Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jani takze gratulujeme k chlapovi. x-) veru len sa pripravuj. po porode sa teda urcite nevyspís. ja som dnes spala 3,5 hod. tak som totalne znicena. a do toho ešte to teplo. 8-( monika určite nezabludite v tejto diere. :-D odbocite do stožku a potom len rovno cez kolajnice a stale rovno. nikde neobocujete a po lavej strane dom s rovnou strechou a zivým plotom je ten nas. je to č. 229. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak písala mi mirka ze vam dakuje za pochvaly malinkej a pozdravuje vas. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Kde ste všetky? Zvolenská téma nejako klesá ....
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, ja som tu :-D . No máš pravdu, že táto téma upadá, vieš ako, už sú z niektorých mamičky, z niektorých čakateľky...Mali by sme to tu vytiahnuť aspoň my :-) . My už máme oznamká, práve dnes sme si boli pre ne. Som spokojná x-) . Ďalšiu vec môžem škrnúť zo zoznamu :-) . Lucka, pozdrav Mirku aj Ty. Ako sa drží, nemáš o nej správy od pondelku?
Odpovedať
Profilova fotka
Cawo Iwus. Ja to tu kazducky en kontrolujem, ale iba 1 ockom, bo neni casu vobec.. ale dnes mam trosku volnejsie... aj to... zajtra mam rozlucku so slobodou :-p :-D ... idemes kamoskami na chatu na Richnavu... huraaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Petullia, si to riadne uži ;-) :-D . A Tvoj drahý sa kde lúči so slobodou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vo svojom rodnom bare :-D ... tam kde ma zoznamil so setkymi kamosmi, kde maju koncerty.... kde ma svojich milovanych... on sa luci buduci tyzden :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to ste si zle vymysleli. On bude sám doma zajtra a Ty budúci týždeň? :-D My to urobíme v jeden deň, aby sme si nezávideli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Len sa nam to inak nedalo... bo ja buduci tyzden robim a tento tyzden robi drahy, takze... nabite to mame teraz obaja.... sme sa smiali, ze sa stretneme teraz najskor hadam az na svadbe :-D .... teraz sa smejeme, ale ked to tak ozaj bude :-( :-S ... dako sa nam secko kryje a aby sme secko stihli musime si to delit... tento tyzden je na tyzdnovke a buduci tiez.... potom ma uz dovolenku a ja tiez nastastie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. o mirke nic neviem. skusim jej napisat ako sa maju. petulia tak si riadne uzi svoju rozlucku. ivus tak ty to vsetko stihas uplne bravurne co sa týka svadby. nie ako ja čo som ešte den pred svadbou strihala etikety na flase a vyrabala menovky. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
panecku kde ste kto? =-) pisala mi mirka ze sa maju dobre a ze sa snazi mysliet pozitivne a prenasat to na malu. natka jej vraj cez den skoro vobec nebuva. vsetky vas pozdravuje.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooj.... de ste =-) . Ta ja som uz so slobodou rozlucena, tak ako sa patri :-D .... jooooj dobre bolo, som rada ze mam take kamosky ake mam. Keby som si to chcela naplanovat, tak by som to nezvladla takto. Super bolo. Stastna som.... uz sa len vydat :-D .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte slniecka 8-) Tak a mi sme spat,uslo to ako voda,ani som nepostihala co som chcela,no hlavne ze sme dovcu stihli :-D ,bolo krasne,sice sme neboli spokojni z hotelovou izbou,to bola asi moja najhorsia co som zatial bola,ale ako hotel bol krasny,mal 5 bazenov,vyborna restika a jedla a samozrejme pitie ;-) More bolo krasne,ciste ale este studene,ale dalo sa kupat,no bazen bol teplejsi ,tak sme striedali ,no a tiez cesta bola vycerpavajuca,vsak sme leteli 4 krat za 2 tyzdne,a to este cesta do BA ....takze nam to dalo zabrat. Najhorsia cesta bola uz ked sme sli domov,maly bol hrozne zly,vrieskal,nechcel sa priputat,kopal,jacal.....no hroza,fakt taky zly este nebol,a to po cely let,aj som ho ukludnila na 5 minut,citali sme knizku a zas len hisak,lebo nemohol behat po lietadle.Dufam ze s toho vyrastie,ale urcite aj starky spravili svoje ,ti ho riadne rozmaznali,tu doma je uz kludny. Vy sa ako mate? Dorka mrzi ma ze sme sa nestretli,vsak vies ako to bolo na rychlo,ako sa inak mas?Uz ti je lepsie? Lucka krpec je krasny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj sunny. tak ste si to uzili? ale vam to riadne rýchlo zbehlo ze? ja by som tiež táááák velmi sla na dovolenku ale tento rok mozem zabudnuť. ale buduci si to vynahradime aj s krpcom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, no aspon ozvat si sa mohla... nevadi, nejak to prezijem ... mam sa celkom fajn co sa budem stazovat, zle mi este byva aj ked nie kazdy den, ale byva ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, mam dobru spravicku. dnes o 4.00hod sa Sintii a jej mangelovi narodil krásny syncek Jakubko, aj maminka aj babatko su v poriadku ...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tak to je super srávicka. odovzdaj za mna pozdrav a ze gratulujem. dora a ty sa mas ako? ani sa nenazdas a takuto krásnu správicku nam budes zdelovat aj ty. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, odovzdam, ideme ich dnes pozriet, malicky je fakt nedherny, vsak ma byt aj po kom :-) ja sa mam celkom fajn, az na tie stresy ohladne svadby, uz chcem aby bolo po nej lebo to je strasne co prezivam... lutujem ze som sa nevydavala az po porode, lebo si to odnasa krpec/krpata .. a ty sa mas ako??ako malicky?je zdravý?vsetko ok??sledujem fotky na MK, je uzasny ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky aj ja sa dora pridávam ku gratulácia a drobčekovi prajem všetko dobré ;-) To sa tou svadbou viem ta pochopiť tie stresy to nieje bohviečo, ja som mala ohľadom stavania domčeka ale povedala som si že to kašlem že to nestojí za to stresovať sa a chcem aby drobček bol dobručký a kludný ked sa narodí :-D tak to všetko beriem s úsmevom. A ako zle ti nejak extremne nebýva či ano?
Odpovedať
Profilova fotka
jani, samozrejme ze odovzdam aj tvoj pozdrav :-) no ja si to tiez vzdy poviem ze sa nejdem stresovat ale nikdy to nedodrzim ... uz aby bolo po svadbe... snad bude malicky/a ku mne trpezlivy/a a pochopi a nebude mi potom robit zle, tym ze bude nekludny ... zle mi extremne nebyva myslim ze je to v norme, urcite sa necitim uplne super, ale zase to nie je az tak hrozne... ;-) a uz som pribrala 5kg takze fakt to nie je tak hrozne .. len ja budem zachvilu hrozne vyzerat..a co ty?ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak sa pripájam ak ja ku gratulácii pre Sintiu a jej Jakubka. Nech sú zdraví a šťastní spolu ;-) . Dori, ešte veľa vecí Vám treba vybaviť na svadbu? Neboj sa, všetko dobre dopadne ;-) . Čo je tu ináč nové? Ale predpokladám, že veľmi nič, len to, že je tu pusto :-D . Kde ste nevestičky??? :-|
Odpovedať
Ahojte, tiez sa pripajam ku gratulacii k malemu Jakubkovi,vedela som vcera ze ju Duri vezie do porodnice,tak jej to vyslo pekne na termin [par hodin po :-D ] tak dufm ze budu obaja zdravucky. dora ip ja som dnes zaspala do prace,mala som tam byt o 8 a som sa zobudila o 7.56 :-D ,som bola riadne v soku ze mi budik nezvoni,mala som vybitu baterku ]-( .....ale v pohode,apon som sa vyspala. co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja gratulujem Sise a Ďurimu k maličkému Jakubkovi. Sunny, kde ste boli na dovolenke? Prepáč, som asi mimo, ale nedá sa mi všetko čítať, čo píšete..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. sunny tvoj malý je už riadny chlapisko. je zlatucký. x-) dora my sa mame fajn, snazime si vytvoriť aký taký system. snad sa nam to podarí. neboj o chvilu budes mat po svadbe a zacnes si uživat tehotenstvo. hlavne velmi nestresuj lebo budes mat nervozne babetko.
Odpovedať
Profilova fotka
dorka a vies aký mala sisa porod? a bol tam s nou aj duri?
Odpovedať
ahojky babule, dnes som mala posledny den v praci,teraz 7 dni volno jeee sa tesim,ale pocasie je tu hrozne typicke anglicke,uprsane :-( monika boli sme v spanielsku -lloret de mar-costa brava,bolo super,ale ako som pisala hrozna izba,uplne malicka,stary nabytok,olupana vana,maly balkonik,ani snura na pradlo....ale zato mal hotel krasne bazeny,restiku a bar....totiz to mi slovaci,cesi,rusi,....boli v starej casti,a nemci a francuzi v novuckej :-| More bolo studene,ale dalo sa,a tiez dost drahe vsetko...ale nastastie sme mali all inclusive,takze sme si uzili 8-) inak ako sa ti dari s tou svad.strankou [dekoracie]? lucka no jasne maly je uz velky :-D ,rastie ako z vody,vravi prve slova,zopar po anglicky,a tiez po slovensky,da sa ,hlavne skolka mu prospieva,ale vie byt aj certik...ale to vsetky deti. Ako tvoj lukasko?Dari sa vam?Este ma problemy z bruskom? Dorka tak sisa si chuda vytrpela,no co to je udel maminy,dostane sa s toho ,ale drzim jej palce,pozdrav ju a nech monca posle tie foto. Ty sa teraz nebojis?Mi sme sa z muzikom akurat zhovarali ze na rok skusime druhe :-o ,no uz teraz mam strach z porodu....a sisa mala aj epi?este tu adresu mi napis ok?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, na MK som doplnila Sintiinho Jakubka ... :-) sunny, nebojim sa, ale mozno nieco ine budem tvrdit tesne pred porodom ;-) Sis nemala epi... a foto su na MK, neviem preco ale nedali sa nam vcera poslat, tak sme to spravili takto ... :-) adresu poslem do IP a ty mi tiez posli svoju .... :-) sice som ju mala ale neviem ju najst ....
Odpovedať
ahoj dora, dik za adresu poslem ti aj ja v ip jakubko je nadherny,aky vlasac 8-) ,no zlatucky.......urcite mate vsetci velku radost,hlavne rodicia. Ved aj teba to caka,uvidis ze to ubehne ako voda a zachvilu budete spolu kocikovat ;-) Jaj ci by som vas rada videla,ty uz urcite trochu rasties,ved do svadby uz aj brusko bude vidiet,ozaj budes mat album na MK ? Tu dnes zacalo trochu slnieko svietit,jupiii na moje volno,tak ideme to vyuzit a ideme na prechadzku,dnes alebo zajtra chcem aj jedalen malovat,lebo stena veru uz biela nie je,takze sme celkom busy. Vy nemate nic nove s majom?Ako prebiehaju pripravy?Sisa spominala ze svadba bude asi v tom novom penzione,som to videla ked sme isli z hypernovy,vyzera to velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak jakubko je nadherný. ved ma byt pokom. :-D ja sa druheho porodu vobec nebojim, dokonca sa na to už tesim. :-N bol to užasný zazitok. x-) sunny my sa mame fajn, brusko nas už netrapi. aj ked kakame tak raz za 3 dni, už mu to nevadi a nepuci sa tak. teraz mame super obdobie, malý už zacina vnimat svet tak je s nim kopec srandy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, lucka, veru jakubko je nadherny a presne tak, vsak ma byt aj po kom :-) sunny, pripravy mi radsej ani nespominaj, keby som vedela ze to bude tak zle, v zivote by som nechcela takuto svadbu ... ano, malo by to byt v tom penzione... veruze rastiem a nie trochu, ale dost, vsak dam fotky na MK, len ma musi nejaka dobra dusa odfotit ... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?