Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ahojte babule. pekny dnik. Joj toho ste dnes popisali :-D pekne. no ja som spat zo skusky. juchu super dopadlo vsetko no a 26 jula ich idem uz len zobrat a posledok vyplatit uffff :-p No stoja urcite za to joj take su krasnucke no hned by som ich chela mat oblecene. som spokojna nado vsetko. super sa v nich citim a to je hlavne. len mi ich trochu podhnu skratia lebo mi asi taky 1-2 cm zavadzia no a vsetko bude ok.Joj dorka tak tu ten vzduch navnadzujes s tym mimi ;-) :-D no aj ja by som uz strasne chcela s markym ale teraz to nejde neviem co je somnou no som s toho smutna :-( :-| ( neviete ci je to normalne stale spinit aj cez antikonc. mam EVRU naplast)nechapacky moj doktor hovori ze to nic nie je!!!! tak neviem ja len dufam ze ma pravdu a nic sa nepokazi. No zoberte si ze to takto pojde do svadby a to nechcem vsak si ani sv. noc neuzijeme :-D . no tak neviem co mam robit.ja som z toho dost nerozna dufajme ze to prejde.No ale dnes mam dobru naladku tie satiky ma potesili.no inak ako sa mame? ja som na vas myslela ze sa neham odfotit mala som aj fotak a tak ma sefova zena chcela odfotit no pridem naspet a co chceli sme kuknut ze ake su fotky a ani jedna nie je ona ho sice stisla tu spust ale jemne a tym sa len zameriava a potom musis dlksie drzat a odfoti. no tak skoda sice ma to mrzi chcela som konecne dat foto ale co uz. tak este dnes pekny dnik a zasa sa ozvem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj reni, tak to ma tesi ze su saticky krasne , skoda len ze nemas foto ... :-( budeme si musiet teda pockat do svadby, ja sice foto mam ale v telefone a nemam tu kabel na stahovanie fotiek, ale idem cez vikend k nasim a myslim ze je tam, tak mozno po vikende tu doplnim moje fotky zo skusky siat ;-) to ma tesi ze vas vnadim s mimi, vsetkym nam to prajem aby sme mali krasne a zdravucke deturence... :-) s tym spinenim, neviem, nie som lekar, ale podla mna to nie je az tak v poriadku, ale zase to nie je asi ani nic zavazne, no mozno uz ma tvoje telo vela hormonov a nepaci sa mu to tak to dava takto najavo.... ako dlho pouzivas hormonalnu antikoncepciu???
Odpovedať
Och dorka sak aj si hovorim ze asi tak to je a ze telo to takto dava najavo ale su to len 5 rokov a to tu baby aj na MK pisali ze beru uz dlksie.inak som moc zvedava ako zareaguje ked uplne vysadim a to chceme uz asi tak od augusta teda sa uvidi. no na lepsiu notku. aky planujes asi ucesik a aj ostatne babulky? mate uz daku jesnu predstavicku HA? Dorka zda sa mi ze ty mas kratke vlasky nie? aspon na tejto mini fotocke mas nie? inak ja som dlhe roky bola vzdy ostrihana na kuriatko ala kvetka horvatova. no ale asi pred 1,5 som sa rozhodla ze skusim dlksie no ale som z nich strasne nestastna ony su mile na mne ale moja kvalita hruuuuuza!! :-| naozaj nic moc tak si hovorim ze na svadbu este dlhe a potom sup zasa male kuriatko :-D ono mi to aj pristane a robi mi to taky sviezi look :-D no inak ja chcem ten spanielsky drdol a asi mi bude musiet kadernicka vlasky aj trochu obohatit o pramene lebo drdol by bol chudobnicek :-D a co vy uz sa vam nieco risuje?aspon predstava?
Odpovedať
Profilova fotka
reni, no ja som ju brala 6rokov a narobila mi pekny neporiadok v tele, daj si spravit krvne vysetrenie - hormonálny profil ... vlasy neviem ako si idem dat spravit, ale nic zlozite lebo budem mat zavoj, este musim zavolat mojej kadernicke, ci ma vobec volne ... :-N no a na tej fotke nemam nejak extra dlhe vlasy, ale mam ich povypinane stipcekami, ale to je fotka spred dvoch rokov, teraz mam vlasy asi tak tesne nad lopatkami cize dost dlhe ... :-) ale este vobec nemam predstavu o ucese, chcela som rozpustene vlasy, ale to som myslela ze budememe mat svadbu az buduci rok a ze mi este podrastu a nechcela som zavoj ale teraz v sobotu som ho skusala a bolo to pekne k tym satockam ... :-) takze budem musiet nieco vymysliet... ;-)
Odpovedať
No diki dorka ja este pockam a ak to v najkratsom case neprejde tak asi budem musiet to vynehat a budem bez antikonc. alebo si neham urobit ten profil.aha tak to na tej fotke taka finta si ti ale potvorka :-D no tak sme na tom asi dve asi tak po lopatku . aj ja mam taku dlzku no ale rozpustene to nejde hruza nepaci sa mi to na mne to je ten problem ze mne sa viac hodi ked mam vlasky prec z tvare. tak preto som za vycesane.aj som bola na skuske a sa mi to celkom hodilo. tak vela zdaru pri vybere. drzim palec a s tym zavojom si presne ako ja najskor ani za svet a teraz si ho aj doma len tak skusam lebo sa mi paci :-D :-o no strasne s nami co? tak dnes este pekny dnik babule a uzite si vecera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dora, ak by ste chceli svadbu na Kráľovej, tak sa Vás tam ale 100 ľudí určite nezmestí. Alebo zmestí a budete sa tlačiť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak konecner som pridala foto na MK. tak mozete kuknuť. :-) ja sa dnes chystam do LC na nakup. v sobotu idem na svadbu a nemam si stale co obliect. tak dufam že dnes nieco kupim lebo ma porazi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, monika no uz som tam volala a tiez mi povedali to iste ze 100 ludi sa tam nesprace, takze ideme cez vikend pozriet este divadlo a uvidi sa ... lucka, lukasko je tak kraaaaaaaaasny, nevedela som z neho oci spustit, skutocne je to naaaaaaadherne babatko ... no tak to len pekne v tom LC popozeraj a potom podaj info lebo ja tiez neviem ake si dam popolnocne saty ... :-( o dva mesiace uz urcite budem vyzerat ako male prasiatko ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky lucka Lukáško je prekrásny, x-) takže s babenkami sme sa dohodli na termíne 18:06 okolo 16:30 u Vás dúfam že ti to bude vyhovovať. Ja bežím idme vybavovať prepis pozemku aby sme už konečne mohli začať stavať ten náš domček jupiiiiiiiiiiii tak sa teším. Lucka už to budeme mať naskok ku sebe, môžeme kočíkovať ostošesť ked sa nám narodí pokladík x-)
Odpovedať
To: DORA, skus sa zastavit v hoteli Tenis, ja som tam mala svadbu pred mesiacom. Maju novu salu pre 120 ľudí tak to by ste sa asi pomestili. Je to tam naozaj pekne a da sa tam aj prespat. Izby aj nova sala su perfektne, velmi vkusne zariadenie, ziadny gyc, boli sme s nimi max spokojni. Mozem ich len odporucat!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
katka, dakujem krasne za tip .. nebolo by ma to napadlo... pojdem sa tam mrknut
Odpovedať
ahojte babule,som dnes strasne smutna :-( som akurat volala na letisko overit udaje letu a mi letime az v sobotu,neviem ako sa to stalo,moj drahy totiz zmazal prvy mail co nam poslali,a mi sme boli v tom ze ideme v piatok,brali sme si obaja dovolenky z na ten den a teraz toto a to ideme 18.50 vecer,prideme az po 22.00 do Ba a kym prideme do ZV ja ja jaj. No aj nasi boli smutni,aj ked hlavne ze sa horsie nestalo,ale ja uz som sa videla doma :-( Dora tak sobota sa rusi ,mozno nedela zavolam ti ok? idem mrknut lukaska ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kucka lukasko je nadherny,vyzera ze ti vela prespinka ;-) :-D .....uzi si to kym mozes ;-)
Odpovedať
Ahojte babule:) 8-) :-D Tak vcera bol iny zhon tu v praci tak sa internet nekonal :-| ;-) NO a tak sa hlasim dnes aspon teraz kym mam cas. no prajem vam krasny slnecny vikend. No Sunny ja si viem predstavit ze ake to je ale v tvojom pripade je to este ok ;-) Ja mamvlastnu skusenost z pred 3 rokov ked sme mali odletiet na dovolenku do thajska.no hruza ti si aspon na to prisla ale mi sme boli v tom ze letime 15 nov. a ono nam to odletelo 14 prosim pekne. To bolo o niecom inom :-S :-o :-D Teraz sa na tom smejeme ale vtedy to bol iny horor nam krv v zilach zastala. dovcu sme planovali uz od leta. no a akosi sme si to totalne v hlavkach posunuli. odlet bol z Mnichova a my sme na to prisli 14 nov vecer a do odletu bolo asi 3 hodiny :-D No nic zmeskali sme a mohli sme si let znova zaplatit. hruza no clovek sa uci na vlastnych chybach. no ale aj tak po ukrutnom zhone a smutnom zaciatku a vyhodenych 1200 eur sme predsa mali peknu dovolenku v exotickej krajine 14 dni a bolo to neskutocne uzastne.No potom v dec26 2004 prisla Tsunami a bolo po srande. my sme opustili Phuket 2 dec.no tak to je este na ine rozpravanie ;-) :-o No neboj za chvilku budes na sk a budes oddychovat.peknu dovcu zelam.!!!! kuknut vzdy aspon 10krat na letenky to je moje heslo dnes.No inak my mame zajtra supis dnik tesim sa ako male decko. po mojej skuske ma v sobotku Marky skusku obleku na upravu. no a potom ideme do Veroni na nakupy juchuuuuuu no dake topky by sa mi zisli a jemu k obleku budeme musiet pozhanat take bledunke. tak sa tesim no potom porozpravam ako bolo:) :-p :-D No tak este raz pekny dnik. Pozdravujem Lucku s Lukim, ze veru by som aj ja chcela sa s vami stretnut .joj niekedy v dobrom zavidim ako sa tu baby stretavaju je to mile.no nic packo idem pracovat lebo sef je uz tu pa :-D
Odpovedať
joj reni si ma upokojila :-D ,teeeeda to fakt muselo byt hrozne zmeskat o den ,to mi sme na tom este fakt dobre ,ale no hlavne ze sa horsie nestalo no nie? ;-) A ze skontrolovat letenku?hm mi sme to objednali cez internet,a muzovi samozrejme prisiel mail od nich,ale ho vymazal neviem kedy,sme to objednavali vo februari,a ja som mu uz pred tyzdnom hovorila nech to overi,a on stale nic,zabudal,az som ho vcera donutila a to aj tak som ja tam rozpravala,no sok,ale teda lepsie o den neskor,ako vcera :-D .....takze dnes sa nudime......nemame plany,vonku je zima,veci pobalene,ladnicka prazdna :-D jej tak do tej Veroni ti to zavidim,aj by som sla len tak na nakupi,sa musis tesit...tak nech dobre nakupite,a spravte aj daku romanticku veceru ,alebo aspon dezert ;-) dora sisa je este ela?ako sa citi?ta uz do ZV nepojde,ze? uz si to povedala ocovi?a ako? inak uz ti je lepsie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bambulky... sunny, tak to je skoda ze idete az zajtra, to neviem ci sa stretneme, ale vsak skus prezvonit ... Sisa je este cela, do ZV nejdu lebo Duri maju grilovacku z roboty v Travnici..myslim ze sa citi ok, aj ked by uz najradsej rodila, cez tyzden bola na vysetreni, tak je vsetko ok, malicky je krasne donoseny, ma cca 3,30kg, takze uz by fakt mohla rodit ... ved uvidime kedy ju to chyti... ja som to uz povedala ocovi, prezil to co ine mu zostava... je mi stale rovnako, chvilu dobre potom zase spatne a boli ma vajecniky, nevie ci to tak ma byt alebo mam ist k lekarovi ... ?? ale snad je vsetko ok .. tak teda stastny let, pridete do pekneho pocasie lebo tu je horuco a na vikend hlasia tiez horuco aj ked s obcasnymi burkami .. :-)
Odpovedať
dora tak tu je skredo a cakam ze bude prsat,uz som mohla byt dnes doma 8-( tie vajecniky,no mna vsetko pobolievalo,aj vajecniky,aj brucho,ako pred mrchou...takze by to malo byt ok,ale na najblizsej prehliadke na to pre istotu upozorni . No skusim ti zavolat,ale asi nam to fakt nevynde,lebo v nedelu je povinny obed u starkej,no skoda. Tak pozdrav aj Sisu,ved ja vam urcite zavolam. Jasne ze oco to prezije a este sa bude aj tesit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dako to tu pustne. malý spí na balkone tak mam konecne trochu casu pozavislaciť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka, veruze je to tu dost puste .. ako sa mate???
Odpovedať
Profilova fotka
mame sa už lepsie. malý už tak neplace tak mam aj cas v priebehu dna sa prezliect z pyzama :-D teraz už 3 hod buvame na balkone. a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja celkom v pohode, ale vydavat som sa mala asi len pri dvoch svedkoch a bol by pokoj, to je strasne, jednemu sa nepaci to, druhemu to, proste nevyhovies a to ma znervoznuje, a teraz by som sa nemala absolutne stresovat,... :-( ale ked si odmyslim toto tak je vsetko v poriadku ...
Odpovedať
Profilova fotka
dorka tak klud a nestresuj. hlavne aby si vyhovela sama sebe. ved to je tvoja svadva a tvoj den. u nas to bolo tiez tak. ale ja som na vsetkých kaslala a robila si podla seba. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky lucka neviem či si si prečítala čo som ti písala, tak vyhovuje ti toho 18teho okolo 16:30 že by sme ta s babami došli kuknúť. Daj prosím vedieť dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jasne mne to vyhovuje. tesim sa na vas. pisal niekto aj zuzke ci príde?
Odpovedať
Babule kde ste ;-( Nejak ste sa postracali?Nevesticky 2007 kde ste halo halo!!! no nikto nic :-( No ja mam sice vela prace ale sa mi nic tak nechce a tak si to vzdy nejak posuvam ale nie da sa a ja to i neskor zmaknem.Joj tak vy sa idete stretnut ;-( aj ja chcem ;-( no ja tu vo svete nepoznam az tak strasne vela ludi a to este sa neda povedat o kamaradstve. to je uz dost tazke teraz hladat. No to ma asi dost stve ze tu su ludia strasne taki nejaki pouzatvarani a ak aj s tebou komunikuju je to vzdy v takych hraniciach.Uz som z nich nejaka unavena a ma nebavi sa vkuse kdesi len tak prenic za nic usmievat. tot moj postreh. Mark tiez hovori ze sme taky mili narod moc sympaticki a pohodovi a moc pohostinni. no len keby ta recova bariera nebola ze? ]-( no inak vcera som si kupila tyl na ozdobu do kostola juchuuu taky svetlunko kremovi museli mi ho extra objednat lebo bol len cisto bieli a ja mam skoro vsetko do kremova ladene tak som aj tomu rada a zasa pre nasu 10kg tortu som nasla super podstavec je to masivne zrkadlo stvorcove a tak bude na tom stat nehala som sa inspirovat tu na stranke ze co pod taku velku stvorcovu tortu no a toto bolo super riesenie. Takze skoro mamuz vsetko. cez vikend sme boli v tej Verone a skusali sme oblek no bude fesacik joj mam radost. no len na topankach sme sa farebne nezhodli oblek je pieskovy a Markovi sa pacili hnede topky. ja by som prijala trochu bledsie no ale co uz vsak ja este pokukam a tak bude mat dvojo a neh sa potom rozhodne nie :-D no dnes baby prajem este pekny dnik a halo ozvyte sa!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) je tu bez vas smutno!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule... prave som vysla zo skusky zo specialnej pedagogiky... kedysi moj oblubeny predmet... mam z toho velmi zly pocit, vysledok bude az o hodinu :-( ... bojim bojim. Ja uz xcem mat po skuskaaaach :-| . My sme cez vikend plnili flase domacou a zdobili, krasnunke su... aspon to ma tesi x-) . Aj ja xcem uz pracovat, vobec ma to tu nebavi :-S ... a bez penez :-( ... Poteste ma niekto nejakou dobrou spravou, prosiiim :-N .
Odpovedať
Petullia neboj urcite to mas ziaden strach teraz uz ti to moze byt suma fuk :-D No ja verim ze si to spravila aj ja som sa bala na statniciach a stresovala som no a dopadlo to nad moje ocakavanie. no tak hlavu hore ono to pomalicky ubehne a potom sa budes este smiat. :-D No myslis ze flase musia byt ozdobene? lebo ja asi nebudem mat vela casu na zdobenie ono totiz ich budem este len tyzden pred svadbou vidiet. ked ze vtedy dorazime na slovensko. no tak budu bez ozdob. hihi vsak neva. kazdy z nasih hosti bude mat od nas este darcek tak to tam je vynahradene. ;-) No co myslis aku dobru spravu tak mozno ze ja ti verim aj ked ta nepoznam ze to mas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no tak potom daj vediet ako a co? 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petulia, ani pracovat nie je ziadna vyhra ... :-D neboj uz zachvilku to budes mat za sebou .. a ozaj v sobotu som bola u budcianskeho pana farara a ze vas poslal na naucenstvo do zvolena.. aj nas tam poslal a ze potom mame prist vsetci styria k nemu na faru .. vies o tom???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Co nové? Ja uz pomaly v práci nemám cas sem chodiť...hlavná sezóna v plnom prúde, tak nestíham ani rátať dni. Lucka, tešim sa na stretko... Ivus, co nové ohľadom svadby? My máme obrúcky stále v zlatníctve, hoci sú od minulého týždňa hotové, nemá ich kto vyzdvihnúť, lebo nestíhame....v piatok budeme mať hotové aj oznámenia. Petulia, ako ste zdobili flase? Ci len stužkami? Budete lepiť aj etikety na fľaše? Vám sa to už riadne blíži..... Dorka, my ideme na náučenstvo teraz v sobotu na faru.
Odpovedať
Ahojte. Dočítala som sa o stretku, no mne sa to nedá. Brigádujem cez leto, tak robím skoro stále. Už sme v takej situácii( od novembra žiadna výplata), že som musela zobrať aj predavačku v CBA na 3 mesiace :-| . Lucka: teraz idem robiť trochu podobnú tortu, ako som robila tú ružovú s malými kvietkami, ale budú tam sedmokrásky (biele so žltým stredom). Už je tu toľko nových členov, že som riadne mimo. Iwka ty sa ako máš a Jajuš, vy sa ako držíte?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?