Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. janka krásne vecičky mas pokupene a ten kocik je uzasnýýý. x-) ivka s mirkou som nebola asi nam nie je sudene sa stretnut. najrv som ja musela cakat na muza aby ma odviezol do mesta lebo bol v ziari a ked prisiel napisala mi mirka ze malu asi boli brusko tak bola mrzuta. snad nam to nabuduce uz vyjde. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jajus, tie krce pripisujem stresom a tomu ze sa nervacim, takze uz naozaj som zacala zachovavat klud a myslim, ze to bude v poriadku... som pozerala tvoj albumik na MK, ty mas ale krasne brusko... uz sa ti to pomalicky krati ... :-) sunny, no pevne verim, ze ma to bolenie brucha uz bude obchadzat ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ano dora naozaj veľa kludu. No rastieme ved mám 106 v páse a pribrala som už 13kg :-N hrozne rýchlo to uteká ani sa nenazdám a drobček bude medzi nami, hrozne sa tešíme :-)
Odpovedať
ahojky baby jajus krasne vecicky,mala otazocka .... bude to ona ci on? =-) lebo podla veciciek sa to neda povedat mas aj krasne ruzove botasky a aj modre oblecko.....teda ak vies.... dora tiez dufam ze budes na svoj den D v poriadku a budes sa citit super ;-) ......i ked stresy robia svoje.... sintia si kupila uz dake siatky? mi pisala ze ma problem daco vybrat a co ty mas po polnoci? ake saty? iwus urcite si ,ved hlavne ze je zenich a nevesta...no nie? ozaj dora kedy budes vediet pohlavie....ja sa uz neviem dockat co to bude....zeby dalsi chlop... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer, popíš niekto? ;-) Lucka, mňa to tak mrzí, že dnes mi to nevyšlo kočíkovať Lukáška ;-( . Hneď ako som prišla domov, som zaľahla do postele a spala som do 20tej, tak ma bolela hlava ]-( . Sunny, presne tak, hlavné je, že je nevesta a ženích :-D .
Odpovedať
ahojte zienky. od dnes mame doma web, tak saa mi uz bude dat snad obcas pokecat. s Natkou sa mame celkom fajne, len nas obcas trapi kolika a Natka cez den takmer nespi, takze som skoro stale pri nej. ak budem mat cas, tak jej na konovi urobim albumik, aby ste si ju mohli kuknut. majte sa krasne a este si uzite vikendik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej mirka huraaa. x-) dufam ze ten album bude rýchlo aby sme konecne videli natalku aspon na fotke ked nam už to stretko nejak nechce vyjst. ivka neva ved ešte bude prílezitosti no nie? :-)
Odpovedať
bre ranecko :-) uz mame na konovi albumik :-) musim ist - dite je zobudene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, takze posledny tyzden ako slobodna :-D sunny, pohlavie by sme mali vediet, pri najblizsej poradni a ta je 21.8. takze dufam ze malinke bude dobre otocene a dozvieme sa ci to bude Adamko alebo Emka, aj ked ja osobne si myslim ze to je chlop .. Siska si kupila zatial suknu, neviem ci sa jej podarilo uz aj nejaky top lebo som s nou bola naposledy vo stvrtok.. je fakt problem nieco si kupit, ja som si davala sit saty lebo som nevedela nic zohnat
Odpovedať
Profilova fotka
jej dori tak si to krásne uzi tento posledný tt. s tým olblecením to verim. ja som mesiac po porode sla na svadbu a nic som nemohla na seba zohnat. proste des. mirka supis a práve som ti pisala ze dufam ze ho konecne vytvoris. :-N :-D idem rýchlo kuk.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, budem sa snazit co najviac si to uzit, aj ked viem ze tento tyzden bude riadny frmol ... presne je to des zohnat nieco na seba, pokial nie si vychudnuta kostra, tak s tym mas sakra problem ... chvalabohu mi saty usili a som spokojna aj ked som sa velmi bala ze ako budu vyzerat...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nakoniec zohnala saty v LC ale nevboli take aké som chela. presne ak nemas postavu ako modelka mas problem nieco pekne zohnat. ]-( ja idem v sečptembri na svadbu naj kamoske tak dufam ze do vtedy zhodim lebo uz nechcem riesit dilemu co na seba a kde to zohnat. aj ja by som si rada dala usit saty ale nemam krajcirku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ono mozno v septembri nebude az taky problem pretoze uz by mali byt butiky zasobene satami na plesovu sezonu, aspon ja som minuly rok ked som si kupovala saty sintii na svadbu tak som nemala problem, no je sice pravda, ze vtedy som vyzerala trosku inac, no ale snad v septembri to bude jednoduchsie ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka mala je krásna mala princeznicka. x-) aj lukimu sa paci. :-D dora len najhorsie je ze mam presnu predstavu akoby tie saty mali vyzerat a už teraz viem ze tak nezozeniem. ]-( takže najlepsie by bolo dat si ich usit len musim zohnat niekoho kto to spravi. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, aj ja som mala presnu predstavu, no neusili ich tak ako som mala predstavu, ale aj teraz to vyzera dobre, podla mna taka krajcirka ktora by ulahodila presne mojej predstave neexistuje... ;-) dufam, ze ty niekoho zozenies, drzim palce... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik dora. musim sa popýtať znamych. :-D a nemas foto tých siat?
Odpovedať
Lucka diky :-) musime im uz urobit to rande, aby sa obaja krasavci poobzerali :-) k Tvojej IP, ja si tam vidim len pocet prispevkov. ale kaslem uz na to. Ahoj Dori, blahozelam k prichadzajucej svadbe a babike. esteze si v aprili neprijala tu neodolatelnu pracovnu ponuku do ZV :-) to by mali niektori ludia ine soky :-)
Odpovedať
kocky neviete mi odporucit niekoho kto pecie svadobne kolace, popripade aj torty, najlepsie zvolen a velmi blizke okolie aby sme nemuseli ist po ne daleko. dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko babenky arim Natalka je krááááásna ;-) My sme dnes boli posledný krát na sono Tobinko je veľky tak mi posunuli termín pôrodu na 28.9. Dori tak o pár dní už budeš pani :-)
Odpovedať
Jajus dakujeme krasne, odkazem jej to :-) tesime sa na Tobinka :-) potom vybehneme na vianocny punc na trhy aj s Lukym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Mne to tu v poslednom čase riadne blbne. Buď sa vôbec na stránku nedostanem alebo to trvá večnosť, že sa potom už vykašlem na to. Ja v práci finišujem, v piatok odchádzame na dovolenku - konečne. Idem pozrieť malú Natálku. Irenka, my sme mali koláče z Dobrej Nivy, ale tá tetuška už sa zaprisahávala, že nikomu neurobí, lebo hádam už mala aj 100 rokov :-D .. Takže to Ti asi nepomôžem. A čo sa týka toriet, ja som mala z BB ale peknučké torty robí aj kočka z fóra - Zunka. Ale neviem, či ešte stále. Skús jej napísať IP, možno sa Ti ozve.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko.. arim dakujeme na ten vianočný punč určite pôjdeme ;-) Jej monika tak to si užite tu dovolenku tak by som šla aj ja niekam |-| Irenka námkoláče robila pani z Víglaša môžem zohnať kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. moni a kam sa chystate na dovolenku? tak si to super uzite a mozno si s tade donesiete aj male prekvapko. :-N jana tak to je super ze sa drobcovi tak dari a pekne rastie. len aby si nakoniec stihla ivkinu svadbu. :-D irenka mne kolace robila pani z Detvy ak mas zaujem napis a poslem kontakt. pokial ide o torty tak monika ma pravdu krásne pecie aj zunka. ja si u nej idem dat robit na kamoskinu svadbu v septembri.
Odpovedať
Profilova fotka
malo tam byt janka nie jana. to je tak ked písem s 1 rukou a druhou drzim lukaska. :-N :-N :-N
Odpovedať
jajus a lucka23 mozte mi poslat kontakt do IP? skusim napisat zunke.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja Ti môžem odporučiť dobrú krajčírku. Ja som s ňou spokojná po všetkých stránkach. Šije lacno, dobre, dá sa spoľahnúť na ňu, poradí... :-) . Drahému šije teraz svadobnú vestu. Mirka, konečne si sa ukázala ;-) . Doma si popozerám fotočky Natálky x-) . Irenka, IP ;-) Lucka, mail ;-) Janka, Ty sa šetri a buď v kľude, aby si stihla našu svadbu ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwus a zozenie mi aj latku ci tu si musim doniest? lebo na tých satach by mala byt taka cipka a tu by som asi ja nezohnala. :-N irenkat musim pozhanat to cislo kedze som ho nenasla. ale vecer pojdem pon ku svokre ta ho ma isto. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, látku si budeš musieť zohnať sama :-| . Ona šije v Detve, Janke tiež šila popolnočné šaty :-) . Vo Zvolene v zlatej ihle alebo kapexe zoženieš určite aj krajku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, Ivka neboj šetrím sa :-) Lucka Ivka má pravdu ta krajčírka je šikovná a rýchla
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. uz mame konecne fotky od Gabiky tak som zopar pridala na MK. ak chcete mozte kuknut. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?