Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tiež dúfam, že si to užijem a vychutnám x-) . Lucku som nenašla, ja si myslím, že je už v pôrodnici. Ide mi pomaly net ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, az teraz som si vsimla ten tvoj prispevok..slepota, dar bozi sa hovori :-D odkazem sintii nech sa ti ozve...ale vsak uz by zachvilu mala mat net aj doma, takze to nebude problem ani potom... majo je teraz momentalne v Palace shopping centre na Zlatych Pieskoch :-D a stahujeme sa zajtra..mali sme dnes ale nieco sa pokafralo, tak sa to posuva ... :-|
Odpovedať
ale sa musis tesit ze budete spolu byvat nie?po tom dlhom cakani sa to hadam vyplatilo :-) tak majovi je dobre,nech si este vychutna nic nerobenie kym zacne tvrdo makat na dom :-D mi mame tolko planov co z nasim porobit,len ci bude tolko financii...zatial len tu zachodovu dosku mozno :-D .....chceme vela prerabat a burat steny aby sme mali otvorene miestnosti obyvacku z jedalnou ,predlzit kuchynu asi o 1m a dorobit obe kupelne,dlazbu,cisto nopvu linku do kuchyne ta stara normalne smrdi,je hadam starsia ako dom :-p a vela vela ineho to nespominam zahradu 8-( ....mozno radsej novy dom kupit uz porobeny :-D ,ale zas chceme si t spravit podla vlastnych predstav a urcite stupne aj hodnota domu za tych par rokov. iwus aj mne sa dako net kafre,ale uz som si zvykla....kym sa mi nacita stranka idem si riad umyt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, to je jasne ze sa tesim..a ci sa to vyplatilo ukaze az staroba... :-) takze to si este pockam.... :-D to nic nerobenie si nebude vychutnavat dlho, zajtra uz ide pracovat...vsak aj my teda ja...(spolu sme to este neriesili) mam perfektnu predstavu ako by mal vyzerat domcek... nic ine mi nechyba len taka nepodstatna vec a tou su peniaze..sunny, pokial nemas milionarov rodicov alebo svokrovcov, popripade nekseftujes s drogami a bielym masom, musis si vsetko tvrdo odmakat... :-| je to nespravodlivost v tomto svete... :-(
Odpovedať
dora ,no teda nikoho v rodine milionarov nemam,teda okrem kenovej mami,ale ta musi najprv dom predat a mejetok rozdelit a potom mozno bude daky melon :-D ako vela ostatnych anglicanov,majetok maju v dome v ktorom ziju,prave preto sa ho oplati poupravovat a investovat do toho,lebo sa to vrati a aj viac nasobne....ale ja som pripravena,mam chut,cas a tie peniaze hmmm postupne sa to hadam bude dat,jeden mesiac dlazba,druhy nova rura a treti policky.......ale dovolenku budeme musiet asi vynechat :-| ,nastastie tuto platia nasi,tak si ju naplno uzijeme 8-) a co vy?nikam sa nechystate?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, no teraz konečne mi začal ísť ]-( . Som už bez neho normálne hotová :-D . A Vy nechcete kúpiť domček na SK? Jááj, dovolenka. Išla by som aj ja 8-) . Možno bude svadboná cestička...možno :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. takže ziadna porodnica. pekne cucim doma :-( len sa mi už ani pisať nechce. ]-( mam už z toho riadne depky. zajtra termin a ja nic. muž mi tu práve radi že mam napisať že ja som zistila že vlastne nie som tehotna, že to som mala len 9 mesiacov zastavene vetry. ešte aj on si zo mna uťahuje. ]-( idem sa trocha prejsť. zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, kľud ;-) . Ešte si nie po termíne, takže neviem, prečo sa stresuješ. Lukáško potom bude na Teba zlý :-) . Veď ak to nepríde do zajtra, v stredu máš nástup do pôrodnice a tam už s Tebou budú robiť, takže neboj sa. Nenechajú tam Lukáška do 10 mesiaca :-D . Vonku je krásne, takže prechádzka Ti padne dobre ;-) . A pozdrav manžela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, len teraz som si prečítala Tvoj príspevok. Bol posledný, takže som si ho nevšimla :-S . Tak želám drahému, nech tá práca vyjde a hlavne, nech je v nej spokojný ;-) . My cez víkend dobre, v piatok sme boli na tej 50 - tke, už sme všetko dohodli aj s DJ, lebo hral ten, čo bude aj nám. Tak som rada, že máme aspoň to z krku dole :-) . Takže sa stretneme až 1. 9. x-) No a v sobotu sme dospávali..a v nedeľu sme varili, boli pozrieť na futbale, na zmrzline a večer sme boli u našich, pozerali sme bailando :-D , keď už nič. No a pekný víkend je za nami. Vám ako dopadla akcia? :-)
Odpovedať
lucka a je ze uz tlacis :-D ,no ved este mas cas,zatial nie si po termine tak klud.....fakt to pride necakane ;-) a ze mas zastavene vetry :-D ,ved ho zarty prejdu ked bude tu malu kopku drzat v naruci :-) iwus u vas krasne a tu dazd ]-( ,uz sa to kazi,neznasam anglicke pocasie ]-( co sa tyka domu na SK-ano chceme daky kupit,ale budeme este tu v UK par rockov,takze nam aj tento treba dat do poriadku,aby potom aj cena sa zvysela.....a mozno kupime koncom tohto roku,uvidime ako to bude vychadzat financne :-N ale z muzom sa zhodneme na jednom a to ze v buducnosti chceme zit na SK :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super, že ste sa zhodli, že chcete byť na SK. Ja ho obdivujem, že z UK chce ísť na SK. Predsa je to riadna zmena. Ako si ho do toho dotlačila? :-D Ja pomaly pôjdem, idem pozrieť drahému košeľu na prezlečenie, zajtra má narodeniny, tak ho prekvapím a ďalšiu vec budem mať odfajknutú x-) x-) x-) :-D Ešte pekný deň Vám prajem, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka moja, a ja som uz dufala, ze uz mas po porode... :-( ivka, tak to je super, ze mate uz nieco vybavene, potom budete mat menej posledny tyzden pred svadbou..uz sa ti to krati ... :-) nam akcia dopadla dobre, len som strasne unavena, nic som si neoddychla a aj teraz tu je taky frmol a chaos...no hruza.. idem od vas dievcata este musim nieco vybavit... papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj tebe iwus pekny den papa a inak tlacit som ho nemusela sam to navrhol ked videl tie nase krasne zeny,peknu prirodu a kvalitnejsi zivot pre drobca :-)
Odpovedať
ahojte krásky, tak ja som dnes skončila v robotičke a môžem si ďalej užívať zvyšok materskej dovolenky x-) x-) x-) Lucka viem že ti to už poriadne lezie na nervy to čakanie ale čo sa dá robiť keď si dokázala vydržať 9 mesiacov tých pár dni zvládneš. Sunny to je super že chce manželík tvoju buducnosť stráviť na SK.
Odpovedať
ahoj adka ty pracujes?a kolko ma mala?a kde pracujes?tooolko otazok :-D no ved to aj bol manzelikov napad,ist na SK....jemu sa u nas ovela viac paci,co je super,lebo mne sa v UK velmi nepaci...pocasie otras,ludia ini-stale nemam ziadnych kamosov anglicanov len muzovych.,a chybaju mi nasi ludia,je tu sice par vyhod ako dobre lacne nakupy,zdravotna starostlivost,ale inak zitie je hrooozne drahe :-|
Odpovedať
Už nepracujem.Nicole ma 2roky 5 mesiacov.To som len brigádovala,kde sa vyrába čajové pečivo.Ale super mi to prišlo vhod keďže manžel je už 4 mesiac na PN-ke a to ešte má ísť na 28 dní na liečenie na Kovačovu. To je super že sa mu tu páči.Ja by som tiež v UK nebývala bola som tam a všetko mi pripadalo strašne uponáhľané,zhon v metre,v obchode,vo vlaku proste všade.
Odpovedať
adka tak aj tebe to urcite dobre padlo vypadnut z domu,ze?a kedy sa planujes vratit do prace,ci dalsie baby? ;-) Je pravda ze tu mi pripada zivot akoby mi pretekal pomedzi prsty,nic si nevychutnavam,ale niekedy si myslim ze je to aj tym ze mam dieta a manzela ....lebo to neviem porovnat.Bola som tu asi rok ked som spoznala svojho manzela,a to som byvala so segrou a pomahala jej z drobcom,takze ten zivot fakt nevim porovnat,ale i ked vidim tych ludi ako pracuju,ako su v minusoch a v debitoch,ako bezhlavo nakupuju uuuuplne vsetko,len aby sa vyrovnali susedom,ako deti travia vikend v shopping centre namiesto prechadzky u vody.....takze to ma vedie domkov :-)
Odpovedať
ano musím sa priznať že mi to padlo dobre,trochu som sa odreagovala od stereotypu a teraz si pekne vychutnám zvyšok materskej.Ďalšie bábo? neviem,nie že by sme nechceli ale kupili sme bytík a chceme si ho trochu prerobiť.Chceme začať od budúcej jari,murovať jadro,nová kuchyňa,stierky,podlahy no a potom do takého nového pripraveného už môže zavítať aj nový druhý potomok. A vy plánujete druhé bábo?
Odpovedať
ahojte,dnes je tu hnusne uprsane brrr :-S adka,tiez sme rozmyslali ze kedy druhe,ale najprv chceme porobit dom,mat nejaku financnu istotu [co sme pri malom nemali] a potom mozno druhe,ja ratam min.za 3-4 roky.Viem ze to bude vacsi vekovy rozdiel ale to mi nevadi. Dnes je maly strasne podrazdeny,v noci sa zobudil asi 5 krat,rano s placom,dala som mu gel na zuby,patracetamol,ale stale je chorlavy,cerveny,soplavy a ukaslany a to ma ich vo stvrtok do skolky :-( no nic musi sa tieto 2 dni liecit,ale to neni ako z dospelim,lez v posteli cely den....on chce ist von,nechce poriadne papat a pit :-( no dufam ze sa to zlepsi. Ja som tiez dnes daka unavena,to bude tym pocasim,nic sa mi nechce,a dnes z malym mi pripada tazsi ako den v praci :-(
Odpovedať
teda kde ste vsetky? hlavne lucka by sa tu mala ako prva hlasit,aby sme vedeli na com sme,lebo takto nas napina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Sunny ja som tu ;-) . Teraz som prišla. U nás je dnes znovu pekne, svieti slniečko a pofukuje taký príjemný vetrík x-) . Sunny, nebýva malý nejak často chorý? Tak sa mi to zdá. To určite to UK počasie, takže šup šup na SK x-) Lucka neviem čo a ako ale videla som ich auto v DT, takže manžela má asi v práci. Idem kuk na MK, špehovať ju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, lucku som videla "pobehovat" na MK :-D takze zatial resp. rano este nerodila ivka, v DT svieti slniecko?v BA je zamracene a riadne.. tak to vam teda zavidim ze tam mate pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
Noo tak tak. Lucka pobehuje na MK :-D :-D :-D . A na nás kašle a ani nás neoboznámi s jej stavom :-D . No tak ak je v BA zamračené, zajtra bude tu 8-) . Takže si budeme závidieť raz jedna raz druhá :-)
Odpovedať
no tu neni pekne ,je zamracene a obcas prsi brrr iwus no maly je stale chory,lebo nic nema preliecene,a stale je to z niecim inym-napr.z ekzemom bojujeme od narodenia,teraz mu zas idu zuby a soplavy je stale ,ani sa necudujem z tohto pocasia-raz slnko a druhy den sneh :-| to je vela aj na kona . Tak lucka si tu pobehuje a sem sa neukaze,teda .... dora tak dnes sa stahujete?a kde budete byvat?s niekym ,alebo sami?
Odpovedať
Profilova fotka
chuda lucka, uz musi byt z toho poriadne nervozna, sa jej ani necudujem ze sa neozva, urcite sa jej uz nechce ani pisat...kiezby sa uz lukaskovi chcelo z bruska von... musime na nu mysliet a posielat pozitivnu energiu :-) ivka, no neviem ci tu bude zajtra slniecko, nepozerala som predpoved ale marí sa mi ze ma prsat,ale nech je radsej cez vikend pekne, ideme totizto na chatu tak by to bolo velmi super keby vyslo pocasicko... 8-) sunny, ano dnes by sme sa mali stahovat, ale este stale sa mi neozval prenajimatel, tak uz mam z toho nervy...budee tam bývat sami, jasne ze sami, ved to je malinky bytik-garzonka .. ale veeeeelmi mily ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, a kde idete na chatu? S partiou alebo sami - romantika x-) . Tak sa združme a poďme na Lucku intenzívne myslieť a hneď sa to rozbehne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja utekám. Idem domkov upratať a upiecť koláčik, dnes má drahý narodeniny x-) . Tak sa majte krásne a nezabudnite: myslíme na Lucku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, ideme na Richnavu a cela partia a dobra partia takze bude zabavicka... :-D presne tak myslime na lucku ... :-) tak to teda s drahym pekne oslavte ... :-)
Odpovedať
iwus akurat som pozerala temu cicva nezer si chcela najst tu octovu ci 90 dnovu dietu tak je hned na prvej strane.Ja rozmyslam nad tou Adelinou dietou ,alebo 90 dnovou,lebo neviem ci zozeniem jabl.ocot na tu octovu. Dora tak uz konecne budete spolu a sami,super...tak nech to vynde.Ved uz po tej dlhej dobe si zasluzite. Lucke je urcite uz tesno vo vlastnom tele,ale podla mojho nazoru cim viac na to mysli a snazi sa posunut tym viac plati zakon schvalnosti ;-) ,ale samozrejme ze tu pozitivnu energiu jej posielam a myslim na nu.
Odpovedať
caw Iwi, tak som aj sem prisla mrknut ;-) v tej "dedinkovskej" disk. sa to uz nejako zvrhlo :-S ... ako sa mas a ako stojite s pripravami? My sa chystame tento tyzden na Polanu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?