Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojte babule, monika tak sa len pekne liec,cajik,postielka,muzik daco dobre navari ,pozrete telku....proste relax ;-) lucka ahoj ako sa mate ? ako malicky? rastie ti pred ocami,ze? hrozne rychlo to bezi...mne sa nechce verit ze maly bude mat v nedelu 2 roky :-o
Odpovedať
Profilova fotka
sunny veru rastie ako z vody. to ani nie je pravda ze to uz nie je vobec ziadne miminko. :-D ešte ani nechodi a uz za nim vsetko hori. treba nanho stale davat pozok kde ho clovek polozi lebo ak ma nieco v dosahu beda. :-D chce to zrejme malú reorganizaciu bytu :-D tak vy uz idete mat 2 rocky. panecku. tak to krásne oslavte. x-) aj ja idem na bud týzden chystat oslavu, lukasko bude mat neninky.
Odpovedať
veru lucka uz by ste mali zacat z upravou domu,lebo je to aj nebezpecne ,ale aj luki bude nebezpecny pre pekne kusky v dome ;-) hlavne pozor na kvety,rohy,a krb...mi mame doteraz stol pred peknym krbom,aby z neho uhlie nebral a potom kreslil na stenu.Ked bol este v choditku ,tak sa dako dostal ku kvetu a obzul par listov...ja potom v strachu ,na internete som nasla ze je to jedovata rastlina ,ked sa zje vo velkom mnozstve,no nastastie asi mu nechutila mozno si to len na jazyk dal neviem,nebola som tam,bola som v kuchyni na chvilu....som trpla celu noc ci dycha |-| ale nastastie sa nic nestalo x-) ....takze uz mysli na vsetko,lebo deti su strasne vynaliezave a ak si myslies ,ze tam nedociahnu tak sa mylis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Monika tak sa len lieč, tak ako napísala Sunny. Poprípade teplý romantický kúpeľ x-), ten Ťa postaví na nohy, určite :-D . A budúci týždeň by si prišla? Lucka, písala si Zunke? ;-) Sunny, tak dobre oslávte 2 rôčky, ale to bežííííí, čoooo? :-)
Odpovedať
Iwka, ano, Lucka mi písala. A teda by som možno aj mohla. Len napíšte kde a o koľkej presne. Ja končím v piatok výnimočne už o 15:00 hod. Mám pocit, že som stále iba v robote. Aj teraz som v práci. No je málo ľudí, tak sa aj trochu nudím ;-) . Monika je chorá? Ja som tiež v takých začiatkoch - bolí ma príšerne hrdlo a hlava. A k tomu je v robote taká kosa. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja už mám toho ležania dosť, "ušla" som z postele. To je hrozné nič nerobiť a len sa liečiť :-S . Všetci sa smejú, že aspoň choroba ma donúti oddychovať. Ale ja už som z toho zničená ;-( . Ja mám v piatok školu, takže nič. :-| . Zunka, aj u mňa to tak začínalo... kosa v robote.. aspoň mne, nekúrili nám a ja som taká zimomravka.. Tak si daj preventívne nejaké vitamíniky, nech tomu ešte ujdeš, ak sa dá.. Ozaj Zunka, vy máte odloženú tú fotku, čo som sa u Vás fotila? Asi nie, však? Potrebovala by som ju 2-krát vyvolať. Nemohla by som Ti ju poslať mailom? Aby som zbytočne nemusela chodiť.. Si to chcem dobre zjednodušiť, žeee? Keď sa pozerám na tieto Vaše deťúrence (a vôbec na všetky detičky), vtedy si uvedomujem ako čas strašne rýchlo letí... ani sa nenazdáme a už budeme sedieť v húpacom kresle (pre mňa je húpacie kreslo symbol dôchodku - tak by som ho chcela stráviť :-D ). Bóže, ale už trepem, idem si radšej ľahnúť, lebo už asi blúznim. Čavte, pekný večer so Super star ;-) Sunny, drobcovi prajem vššššeeeetko najlepšie!
Odpovedať
Profilova fotka
sunny aj ja prajem drobcovi vsetko naj naj naj. monika ty teda uz riadne dopredu rozmyslas :-D len pekne oddychuj a liec sa. ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky,dakujem za blahozelanie,party sme si pekne uzili,maly sa tesil zo vsetkych krasnych darcekov a torticky,dokonca sa mu pekne podarilo sfuknut sviecku (i ked na daky 15 krat :-D ) a dospelaci si to tiez uzili,pridam foto ale zachvilu idem pracovat,tak az neskor. Monika uz je lepsie? Dora ako sa mate? Lucka kedy ma maly rocik?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, Lukáško má rôčik až 1. mája :-D , meniny má vo štvrtok :-) ... Ako sa máte? ;-)
Odpovedať
Monika, kludne mi pošli tie fotky e-mailom. A mi Ti ich urobíme. Napíš mi tam aj rozmer - 3x3,5 ako na občiansky, alebo 3,5x4,5 ako na pas, alebo väčšie. Neviem ake potrebujes.. A počet kusov. ;-)
Odpovedať
Baby, zvykne sa Vam niekedy urobit pod uchom taka bolavá hrčka? Mne sa to niekedy robí a teraz zrovna zase a na dotyk je to dosť bolestivé. Už si na sebe všímam všetko, lebo ma začína bolieť žalúdok ako pred operáciou, tak som zase z toho na sračky :-| . Dúfam, že sa to nevracia tak skoro :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
zunka, ta hrcka pod uchom je pravdepodobne uzlina, zvykne sa to robievat zvlast vtedy ked je clovek nachladnuty.. zvacsa to je aj bolestive, nemusis sa znepokojovat, ale na tvojom mieste by som zostala par dni v posteli a preliecila by som sa .. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzka aj mne sa to robieva a po par dnoch to zmizne. tak dufam ze to tak bude aj v tvojom prípade. ivka dakujem za upresnenie ;-) :-D vidim ze ma ma kto zastupit v case mojej nepritomnosti :-D dorka kukala som tvoj album. veru pekne rastiete. inak to je hrozne ako to leti ved o chvilu ides rodit.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, dobra gulka som, co??? ;-) veruze zachvilu idem rodit... leti to rychlo to je fakt, ale uz by som bola najradsej aby tieto dva mesiace zbehli este rychlejsie ... vsak ved vsetky maminy vedia o com hovorim :-D inak aj ja som pozerala akurat vas album, teeeeda lukasko tak rychlo rastie ... ved len nedavno si rodila... ;-) sunny, my sa mame celkom fajn, ale fakt len celkom.. zajtra ideme do poradne a idu nam robit aj testy na cukrovku, tak som zvedava ako dopadneme .. =-) pozeram teda citam ze oslava dopadla dobre, tak sa teskam s vami a cakam na foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, mne sa to nerobieva, ale viem o tom, že sa to robí - ako baby hovoria pri nachladnutí - alebo ako predzvesť choroby.. nemusíš sa obávať ;-) Dorka, veľa sily pri pití sladučkej vodičky :-) . Nech to hlavne dobre dopadne. Zunka, dáš mi prosím Ťa tvoj mail do IP?
Odpovedať
Dík baby, ste ma trochu upokojili. Monika posielam Ti IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky. Potrebujem poradit - 26.4.2008 budeme mat svadbu, pocet ludi cca 30 viete mi poradit vhodne miesto vo Zvolene? Ako je to z vyzdobou, zdobi si miestnost restika ci vyzdobu zabezpecujem ja?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kodana. takze pre takých 30 ludi je vhodný acadenik alebo restika v divadle. to su podla mna najkrajsie miestnosti vo zvolene. ;-) a s vyzdobou sa musis poradit v restike. ja som si napr. v centrume robila sama výzdobu. ak to chces podla svojich predstav tak je asi lepsie si to zabezpecit sama. a ohladom vyzdoby skus napisat monike23.
Odpovedať
Profilova fotka
dory tšebe tu vodu teda fakt nezavidim. brrrrr. ja pri druhom tehu tento test urcite odmietnem. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
inak co bude s tým stretkom v piatok? bude? Ak ano treba urcit miesto, viacej babam zrejme vyhovuje zvolen a cas. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lucka23 dakujem za kontakt. Aj mne napadol akademik, len neviem, potom tam obsluhuju ucni z hotelovky? P.S. Uz som na strane 18, pomaly sa prehryzam forom ;-)
Odpovedať
AHOJTE KOCKY jeee lucka sorry som urobila lukaska o par mesiacov starsim,to preto,ze sa tento rok a minuly rok tolko babetiek narodilo,ze sa tazko o tom drzi prehlad :-p no ,ale aj tak ten rocik ubehne ani sa nenazdas a budete mat prvu narodeninovu tortu :-) dora ,aj tebe to rychlo uteka .....o aky test sa jedna? ja som to asi nemala to musis? zas nie som v prehlade =-) kodada ahoj vitam ta u nas,ja uz sice vo Zvolene nie som ,ale co tak ten novy penzion oproti Hypernove ,Dora tam mala svadbu tak sa opytaj na podrobne info,....alebo penzion Almada sa mi paci,to by bolo akurat na tych 30 ludi nie?
Odpovedať
Profilova fotka
kodada tak uz len 300 stran a mas to zmaknute. :-D :-D :-D sunny neva. :-D ja by som si radsej priala aby to slo pomalsie. ešte som si maleho ani nestihla poriadne vychutnat ako miminko a uz bude z neho o chvilu riadny chlap. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kodada, Akademik je veľmi pekný, čo sa týka miestnosti, aj jedlo je tam veľmi dobré a pekné aj na pohľad - nevýhoda je naozaj v tých učňoch, trošku dlhšie im to tam trvá :-| . Ja som tam oslavovala narodky a bolo to fajn.. Aj divadelná reštaurácia - ale tá novšia miestnosť je veľmi pekná. Ale máš dosť zaujímavý termín, na budúci rok bude asi dosť populárny, tak si to už pomaly začni vybavovať ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
sunny6: dakujem za privitanie aj za radu aj almada vyzera z dnu v pohode. monika23: ja by som si velmi rada uz zajednala termin, ale na matrike na MÚ este minuly tyzden nemali kalendar na buduci rok :-| Potrebujem mat najprv od nich potvrdeny termin, ci sa mam radsej zamerat na zajednanie miesta? Tak ze v hre zatial vedu divadlo, centrum, akademik a almada
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj kodada ;-) , takže slobodné nás neopúsťajú? :-D To sa mi páči, že vždy sa niekto pridá x-) . No mala by si sa zamerať na miesto, lebo v januári, alebo keď budú mať nový kalendár, môže byť neskoro :-| . Na koľkej si strane? Ináč aj ja by som si mohla prečítať fórum, že čo všetko sme preberali :-D ...zaujímavé to môže byť :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule. Vitaj Kodada! A penzion Franko??? Aj tam maju kapacity 50 ludi ak sa dobre pamätam :-N . Ale uz neviem ako to tam vyzera, ale myslim, ze Franko je pekne miestecko. A hotel Polana... tam maju okruhle stoly, vsak? Ja si to uz tak nepamätam...a kapacitu 50 ludi. Potom je tam este hotel Tenis, ten som videla len na obrazku a pekne... nuz nevim nevim. Juuuj, ale este by som si zopakla taketo pripravy a hladacky. Fajne to bolo. Par sedivych vlasov miestami, ale bolo to fajn ;-) ... Ze Monicka :-D . No ale hej, tie co vedu su fajn ;-) . No len tak, ze to trosku este skomplikujem :-D :-D :-D . To stretko, teda ja v piatok mozem. Koncim o 15:00 na Zlataku na sestke skole a potom som free.
Odpovedať
Profilova fotka
Caves - zajtra idem na matriku, hadam im pribalim aj kalendar, ked uz robim v tej reklamnej agenture ;-) tak ked bude termin isty, zacinam s hladanim iwuskaaa - aktualna stranka je c. 41, temy ste mali aj zaujimave aj pre mna nudne (ked ste zistili kto vsetko sa s kym pozna) petullia - ty asi nevies kto som ze, buduca nevesta tvojho suseda cez cestu
Odpovedať
Profilova fotka
Kodada, Ty si šikovná. Ako rýchlo Ti to ide ;-) . Tak určite sú aj nudné riadky, ale určite aj na zasmiatie :-D , atď... Nehodíš si album? Aby sme vedeli, s kým máme tú česť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, vtedy sme zháňali byt :-D , na str. 41 :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?