Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, noo, vidíš :-) . No určite spomínala, ale určite nie v dobrom :-| , ale už prešiel ten čas. Kontakty si musíš pýtať sama, lebo je toho toľko, že ma ani nenapadne, čo všetko treba :-D . Ja by som Ti odporučila kameramana, ale je už obsadený :-| , dávala som tiež odporúčanie kamošovi. Sunny, super. Darí sa nám dobre, prerábame byt, tak máme aj na seba málo času, ale potom si to užijeme x-) do sýtosti x-) x-) . Veru veru Gabika je fotografka s veľkým "F". Ja som si ju tiež zajednala na fotenie s bábom, len čas musíme upresniť, neviem kedy to bude :-D
Odpovedať
baby nebolo vam smiesne ked ste tam citali to ... ja eva beriem si teba adam :-D ja som strasne hanbliva a bojm sa ze sa mi bude pri tom triast hlas alebo sa zakokcem =-)
Odpovedať
je dora pocuvaj daj dake blizsie info,aj ja by som sa chcela dat odfotit s krpcom a mangelom,kolko to asi stoji ,a za kolko nam da foto? mozno by sme sli teraz v januari. No sisa by mohla ostat aj dlksie vo ZV nie len na vikend,ked tam budes aj ty aj ja pridem-co povies? Iwus to je super,ze sa vam dari,to je pekne.....ja si zas stale daco na tom mojom chudakovi najdem ,ze ma to uz aj mrzi,nenecham ho na pokoji....ale zas su to len malickosti ako dat si ponozky do prania nie pod postel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka je obsadeny na ten moj termin? Cakas babko? Gratulujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj Sunny, nič si z toh nerob, mňa tiež občas chytí taký rapel :-D ...presne tak ponožky, doska na WC, pohodený papierik na stole =-) Bia :-D :-D :-D ...no smiešne Ti určite nebude...nooo, ale rozmýšľam, či sme to my vôbec vraveli...my sme vraveli áno, áno, áno, beriem, sľubujem...to sme boli nabiflený :-D a potom, že "Stanko prijmi tento prsteň ako znak...." Môjmu sa zaplietol jazyk, ale len trošku :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, nie :-D , veď som napísala, že termín upresním, ešte nečakáme :-) Noo, je obsadený a bol skvelý, tak preto by som ho odporučila...ešte zistím, ok?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, ja ze len termin fotenia :-D zisti prosim ta, dakujeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Cawooo :-) . Neboj Bia... vtedy sa budes sustredit na ine veci a nie na traslavy hlas ;-) . Ty si hviezda vecera, neboj nic! :-p :-D Dadka mas ip... hadam som na nic nezabudla :-N ... ak hej, ta ti potom este poslem co ti bude chybat. No jo jo jo... co s tym stretkom kraaaaske x-) ... tak december teda??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka, takže mal by byť kameraman voľný, ja som si pomýlila termín :-D . Kontakt v IP... Peti, no ja neviem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz tiez o stretku nevyjadrujem. dohodnite sa vy baby a ja pridem kedykolvek a kamkolvek. ;-) dufam ze to bude ešte v tomto roku. :-N inak dako ste sa rozpisali vcera az som zabudla co som chcela napisat, kým som to precitala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, rozpamätaj sa :-D , ešte si mladá na zabúdanie :-N Lucka, IP Dadka, IP
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre ranko zienky, kodada, aj mne sa to velmi paci, preto sa idem dat fotit, aj ked ten moj bendar, uz nevyzera velmi romanticky, ale vsak Gabika dokaze aj zazraky :-D :-D dakujem ti krasne, aj ja si velmi zelam aby nasa bambulka bola zdravucka, aktivna je riadne, by si mala vidiet co dorobi v bruchu, stale sa prevracia a kope.. no zazitok, ale nadherny ;-) sunny, neviem kolko stoji, fotenie ked sa davas fotit s dietatom.. to bude vediet lucka, ona uz bola.. ale za svadobne fotky sme platili 100,- za zaber..tak myslim ze aj toto tak bude .. vsak ideme 3.11 tak dam potom vediet .. ;-) a myslim ze v januari nebude vela svadieb tak by vam mohla stihnut spravit fotky aj kym nepojdete naspat do UK, ale vsak poslem ti kontakt do IP a skus sa na nu nakontaktovat ... myslim ze Sisa zostane aj dlhsie v ZV ako na vikend, vsak to sa dohodneme potom, este je cas .. :-D lucka, vybozkavaj Lukaska aj za mna, ze mu prajem vsetko len to najlepsie k meninkam ... ivka, tak tu prerabku bytu ti nezavidim, ja by som teraz takychto cinnosti nebola schopna.. ja by som len spala a spala a spala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka co narobim. :-N :-D dorka dakujeme za prianie. inak dnes sa nam necakane ohlasila cast rodiny ze pride gratulovat, zajtra dalsia, v sobotu dalsia a v nedelu pride kamoska. takze mam o zabavu postarane. idem sa pustit do pecenia aby som to vsetko stihla. inak k tým foto. nam gabika spravila asi 200 zaberov s toho sme si vybrali 35. a vyslo nas to na 2000sk.
Odpovedať
Lucka: Lukáškovi prajem všetko veštko najlepšie. Nech je v živote len šťastný a zdravý ako buk. Ozaj Lucka, včera som fotila asi tvoju kamošku - Marekovu manželku. Celý deň som potom rozmýšľala odkiaľ je mi známa. A večer ma napadlo kto to asi bol. Povedz jej prosím Ťa, ak to teda bola ona, že nech sa nehnevá, ale ozaj som ju nevedela hneď zaradiť. Ani som jej neurobila viac záberov a nedala vybrať :-( . Keby ma to napadlo vtedy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ano bola to ona. volala mi ze sa bola fotit na obciansky. a ona ta spoznala? a dakujeme tiez za prianie. lukasko posiela vsetkým pusinku oslintanu :-D x-)
Odpovedať
Luci, ona ma tiež nepoznala. Len ma mrzí, že som mohla urobiť viac záberov aby si vybrala. :-|
Odpovedať
Ahojte zienky z DT a blizkeho okolia, myslite si, ze by stalo za to uvazovat o otvoreni svadobky a pozicovne spolocenskych siat v DT? Dik za kazdy nazor, dufam, ze ich bude co najviac... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juj Lucka, som sa opozdila ]-( . Lukášikovi prajem k dnešným meninám veľa veľa zdravíčka, nech sa mu v živote darí a nech ho rodičia poslúchajú ;-) :-D ... Dorka, aj ja by som spala a to nie som tehu :-N , potom zaspím ako medveď asi =-) :-D Bajana, noo, ťažko povedať. Svadobka tam jedným časom bola, dokonca nie dávno, ale vraj veľmi slabo to išlo. Podľa mňa každá nevesta pôjde aj tak inde popozerať...no záleží od výberu a v DT určite aj od cien :-S
Odpovedať
Ved prave...keby sa ponukli ceny okolo 5000 za saty...nemam vobec predstavu, kolko sobasov sa uzatvori v nasom okrese trebars rocne...asi navstivim matriku... :-) Pokial viem, svadobky tu boli dve...terajsi salon Ellen tu zacinal, ale potom presla pani Chvojkova do ZV...a potom salon Mirka oproti Sironi...ale ich ponuka hodne stagnovala...necudujem sa, ze im to neslo... Keby sa zvolila dobra forma, moderne priestory a pristup, webova stranka...nejde mi do hlavy, ze by v okresnom meste nieco take neslo...ale je pravda, ze v DT sa dari snad len sekacom a krcmam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Aj oproti Sironi, v priestoroch nechtového štúdia bola pobočka z Mýtnej :-) ...ale taká slabšia :-| . Máš pravdu, priestory, prístup.... ;-) Rozmýšľaš nad niečím takým? :-)
Odpovedať
Ahojte ja len tak na skok,Dora dik za kontakt. Lucka ,LUkaskovi prajem krasne mini meninky,vela zdravia a stastia,a krasne prve kroky do zivota x-)
Odpovedať
to skor len tak fantazirujem...zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré piatkové ránko Vám prajem ;-) . Dada, no postúpila si v prípravách?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka. Konecne je piatok , ani som velmi nepostupila, jedine som si na papierik spisala kontakty, co ste mi poposielali na IP. Cez vikend idem obvolavat.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko sa praje.neviem co dnes bolo mojmu krpcovi v noci ale o pol 1 sa zobudil a mal strasnu potrebu sa debatit. ]-( :-D tak som to po 15 min vzdala a dala ho k nam do postele. tam ešte mal monolog si 3/4 hodku a potom asi zaspal. maminka zaspala skor :-D ivka ako si na tom zajtra? a o janke nevies nic ci su doma alebo v nemocke? idem jej asi napisat.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D , zlatý Lukáško... x-) Noo, zatiaľ to platí, ale mohla by si mi napísať sms, keď už sa budeš chystať do DT, ok? Neviem nič, idem napísať aj ja, lebo som s ňou ani nebola, ani nehovorila :-( , nejako nič nestíham ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ok ivka ked vyzarím zo stozku napisem sms. janka mi pisala ze su v nemocke a ze cakaju na dr. a na vysledky. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janka sa pre istotu neozvala :-S . Ešteže máme Teba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi nema velmi cas. aj mne napisala len tak strucne. chuda musi to byt pre nu strasne vkuse v nemocnici. :-( mne tiez minule neopisala tak teraz sa ma uz asi chcela zbavit a napisala radsej :-N :-D velmi prajem tobinkovi aby bol konecne v poriadku a robil maminke uz len samu radost.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?