Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz som prečítala, že by sme mohli spraviť stretku u Lucky. Tak ja sa určite pridávam, chcem vidieť Lukáška "life". Tak ak sa niečo také bude diať, som za ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Dora, radšej tento víkend - idem Ti napísať IP. Mrzí ma ale, že na tvoju svadbu som na dovolenke, ale Mirka sa o Teba postará - síce mala aj ona už letieť do Švédska, ale zrušila let ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika IP, a to ma mrzi, ze si prec ... a Mirka zrusila let koli mne??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky...no co tu ja necítam.....clovek tu nie je pár dní a toľko noviniek odrazu. Dorka - pripájam sa ku gratuláciám k svadbe a najmä k budúcemu prírastku do rodiny. Veru, nemyslela som si, že nás s Iwkou s termínom svadby ešte niektorá predbehne. No ako vidím, život prináša prekvapenia. Kde budete mať svadbu( myslím hostinu a obrad )? Dá sa to tak narýchlo všetko vybaviť? Reni - môj nastávajúci bude mať svetlý oblek,mala si pravdu. Topánky mu musíme kúpiť tiež svetlé, určite nebude mať čierne.....Nad odvozom áut som ešte nerozmýšlala, myslím, ze takéto veci budeme riešiť operatívne v septembri. Iwuska - dnes sme si konecne dali robiť svadobné oznamká, budú hotové do 14 dní. Zajtra ide drahý po obrúcky,tak sa teším.... Adka-kam sa chystáš na výlet? Ci idete na dovolenku do UK?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. takže v prvom rade gratulujem dorke. super správicka. x-) x-) x-) inak ja som to aj tusila. :-D prajem ti nech sa vsetko vyvija tak ako ma a mas bezproblemove tehu. ;-) monika ja som k dispozicii kedykolvek. takže dohodnite sa na nejakom termine a pridte. budem sa tesit. ivka krstiny dopadli v pohode. malý to cele odspal a potom aj celú hostinu. zobudil sa až vecer ale potom na druhý den som myslela ze sa zblazim, taký bol zlý. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, nemôže byť stále dobručký, musí občas aj hnevať, aby ste vedeli, že ho máte :-D .Lucka, keď budeš mať fotočky z krstín, tak prihoď na Koníka, pôjdem pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, dakujem Vam vsetkym krásne, dufam ze vsetko stihnem vybavit tak aby to bolo aspon z casti podla mojich predstav a samozrejme aby som moc nebola v strese lebo to malickemu/kej skodi ;-) suzit, svadbu teda obrad mame na Budci a hostinu v Centrume, co som zatial vybavovala tak mali vsade volne akurat dnes som sa dozvedela ze starejsi co som ho chcela je v tom case mimo takze musim zhanat druheho, dufam ze sa mi podari niekoho vybavit .... inac fotografka, kameraman, vyzdoba, kostol, sala, saty,obrucky,to všetko uz mam zarezervovane... ;-) lucka, nevies si predstavit ako sa modlim aby som mala bezproblemove tehu... zatial je vsetko ok az na tie nevolnosti ... no a to ze mi enormnou rychlostou rastie brucho, uz sa ma viaceri pytali ci necakam dvojicky ... :-)
Odpovedať
Ahojte babule. no tak dorka davaj si pekne pozor a pekne pomalicky a nestresovat :-D !!!!!! no ja som vcera zasa behala po doktoroch tentokrat som bola u zenskeho neviem stale sa somnou cosi deje. no akosi take mensie zenske problemiky. :-( Ale hadam ma to co najskor opusti a aby som sa mohla pripravovat na ..... tak drzte paluchy. no inak ja som taky optimista a verim ze do svadby sa mi uz nic nestane no az na zub mudrosti :-| ten mi prosim pekne uz 4 teraz vysiel no muky a musia mi ho vytiahnut a tak mam 10 jula termin co je tiez este pred svadbou ;-( Fuj mam ine strachy je dost na krivo a taaaaaaaaaaaaaaaak vzadu ze si tam ani jazykom nedociahnem no tak Viel spass 8-( ]-( Bojim lebo to bude urcite riadna diera a ina operacia. no ale neh je uz von lebo potom bude pokoj. No teraz radsej nad tym nerozmyslam baby zajtra je moj velky dnik idem na tu skusku satociek juchu tak som sa predsa dockala. no drzte palce a myslite zajtra namna. budu sa asi len skracovat a to o dost no a nie od spodu lebo tam je taka krajka a kamienky tak od pasu a to bude pre tu krajcirku ina fuska. dufam ze sa posnazi ;-) ]-( lebo bitka. no inak ako sa mame ja som mala vcera dost fofriky no tak som ani cas nemala sem dojst. Inak lucka s tymi detmi to je mile co? ja ti verim ze su dni ked clovek je moc unaveny a nevladze a sem tam si povie joj uz to nezvladam. ale ono to prejde a uvidis bude zasa dobre. inak ako brusko je lepsie? Joj ci by som aj ja uz pristala. no ale ja som taky trosku aj da sa povedat stachopud. No ale dam sa zdravotne do poriadku a po svadbe sup na vec. Dorka a ty ako inak nevolnosti mas ich take na nevidrzanie alebo sa da? ja mam strach ze mi bude az tak zle ze ani do prace nebudem schopna ist. hruza hadam sa ma vihnu tie take sarapatky. no tak dnes vsetkym pekny dnik a zajtra podam hlasenie ze ako som dopadla na skuske. :-D papa reni
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj reni, tak ten zub mudrosti ti nezavidim, ja mam tiez ale zatial len jeden,dufam ze ma nezacne boliet... co sa tyka zenskych problemov, mne doktor povedal ze spontanne urcite neotehotniem ze sa musim liecit a aha ho uz som v 8tt .. :-D takze sa nestresuj dopredu lebo psychika robi strasne vela.. tie nevolnosti sa daju vydrzat, do prace chodim, ale nie je to nic prijemne, hlavne ked mi je zle lebo som hladna a potom mi je zle lebo sa najem .... ;-) vela stastia na skuske, ja som to absolvovala v sobotu, je to super pocit ... :-)
Odpovedať
dora ty si teda ryyychla s tou svadbou,to kedy vybavujes ci nepracujes? :-D ale zas za 2 mesiace svadba to si fakt musite pohnut,uz mas saty vybrate?Nezabudni ze brusko este narastie ;-) Inak babule dajte daku radu ako rychlo dostat mrchu,som to mala tak super vypoitane ze dostanem do nedele,ale zasa strajkuje a uz je utorok,brucho trochu boli ale nic,neviem ci je to preto ze som sa obzirala mandarinkami,ale poctivo uz 3 dni pijem cervene po 2 pohare pred spanim :-p .....co este?nechem ju mat na dovolenke ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dory tie nevolnosti za to určite stoja. neboj nejak to pretrpís a potom už bude dobre. vy ste babo planovali alebo to bolo necakane? moni jasne prihodim foto len ich musim pozmensovat. ale nie su nic moc. chcela som aby prisla gabika ale mala už toho na sobotu vela tak sme sa dohodli ze nam maleho nafotí niekedy inokedy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dora ano klud a pohoda je veľmi dôležitá ked chcete mimi. No tie nevolnosti viem čo to je ja som si tým vracanim prešla až do 17tt ale každá sme iná a ináč reagujeme na hormony v tele. Tak sa len držkaj a užívaj si to :-) My ideme na 3D už budúci týždeň v stredu tak sa teším opäť uvidíme drobčeka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj janka. to je super ze idete na ten 3d. idete do zvolena? som zvedava ci sa vam potvrdi co to bude.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, chodim do prace ;-) vsak ked sa chce a musi sa da sa vsetko ... ;-) ale este mam kopec vybavovaciek .... na tu mrchu ti neviem poradit ja viem jedine o cervenom vine alebo si chod dat pichnut injekciu ... ;-) lucka, vsak ja viem ze tie nevolnosti za to stoja, nastastie to nie je az take zle ako to mala napr. jajus, ta si podla mna vytrpela riadne....v mojom pripade je to znesitelne ... ;-) neplanovali sme babo, teda ja som uz aj chcela ale drahy este nie.. no a takto sa nam to podarilo ... :-) ale velmi sa drahy z toho tesi, aj ked chcel este chvilu pockat .... ;-) aj ja cakam na fotky maleho lukaska, tak ich prosim dopln...a inac sa ako máte , uz je to lepsie??s kojenim??kakanim??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajus, vsak ja viem ze ty si si tie nevolnosti odtrpela, myslim ze ja som na tom lepsie ... ;-) potom pridaj foto z 3D na MK, som zvedava ... :-) ty sa tiez drzkaj a len pekne papkaj aby malicke pekne rástlo ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny chod k dr. nech ti predpise tabletky na oddialenie mrchy. kým ich budes jest mrchu nedostanes. dora s kakanim je to raz lepsie raz horsie. stale to nie je pravidelne. ale aspon raz za 2 dni sa vykaka. a s kojenim to je stale rovnako. raz az dva krát denne musim dat aj flasku. ale pravdu povediac ta flaska mi aj viac vyhovuje. je to podla mna pohodlnejsie aj ked pre maleho je lepsie kojenie tak dalej kojime.
Odpovedať
lucka dik,ale to nechcem,konecne som myslela ze sa mi napavil cyklus po 3 mes.pravidelnych a zas mi to meska...ale brucho ma boli,cakam kazdu chvilu,uz som sa zmierila ze budem s tym cestovat,ale dovolenka je v utorok tak som dufala ze mi to dovtedy akurat skonci.....no ale ako na potvoru.... lucka aj ja chcem vidiet fotky ,nejako na nas zabudas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka ano ideme do Zvolena už sa teším. Dnes som sa na obed objedla ale asi nejak veľmi lebo to muselo isť von :-p nejak som necítila kedy mám dosť. Hrozne som pažravá :-D aj teraz mám hroznú chuť na palacinky juj mnam. :-D Potom pridám foto na MK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) , Dorka a ako to zobrali rodičia, že sa ideš vydávať? :-) Odkiaľ ideš mať šaty? Super, že si sa k nám pridala ako nevestička x-) . Lucka, idete na svadbu? My ideme do kostola na sobáš pozrieť, tak ak pôjdete, stretneme sa x-) . Už som hrozne zvedavá na Janku. Monika, že si sa aj ukázala :-D . Janka, prosím Ťa nebuď pažravá :-D . Fuj, tak sa prepapať a potom tyčkovať, to by Ti bolo, čooo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby rada by som pridala foto ale neviem najst kabel od fotaka. tak prosim ešte o chvilu strpenia. :-D :-D :-D ivka jasne ideme na svadbu hoci som zufala z toho ze nemam nic na seba. dnes som bola v BB ale nic som nezohnala. tak posledna sanca je v stvrtok v LC ale to musim ist aj s malým lebo ho nemam kde nechat- tak to nebudu bohvieaké nakupy. :-| dnes mi mirka poslala video malej natalky a je uzasna. mirka isla nakoniec sekciou a mala spinalku tak su ešte v porodnici. baby tak pridete ma pozrieť ci co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, ja len tak na rýchlo :-D . Lucka, jasné, že prídeme Ťa pozrieť. Už sa rysuje aj termín, ale zatiaľ som ja pssst x-) :-D Neboj sa, Lučenec to istí. Určite zoženieš ;-) . Juuj, ja by som Ti malého pozabávala, keby som bola doma x-) . V sobotu sa uvidíme ;-) Dori, IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, ivka, zobrali to celkom fajn, aj ked moj ocino by si asi predstavoval pre mna trochu inu buducnost...tym myslim ze mi vzdy hovoril ze si mam robit karieru, dokoncit vysoku skolu a potom mat dieta... ale vyslo to inac a vlastne ja som nemala nejak extra velku chut venovat sa kariere..ja som spokojna, tesim sa zo svojho zivota ... tesim sa ze budeme mat mimi a samozrejme aj ze sa vydavam, ved si beriem muza ktoreho nadovsetko milujem ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule... Dorka co to citam =-) ... clovek si odbehne na tyzden na Donovaly a hoco :-D ... GRATULUJEM!!! A davaj si na seba pozor, dobre? Kamoska nedavno potratila ta z toho bola totalne mimo, ale nexcem ta starasit... drzkam vam palce. ;-) Ste si dali termin teda! Ja vtedy nie som doma :-( , ta ta ani neuvidim...
Odpovedať
Profilova fotka
Veruze dobre citas Petka moja, .. :-) dakujeeeeeeeeeem krasne .... jasne ze si davam na seba pozor, ani mi nehovor o potrate, stale to mam v hlave ze sa to moze stat, vsak aj moja sesternica Daska potratila a je kopa zien co sa im to stalo, snazim sa na to nemysliet ale v podvedomi to mam.... :-( a kde budes v case nasej svadby???
Odpovedať
Profilova fotka
Ideme do tabora s drahym deturence obhanat :-D ... Nas vzdy potom prejde chut na vlastne :-D :-D . Daska potratila??? To som nevedela, to mi je luto :-| ... teraz niekedy? Kamoska, ta sa dlho snazila, zadarilo sa a... a aj spoluziacka, ale na taketo veci netreba mysliet. Ja mam teraz 2 tehotne sesternicky, ta sa tesim na tie babence male x-) . V auguste, septembri sa uz dockam... Nebojkaj nic, bude ako nebolo, mas uz aj mena vybrate? Ci to nechas na neskor??? Bo my s drahym si tak hocikedy o menach rozpravame pre nase babo, len sa este necinime :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak, ale vsak to by sa vam mozno dalo v sobotu odbehnut na chvilu :-D a kde je ten tabor??? ano daska potratila ale to uz davnejsie, ale stalo sa jej to a viem ze to bolo pre nu strasne .... no nejdem na to mysliet ... uz som rozmyslala nad menami, ze Adam a Karolina alebo Emma , ;-) no vsak ani my teda moj drahy sa este necitil, ale teraz sa tesi .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
V Mlyncekoch, niekde v Tatrach... budeme tam mat 150 deti, ta kolegov nemozme nechat v stychu, aj keby som v tomto pripade rada ;-) :-x . Moj drahy by zase xcel babo uz aj zajtra, ale ja sa este velmi necitim... teda niekedy ma zomkne taky pocit, ze xcem, ale potom ze este nie... trosku sa toho asi bojim, alebo co. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo tak to je skoda ze je to tak daleko.... tak teda ti potom poslem foto :-D si myslis ze ja sa nebojim???keby si vedela ako velmi... ale straaaaasne sa tesiiiiiim vsak myslim ze dieta je ta najvacsia radost na svete ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas teda pravdu... ja sa na babo veeelmi tesim, len to asi nechame v rukach pana ako to dopadne :-D ... Ja zdravotne problemy nastastie nemam tohto druhu, takze myslim, ze ked to nechame na nahodu, bude to skoro x-) ... ale to este chvilku asi pokontrolujem :-S :-D . Isto posli! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak to tvrdim aj ja tvrdim ze nech sa stane co sa ma ... :-D a ozaj este sa chcem spytat ale to aj ostatných dievcat, ze ci niekto nemate skusenosti s Hotelom Králova???mali sme mat povodne svadbu v Centrume, ale ak bude horuco, tak tam bude hrozne dusno, kedze je to vsetko presklene a cely den tam prazi slnko ... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?