Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, ďakujem Ti krásne. Som rada, že fotky majú taký ohlas aký majú x-) . Ty máš ako Monika? Do školičky kedy nastupuješ? Budem Ti držať palce, nech to zvládaš ľavou zadnou ;-) , ale o tom niet pochýb, Ty si šikuľka :-) . Zunka, veru veru aj my chceme vidieť, aby sme mohli Tvoje služby v prípade potreby využiť x-)
Odpovedať
Caute. Monika, tortu som fotila, no nestihla som to nahrať do PC. Večer ju pridám. Lucka, torta má 7 kg a je potrebné mať zo sebou ešte jednu osobu v aute.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka...koľkoooooo? 7 kg? Páni, to musí byť torta! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyyy, Janka je už maminka x-) . Tobiasko sa narodil v noci a váži asi 4 kg. No volal mi manžel, že mu volal Jankin manžel, tak viete ako chlapi. Na také dôležité veci sa nepýtajú :-D . Janke a Tobiaskovi prajeme veľa veľa zdravíčka a nech si na seba veľmi rýchlo zvyknú. Nech sa im daríííí x-) . Keď budem vedieť viac, ozvem sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže upresním :-) : Tobiasko sa narodil dnes ráno o 8,00 hod. Váži 4060 kg, meria 57 cm. Chlapisko teda riadny x-) . Ešte raz gratulujem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne práve písala janka. joj som taka rada aj za nu ze to ma za sebou. tobinka vitame na svete a prajeme mu vsetko najlepsie. a maminke skore zotavenie a vela mliecka. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ešte ti zavolam dnes a presne ti poveim kedy prídem. kedze moj skvelý manzel siel dnes do práce /a to mal byt doma/a vysral sa na to ze nemam ist ako po tortu. takze musim si to nejak zariadit. panecu 7kg? :-.
Odpovedať
jeee janka gratulujem k Tobiaskovi,teda to musi byt riadny chlapisko,taka vaaaaha wow ;-) zunka a ty sa ako mas? ako pozeram,stale vypekas,nech sa ti dari...ja bohuzial na pecenie nie som,ja radsej vyvaram,neznasam totiz robit cesto,ale dokoracia by ma asi bavila.Ty by si si mala otvorit biznis ... ;-) ja dnes zacinam na 13.00 ....tak len upratujem a varim,zachvilu su tu nasi tak sa uz neviem dockat.Len sa este neviem zo segrou dohodnut kedy budu u nas a kedy u nich ....musia sa rozpolit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny. tak sa ti ide teraz zit ked budem mat u vas rodicov? ivka práve som si vsimla ze si tobinkovi malicko na vahe pridala. :-D :-D :-D ale "iba" 4056 kg. :-D :-D :-D to nejak malý prezije :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeee tak to je teda chlapisko ..... janulka gratulujem ti, nech je malicky zdravucky a robi rodicom len samu radost. .. fuuuuha to si mala co robit, vytlaciť takeho chlapa :-D .. ani trosku ti nezavidim ... ;-) skore zotavenie prajem ... tak a teraz som na rade ja, co ??? fuuuha :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, veru veru Ty :-D . Už Ťa nikto z nás nestíha predbehnúť :-N . Lucka, dúfam, že mi to Tobinko prepáči :-D . Aj niečo viac napísala?
Odpovedať
lucka to hej,zas priberiem z domacej stravy ...polievku som nemala ani nepamatam :-D dora neboj nic ,zvladnes to aj ty ako to vsetci zvladli ;-) tak kolko teda tobiasko vazil?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie ivka len to co asi posielala kazdemu. snad ti to prepaci ze si z neho hned po narodeni psravila 4 tonoveho slonika. :-D sunny tobinko mal 4060g
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj :-D a ja ani neviem prečo som napísala 4056 :-D ...ja som si teraz všimla (neviem, kto mi sedí na vedení :-N ), že som uviedla kg :-D :-D :-D Sunny a čo dobré varíš? Poraď :-p
Odpovedať
Profilova fotka
4060kg!! :-D :-D . Som sa pobavila!! Janka, z celého srdca blahoželám, hlavne nech ste obaja zdravučkí!
Odpovedať
iwusss aspon sme sa zasmiali ;-) varim len jednoduche cestoviny s vajcom a so syrom,lebo to ma maly rad,a ja idem do roboty ....tak si nemozem dovolit pri nom sediet 2 hodiny a davat mu na vyber :-D inak maly sa vola Tobian? alebo Tobias?
Odpovedať
Profilova fotka
Jajus aj ja blahozelam... nech ste zdravi, stastni... tatulko je teraz asi tiez najstastnejsi clovek planety, co??? ;-) Babulky, ako ste sa pekne rozkvakotali :-D ... Nuz Dorka, zostava to na tebe. Kedy to mas vlastne termin?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, volá sa Tobias ;-) . Tak kvákotajme aj ďalej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, hej ja viem. ;-) Ozaj babenky, ked nas je tu takto pozehnane dnes... co s tou stretavkou? Ludia ja trubka unavena som vcera v robote spravila na hracom automate manko 300,- do zadku :-S . Riadne som na seba nastvana, ako som mohla zabudnut vypnut nahraty stroj a daky blbec mi to vytiahol... porazi ma! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj to bolo pre Sunny :-) . Peti a musíš to zaplatiť? :-S Nooo, baby čo a kedy stretko? Mne to vyhovuje hocikedy a hocikde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No asi budem musiet vycalovat... bolo by to fer. To ze som vymleta, ked som unavena nie je ospravedlnenie :-| Tak som o tri kilecka lahsia 8-( ... a mozem ist zase zarezavat. Keby sme sa stretli teraz 28.9. dalo by sa? Je to piatok. Ja mam sice prax, ale to poobede budeme koncit... ci je to skoro? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne povedzte termin a ja sa to pokusim si zariadit. kedze ja velmi dopredu neviem povedat co bude s lukaskom. ale ak sa dohodnete urobim vsetkopreto aby som prisla.
Odpovedať
Profilova fotka
No mne by to skôr vyhovovalo prvý októbrový týždeň. Budúci týždeň mám stretko zo spolužiačkami z VŠ, ale v stredu a neviem, či by to môj manžel zniesol dva dni v týždni akciu :-D . Takže komu to vyhovuje prvý októbrový a deň? :-) Ináč, včera som v DT stretla Mirku s Natálkou. Taká je krááásna :-) . Zlatučkááá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môžme prvý októbrový ..... v piatok 05.10.?? Kto môže? To by už mohla prísť aj Jajuš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, ja môžem :-) . Jasné, myslím, že príde :-D . Zariadime, no nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa aj ja hlasim. zatial mozem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petus, dnes som zacala 24tt, takze uz to mam za polovicou..termin mam na 15.januára, ale neviem preco mam taky pocit ze to bude skor ... ale to aj lucka si myslela a nakoniec sa lukasko narodil tyzden pozadu ... ;-) no mne by to stretnutie vyhovovalo viac toho 28.9, ten dalsi vikend zostavam v BA ....
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, nezaškodilo by, keby si 2 týždne preťahovala - od 1.2. sa zvyšuje príspevok :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, na to isté čo Monika som myslela aj ja :-D . No ešte počkám kým to na 100% odsúhlasia a asi ideme na vec :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pridala som nejaké fotky ešte do prípravného albumu, dúfam, že mi ho nezmažú, keď sú tam fotky zo svadby :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?