Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, neviem ako to je s tym prispevkom, ja si myslim ze to plati aj pre deti ktore sa narodia uz v januari, ale prispevky sa vyplacaju az vo februari, pretoze jedna z podmienok aby si si o ten prispevok mohla ziadat je ze sa dieta musi dozit minimalne 28dni, takze neviem ako to mam chapat.. vsak nechame sa prekvapit ... ;-)
Odpovedať
kočky poradíte mi niekoho kto mi upečie tortu na svadbu a aby som nemusela ja kupovať suroviny a ešte nech to nie je veľmi ďaleko od Zvolena :-) mám veľa požiadaviek? hádam nie ;-) Zunky som sa už pýtala, ale že nebude mať čas lebo zmenila zamestnanie. ja fakt nikoho nepoznám.
Odpovedať
Irenkat: vo ZV na tržnici v Babičke majú na stene plagát s tortami. Nepozerala som ceny, tak neviem ako sú na tom. Ak budeš mať čas, tak sa tak mrkni. A na nete si nič nenašla?
Odpovedať
Profilova fotka
irenka mne jedna pani z dt piekla tortu aj kolace. ak chces kontakt poslem IP. zuzka tak konecne som nasla nieco na com mozem preniest tu tortu. musela som vybrat policku zo skrine lebo nic ine rovne sa u mna nenachadza. :-D :-D :-D ale obalila som ju alobalom. dufam ze sa tam zmesti. inak muz by mal skoncit v práci okolo 17-tej tak okolo pol 6 - 6 by sme mali byt v ocovej. ak nebudes doma ty da nam ju svokra, nie?
Odpovedať
lucka - to je ta pani Priadková čo si mi dala na ňu kontakt? a suroviny si kúpi sama? aké má asi ceny koláčov? a šaty ako, už sú hotové? zunka - v Babičke som bola ale robia len torty ako majú na tom plagáte a z nich sa mi žiadna nepáči. akurát koláče si dám u nich, možno :-) ešte uvidím. na nete nič.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to tebe som davala kontakt? :-N uz sa mi to pletie lebo stale niekomu posielam kontakt na niekoho. :-D ano nakupi si vsetko sama. ceny si uz fakt presne nepamätam ale kolac vysiel priblizne 5 sk. ale to bolo uz pred rokom. a torta nejakých 700sk. mam ju aj v albume myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
a saty mam uz doma. su pekne aj ked ine ako som povodne chjcela ale nezohnali sme taku latku. ale hlavne som rada ze to pani stihla do týzdna. :-)
Odpovedať
lucka - ak to nie je tajomstvo kolko si platila za saty, okrem latky?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne to zatial vyhovuje na ten piatok oktobrovy, ale kamosky vymyslaju chatu, ta dufam, ze to nesupnu na ten vikend, ale tak ked je to piatok, ta na chatu mozem ist aj zo stretka ;-) . Irenkat vo Fedite si nebola pozriet? Tam maju super torty, ale mozno aj super ceny k nim :-N ... neviem. Mne piekla torticku ockova kamoska nejaka, ale neviem za kolko bola, ani neviem kde byva, ani nic v podstate. To by som vedela najskor tak v pondelok, ak sa mi podari ist k nasim v nedelu. Alebo im zajtra zavolam. Dufam, ze nezabudnem :-N . Dorka, tak to uz sa suchne ako voda ;-) .
Odpovedať
petulia - a kde je Fedita? je mi ten nazov povedomy, ale netusim ;-)
Odpovedať
Ahojte. Ja som dnes v robote :-| do pol 12 a potom máme ešte 2 svadby, tak sa domov dostanem až okolo 16:00. Ale zajtra budem spať do obeda. ;-) Lucka sedí teraz niekde u kaderníka, Iwka rozmýšľa čo navariť a Janka sa snaží kojiť :-) , no a ostatné baby netuším. Nudím sa tu trochu, tak píšem somarinky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Ja som sa prave zobudila .... musela som si pospat dlhsie bo poobede idem do prace a tam skoncim mozno az rano 8-( . A teraz idem vonku so psom... ta uz vies co robim aj ja. Navarene uz je, ta mozno dojdem pisat aj ja somarinky ;-) . Irenka Fedita je cestou na malu stanicu v jednom z tych podchodov, na tej strane kde je plavaren alebo Zvonec.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A ja riadim ostošesť a "omylom" som zapla PC a samozrejme, že som to hneď využila . Ale idem ďalej makať :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka... :-D , ja som vyberala zemiaky :-D . Ty si zlatá...! Lucka...ako svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Nejaké infošky o Jajuš a Tobiaskovi nemáte? Ako sa majú?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee. tak svadba bola uzasna a nevesta bola kraaaaasna. pridala som par foto na Mk. zabavili sme sa super. ivka kameraman ta dost spomínal. :-D o janke nic nove. ale ucrite sa ma dobre ked uz ma krpca pri sebe :-) inak torta od zuzky bola uzasnaaaaaaaaaa. vsetci z nej boli unesení. zuzka ešte raz velka vdaka si fakt sikulkaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak pisala janka a tobinko ma vraj detsku zltacku tak domov pojdu az koncom týzdna. ale ze je krásny a ma cierne vlasky a nostek po mamine x-) joj uz sa tesim aspon na foto drobca. x-)
Odpovedať
ahojte kocky ja len tak na rychlo.lebo za hodku pridu nasi :-) lucka akurat som pozerala foto ,joj malicky je nadherny ,a ake ste mali super holiday v Tatrach,ani do zahranicia nemusite ist,vyzeralo to tam velmi pekne,a este k tvojim satockam na tej svadbe,fakt velmi pekne saty ,sa ti velmi hodili. tak dufam ze tobiasko bude v poriadku a coskoro budu vsetci domka ,inak pozdravujem janku :-) tak ja bezim drzte sa a prajem pekny den pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
sunny dakujem za pochvalu. saty sa mi pacili len mi tak doskrabali ruky ze ku koncu som uz isla zosaliet z nich. ale co clovek pre paradu nevydrzi ze? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ide kuk foto x-) a máš IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Lucka teda :-) . Boli ste veľmi pekní, svedčí Vám to ;-) . Ako to, že Lukáško nebol družba? :-D Zajtra budem Janke volať, popýtam sa viac :-) . Hmm, ach tá žltačka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No teraz som sa pozrela do Jankinho albumu a videla som sono 3D, ale poviem Vám, že Tobinko je celá Janka x-) . Som zvedavá aký bude v reáli, ale zdá sa mi, že je Jankin :-) . Lucka, mohla by si mi do IP napísať Tvoje Skype meno, ja som tam často a hľadala som Ťa aj, ale nič :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
teda tu sa to nejak flaka baby. :-D ivka luky nebol druzba lebo mama sa chcela zabavit takze pekne ostal doma. :-D som to ale krkavcia mater ze? :-N :-D :-D :-D ale ostal s krstnou a starkovcami tak mu bolo lepsie ako u mami. :-D inak v sobotu mala svadbu aj suzit. skoda len ze neuvidime jej foto. :-( kedze sa niekam vyparila. =-)
Odpovedať
ahoj lucka,ja sem obcas kuknem,ale tu nikdy nikto nie je ]-( jeee ozaj suzit mala svadbu,si to asi z muzikom uziva a nema kedy ani fotky pridat :-D ja idem teraz do mesta a poobede po nasich ,lebo teraz su u segri,hrozne ze sa musime o nich delit ]-( ale teraz budu u nas do nedele a potom zas u segri a potom mozno este 2 dni u nas ... v nedelu ich chceme zobrat na cinu na taku lod co je na rieke,je tam velmi pekne a super varia :-p inak tu sa riadne ozimilo,poprchava,fuka vetrisko no aj kurenie som musela zapnut...a ako u nas?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak to je blbe ze sa musis delit o rodicov :-D :-D :-D tu je dnes tiez chladnejsie. ale tie dni pred tým bolo uplne super teplucko a svietilo slnko. dnes sa nejak mraci. inak aj my uz kurime.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka23, ako sa mate? ako bolo na svadbe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bozeeeeeeeee mirkaaaaaaa. som ta nespoznala. :-N :-N :-N len ked som si kujkla album. teda krasne foto. kedy budu dalsie? na svadbe bolo uplne uzasne. navesta bola nadherna. mam par fotiek na MK v albume tak kukni ako lucka vyzerala
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dakujem x-) no mame si ist vyzdvihnut ku Gabike v piatok vecer, tak snad v pondelok ich pridaam :-) a dakujeme za blahozelanie pred kostolom, potesili ste nas :-) no kukla som minule, tu jednu fotku tam mas len, nie? ci uz viac? tam ju velmi ani nevidno, ale pekna bola :-) do kolkej ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
ked bude mat aj ona foto od gabci tak ti nejake poslem. ;-) boli sme do 5 rana. pomahala som jej ešte pratav veci a výzdobu. a vy ste dokedy bavili? a dvdcko kedy bude? inak lucia mala toho isteho kameramana ako vy. a aj ako iwuskaaa. :-D ako by sme mohli pred kostolom chýbat. bola si fakt kocka, velmi vam to pristalo. a nadherne si mala vyzdobene auto a kostol. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, budem sa tesit, lebo na tej, co tam mas ty, ju fakt malo vidiet.. :-| no ja som pratala vyzdobu trosku tiez - do 4. do tej 4 sa este bavili a vacsina bola do tej 3. Myslim, ze aj preto, ze som mala sobas o 15 hod. - tak to cele skoro zacalo, tak uz hostia boli aj unaveni a tiez to mali dost daleko domov - z Polany. DVD tiez ma byt v piatok - dufam teda, ale tak sme dohodnuti s Petom..viem, viem, ze sme mali rovnakeho - iwuska, lucia aj my :-) iwuska si velmi pochvalovala DVD, tak som zvedava aj ja uz na nase. oooo, dakujeme kraaasne x-) ved aj tam si mi povedala, ze som krasna, a to sa tak dobre pocuva :-D a este raz vdaka za tip na katku a amalku :-) som zvedava, co povies na fotky od gabiky...mne sa pacia velmi, ale vies, moze to byt subjektivny nazor :-D Iwuska ma fakt nadherne fotky, velmi sa mi pacia, krasni boli obaja... a diky za pochvalu - mala som tie stuhy z mimi agentury, fakt boli krasne, a to auticko sa pacilo velmi aj nam :-) bolo to trosku take netradicne.. :-) lucia sa fotila vo Zvolene?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?