Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Srdiečko, pěkně to má Janko naplánované 8-) Ale plány jsou od toho, aby se měnily ;-) V domečku jsme si zvykli velmi rychle, je to paráda. Až někdy přijedete do Prahy, budete mít kde bydlet!!! ;-) No, fotky miminka... to je ještě na delší dobu, ale už se v tom hodně podniká, tak ti dám vědět, až to bude aktuální :-) Hodně štěstí, ať to s Jankem dál klape a Luci, nenapínej dlouho tetičku nedočkavou :-D Ať je Lukášek zdravé a čilé miminko a dělá vám radost!
Odpovedať
Profilova fotka
Mám sa fajn, je to pravda - ako to rýchlo ubehlo - už 1. výročie svadby.. Idete nejako oslavovať Sunny? My pôjdeme na výlet, tak sa teším, že si konečne oddýchneme a budeme spolu viac ako hodinu denne. Len neviem, či sa nepohryzieme, keď budeme zrazu toľko dní spolu! Iwuš, také zvlášte meno - Antónia.. Manželík ma už pomaly ale isto láme, ale ešte nie som rozhodnutá na 100% ;-) . Veď ono to aj tak nemusí prísť vtedy, keď budeme rozhodnutí my... Čo je s Jankou? Je na PN? Ešte stále jej býva zle?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, aj ja sa uz veeeeeeeeelmi tesim...si mila ze sa tesis somnou...ano, som velmi obetava kamoska, len dufam ze sintia po porode bude zase trpiet somnou ked nebudem moct zhodit :-D monika, zostala som v BA a doteraz neviem vysvetlit svoje rozhodnutie, proste spravila som to co ma v ten dany moment napadlo...dufam, ze nebudem lutovat... :-) a ozaj by si sa uz mohla dat zlomit... :-D sunny, tak teraz sa mi to uz zda ze to ubehlo rychlo ale v januari som taky pocit nemala... ;-) sintia este nie je na materskej,tento tyzden ma dovolenku, ale buduci este robi, az potom ide na matersku..ma sa dobre, rastie, fakt ma velke brusko, ved urcite doplnite nejake foto na MK, vsetko je v poriadku, malicky bude asi futbalista lebo kope ako o zivot...
Odpovedať
Ahojte dievcata,,,postupne som sa dopracovala na tuto stranku. Co ma fakt dost potesilo, planujem svadbu v septembri no a uz teraz mam z toho husiu kozu, nervy zacinaju pracovat. Nejak neviem v okolo ZV najst fajn fotografa+kameramana, (niekoho kreativneho) ak mate nejaky dobry tip, budem rada, snazila som sa citat vase prispevky ale je toho straaaasne vela. dakujeeem a zelam pekny dnik.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to si narazila správne - posielam IP.. ;-)
Odpovedať
dakujem monika,,,idem vsetko kuk....este sa tu musim trochu zorientovat :-)
Odpovedať
tak a som spat ;-) akurat mi odisla svokra,dala som maleho buvat a v mikrovlnke sa mi zohrievaju spagety :-p :-p monika ci ideme oslavovat?hmm asi zajdeme na daku vecericku pri svieckach,ale nic extra,kedze mame o mesiac na to honey moon tam sa vyblaznime :-D . To ze na par dni spolu vypadneme je super napad a kam pojdete?uz vies? inak ubehlo to riadne rychlo,akurat predvcerom som stratila v robote zasnubny pristen ;-( ....som ho nemala mat lebo robim z potravinami a prisla som na to az ked som uz bola v praci,tak som si ho dala spolu z obruckou do vrecka ze na prestavku po 2 hodinach si ho odlozim do penazenky,lenze on mi asi vypadol,takze smola...ale nastastie obrucka tam bola...no co uz,hlavne ze sa vacsie nestastie nestalo a muz mi musi kupit novy :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja dnes zacinam 40tt. katastrofa. som myslela že sa ho nedočkam a je to tu. ]-( vyzera to tak desivo ta 40-ka. dnes som vstala z hroznou naladou. už chceeeem rodiť. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka, nemaj obavy, zachvilu sa lukasko zasne pytat na svet, verim tomu, ze dokonca tyzdna porodis...len si nekaz naladu lebo to bude este horsie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si ju nekazim to som už s takou naladou vstala. :-N ale už je to lepsie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, ze sa to zlepsuje ... a uz to bude len lepsie a lepsie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam. u nas v majovkach na MK už baby rodia a to som mala prvá termin. takže dolahla na mna taka depka že aj ja už chcem mať potom. :-D ale zrejme sa musim zmieriť s tým že ja to neovplyvnim. je to len na malom kedy sa rozhodne. a ty ako? už si riedne nedockava co?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucka,zatial este neprenasas, takze myslim ze je vsetko ok...a ak sa este lukasko nechce na svet, musis to respektovat...potom uz on bude respektovat teba ... :-D aj sintia by uz bola najradsej aby porodila a to ma este 2 mesiace cas, takze plne ta chapem, ale bohuzial, to je udel zeny vynosit dieta, keby to mali "na starosti" chlapi, asi by ludstvo vymrelo, takze sa tesme z toho, ze mame ten dar a zachranujeme svet... ;-) no ja ja teda nedockava, fakt dnes mi to ide riadne pomaly a nic sa mi nechce..a strasne ma stve to ze zajtra musim ist do prace..do kelu .. ale snazim sa nepokazit si den, lebo na tento den som cakala skoro 4mesiace ... co sice nie je dlha doba ale pre mna to bola vecnost... :-) jaaaaaaaaaaj taaaaaaaaak sa tesiiiiiiiiiiiiim ... :-)
Odpovedať
ahojte kocky, tak lucka este nic,neva ved nestresuj lukasko vie kedy ist von....vazne ked to budes najmenej cakat vtedy sa ohlasi...viem ako sa citis aj sintia,ja som uz tiez v 8 mesiaci chcela rodit :-D Este si uzi klud potom ho uz do bruska nestrcis :-D Dora tak a je to tu :-) ,super nie?podla mna to rychlo ubehlo...tak si to uzite,fakt je skoda ze robis vikend,ale co uz vecer si tiez mozte uzit ;-) Mi sme dnes chceli ist k moru,ale ako na potvoru je pod mrakom a vetrisko,tak len tura do Cambridgu,inak je tam krasne,historicke mesto,pekne obchodiky.....aj na lodke sa mozme povozit ak bude maly dobry.Chceme ist za taku hodinku,som zvedava ako to maly zvladne ,lebo je zvyknuty spat od 12 do dakej 14.00 az 15.00 a teraz neviem ci zaspi v kocari,vzdy spi v izbe. Vy co mate na plane teda dora okrem roboty a lucka okrem myslenia na porodenie lukaska ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, tak vy idete mat pekny vyletik,...tak si ho uzite...a hlavne aby nezacalo liat... mne to ze idem zajtra do prace narusilo vsetky plany, takze dnes cakam draheho, v sobotu som v praci a v nedelu by som sa mala stahovat. ... pondelok zase praca. ... :-) ty mas ake plany na vikend??pozdrav rodinku ...
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak krásny výlet vam prajem. ja viem že príde ked sa on rozhodne ale to cakanie je desne a ešte k tomu predstava že by som mala lezat v nemocke ma desi. :-S ale nejak už bude. dora a kam sa vlastne stahujes?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, neboj nebudes v nemocnici dlho...to v pohode vydrzis, uvidis...a nebudes tam sama, su tam aj ine mamicky .. :-D stahujem sa do prenajateho bytu...je to kusok od Sintii a s jej sestrou budem takmer suseda, uz som u Sintii 4mesiace a viem, ze aj oni potrebuju mat sukromie a zvlast teraz, takze ju opustam... ;-)
Odpovedať
lucka nebudes v nemocke dlho,ja som bola len jednu noc :-) samoliecba doma je naj :-D dora tak ostavas v Ba? No mi uz ideme,kym sa mi vyhrabeme tak to fakt trva 8-( ......pa pa a pekny vikend vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja ked neporodim do utorka tak by ma mali v stredu hospitalizovať. a určite mi porod hned nevyvolaju kedže budem prenasať len den. tak sa bojim toho ze tam budem dllllho. ja by som radsej na to cakala doma. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, ano zatial zostavam v BA ... lucka, neboj do utorka urcite porodis ....
Odpovedať
ahojte,ako si uzivate sobotu? dora tak ako ste sa privitali?dnes robis,ze?chuda...ale potom mas celu nedelu na draheho ;-) iwus co s tou dietou? mi sme mali vcera pekny vylet,zasli sme do spanielskej restiky na obed a to sme chceli len nieco na zobnutie,porcie boli miniaturne ale cene .... 8-( za to by sme mali peknu veceru pri svieckach na cine :-D a aj chutovo som bola sklamana a muz tiez aspon vieme kde neist :-N inak bolo pekne,mali sme prechadzku v parku,horucu cokoladu pri rieke,na ihrisku s malym a par nakupov na dovolenku...teda to len ja :-N dnes sme chceli robit barbeque ale pocasie je dake zamracene,ako je u nas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Sunny u nás je krásne teplúčko. Svieti slniečko x-) . No nepodarilo sa mi nájsť dietu na nete :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja som zase sama doma. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, nesmúť aj ja :-| . No ako sa máš a čo nové? Tebe to zrejme Dr. vypočítala presne a porodíš na čas ;-) . Vo štvrtok porodila aj jedna moja kamoška dievčatko, tiež sa poponáhľala :-) . Takže všetko je už zbalené?
Odpovedať
Profilova fotka
ano zbalena som. ešte pobaliť maleho. a kde mas drahého? inak nove nemam nic. stale rovnako, žiadne príznaky sa nekonaju. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak šup šup pobaliť Lukáška a môžeš ísť. Možno čaká práve na to ;-) . Môj je na chalupe, išiel pre rodičov, ale už sa ozval, že príde, takže ja už sama niesom :-) . Dnes ideme pozrieť na sobáš do kostola, je tam slovensko - talianska svadba, tak sa ideme naladiť už aj my, veď už len 133 dní :-o . Nenormálne to letíííííí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to sa len pekne svadobne ladte. :-D veru nenormalne to leti. ani sa nenazdas a budeš mať už aj ty zatým. a to si ešte pamätám ako si nedavno vravela o zasnubach. :-D
Odpovedať
Ahojte. Lucka, kedy máš presne termín? A ako sa cítiš, dá sa to vydržať, nebolieva Ťa chrbát, nohy, alebo tak?
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj Zunka, vitaj ;-) . Tebe sa ako darí? Lucka, už sme sa naladili x-) . Ja som šťastná, že to mám ešte len pred sebou :-) . Neviem, čo budem vravieť po svadbe :-D . Potom sa tešiť už len na dietky :-D
Odpovedať
Ahojte. Zunka ako sa máš? Iwka a to sa kto vydáva za Taliana? :-o Lucka ani ja som nemala žiadne príznaky a zrazu som sa v noci zobudila na bolesť išla som na WC a prešlo to tak som si išla ľahnúť a keď som prišla k posteli tak šup a bola som mokrá ako keby som sa pocikala :-D Vravím si,veď som bola teraz na WC tak čo je zase prišla bolesť a tieklo zo mňa ako z kohutika.Vravím si pre boha veď to je plodová voda,budila som manžela a išlo sa do pôrodnice. Tak neboj nič príde to ako z jasného neba.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?