Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, ďakujem Vám veľmi pekne :-) , ste zlaté, že ma takto podporujete x-) . Tak mi prišlo nejak ľúto, keď som si prečítala Vaše príspevky, už cítim trošku nervozitu :-) . Ešte raz Vám ďakujem a zrejme sa Vám ozvem už ako "pani" x-)
Odpovedať
jeeee iwus uz mas po,dufam ze vsetko bolo podla tvojich predstav,amali ste pekne pocasie.Velmi gratulujem a tesim sa na foto mladomanzelov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, ivka,gratulujeeeeeeeeeeeeeeem ... tak ako to dopadlo???predpokladam ze vsetko bolo super ... ;-) ako sa citis ako pani? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivuska moja zlata. vsetko dobre do manzelskeho zivota ti prajem nech ste spolu nekonecne stastníííí. celu sobotu som na teba myslela. dufam ze sa ti neckalo. :-N stale som majovi vravela, tak asi teraz sa uz fotia teraz su uz v kostole, teraz uz tancuju a pod. :-D :-D :-D strasne ma mrzi ze som ta nevidela nazivo. ale o to viac sa tesim na foto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak my sme boli ne víkend v tých tatrach a bolo uplne bozsky. skoda ze len tak krátko. boli sme aj v aquaparku v poprade a malemu sa uzasne pacilo. pridala som aj zopar foto na MK
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Zdá sa, že Iwuška si predĺžila svadobnú noc, keď sa ani nedostala k netu :-D Jééj, Lucka Vám ale bolo doooobre. Taký víkend by sa mohol opakovať aj častejšie, však ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
veru mohol by sa opakovat aj castejsie monika. :-D a ta ivka nas asi zamerne takto natahuje. vsak ja uz puknem od zvedavosti. CHCEME VIDIET NENESTUUUUUUUUUUU x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, ďakujem, že ste na mňa mysleli ;-) . Ja som mala ešte dovolenku, zajtra idem do práce. Včera sme ešte boli vrátiť šaty, u mňa v práci s koláčmi a pre dar a takisto v manželovej práci x-) . Dnes sme boli u Gabiky vybrať fotky, ale ešte musíme urobiť užší výber, lebo vyberať z 1000 záberov...uff :-D . Ale som nadmieru spokojná zatiaľ. Svadbička nám vyšla presne podľa predstáv. Bolo super, užívali sme si každú sekundičku :-) . Pri fotení nám svietilo slniečko, cestou na sobáš nám spadlo pár kvapiek "šťastia" x-) . Zábava bola takisto super, všetci sa bavili, tak dúfam, že sa aj všetkým páčilo :-) . Jediná chyba je, že všetko tak rýchlo ubehlo :-( . Takže záver: vydávala by som sa každý týždeň...a v nedeľu to potvrdil aj manžel x-) (juj, ešte som nie zvyknutá :-D , že manžel :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iwus. Gratulujem ti... zas a znova a este raz pod album ;-) . Uz sa nan tesim. Vydavat kazdy tyzden =-) .... ste nejaki prachati... :-D . Ale hej, aj my by sme si to zopakli. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivulik, tak to sa nesmierne tesim, ze vsetko vyslo podla predstav .. teraz uz len spokojne manzelstvo a zdrave deturenece ... :-) este raz gratulujem z celeho srdca ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Vám kočky ;-) . Peti, no teraz po svadbe sme prachatíí :-D , len dokedy :-N . Dori, včera Gabika upravovala Vaše foto ;-) , krásny ste boli x-) ... Júúúj, dúfam, že aj my budeme mať čoskoro foto, aby som Vás dlho nenaťahovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee ivka super ze vam to vsetko tak keásne vyslo. a co tak pridat na zaciatok par foto. ved urcite tam boli ludia co vas fotili. tak sup sup. lebo utrcite nevydrzim cakat kým gabca upravi foto. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No Lucka, fotili kamaráti, takže ani tie foto ešte nemám :-| . Ale obráť sa na Mirku, tá ich bude mať "pár" ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
no budem ju musiet dnes stiahnut z obehu. len vraj je nejaka nascipana tak nechcem aby malý nieco chytil. ale vsak muza s malým zavram v obyvke a ja pokecam s mirkou v detskej. :-D a co janka ako zvladla svadbu v 8 mesiaci?
Odpovedať
Profilova fotka
Janka to zvládla dobre, ale bola na priepustke, lebo je v nemocnici. Na prietokoch sa Dr. niečo nezdalo, tak si ju tam nechali :-| . Ale bola veľmi zlatá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cooo? zase je v nemocke chuda? :-( ivka práve odisla mirka a videla som foto. bola si nadernááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá x-) uzasný uces aj kytka. a aj drahemu to pristalo. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem x-) . Chvála človeka vždy poteší x-) Dúfam, že čoskoro budú aj Gabikine foto x-)
Odpovedať
aj ja chcem vidiet foto a to rychlo iwus aj dora pre teba to plati,ja uz sa neviem dockat :-) to fakt je janka zas v nemocnici,no chuda dufam ze je v poriadku ja sa akurat chystam z malym ist plavat,som zvedava ako to zvladneme,on ma vodu rad,ale tam je detsky bazen dost hlboky,cize je stale na rukach,ale tesim sa x-) v sobotu mam narodky,a v pitok sme chceli ist von ale moja svokra uz ma ine plany tak nemoze prist k malemu jaaaaj ci by sa mi zisli moji rodicia ;-( to je ine,moja mamina by bola s malym kazdu volnu chvilu,ale inak nemozem povedat o nej nic zle je velmi dobra svokra,len ina mentalita. Takze ostaneme doma a pozvem par kamaratov na drink,a v sobotu pojdeme na obed len mi traja niekde do pekneho ,kde sa aj maly vybeha.Na druhy vikend zas ideme na vylet, take mini holiday k moru tu v UK,tak sa uz neviem dockat,ked vypadneme a odychneme si a aj pre maleho to bude super,lebo ostavame u muzovich kamaratov a oni maju 2 deti podobneho veku. A vy kocky co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, vcera mi Gabika poslala par fotiek pre potesenie, takze som ich doplnila ... :-)
Odpovedať
ahojte babule mina fotky su fakt krasne,ste tam velmi zlatucki,krasne saty make up...len bruskko nevidno =-) ako sa inak mas?ako si nazivate manzelsky zivot?a brusko rastie? kedy uz budes vediet pohlavie? no mi sme vcera boli s krpcom plavat a bol taky dobry ze chcem s nim chodit raz do tyzdna,sme sa vyblaznili,pekne cakal kym som sa prezliekla no zlaticko.Dufam ze mu to vydrzi :-D A sisa sa ma ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ak náhodou tu nebudem, tak Ti prajem všetko len to najlepšie k narodeninám, veľa veľa zdravia, šťastia, lásky a vlastne všetko, po čom túžiš ;-) x-) . Dori, krásne fotky...ako inak...však? :-) Ja som zatiaľ pridala, ale len dve, ja si už počkám na tie Gabikine :-D .
Odpovedať
iwus dakujem krasne x-) akurat som pozerala album a napisala som ti tam gratulaciu,no co dodat super krasna nevesta a zenich ,fakt k sebe seknete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dorka krááásne foto. ine sme od gabiky ani necakali. x-) x-) x-) tesime sa na dalsie. ivka ako sa ti paci ako vydatej zienke? sunny super ze chodis s drobcom plavat aj ja by som chcela zacat ale netusim ci vo zvolene ešte nieco také funguje. a nejak sa k tomu neviem dopatrat. asi sa pojdem spýtať rovno na plavaren, lebo cez leto bola zatvorena. tak snad ju uz otvorili ]-(
Odpovedať
ahojte babule lucka to plavanie je fakt super,aj teraz v stredu ideme,aby si pekne zvykal na vodicku a nebal sa jej...ved ak nic nebude vo ZV chod do BB.tam by som skorej povedala a vlaky chodia kazdu chvilu a budete mat aj vylet ;-) co mate inak nove? ja dnes zacinam az o 12.00 muz mi maleho zobral do skolky pred chvilou tak sa tesim aky mam klud :-D vcera som robila a muz bol z malym ,ste mali vidiet ked som prisla domov,cela stena v obyvacke popisana voskovkami,kusky jablka vo vani =-) ,neumyti riad a som mu volala 10 minut pred prichodom nech zacne zemiaky cistit na kasu...no co myslite ako som ho nasla? .......hral sa na ex boxe nijake hry ]-( ......no hlavne ze su ok.... |-| a este som zabudla obed mu dal az ked som bola doma a to bolo 16.40 :-o :-o joj ci som bola nasr.... no ale inak dal sa na prerabanie tak aspon na nieco je uzitocny :-D :-D :-D uz pekne spravil kupelnu a dufam ze tento mesiac uz bude aj ta vytuzena kuchyna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule. Lucka plavanie je vo Zvolene na plavarni... len neviem kedy, ale ked sa tam pojdes spytat urcite ti povedia :-D . Kamoska mi spominala, ze tam chodi s malou, bo jej nexcela liezt, ci sediet :-N ... uz neviem a ako plavaju, ta ze jej vsetko ide ovela rychlejsie a ze je mocnejsia.... velmi to chvali ;-) . Doruska pekne fotecky. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky peti. no budem tam musiet zajst. :-) kazdý si to chvali ze to ma uzasne ucinky na deti sunny do bb je mi to uz dost daleko kedze teraz uz nebývam vo zvolene. a tvoj muz mi silne niekoho pripomína. zeby mojho muza? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, zatiaľ je super, klop klop x-) . Cítime sa obidvaja ako na začiatku vzťahu :-) , takže si pochvaľuje aj manžel :-D . Včera sme urobili výber TOP fotiek, tak dúfam, že Gabika sa poponáhľa :-D s robotou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, plávanie teraz býva aj na Sliači -tam myslím že je väčší bazén ako na plavárni, idem Ti zistiť číslo. A napíšem do IP. Je to naozaj super, moja neter tam chodila - teraz ju vo vode nevieme udržať. Má 2 roky a skáče do vody ako nič. Iwuš, tešíme sa, tešíme! Koľko fotiek ste si vybrali? Budeme musieť urobiť stretko, aby si nám ich poukazovala - lebo na net sa toho veľa nepomestí - tak isto aj Peťkine a Dorine by som chcela vidieť všetky. A neviete, že je so Suzit? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni. si poklad ze mi zistis to cislo. x-) veru bodlo by nejake stretko aby sme si pekne popozerali fotocky. ivka janka je ešte stale v nemocke? a suzit sa neviem kam vyparila ale snad sa uplne na nas nevykaslala. nema niekto na nu kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, fotky su fakt krásne, aspon tych par co mam zatial, ale ja viem ze aj tie ostatne budu super, od Gabiky som este nevidela zle fotky.. uz sa tesim ako si pojdem dat odfotit brusino ... a ozaj ked som pri tom mojom brusku, tak nam tam plava mala princezna ... :-) inak sa mame celkom fajn, malicka kope o stosest a maminka sa z toho cela vytesuje ... a vy ako??vsetky ste zdrave?a co Janka este je v nemocnici?? :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?