Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
lucka...verim, ze poznas zakon schvalnosti... ;-) budem teda na teba mysliet aj v nedelu ,pre istotu ..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Lucka, no tak prepáč, ale si myslím že aj budúcej krstnej maminke by sa patrilo opýtať kedy to bude vyhovovať jej, nieee? ]-( :-D Takže ak ťa to zaujíma, mne to bude najviac vyhovovať 23 alebo 25. Teda mne vyhovuje aj 24, ale keďže viem, že vtedy sa švagríkovi nedá, tak som určila tieto 2 dni! Som si to pekne vyrátala, no a 30 by som si brala dovču, 1 je sviatok, takže by som mala celé dva dni na môjho anjelika! :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
diky dora. :-D ale tebe o chvilu už príde drahý nie? už sa aj obzera po nejakej robote tu? a kde budete byvať ked sa vrati?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, veruze pride, presne o tyzden... vies ako sa strasne tesim... roboticka by mala nejaka byt, ale nechcem to este zarieknut, takze to az potom ked fakt bude... ;-) no a s byvanim, to este nie je doriesene, dost to zalezi od tej prace, takze viac info, az niekedy o tyzden...tak buduci tyzden je dolezity pre nas obidve... :-D srdiecko, mas 100% pravdu...veru Lucka, treba sa prisposobit aj krsnej mame... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teeeda. sa si maleho musim porodiť takže datum vyberam ja. ]-( :-D a basta. :-D aj tak si myslim že ten kto o tom rozhodne je drobec. a ja sa mozem aj na mihalnice postaviť. :-D inak mati videla si včera tu deku co kupila jisurka? dora tak držím palce aby to s tou prácou vyslo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme lucka.... ja drzim palce aby ta lukasko uz od zaciatku posluchal a narodil sa teda v stredu ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru v stredu. :-D cez víkend zacinam praktizovať všetky veci ktoé urýchluju porod. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Díkes dora, máš to u mňa! ;-) :-D Luci, ty sa bojíš že sa ma nezbavíš keď sa drobec narodí, čoooo? Ale veď ja som skromná, ja nič nebudem chcieť! A možno ti občas aj niečo navarím! Tak čo...? Neboj, občas ťa nechám aj vydýchnuť! :-D Videla som tú deku, je úžasná! Ja som včera behala po meste, boli sme aj v metre, si predstav že som skoro kúpila deku aj ja! Som ju mala v košíku, ale našťastie tam bol so mnou Janči a ten spustil hneď prednášku, že čo ak sa nebude páčiť.... tak som ju poslušne vyložila! Ale to bolo šťastie, lebo oproti tej čo kúpila Lucia bola otrasná! Inak pozerala som aj osušku...., ale opäť zasiahol môj drahý, že v pondelok pôjdeme do BB a tam kukneme! Nechceš ísť aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
a nepojdete v utorok. to idem do poradne tak budem vo zvolene. =-) inak je to presne ta deka co som chcela objednať cez net. :-D jasne že sa nebojim toho že by som sa ta nezbavila. ved ked navariš tak si vzdy vitana. :-D inak dnes idem robiť langose tak drž palce lebo prvý pokus mi nevysiel. tak dufam že dnes budu jedle. :-D o chvilu odem s majom do lucenca. ma tam stretnutie v nejakej firme tak sa idem previezť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, len nech s tebou ide manzelik opatrne, nieze porodis piatok 13-teho ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak ja budem o tom uvažovať, snáď si v utorok nájdem čas! :-D Vieš, po robote mám vždy toľko práce, musím sa prezliecť do teplákov, niečo zjesť, občas je hladný aj Janči, potom si musím sadnúť pred telku, potom musím von s Tinulienočkou, zase telka a potom umyť a spať! Proste nabitý program! x-) Lucia sa chválila že kúpila presne takú ako si chcela! Mi to aj 5x zopakovala! :-D Neboj, ak ti nebude prekážať môj jedálny lístok čo dodržiavam cez týždeň - teda vifonka, tak ti navarím! Aj dve! Langoše? Tak to sľubujem ocinovi a Jančimu už asi dva mesiace že ich spravím! No ale mám ja čas na to? Neboj, to je jednoduché! Ty to zvládneš!
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník Vám prajem ;-) Lucka, ja z Teba nemôžem :-D , Ty si prípad. Vraj rozhodla som sa, že porodím v stredu. A gól bude, ak to tak bude :-N . Na termíne stretka sme sa ako vždy nedohodli :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj ivka, vsak hadam si si nemyslela ze sa dohodneme hned ... ved sme zeny,nie???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dorka, tak to som si teda nemyslela vôbec :-D . Už máte aj nejaký plán na víkend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no tak si si mala ... :-D ja idem cez vikend k nasim, menili okna na celom dome tam ma caka riadna fuska, jaaaaaaaaaaaj tak sa mi nechce.... brrrrrrrrr az ma striasa pri pomysleni na ten neporiadok ... :-( a co ty ivuska???tento vikend to ides na tu oslavu???
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, až budúci piatok ideme. Už sa celkom teším :-) . My zajtra ideme na chalupu, môj bude asi ryľovať záhradu a ja sa budem opaľovať, aby som v šatách pekne čokoládkovo vyzerala :-D . Slniečko už poriadne páli ani sa nezdá x-) . Hmm, to upratovanie Ti úprimne nezávidím. Ja nemám rada podobné činnosti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim, aj ja by som sa tesila.... :-) ani ja si to upratovanie nezavidim, ja upratujem celkom rada, ale len tak ked je dom alebo byt v poctate cisty, len kde tu utriet prach a pod. ... :-D
Odpovedať
Srdiečko, tak tetička z tebe bude, a krstná taky... Pořád kontroluju, neboj :-D Pozdravuj Janka od Dana!
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeejda, ahojky matyh! ďakujem, pozdravím! Ako sa máte? Čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Nejako som to od radosti že si sa ozvala odoslala skôr ako som chcela! :-x Áno, bude zo mňa krstná, ale som z toho nervóznejšia a som nedočkavejšia ako Lucia! :-D Už bývate v domčeku? Ja som si chcela popozerať vaše fotky, no nejako som zabudla svoje prihlasovacie údaje! chi Tak sa tam teraz neviem dopracovať! A ako Dan, stále sa mu v práci páči? Hokej už vôbec nehrá? Janko bol túto sezónu v Rakúsku a teraz zase len čakám čo mi oznámi, že kde pôjde teraz! Aspoň jednu istotu mám, do Ameriky už nechce! :-)
Odpovedať
No už od Februára ;-) bydlíme, uvnitř máme všechno hotové, teď se dodělává domeček z venku a pak nás čeká zahrada. Na fotky ti pošlu odkaz do jiného alba ;-) Danovi se pracuje tak nějak pořád stejně, radši by byl na ledě... Chodí si občas zahrát, navíc teď nastala golfová sezóna, tak nemá na nic jiného čas. Doufám, že Janko už ti zůstane nablízku a že se taky třeba za rok budu kochat svatebníma fotkama!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Mati, tééééda, máte to fakt pekné! Ako sa vám býva v dome? Zvykla si si? Ak si dobre pamätám, bývali ste v byte. Dúfam že aspoň na teba si čas nájde! chi My ideme dnes na chatu, tak sa teším, konečne by nám mohlo vyjsť aj počasie, tak budeme grilovať. No, neverím tomu že zostane niekde na blízku, podľa toho čo rozpráva to nevyzerá ružovo. ]-( Za rok??? cha tak to nehrozí, on to má pekne naplánované všetko (aj za mňa). Podľa jeho plánov bude svadba najskôr tak za 2-3 roky a bábo za ďalší rok, dva. Nechcela som sa ťa to pýtať (viem že ti to liezlo na nervy), ale nedá mi to - kedy sa budem ja môcť kochať fotkami malého bábatka?
Odpovedať
Ahojte kocky,tak dnes tu uz asi nikto nebude,neva aspon si sama so sebou pokecam :-D ahoj srdiecko ty si tu dlho nebola ako sa mas?pripravena na rolu krstnej?som rozmyslala ze ked pridem na SK ci by sme dake poriadne stretko so strednej nemohli zorganizovat???co ty na to?sisa sice bude prave rodit,ale mam kontakt na magu a ta na katu b,ty na janu k.,viem kde robi janka j.....teda vela toho neviem ale co myslis? inak v robote sa mi paci,len je to dost vydrzat tam od 8 do 17.00...nebola som zvyknuta,a hlavne mi prekaza mat hodinovu prestavku,je to na nic,lebo sa najem za 10 minut a potom len sedim a zaspavam....radsej by som sla domov o pol.hodiny skor,ale to sa neda 8-( lucka lukasko este v brusku?budem na teba mysliet,lebo teraz zas robim pon,utor,stre,tak tu vela nebudem...ale drzim palceky :-) dora co mas nove?uz sa ti to zas blizi,majo pride cochvila,uz viete kde bude?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak aký ste mali víkend? ja dosť o nicom stale som bola sama. sunny ano lukasko je stale v brusku ale pracuje sa na jeho vydureni z tade. :-D dufam že to aj on chape. :-D tak z tou pracovnou dobou nic moc ale neboj zvykneš si. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky... ako ste vikendovali??? mna sa ocino snazil zapojit do prac na zahrade ale moc dlho mi to nevydrzalo ... :-D radsej navarim pre celu rotu a poriadim 100domov ako robit nieco na zahrade...taaaaaaak ma to nebaviiiii ..... :-D no ale asi sa tomu nabuduce uz nevyhnem ... :-D sunny, veru uz sa nam to blizi uz v piatok, tento tyzden mi pojde riadne dlho ... a este k tomu musim ist do prace aj v sobotu...ach jaj sa mi nechceeeeeeeee ... z vikendu nic nebudem mat.... :-( lucka, tak tebe ten porod mozno aj vyjde na tu stredu .... ;-) ivka, mas nieco nove????
Odpovedať
Profilova fotka
dora kiežby. x-) ale to by bolo až príliš idealne. hlavne ked nemam žiadne príznaky. ]-( neviem kde trčia. :-N ani ja neznasam práce na zahrade a uspešne sa mi darí im vyhybať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
snad este do stredy sa nejake priznaky dostavia... ;-) vsak to by bolo dost blbe keby si s takym bruchom isla sadit zemiaky ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tie zemiaky nesadila ani bez brucha. raz som ich sice bola vyberať ale inak nic. svokrovci vedia že ma nemaju ani volať. :-D no snad sa niečo do stredy dostaví. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super vybavene ... :-D ja som sa zatial celkom tomu vyhybala, nie sice uplne, ale az tak strasne to nebolo...ale mam pocit, ze nabuduce sa tomu nevyhnem .... :-D :-D normalne som netrpezliva aj za teba... uvidime co prinesie streda... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam že prinesie to čo chcem. :-D práve tu mam prednasku k lukaskovi aby posluchol maminu. len neviem cím ho motivovať. naco asi takéto drobce letia? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?