Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pohodka reni :-) . S tou akreditaciou :-| ... na Slovensku je to tak... skolstvo nie je kto vie co a ja sa donho hrabem :-D .. Asi to tak malo byt ;-) . To mas fakt genialnu svekrus, to milujem taketo trubky :-p ... ale sak ju nechaj, hlavne, ze mas draheho, ved budes zit s nim a nie s nou. Ona sa uz bude len montovat do zivota tvojich deti, ked pridu a na teba pri svojom zivotnom tempe nebude mat cas ;-) .
Odpovedať
Petulia ja zasa ale som dost tvrdohlava a ked ze ja kontakt redukujem na minimum urcite jej nebudem mat cas a chut s mojimi detmi zaplnat den.Ja som si ista ze ona tiez nebude taka stara mama ako pozname my.No a co studujes? Predpokladam ze ucitelstvo? No ono si myslim ze je to u nas dost biedne ale aj tak nie najhorsie. Pokial ta to bavi a si rozhodnuta sa tomu venovat tak je to OK.Deti potrebuju do nasho skolstva novu krv :-D Kde studujes? inak ked si tak trochu s vami pisem az mi je fajne normalne si predstavujem mesto a stare casiky :-D Inak moja mamina pracuje u vas vo Zvolene vo VSZP. No tak sa aj ja dost u vas viznam a casto som behala s nou po Zvolene. Mam od vas z Draka popolnocne satiki kraaasne jedine co sa mi pacili. Aj svadobne pohare.su zo Zvolena kupili sme ich V takom porcelane skolo obchodiku.nie daleko od toho Draka.takze som dost zbehala aj Zvolen pri nasej navsteve SVK :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Studujem predskolsku a elementarnu pedagogiku, ale venovat sa v buducnosti chcem len predskolskej. x-) To ma velmi bavi. Odpadavam z tych drobcov... su to riadne tvare :-D . A studujem to v BB na UMB. Tak to vidis... ja ani neviem kde je Drak :-D . Ja nemam rada nakupy... rovna sa mi to smrti, vzdy sa rozculim iba, ze nic nemaju co sa mi paci, preto radsej ani nenakupujem... teda, len ked musim, samozrejme :-N . a vtedy... cuduj sa svete... maju :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme do Draka drahému kúpiť svadobný oblek. Boli sme tam a podla mna tam majú najlepší výber, hoci možno nie sú najlacnejší. Petulia, to je také pekné, ze más taký vztah k deťúrencom, ze sa im chceš venovať aj profesionálne.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kde je ten Drak??? Ja urcite viem, ale neviem... chapete ma? :-D jj, skolkari su fantasticky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A este otazocka... V akych cenovych relaciach sa tam pohybuju obleky? Bo drahy xce ist zajtra na nakup 8-( , tak nech to mam v oku, nech to je strucne :-p
Odpovedať
Joj supis Petullia, no len sa snaz pekne a potom sup do prace verim najdes taku co sa ti bude pacit a bude ti radost robit. Suzit Drak je naozaj dost drahy ale maju pekne veci. Ja som tam bola uz v zime cez vianoce ked sme boli na slov. no a Mark ma z tadial koselu a kravatu po pol noci na prezlecenie na zladenie s mojimi satockami. JOJ pekne tesim sa :-D No ja nakupujem v celku rada u mna je to horsie s tym ze mne sa paci naraz vela veci :-D :-p no a potom sa rozhodnut ze pre ktore, ze? no co uz nejaku tu chybu musim uznat :-D :-D ;-) Baby budete mat gelove nechiky alebo svoje pekne uprvene? Ja som pred 2 rokmi si dala urobit gelove lebo moje neboli moc pekne a to ked mi odpadli a dala som ich dole moje chudatenka boli take znicene makke a strasne ma bruska boleli. moc by som si ich chcela dat spravit znova ale mam strach. Moje nechty su sice teraz nie najhorsie ale aj tak s gelovimi sa mi to akosi viac paci. Tak poradte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja chcem urcite gelove nechtiky. Aj ked ma odhovaraju, ze mam pekne svoje a ze si ich gelovymi znicim, ale neodhovoria ma. Urcite budu gelove. Len ja som ich este nemala, nemohlasom, bo v skole hram na klavir a asi by ma zozrali, keby som tam nabehla s pazurmi :-D ... nebudem chodit ako noznicovoruky Edword? Nosim dlhe nechty, ale svoje, a bojim sa ze to bude brutal nezvyk. :-N
Odpovedať
Petullia tak nezvyk to je tak trosicku ono mas pocit akoby si mala trosku viacna tych nechtikoch mozno nejaky ten cement hih :-D Ale da sa zvyknut nie je to nic hrozne. No aj ja som rozhodnuta pre ne ale zasa ma vsetci odhovaraju.no tak neviem ale asi hej. No vsetci este tvrdia ze ak si ich sama nestrhnes tak ze ich nenas mat preco pokazene a poskodene tak neviem lebo ja som si ich nestrhla ale mne poodpadavali tak neviem.ja som ich mala dlho ako skrupinku z vajicka a aj dost lamave a take makke. dufam ze teraz sa mi to nestane ;-) Inak davaju sa dve auta zdobit nie? jedno pre zenich a jedno pre nevestu pred obradom no a po nom idu spolu nevestinym?Ci ako to je ?Ozi na Dorku som nereagovala prepac ked ja to vsetko necitam vzdy az teraz som si vsimla. diki ze si ma nezabudla moja budem sa tesit ak das dake pozi info :-D no a inak ako je dnes na slovensku?
Odpovedať
Profilova fotka
Fuka vietor, ale inak slnecno :-D . Zdobia sa dve auticka, pre nevestu a pre zenicha a po obrade sa odchadza krajsim :-D . My pojdeme draheho autom, aj ked este presne nevie, cim sa povezie, ale ja mam kabrio a v zadu by sme boli potom spolu napackani... takze z kostola v jeho ... v nasom pripade ;-) . Juuuj, dnes sedim cely den na zadku ]-( , cumim bud na net, ale prevaznu cast som sa ucila :-| , specialnu pediku uz viem... teda dufam :-N a mozem sa pustit do dejin hudby ;-( ... asi ma porazi. idem si dat kavu 8-)
Odpovedať
Joj viem si predstavit tieto soky som prezivala 3 roky a ja som este clovek ktory si vsetko neha na poslednu chvilku no to potom bolo nevedela som co skor vziat do ruky. Kava no ja by som potom do rana pocitala ovecky ;-) :-D a kukala na Marka ako odfukuje. No my mame objednane dve kvetinove srdcia na auta ale ked ze my mame nove auto ( A4 audi )a je nase tym padom nam je vzacne tak asi budeme odchsdzat na nom.Joj tak neh ta neporaza cochvilka bude po a potom svadbicka. ;-) Inak ja sedim tiez na zadku cely dnik a to dnes do 17 hod mna tiez asi porazi.inak ked tak usilovne pisem sef si asi mysli ze usilovne pracujem hihi :-D :-D No a ja takto svindlujem no ale sa mi dnes uz nic nechce iz len kukam na hodinky kedy odbije. no a potom supi sup domov. Inak baby my budeme mat 15 augusta nas den kedy sme sa spolu riadne dali do kopy. Co by som tak mohla zorganizovat. je to tyzden pred svadbou. nieco prekne a mile ja si uz nad tym davnejsie rozmyslam 8-) No tak pre dnes vas opustam packo pomali ale isto balim zajtra som tu ako na koni.
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj babenky - nevestičky, Vy ste pekne rozpísali x-) . Mňa mrzí, že nemôžem cez deň kecať s Vami, aj keď času mám dosť, ale na net nemôžeme veľmi chodiť, kontrolujú nás ]-( . No a šéf nevie, že sa idem vydávať, tak keby tam uvidel túto stránku... :-D Petullia, máš IP ohľadom alka a nealka ;-) . Suzit, nie na aute už nechodím, je to niečo iné ako moja predchádzajúca robotka. Ale som spokojná :-) . Chcem sa Ťa opýtať, kde ste dávali šiť vestičku drahému a koľko Vás to vyjde? Lebo ja som pozerala a stáli cca 1900,- sk, tak teda, či to nebude lacnejšie :-| . Petullia, kedy máš štátnice? Neboj sa, všetko dobre dopadne ;-) . Takto pred rokom som síce stresovala ja, ale vidíš, žijem :-D . My pôjdeme oblek kúpiť zrejme do Maďarska. Sú tam v dobrých cenách a aj kvalitou sa mi páčia. Teda ja mám dobré skúsenosti. A môj si oblek oblečenie raz do roka, na ples, tak nechcem vyvaliť zaň veľa peniažkov. My už máme aj obrúčky, volala mi teta, ale nám sa dostanú do rúk v piatok, juuj, teším sa x-) x-) x-) . Tak budem končiť, aj tak som rozpísala veľmi :-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Ivuska, no to ozaj nie je bohvieco, ked nemôžeš chodiť na net v práci.....ja ho zasa nemám doma. Vestu sme dali siť jedenj sikovnej krajčírke zo Zolnej, je známa mojej budúcej svokry....usije ju za pár drobných. Ked bude hotová, poviem Ti presne a hodím foto, tak Ti potom môžem dať kontakt na ňu. Látku moja maminka kúpila v Ružomberku, je tam jedna vychytená predajňa látok, kde dostaneš všetko, čo len chceš.....takže to vyjde určite do 1000 SK...my sme zvolili túto možnosť, lebo sa nám tiež zdalo príliš drahé dať za vestu s kravatou a vreckovkou do dvoch tisíc....Ale také slávostné látky by si snád kúpila aj tu. A v tom Madarsku ako cenovo vychádzajú tie obleky? Tak ako aj v Poľsku?
Odpovedať
dobre rano babenky, dora ip tak ja uz som dnes skoro hore,uz od 6.00 :-o ,a to som mohla spat lebo nerobim,ale sa mi neda,uz som aj tesco obehala,lebo maly nemal plienky,a teraz si popijam kavicku a vsetci este spia :-D Inak tu zas prsi,pocasie uplne o nicom. Uz sme boli z manzelikom pozerat kuchyne,tak uz mame aj plan spraveny,a budeme kupovat po dovolenke,uz sa tak tesim na novu kuchynu,lebo tato stara je hrozna,vazne uplna troska. Lucka ako zvladas maminkovanie,urcite vyborne,daj dake nove fotecky toho tvojho fesaka 8-) ostatne ako pozeram riadne pripravy na svadbu,len tak dalej a nebudete mat mesiac pred svadbou co robit :-D reni kde to byvas? niekde v cudzine? .....kazda svokra je ina,len ju tiez treba respektovat,je to tvojho draheho mama,ale zas odkial pokial. Moja svokra je celkom v pohode,vela sice rozprava od veci,obsahy filmov a zivoty hercov,ale inak je super.Vela pomaha,pride len ked ju zavolame,a vie sa pekne postarat o nasho drobca,cize raz za cas mozme z muzom niekam vypadnut.
Odpovedať
Ahoj Sunny tak ti si inak sikovna a k tomu ked mozes este spat ;-) No ja dnes nic uz teraz nestiham prace je dost. No mne sa vsak nic nechce 8-) :-D Ano som v zahranici a aj tam zijem Taliansko hned za Insbruckom je mestecko Bolzano no a teda tam -tu?No mas pravdu ale ju sa neda respektovat lebo ona nerespektuje tiez nikoho a nic no proste ja to riesim radsej odstupom. Vravis ze u vas prsi no aj tu dnes je tak nejak divne. No ja som dnest trochu smutna.Moja mamca je zasa chora chuda uz sa to s nou od jari taha. no a dnes zasa no a nevedia jej nic poriadne zistit.Uz robila tolko vysetreni.na hruzu :-( ;-( Ja tak daleko a ona je sama dost ma to trapi nemam jej ani ako pomoct.Najskor sa to tahalo zenske plus mechur a zapaly no teraz su to zasa hrdlo a hnacky no ja neviem z nicoho sa poriadne nedostane a uz znova zacina nieco ine.Hned by som letela domov. neda sa vsak. ;-( 8-( No verim ze hadam to prejde a ze na svadbe bude vsetko ok moc si to zelam a aj trochu sa o nu bojim ;-( To nase zdravotnictvo!!!!!!!!!!!!!! ]-(
Odpovedať
reni viem ako sa citis,moja mamina bola chora od minuleho roka,stale je na PN ,velmi sme sa o nu bali,ale tiez sme prisli len raz domov ,neda sa tam byt stale ked aj robotu mame,byvanie, a vsetko dokopy....ale vyzera ze uz je ok,tak dufame. Neboj ,aj u vas to dobre dopadne,hlavne mysli pozitivne :-) to m,as super ze si v taliansku,mate urcite pekne pocasie a to nehovorim o krasach krajiny,ja som v hroznom anglicku brrrrr chcem prec,ale este sa neda,ale v buducnosti urcite,dufame ze na sa vratime na slovensko,ak nie mozno spanielsko,ale tam neni robota plus jazykova bariera,ale je to nasa najoblubenejsia krajina z manzelikom tak len snivame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iwuška, Tak ako pokračujú prípravy? My to už máme za sebou! Taká som rada, že je už potom! Bol to nádherný deň, ani som nečakala, že to tak dopadne! A kedy oznámiš šéfovi, že sa ideš vydávať? Vieš kto ti to píše? Tvoja spolužiačka Saša... :-N. Kedy máte ten Váš deň? Tuším mi baby hovorili, že september! Ozaj nebude sa organizovať nejaké stretko v BB alebo vo Zvolene? Mohli by sme sa stretnúť a trošku poklebetiť....! Prajem ti krásny zvyšok dňa inak ja to mám naopak ráno v robote mám net a doma nie! papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vospolok..... reni, ty kedy budeš mať svadbu? Asi som nezaregistrovala..... sunny ahoj. To divné pocasie v anglicku Ti nezávidím...svieti Vám tam vobec aj slnko? petulia, vcera som to nejak prehliadla, obchod Drak alebo Elegant je ako ides od divadla smerom ku kinu Mier, je to taký velký obchod a majú velký presklený výklad. Cenovo sa to tam pohybuje od 5000 Sk vyšiie za obleky, ale zato majú veľký výber a aj kvalitu.....Inak ja budem mať tiež gelové nechty, tiež by ma nikto neodhovoril. Kde si ich pôjdeš dať urobiť?
Odpovedať
Ahojte tak som zrobena ahned sem kukam :-D Aspon sa mi zlepsi naladicka. Konecne stvrtok za namia uz len piatok a ja to mam do 12 tej a potom veget.No suzit mame to 25.augusta. Joj tesime sa no stym Drakom mas pravdu je to velky obchod a supis veci maju. ja ked som tam bola pacili sa mi az 3 siat po polnoci. No nakoniec som sa rozhodla pre dlhe fialove su krasne naozaj a k tomu mali hned peknu kosielku a kravatku pre Marka :-D No inak dnes som naozaj trochu ustrachana pre moju mamcu. volala som jej este cez obedik a ma uz aj teploty chuda dufam ze sa mi coskoro vylieci :-( ]-( Moja no nechiki su super aj ja si ich dam ale len take decentne pekna francuzska manikurka a mozno nejaky jeden kamienok nalepit a dost. Baby mate aj zavojceky?
Odpovedať
Profilova fotka
reni, ja budem mat aj závoj. Podla mna jediná príležitosť, kedy si ho dať tak preco nie...bude maslovej farby,ako moje saty...jednoduchý, len s lemom na okrajoch. Len ešte neviem, ako ho zakomponujem do účesu, ešte nemám kaderníčku vybratú. Mám rezervovanú aj korunku. Do draka mam ist zajtra kuknut, ci prisli tie pekné tmavé obleky, drahý chce totiž klasika čierny, aby ho využil aj inokedy....Ty máš odkiaľ šaty? Ja budem mať zo zvolena, zo salóna Ellen.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawteee kraske :-D . Som strasne unavenaaaaaaaa :-( . Dnes mam za sebou 2 skusky a myslim, ze obe neuspesne ;-( . Ale este nemam vysledky, ta nejdem predbiehat, no nevidim to ruzovo. Jasne... tak viem kde je Drak... som vravela, ze viem, ale neviem :-D ... chapete :-p A neviem este kde si dam nechtiky robit. Musim sa popytat kociek kde robia fajne, ale myslim ze Ambra (abo tak nejak sa to vola), ze tam robia dobre. Neviem. A ty si kde idavas robit??? Idem dat sprchu a spat, bo uz vooobec nerozmyslam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj petulia. Hádam to nebude také zlé s tými skúskami.....a co ten pohovor do práce? Ako dopadol? Ja este neviem, kde si dám urobiť nechty...zatiaľ som gelové ešte nemala. Svadobné budú prvé, a ak sa mi to zapáci, ponechám si ich.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak a konecne tu mame piatok... ;-) petus, v ambre nerobia gelove nechty, len acrylove a acrylgel, chodim tam uz 5rokov a som spokojna, nechty mi fakt super drzia a ta ženska krasne lakuje, no ale nie je to gel... este viem ze super gelove nechty robi jedna baba, vola sa Ada priezvisko ma nenapadne, ale mozem na nu zohnat kontakt ak chces... reni, neboj, mamina bude v pohodicke, to ju urcite chytil len nejaky crevny virus, mysli pozitivne .... :-) suzit, bola si sa pozriet v tom kadernictvo co som ti odporucala???
Odpovedať
Ahojte kocky no ja sa ti Petullia ani necudujem ja som chodila pred diplomovkou a skuskami vseobecne ako zoby: ;-) Neboj urcite to dopadne ok ja som mala vecny pocit no urcite som nic nespravila a predsa u nas bolo aj Pravo a tie zakony no strasneeeeeeeeeeeeeeeee ]-( Ja som z nich bola vecny jelen a vidis porobila som to a este poriadne nad moje ocakavanie.tak urcite to mas :-D No Suzit ja mam satocky tu odtialto a su kupovane. Ja som strasne chcela nieco ine ako tu bezi na strankach a dovod bol aj ze na skusku a upravi by som nemohla chodit :-D a tak je to tu praktickejsie lebo teraz pekne tu pojdem na skusku a upravu a nemusim behat na SVK nie je to 5 km :-D No oni su sice hrozne pekne a som sa do nich zalubila n 1 pohlad ale stoja cely majetok :-S :-p No ale tu si kazda nevesta musi kupit satiki svoje lebo nie su tu pozicovne len predajne. No tak dufam ze ich potom aj predam. Ja viem ono je to divne ale je to tak. Mark si v tom salone vibral obecik joj aky je stramak :-D Moc sa z neho tesi je nie klasicky cierny ale taky bezovi -pieskovi no taka farba pekna on je tmavy tak mu to sekne. V ciernom nejak zanikal a jeden super ma uz doma tak nieco ine. a tento mu padol ako uliaty.No ja som si zavojik tu v italii nevybrala neviem akosi sa mi to tu nic nepacilo pretoze uz moje saty su uplne velkolepe a dost pompezne tak sa mi tam skoro nic nehodilo uz sa mi to zdalo nejak vela a tak som si kupila z jednej stranky v Anglicku.je taky iny.Predok je len pod oci nie dlksi a zadny diel je tak akurat na zakritie drdola. no mily je a su po nom take malinke hvizdicky nasite co sa trblitkaju.Najdete ho na www. houseofbrides. com. pod tiaras a Erica kostelicz tusim sa ta navrharka tak vola a na nej tusim deviata stranka je moj skoro posledny taky kratky.tak kuknite. poslite nazor ci je mily?No nechtiki samoska ze v BB kedze som odtial je to tusim na namesti dostala som odporucania od kamosky ona ma super tie nechti vzdy tak dufam ze aj moje budu. baby tak pekny dnik idem zasa cosi robit :-D ;-) No a pekny vikendik.hlavne slnecny 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawo babeny. Tak som si pospinkala do bledoruzova... Ten pohovor do prace, asi fajn, v utorok mi ma ta asi slecna volat a pojdem na nejake 2 dni na skolenie do Blavy a potom sa uvidi. Znelo to celkom fajn, ta hadam z toho nieco bude. Stretla som sa s nou az po skuskach, ta som bola ako vypluta :-| , ale bola velmi mila a myslim, ze to nebolo take zle... ako vzdy mi drzka mlela a napodiv aj celkom k veci :-D , tak snad. Dnes mam este jedno stretko ohladom prace, ale to tu vo ZV, ta by som sa tam mala asi vybrat, ale pravdu povediac, sme s drahym troska zanedbali bytik a vecer cakame navstevu, ta by som najradsej poupratovala a ked stihnem ta mu zavolam. :-S Ale nemam na to velmi chut... co ja viem... financne poradenstvo ma akosi nelaka voooobec, ale da sa na tom slusne zarobit... ale viem, ze by ma to urcite nebavilo :-| . ok bambule moje... idem sa pustit do upratovania, nech tu mame zase krasne cistucko. Tak zatial... ja sem sem tam nakuknem ;-)
Odpovedať
ahojte babule, tak a mame tu kraasny piatok :-) tu konecne aj slniecko zasvietilo ,ale cez okno vidno ze je vietor,no hlavne ze budem zachvilu na dovolenke 8-) co planujete na vikend?ja pojdem zajtra von z babami,na vinko,niekam posediet,ale rano sme chceli ist s muzom do Notinghamu,do velkej ikei,popozerat ,pokupit dake doplnky,ale je to asi 2-3 hod.autom.Uvidime,lebo sme zas vsetci prechoreni,asi zas nejaky viiirus,ble ble ale mne to uz prechadza nastastie. Ozaj minule som si kupila take krasne satocky,su sice 70 roky,ale mile,az na to ze ked sa zohnem mozte mi az donutra vidiet :-D ,o uz na dovcu nakupujem.Co teraz leti na SK?Tu tie 70 roky,kratke siroke saty do Acka, topanky bez podrazky,elastaky ,vela goralov....niektore pekne ale niektore veci horsie ako moja stara mama.Tie vzory jaaaaajajajaj.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko nevestičky nejak ste sa rozpísali ;-) ale to je super užite si to potom po svadbe ostáva len spomínať tak by som sa aj ja navilekla do svadobného žiaľ asi by som s týmto bruškom vyzerala ako sud :-D ja som si prípravy a aj celu svadbu poriadne užívala :-) ach super čas ale teraz ma čaká ešte krajší čas však Lucka x-) Inak ako sa má Lukáško
Odpovedať
ahoj jajus,ako sa mas?rasties?daj dake fotky aj z bruskom ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny cez víkend pridám fotočky aj kočíka dnes ideme poň no nechcela som ho ešte kupovať ešte je čas no krsnej mame(vlastní obchod pre miminka) v obchode zavadzia ale zaplatíme ho ked dojde autosedačka a športová časť aby nám mohla dať zľavu juj tak sa tešíííííííííííííííííííííím Inak máme sa super síce ma trošku bolieva podbruško ale boli sme včera u lekára a všetko je v poriadku tak som kludnejšia x-) o nejaké 3 týždne pôjdme na 3D sono tak potom prihodím fotky do albumu A Váš drobček ako počúva :-)
Odpovedať
jee tak uz bude kocik,no super ze ti krstne mama roi v takom obchode,budu hadam zlavy castajsie nie? moj krpec praveze vobec nepocuva,a ked mam volno nudi sa,i ked ho zoberem na prechadzku,ale potom prideme domov,ja si chcem poriadit [tiez po robote treba prat ako pre armadu] a to sa jemu nepaci,len sa opsmieta,hracky ho nebavia,robi neplechu,len vymysla co zle by spravil,no proste andiiilek :-D ale rastie ako z vody,ide to fakt rychlo,ani sa nenazdas a dieta bude utekat z domu za svojim zivotom :-o .......no treba si ich uzit :-) ideme na prechadzku tak sa tu zatil majte,este kuknem poobede pa pa a jajus drzkaj sa,a odychuj,uz ti vela neostava tak to vydrz pa pa :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?