Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no lucka neviem na co by mohol asi tak letiet???skus mu vysvetlit, ze ked sa dostane z bruska von nebude sa musiet tlacit bude mat kopu priestoru a ze bude stredobodom pozornosti a tak... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no celkom dobra motivacia. aspon na mna by to zabralo. :-D skusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no lucka, ale to ma zaberat na lukaska .... :-D :-D :-D sunny by ti poradila asi ze treba vela sexovat.. a pit caj z malinovych listov .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) , tak ako sa máte po víkende? Lucka, na Teba som celý víkend myslela, či si ešte celá, či to už prišlo... :-) Dori, nič nové na bráne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj ivka... no skoda.. myslela som, ze ma niecim potesis ... ty si ako vikendovala???
Odpovedať
Profilova fotka
Ja celkom fajn, v sobotu sme boli na tej chalupe, čo som spomínala, včera sme boli na Poľane a potom sme ešte vytiahli bicykle, tak sme mali športový deň :-) . Takže v celku fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bicykle??? fuha tak ja som sa nebicyklovala uz pekne dlho.. uz som to asi aj zabudla... :-D ja som mala na plane ze si aspon trochu pokorculujem, ale nejak nevyslo ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Sme si s drahým od dnešného dňa nahodili diétku, lebo v ziem sme nejako rozkysli :-D . Tak musíme do toho zaradiť aj pohyb :-) . Ja by som chcela dať dole takých 5 kg, to mi stačilo, tak dúfam, že to pôjde ako po masle :-D . Drahý to neviem či vydrží, nedávam mu veľkú šancu, on je veľký hladoš :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nejaka ta dieta by sa zisla aj mne... ale ... ked mne teraz tak chuti papat, nemozem v tom nechat sintiu samu... ked papa ona musim aj ja... no a ona papa stale ... :-D :-D drahy schudol v UK dost vela, takze toho uz musim krotit resp. ho teraz budem musiet prikrmit .... :-D :-D kto ma bude nosit na rukach??vsak ho zlomim??? :-D :-D mam taky bachor, ze ma ludia v buse pustaju sadat, co si myslia ze som tarchava ... :-D :-D no ale to asi nie je moc do smiechu ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bože, ja tiež. Neviem, prečo mi to ide všetko do brucha ]-( :-D . Ale dnes som zatiaľ na vode a keď sa zatnem, ja to zvládnem. Teda dúfam :-D . Dva týždne chcem delenú stravu a potom si dám octovú, tú mám osvedčenú :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a to je aka ta octova.. napis.. nepoznam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooooojte... lucka, este si cela??? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, dnes je tu poriadne pusto :-( . Dori, no to je presný rozpis stravy na každý deň od pondelka do nedele. Drží sa dva týždne, týždeň pauza a potom znovu dva týždne. Ja som schudla cca 7 kg, bola som spokojná. Prvé dva dni sú ťažké, ale keď to vydržíš, stojí to za to x-) . Držalo ju veľa báb aj z témy "cica nežer", tam by Ti vedeli povedať aj stránku, kde sa dieta nachádza, ja to mám doma.
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, ale ja uz fakt budem musiet nieco zo sebou robit lebo vcera som bola pozerat jeden byt a majitelka sa ma spytala ze ako chceme fungovat v takom malom byte aj s babatkom .... nooo musim sa nad sebou zamysliet ... :-|
Odpovedať
caute kocky,ako sa mate? nejak nepisete... tak mne sa v robote celkom paci,dobry kolektiv,dost roboty ale len rano,poobede je celkom pohodicka,a obedove hoinove prestavky travim z muzom,ideme do parku dame si sandvice,je to super. Dnes akurat mangelovi volali do prace zo skolky ze maly ma chudak teplotu,lebo ked sme boli v nedelu von,bolo velmi teplo a slnko pripekalo a asi dostal daku alergiu,cely zcervenel a hrozne sa skrabal a mal opuchnute slzave oci,vecer som mu dala sirup,no a dnes mal 40,01 teplotu...tak ho muz bral na pohotovost,ale nic nove,len nam dali dake 2 syrupi,a povedali ze asi alerg.reakcia :-| dufam ze zajtra uz bude lepsie,lebo vecer vyzeral ok,aj sme si zatancovali :-D Inak dnes pride svokra,aby nemusel zajtra do skolky,nech ma klud a potom mam 7 dni volno tak budeme spolu,moj chrustik. Inak iwus napis podrobnejsie o tej diete mam velkyyyyy zaujem ;-) dora a ty chces z coho chudnut,ved si ako papek ]-( :-D tak zas zajtra vecer sem mrknem a potom ma tu mate denne :-D pa pa a dobru noc 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule! Kde ste? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, tak to ma mrzí, že maličký je chorý. Chudáčik :-( , také vysoké teploty ]-( . Čo presne teraz robíš, kde pracuješ? Som nejak mimo :-| . Idem to kuknúť a keď zistím tú diétu, tak hodím link, ok? Dori, to vážne? No naštvala by som sa :-D , keby mi to povedala. My zatiaľ s drahým držím delenú stravu, ide nám to celkom fajn. Drahý má dole už 2 kg, ja neviem, radšej som sa ešte nevážila :-D . Každý večer mu musím napísať, čo môže v práci papať. No sranda je to :-N . Petullia, ja som tu, videla som Tvoj album, pekné šiatky ;-) Neviete, čo je s Luckou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja som ešte cela. takže zo stredy nic nebude. :-( krpan sa tam nejak zabýval. ]-( ale moja dr. to vidi na taku nedelu. no ak neporodim do utorka tak v stredu sa mam hlasiť v nemocnici. :-( takže teraz robim všetko preto aby som malého vydurila z brucha do utorka. z hopsania na fit lopte ma už boli zadok. :-D
Odpovedať
ahojte,lucka sexovat a sexovat :-D ,neboj sa ved on sa raz ukaze :-D iwus o delenej strave som pocula dost chvali,aj muz vravel ze je dobra,tak mozno sa dam na nu,ale u nas je to o to horsie ze varim pre drobca a to mi robi chute :-p ty to ako zvladas? inak robim v supermarkete 24 hod.tyzdenne 3 dni v tyzdni,vychadza to pond.utor.stredu a potom o dalsi tyzden stv,piatok sob.....je to tak dobre a vyhovuje mi to :-) ......praca je ok,dnes bolo velmi ticho,nebola robota tak som sa skoro unudila...to nemam rada,cas ide pomaly 8-( Maly uz vyzera lepsie,svokra vravela ze spla 3 hod. poobede,tak super,hadam uz mu to prejde.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata... lucka, a nakoniec to aj tak bude v nedelu :-D citim to v kostiach :-D sunny, tak to je super, ze sa ti v praci paci... snad ti uz aj maly bude zdravy a pozor na slnko .. ;-) mne uz zajtra pride milacik .. jupiiiiiiiiii.... sa mi nejak ani verit tomu nechce ze uz zostane na sk... :-D ivka, to vazne, si o mne myslie ze som tehotna...fakt mam velke brucho...ale ked mne tak chuti papat a nemozem v tom sintiu nechat samu aj jej lepsie chuti ked niekto papa s nou ... :-D :-D peta, tie tvoje saticky su krasne, a v pozadi na fotkach vidiet aj Ivu a Zustu, pomahali ti s vyberom??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dora tak to je super s tým tvojim drahým. tesim sa s tebou. x-) mne je to už jedno kedy hlavne aby to bolo do utorka aby sme nemuseli do nemocky. vidim že si obetava kamaradka v tom papani. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko Vám prajem ;-) , Lucka, že sa aj ukážeš na MS!!! Si zanevrela na nás :-D . Ja to cítim tak, že zajtra už pôjde Lukáško von :-) . Je celkom pekný dátum :-D , ak mu záleží na tom :-N . Dori, tak s kamoškou treba byť v dobrom aj v zlom, tak kľudne papkaj a papkaj, potom bude on s Tebou :-D . Sunny, super, že sa Ti páči v práci. Zvládam to v pohode, keď chudneme spolu :-) . Horšie je to, keď si v tom sama.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. nie nezanevrela ale teraz mam dako malo casu. stale nieco ešte robim aby som to stihla do porodu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak je to všetko ok ;-) . Ja som si myslela, že si večne na MK a nás ani nepozdravíš :-) . Ale takto je to v pohode. Čo Ti ešte treba stihnúť do pôrodu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Všetky Vás zdravím a špeciálne malého Lukáška. Tomu je v brušku nejako dobre - ešte si chce veget chvíľku užiť. Potom to začne - papať, prezliekať, vymieňať plienky, kúpať - je mu v brušku lepšie, tak ho nenaháňajte :-D . Lucka, aj ty si ešte uži oddychu, lebo už sú to pravdepodobne posledné dni kľudu vo Vašom domčeku. Aj keď chápem, že to už chceš mať za sebou. Manželova sesterka predvčerom porodila dievčatko. A to tak, že išla ráno len na kontrolu A o 16-tej už bola malá na svete. Prajem veľa sily pri chudnutí - ja by som to asi nezvládla, ale držím Vám palce. Dora, ako s tou prácou? Ideš do Zvolena, či ostávaš v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Monika, aj Teba je tu zázrak vidieť :-D . Ako sa máte s manželíkom? O pár dní budete mať prvé výročie svadby x-) . Rýýýýchlo to zbehlo, však? A Vy a bábätko? Ešte stále Ťa manžel nezlomil? :-) Tak to bol dobrý pôrod, aj ja chcem taký x-) . Ako sa malá volá? Ja som na to expert, ja len mená vyzvedám :-D
Odpovedať
ahojte, dora super to fakt rychlo ubehlo,ani sme sa nenazdali a uz tu mas frajera :-) ,tak si to pekne uzite ,aj moj ma zajtra volno tak chceme ist k moru pozriet,ak bude pekne,lebo hlasili ochladenie,typicke ked mam 7 dni volna 8-( ,ale aj tak odychovat :-) iwus tak to je jasne ze dvom to ide lepsie,dnes som sa vazila a za tych 6 dni roboty na nohach a neustaleho hybania,a neprejedania sa som neschudla ani deka ]-( .....neviem kde je pes zakopany,lebo ja sa citim chudsia to je cudne :-( lucka drzim palce do utorka,nemysli na to,ono to pride ked to ma,viem ze je to tazke,ale skus ist na dlhu prechadzku,sparavit si pekny vecer z manzelom [mozno uz posledny :-D ] a uvidis....
Odpovedať
ozaj dora ako sa ma sintia?uz je na oficialnej materskej nie?rastie? ahoj monika ,ako sa mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, veľmi sa na váhu nespoliehaj. Ja keď som chudla aj predtým, síce som schudla 7 kg na váhe, ale na oblečení bolo vidieť, že mám dolu viac. A najviac to oceníš vtedy, keď si to všimne aj okolie. Takže budeš vidieť hlavne na nohaviciach, že kilečká idú dole x-) . Ja hľadám tú octovú...
Odpovedať
dam na tvoju radu a nebudem sa spoliehat na vahu :-) ,ale potesilo by keby ukazala menaj ;-) najdi tu octovu ked je taka overena ,ja teraz idem na prechadzku tak sa zatial majte pekne pa pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?