Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. sunny tak ešte eni zdaleka nemam svoju vahu. chyba mi ešte zhodiť 5kg a potom ešte dalsích 5 planujem. :-N veru lukasko je už riadny chlapisko. rastie mi pred ocami a kazdý den robi nejaké pokroky. ivka a kde sa vytratil tvoj nastavajuci? veru ani sa nenazdas a o chvilu budes už aj ty pani. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dorka kukala som tvoj album a veru krasne rastiete. x-) a mas vybratý nadherný kocik. tie farby na nom su super. aj ja som chcela zelený.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, veruze rastieme zo dna na den, fakt mam strach ze sa nespracem do svadobnych siat ... :-| ten kocik je nadherny, som z neho hotova, ale aj cena je "uzasna" :-( lukasko je uz riadne velky, sa ani nenazdas a zachvilu bude behat .. ach jaj ako ten cas leti ... ja nechcem byt staraaaaaaaaaaa .... :-.
Odpovedať
ahojte kocky, ahoj dori poslala som ti ip,veruze sama vies ake su sumy na kocare....sa mi to zda nespravodlive vecicky pre deti ,ktore su potrebne sa predavaju ze take vysoke ceny :-( hlavne take mlade rodiny,co si ledva zaobstaraju byvanie a tuzia po babetku nemozu lebo je to drahe ]-( ....stat by mal viac pomahat..... mna zas dnes zacal bolet chrbat,ale len na jednom mieste akoby na lopatke,..... taka bolest ze sa mi to dere do predu ku prsniku....mam to take stuhnute a neda sa mi to ani rozcvicit,som si zobrala tabletku uvidime ci pomoze,inak som objednana k doktorovi na buduci tyzden,tak hadam dako vydrzim :-N dnes mam zas zubara lebo mam asi infekciu........................ inak som vam spominala ake tu mame krasne pocasie ? daaaazd,oblaky,vetor........... brrrr otras,sa ani necudujte preco su anglicania stale nasr..i a deprimovany uz ako aj ja |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak som sa konečne aj ja sem dostal a petullia boli ste krásní ,prajem Vám hlavne veľa lásky a porozumenia v manželskom živote. Sunny nemala som nejak čas sem nakuknúť , ale máme sa super rastieme každým dnom, teraz behám za domčekom snáť už o pár dní začneme stavať x-) jupiiiiiii tak sa teším a teraz došiel aj brat z anglicka tak kecáme. No a hlavne zariadujeme detskú izbu pre Tobiaska. x-) dora jej aj ja mám zelený kočík aj ja sa z neho vytešujem tiež stál no čo je dnes lacné.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, myslela som, že budem hodinu čítať príspevky, ale veľmi ste im neublížili... :-D :-D Lucka, drahý je v Nemecku. Týždeň máme za sebou, už len dva. Ako je preč, nejak nič nestíham :-D . Každý deň mám niečo naplánované x-) . Teším sa na piatok, idem na skúšku ku kozmetičke :-) . Zajtra idem na kontrolu do BB, po operácii, dúfam, že budem ok, lebo zase sa mi niečo nezdá ;-( . Cestou si chcem kúpiť aj svadobné spodné prádlo :-) . Ako sa darí Lukáškovi? Rastiete? Ako zvláda horúčavy? :-| Janka a čo Ty? Ani pre Teba nieje teplo dobré, čo moja? :-| Dori a Suzit...ako pokračujete so svadbou? Už sa nám to všetkým kráti x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. no luky znasa tieto horucavy zle. dnes vobec nebuval a bol dost nervozny. ved aj dospelý je nervozny nie to dieta co musi stale lezat na chrbátiku. chuda moje. ivka tak zajtra drzime s lukim palce aby bolo vsetko ok. veru malý nam riadne rastie. zajttra ideme do poradne tak som zvedava kolko vazime.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata... poradte mi prosim nejaku dobru vizazistku pretoze ta moja (p. Sebenova) ide akurat 4.teho na dovolenku ... jajus veruze nic nie je dnes lacne, no ale cena toho kocika sa mi fakt zda prehnana, no ale utesujem sa tym ze mozno do konca roka zlacnie :-) ivka, my uz mame pripravene skoro vsetko, uz len dotahujeme nedostatky .. :-) drz sa na kontrole, pevne verim ze je vsetko ok ..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) . Tak už mám po kontrole, všetko je v najlepšom poriadku, klop-klop :-) Taká som šťastná, lebo som mala podozrenie na ďalšiu hrčku, ale Dr. všetko dôkladne popozeral :-) . Dori, aký máš nick na modromkoníkovi? Som hľadala a nenašla som :-| . A ja som zvedavá na Tvoju výbavičku ;-) . Lucka ako ste dopadli s Lukáškom v poradni?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. to bol dnes hic ze? tak ziadna poradna sa nekonala lebo ked sme tam prisli na dverach bol odkaz ze maju dovolenku. takže zajtra ideme znova. ]-( je mi luto hlavne malého lebo prevazat ho v tomto teple autom je desne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, ivka na MK mam nick mina84 tak kukni, nemam tam este toho moc ale postupne to tam bude urcite pribudat :-) lucka, mi hovor nieco o tom hici, fuuuuuu toto teplo fakt zle znasam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dori tak tebe fakt nezavidim. musi to byt hruuuza pre tehotne. my sme dnes boli v tej poradni a mame už 5700g. aj nas ockovali, dufam ze to zvladneme bez teplotky. ivka dakujem za oznamenie. je kráááááááááááááásne. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! Fú, z Lukáška je už riaden chlapisko! Ako sa tie Vaše detičky a brušká zo dňa na deň menia :-) . Dora, mňa líčila pani Šebeňová, takže inú Ti neporadím.. Mirka nemá fotočky malej na koníkovi? Prajem Vám krásny horúci dník, dnes to zas bude.. už teraz tu máme 31 stupňov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni no teba som tu už davno nestratla. veru už sme riadne narastli. dorka mne licila jedna sikovna slecna v Katty visaze. ja som sa tam aj dala cesat. mirka nema foto na MK myslim. ale vcera my pisala ze sa maju dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Fúúú, dokedy budeme trpieť takéto horúčavy? :-( Na nete som čítala, že u nás je najteplejšie v celej Európe :-p . No, už len more nám tu chýba :-D . Dori, hneď si idem kuknúť Tvoj albumček x-) . Lucka, Lukáško je poriadny chlapina ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, krásny kočík si si vybrala :-) . Je fakt úžasný, koľko vyjde taká "sranda" :-D ...ináč, už máš peknučké bruško, rastiete teda poriadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hadam tato tema nezapadne prachom!? kde ste vsetky??? =-)
Odpovedať
ahoj lucka ja som tu ale nikto iny :-( ako sa mate s lukim? TU stale prsi fakt je to moje najhorsie leto v zivote,2 mesiace skoro bez prestavky.......vsade su riadne zaplavy ,nastastie nie u nas ...od nas asi 3 hod. autom....ale fakt vsade zachranari,plne noviny toho,no na zaplakanie.
Odpovedať
Ahojte ;-) , my s Iwkou sme tu :-) , len nás nieje vidieť :-D . Sunny, to musí byť hrozné v UK :-( . Nám by sa zase dážď zišiel, ale...nie a nie pršať ]-( . Lucka ako sa má Lukáško po prechádzke? To sam už pýtam ja - Iwuskaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, sunny tak to ti fakt nezavidim to pocasie, ja som mala dost minule leto v UK a to ze vraj bolo pomerne teplo, ze to nezvykne tak bývat, asi by som skoncila na psychiatrii keby 2mesiace u nas prsi :-( ivuska, dakujem za pochvalu ... ten kocik stoji 28tis. co je riadne vela.... :-( lucka, neboj nezapadne, vsak sem tam sa tu par z nas ukaze .. :-) ako sa ma lukasko??? tak dievcata mne sa to uz poriadne krati, uz zacinam mat neurozu ako to dopadne.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka luky sa ma po prechadzke fajn, vecer gagotal o 106. mal asi plno zazitkou s tebou. len sa nam na puse vyhadzala zaba tak je dnes trochu nervozny. asi ho to boli. sunny tak to ti fakt nezavidim musi to byt hrozne co sa tam u vas deje. a tvoj drobec sa ma ako? dorka neboj vsetko dopadne dobre a budes mat kasne spomienky na najkrajsi den v zivote. zatial najkrajsi lebo potom bude najkrajsi ked sa ti narodi drobec. inak práve som pozerala foto sintiinho jakubka a je nadherný.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, modlim sa za to aby to dobre dopadlo, urcite dam potom vediet ako to nakoniec skoncilo ... Jakubko je nadherny, ked som u nich tak ho stale musim ovoniavat a bozkavat, som do neho zalubena, je uzasny .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, no kráti sa to fakt poriadne :-) . Ani sa nenazdáme a sme mladie panie :-D . Už sa teším na Vaše svadobné foto x-) . Lucka a svalovku po cvičení nemáš? :-) Keď sa rozhodneš ísť opäť cvičiť, nezabudni sa ozvať, zase urobím Lukáškovi exkurziu po DT :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ozvem sa ivka. lukaskovi sa vychadzka s tebou pacila tak si ju rad zopakuje. :-) svalovka zatial nie je ale už zacinam citiť nohy tak zajtra asi aj bude. :-D dora tesim sa na svadobne foto, rcite budes krásna nevesticka.
Odpovedať
ahojte kocky, no lucka to pocasie je fakt mizerne,dnes aj trochu slniecko svietilo tak som rychlo pradloa pod von povesala ,lebo inak mi vnutri schne aj 3 dni.... no dufam ze zajtra prsat zas nebude ,ale hlasili ze bude 8-( Nastastie tu zaplavy nie su,ale inak skoro vsade v anglicku,su toho plne noviny,riadne auta pod vodou,ludia nemaju stravu ,pitnu vodu.....je to katastrofa. Inak lukasko je krasnucky,rastie ako z vody. Dora jeziiis to uz mas na druhy tyzden,to ale ubehlo.A inak este ti byva zle?Mas uz vsetko pripravene?Ako z drahym?Brusko rastie?Prisla ti karta? iwus ved aj tebe sa to krati ......ako si na tom? uz sa neviem dockat na vase foto. Mi sa mame dobre,maly tiez rastie rychlo,meni sa zo dna na den,chyta sa uz aj rozpravat trochu,aj po slovensky ale viac slov vie po anglicky,to ta skolka.Ale hadam zvladne oba jazyki,len ja musim viac nanho po slovensky.Akurat ze na nocnik sa nechce ani za nic naucit,no ved este ma cas. Nasi pridu koncom septembra tak ho hadam naucia.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, hned ako budem mat foto, doplnim.. ci budem krasna nevesta, no neviem, asi dost rozkysnuta nevesta, dufam ze kadernicka a vizazistaka spravia zazraky ... ;-) sunny, ubehlo to riadne rychlo, stale sa mi tomu nechce verit ;-) zle mi uz nebyva, len mam dost casto krce, aj teraz sa tu zvíjam od bolesti :-( dufam ze to nie je nic vazne ... pripravene je uz skoro vsetko este musime par veci podotahovat, ale snad to bude dobre, aj ked mam riadny strach... karta mi prisla, dakujeme krasne .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky dávno som tu nebola dora krásne si to uži a tie krče nebola si s tým u lekára, bolenie podbruška ako pri menzese je normálne ale krče. Sunny tie záplavy to je hruza pred 2 týž. bola mamina v Londyne u brata a vraj po dlhej dobe nepršalo,brat si tu užil slnko a teraz sa vráti do dažda chuda. Neboj drobec sa možno sám nauči chodiť na nočník ako náš synovec.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vyzerá tak, že dnes by sme mohli aj popísať x-) . Ste ešte tu? Lucka, hocikedy si prechádzku zopakujem aj ja ;-) . Ako bolo vo ZV? A čo Mirka a malá? :-) Sunny, no veruže sa to kráti =-) . Som na tom dobre, máme už asi viac menej všetko, okrem drahého obleku, ale to ideme riešiť konečne budúci týždeň. Zajtra ideme s maminou do LC niečo vybrať pre ňu x-) . Janka, ahoj...ako? Ako stojíte s domčokom? :-)
Odpovedať
ahojte babule iwus tak toje super ze mas vsetko pripravene,aspon ti ostane uzivat si chvile slobody x-) si na to pripravena? :-D jajus mas pravdu je to bieda,stale prsi aj dnes :-( ked mam volno dora mna tiez bolievalo brucho ....to by malo prejst...vies ty mas este k tomu stresy pred svadbou....nezabudni...take it easy
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, nooo myslím, že som pripravená :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?