové a tak. Ale to len v robote a tvárim sa, že robím niečo veľmi dôležité x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, sme radi, že na nás nezabúdaš x-) a občas sem urobíš kuk ;-) . Ako sa máš? :-)
Odpovedať
Baby, aké ste mali príznaky keď ste otehotneli a ešte ste to nevedeli na 100%, čo Vám tomu napovedalo?
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, že by? x-) To by bolo supeeer, veľmi Ti to prajem ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, vitaj zunka,ako sa mas? ze ake priznaky? No prve bolo ,ze mi to meskalo,ale stale ma pobolievalo brucho ako by mi to malo kazdu chvilu prist.Bolo mi aj zle,ale nie az tak za by som grcala,len nevolno,a tiez som mala velmi citlive prsia.No potom som uz zistila ze som v tom ,a pridali sa dalsie priznaky ako citlivost,krvacanie dasien,nechut do jedla potom az prilis vela jedla :-D ...je to rozdielne u kazdeho....dufam ze aj vam to vynde zunka ,vazne zo srdca x-) iwuska a ty sa mas ako? Ako si stravila vikend? Ja som pridala par fotiek z toho Halloweena na MK tak ak chcete pozriete si CERTICU :-D Dnes som pozerala na nete super star,ale len do polky,boleli ma oci....dobri typkovia su tam..ale sranda.Uz sa to skoncilo? Dora ty si sa daaavno neukazala,ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Cau kocky,
Odpovedať
Profilova fotka
halo.... som vas zazrela na Dube... konecne som bola kuknut rodicov :-N ... mate zlateho havika... take male tutu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
viete mi poslat do IP kontakty na nejakeho dobreho starejsieho? Ten ktoreho som mala vybrateho je na moj termin obsadeny (Kutik)
Odpovedať
Profilova fotka
Sak som ti uz posielala na Poliaka. On je tiez super ;-) ... moj osobny nazor..najlepsi :-D
Odpovedať
Iwka, Sunny - no mám kadejaké príznaky, ale tie mám každý mesiac - to si len nahováram.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka... ja tiez len kontrolujem a stale sa mi zda, ze som tehotna =-) . Ale potom si poviem, ze ak som ta sa to prejavy na sopro a budešme sa tesit, ale zatial nastastie nie som :-D ... xcem mat radostne tehotenstvo, aby aj babo bolo radostne x-) ... a to musim najskor spravit statnice... to by bol riadny nervak, keby som tehotna koncila :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Petka tomu idem volat dnes, za chvilku. Tak uvidim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?