Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, neviete ako sa ma Janka??este sa tu neukazala ani na MK nepridala ziadne foto, tak ze ci je vsetko ok by ma zaujimalo ... som ja ale zvedava baba co??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka je v detskej nemocnici, lebo Tobiasko mal niečo s močovými cestami :-| . Ale rozprávala som sa s jej maminkou, takže by to už malo byť ok a čoskoro prídu domkov x-) . Dorka a Ty a maličká sa ako máte? Meno už vybraté? Kto ustúpil, Ty, či manžel? :-D Kedy máš TP ;-) Ja som tiež zvedavá baba, čoo? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivka to je v pohode, aj ja som zvedava .. :-) my sa mame celkom fajn, rastieme .. len mi nejak padlo brusko, tak dufam, ze to nie je nic zle.. k lekarovi ideme v pondelok, tak dufam ze nam nepovie nic zle ... meno zatial nie je iste.. v podstate sme ustupili obaja, vyzera to tak ze nebude ani dorka ani dominika, ale skusime najst nejake spolocne riesenie :-D termin mam na 15.1 ale som presvedcena ze to bude skor..a zatial mi to aj vsetci hovoria ze si myslia ze to bude skor ... len ja nechcem byt cez vianoce v porodnici :-. dufam ze janka aj malicky tobinko budu v poriadku .. chudatko malicke takto sa musi trapit .. :-( uz si videla aj nejake foto tobiaska???
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, Jankin manžel nám ukazoval fotky. Je krásny a poriadny chlapisko x-) . Už sa teším, keď prídu a pôjdeme ich pozrieť :-) . Neboj sa Dori, bude to 1. 1. 2008, prvé bábo x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som uz zvedava na fotocky ... dufam ze hned ako budu doma, tak aspon jednu prida na MK .. tak ze ich pozdravujeme ... ;-) kiez by si chcela mat pravdu, ze 1.1 a a sekundu po polnoci ... :-D potom ta dam pozdravit to telkaca... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, tak to si myslím :-D . Ja som veštica Theodora :-N , budeš ma chváliť ešte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak to aby som mala pred tebou na pozore ... :-D ked mi vyvestis nejake velke dedictstvo tak ti budem aj ruky bozkavat, nie ta len chvalit .. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivkaaaaaaaaaa neprisla mi ziadna IP od teba. tak napis ešte raz prosiiiiiiiiiiiiiiiim mirka krasne fotocky mate. gabika je trieda
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, len teraz som ju poslala :-D , tak Ti ani prísť nemohla :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Tak po dlhej dobe som späť. Ani neviem, kedy si prečítam všetko, čo ste tu popísali od júna. Ste zlaté, že Ste na mňa nezabudli x-) ani ja na Vás....... Svadba dopadla ( napriek mojim obavám ) super a nad všetky očakávania. Bol to ozaj najkrajší deň v živote a kľudne by som si ho zopakovala ako nevesta kedykoľvek. Stále sa pýtam, že ako ten deň tak strašne rýchlo mohol ubehnúť.Fotila nás Gabika, ale len tento týždeň sme si boli vybrať fotky, takže ich ešte doma nemám. Ale sú úžasné. Niečo som tu zachytila o stretku tento piatok - ak sa uskutoční, tak prídem. Len dajte vedieť že o koľkej a kde. Idem pokukať fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj suzit. tak vitaj spät. super ze svadba dopadla dobre. :-) stretko sa v piatok nekona pretoze mozeme prist len ja a ivka. takze treba dat nahradný termin. ;-) tesim sa na foto od gabiky.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka,ďakujem. Skoda, ze stretko v piatok nebude, ten termín mi vyhovoval. V sobotu ideme na týždeň do Tatier na svadobnu cestu, takže ja budem môcť až po 14. októbri. Kukala som tie fotky, co mas s Lukaskom - predpokladam, ze to fotila Gabika. No nieco nádherné! Ja sa urcite pôjdem k nej dať odfotiť, keď budem mať tehotenske bruško. Iwus, Dorka tiež máte krásne fotky. Baby, veď my sme na tomto fóre už všetky pod čepcom......kde je ten dlhý čas príprav a očakávania......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-) ďakujem Lucka, aj my sme spokojní x-) veď Gabika je trieda, tak ako hovoríš, je to profík ;-) a s tym tehotenskym bruskom ku Gabike na fotky pojdem potom aj ja x-) len čo som videla fotky s Lukáškom, hneď som vedela, že aj bruško aj babatko tam raz pojdem fotit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sa pôjdeme ku Gabike fotiť s drobcom. Už sme sa dohodli :-D , no termín upresním :-N . Suzit, vitaaaaaaaj x-) , konenče si tu. Ja som na Teba 22. 9. myslela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej... Suzit cao. Aj ja som na teba myslela ;-) . Veru uz sme secky pod cepcom. Lucka a v piatok som mohla aj ja... dokonca sa aj chata zrusila, tak uplne s prehladom 8-) . Jo jo... aj my sa pojdeme fotit s pupcokom a malou laskou x-) ... no a ked sme pri tom, Petulka si ide spravit testiiiik :-N ... potom dam vediet ako to dopadlo =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
petiiiiiiiiiiiiiiiiii fiha ze by dalsie babo pribudlo? drzim palceky aby to dopadlo tak ako si zelas. x-) potom rýchlo informuj. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No... tak to dopadlo na /... trochu radost a trochu sklamanie... :-N Ale nie... teraz by to este nebolo az tak fajn, bo by som mala termin akurat na obhajoby... preratane :-D . Tak mozno neskor... mozno urcite x-) . A co s tym stretkom??? Ja vas strasne tuzim vidiet ;-) .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti tak to asi malo dopadnut. mat termin na obhajoby by teda nebolo moc stastne. :-D tie zeneprazdnenejsie osoby nech urcia termin mne sa da prisposobit. a kedze suzit moze az po 14 tak si pozrite svoje kalendare a niekto urcite termin. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, komisia je určite empatická, takže obhajobu by Ti dali ľavou zadnou :-D , hmm? Ja termín už nenavrhujem, ja sa radšej prispôsobím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ivka podobne. inak nevies ci uz je janka doma s tobinkom?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, neviem :-| . Zajtra idem k zubárke do ZV, tak jej zavolám a išla by som ju aj pozrieť, určite jej je dlho :-( . Lucka, dostalo sa Ti DVD do rúk? Alebo ešte nedorazilo do Stožku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brrr ivka ze k zubarke. :-S ano uz mam dvd-cko, vcera mi ho mirka doniesla a uz som ho aj pozrela. mate to super spravene. paci sa mi. a tvoj tatik aký bavič. :-D ja dnes spim vo zvolene u nasich lebo muz je v brne. a sama sa bojim :-N :-D (pssst to je len výhovorka pre muza aby som isla spat do zv) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja vravím brrr :-( , ale snáď mi hlavu nevytrhne :-D . Musím ísť skôr, nie keď ma bude bolieť a potom do toho vŕtať 8-( .. Lucka! ]-( ...Ty nepovažuješ za potrebné mi oznámiť, že si ho už pozrela? ]-( ]-( :-D Nooo, on je na také zábavky :-N , to on môže :-D . Lucka, jasnéééé pssst. Čo keby strašil bobo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule. Tak ja teda navrhujem datum 19.10.2007... je to piatok a po 14. Hej??? Ci ee.. :-D No jo, to mi aj kamoska povedala o tej neprekonatelnej empatii k mamickam. Normalne ma mrzi ta jedna palica. Dalsia baba je tehotna a samoska, ze nemusi nic a my ostatne sme zrele uz na psychiatriu ]-( . Riadne mam nervy... Mame tam toho strasne vela... asi tolko, ze keby som mala vsetko poctivo robit tak ako mam, ta by som vobec nespavala a to by som aj tak nestihala. Nehovoriac o tom, ze studovat literaturu k bakalarke som mala zacat uz asi pred piatimi rokmi ]-( .... nuz, neviem kolki skoncime ako Bc. a uz zacinam mat pochybnosti, ze budem aj ja z tych stastnych ;-( . Ok... idem sa naliat kavou a otrocit nad pracami 8-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka pozerala som ho vecer a od rana som vo zvolene a k pc som sa dostala az vtedy ked som to pislala. takze sa to oznamit skor nedalo :-D :-D :-D peti tak to ti teda fakt nezavidim. ale nejak to uz dobojuj a budes mat klud. ja mozem hociktorý piatok vzdy mi ma kto postrazit maleho. a kedze nekojim som vam plne k dispozicii hocikedy a hocikde. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tak to ma veľmi mrzí, že v škole Vám dávajú tak zabrať :-( . Ja neviem, som síce len rok po škole, ale na niečo také si nespomínam. Mali sme dosť toho aj my, ale dalo sa stihnúť všetko :-| . A štátnic a obhajoby sa neboj, urobili to aj horší ;-). Teraz si Vás otestujú a potom to dosť zaváži. Teda, aspoň u nás x-) ...Ja som literatúru k DP ani neštudovala a vidíš, mala som "A" :-D . Odpíš text, požičaj si ďalšie DP a máš to :-D . Lucka, ok, odpúšťam Ti :-D ... Stretko, ja by som aj mohla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky dakujeme krásne za blahoželania a že ste na nas mysleli ale už sme konečne doma. A všetko zle je zabudnuté :-D tobiasko je v poriadku zdravučký :-) Pôrod no bolo to dosť zaujimave lebo nejak 18 teho a 17 teho som v noci cítila bolenie podbruška ale po hodinke to prešlo no a v piatok 20 som od rána mala zvláštny pocit v brušku no a večer my vystrelovala bolesť z krížov do bruška tak som volala známej lekárke ta mi poradila isť do nemocnice tak som sa osprchovala a tak ... no a bolesti prešli potom sa vrátili o 22tej tak po 20 min potom po 15 a o pol jednej skočili na 5min tak sme vyštartovali do pôrodnice ked sme tam došli lekár ma prezrel a už som bola otvorená na 5 prstov rodila som sama tak sme mali s mužikom na čakačke intimčo bolesti sa dali vydržať nebolo to hrozne najhoršie bolo ked prišla pani doktorka o 7 ráno a prepichla mi plodovu vodu vtedy začali byť hrozne bolesti a nemohla som tlačiť no hrôza museli sme ešte čakať lebo Tobinko bol zle zrotovany tak som bola na koze natočená aby sa otočil no a potom samotne rodenie no bol dosť veľký tak som mala problém vytlačiť ho tak som sa bála že ho nevytlačím no nakoniec sa to nejak podarilo manželik mi bol celý čas veľkou oporou začo mu nesmierne dakujem. Tobinko mal pupočnu šnuru omotanu okolo krku to pri tom rotovani sa zamotal tak bol fialový. Ale už je krásnčký :-)
Odpovedať
Profilova fotka
foto na MK
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jajus. Tak uz si stastna maminka x-) . Na MK som nenasla foto :-( .... mas tam iny nick? Ci si uz davnejsie pridavala? Alebo si este nestihla??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, super, že je všetko ok a konečne ste domka x-) . Ani ja som nenašla na MK nič :-( .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?