Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
boze, ja som dneska ani nemala ist do roboty, viete co ja tu pocuvam za vcerajsi hokej...pomoooooooooooooooooc potrebujem tlmice do usi, lebo uz ma z toho zacina boliet hlava.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Veru, dora, nech je uz leto. Ja som dnes opat vytiahla zimnu bundu, co mi je zima. Monika, aj ja som zvedava na fotky zo stretka........ Lucka,tak nech mas len dobré výsledky.... Ktovie, co je s Ivkou.
Odpovedať
ahojte, tak tu vcera snezilo,dnes vyzera slnecno :-D vcera som mala rozbehany den som bola u doktorky nech mi da daco na ten chrbat lebo sa to neda vydrzar,dnes trochu lepsie ale stale bolesti pri prudsom pohybe,ja neviem ci mam ist do roboty,je mi to luto lebo som mu chcela povedat ze ak chce este 2 tyzdne ostanem,ale takto radsej 2 tyzne sa budem liecit a ist do poriadnej roboty zdrava :-| vcera som aj u zubara bola,no ale nemam z neho dobre pocity,budovu ma hned za pohrebnictvom =-) ,je to stara osarpana budova aj vnutri je to minimum na co som v uk zvyknuta,a este k tomu zubat nevie dobre po anglicky,ja neviem vyzera ze je z albanska alebo tak.....tak skusim obvolat ineho a uvidim.A to som sa este objednala na smir test na piatok [gynek.vysetrenie]a musim sa dnes objednay k fyzioterapeutovi kvoli chrbatu.....a to mam 23 pomoooooc ja fakt mozem ist do srotu [nespominam sople a hrdlo :-D ] No a co mate vy nove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, niekedy si aj ja pripadam ako stvorena do srotu a presne teraz mam to obdobie...furt mam nejaky zdrav.problem...ked ma neboli chrbat, tak ma boli hrdlo, ked nie hrdlo tak brucho atd..a stale nieco...teraz momentalne ma boli cely clovek.... :-( snad to rychlo prejde ... takze si poprajme skore uzdravenie..... :-) suzit, ja som zimnu bundu este ani neodlozila, jedine minuly tyzden, ale tusila som ze sa pocasie este zvrtne a to ma byt takto skaredo az do utorka, ma porazi ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa Vám veľmi ospravedlňujem, ale ja keď prídem večer domov, PC už nechcem ani vidieť - musím sa z času na čas venovať aj manželovi :-D . Ale budem sa naozaj snažiť, čo najskôr fotky dodať. Permonka, asi sme včera spolu telefonovali - ak si to nebola ty, tak som potom mala svadbu na Ovčiari. Ja som Ti to vtedy napísala do IP - neviem, prečo Ti to neprišlo =-) .. Dora, silné nervy na tých Blavákov - len sa drž a obhajuj nás!
Odpovedať
dora ved co ine nam ostava,len to pretrpiet a modlit sa ze bude aj lepsie :-) ale uz mam toho plne zuby,stale nieco ,chudak maly od vcera mu dako extra nevenujem pozornost,kvoli tomu chrbatu tak sa len obsmieta po dome a nudi sa,lebo som ani na prechadzke nebola,ale vyslem svokru :-D babule kedy sa meni cas?
Odpovedať
Profilova fotka
monika, mas to odpustene :-) samozrejme, ze manzelovi sa venovat treba... neboj sa, ja nas obhajujem a bojujem za nas zo vsetkych sil, ja sa len tak nedam... ;-) sunny, ved ja sa uz dopujem vselijakymi vitaminmi, a pod. ale nic nepomaha...aj ja mam toho plne zuby...myslim ze cas sa meni buducu sobotu ale nie som si ista 100% .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, akurat mi kolegynka hovori, ze cas sa meni tuto sobotu...do kelu zase o hodinu skorej vstavat.... :-( a ja tak luuuuuuuuuuuuuubim spinkat ...
Odpovedať
to uz tuto sobotu?????no aspon ze v sobotu a muz moze stale spat :-D u mna je to zatil jedno,az ked zacnem robit od rana bude to sok 8-) nechce sa mi dnes ani varit,maly dostane kupensku stravu a ja si natrom sedvic,ale neviem co vecer,ja robim do 17.30 tak hadam muz navari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spat...co by som ja dala za to kebyze si mozem na nejaku hodku hodit slofika....ja som taka unavena, neviem co je dnes za rizikovy stupen ale vsetci sme tu nejakí nevládni.....ja by som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak spala ... sa mi oci zatvaraju same, asi si ich budem musiet podopriet zapalkami 8-(
Odpovedať
jaj o spani mi ani nehovor,berem diazepan od vcera 2 krat denne tak by som si hned dala aspon 2 hodinovku |-| ,ale do tej roboty mam ist o 13.00 a chrbat ma stale boli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemusim ani nic brat a aj tak som ochrapana, neviem ako to tu idem vydrzat este 4hodiny apotom idem samozrejme na hokej, to mi bol tiez cert dlzny toho napadu ist na hokej ...neviem na co sa tam trieskam... =-) tak zavolaj sefovi, ze ta boli chrbat, ze neprides... vsak ti to moze byt jedno ked odchadzas..nie??
Odpovedať
Článok sa načítava...
no uz som aj volalal idiot jeden sprosty ma riadne vytocil ]-( hned na mna zacal hukat co som vcera neprisla,a to som hovorila jeho brarovi v pondelok ze v utorok nepridem,lebo nemma kde dat maleho-dohoda bola ze budem robit v stredu a vo stvrtok,vtedy mam zaistenu skolku,a nie v utorok-co malo by zaucanie-ako tak som vybavila pondelok na zaucanie....a on ze som mal aj v utorok prist,a ze nechce aby som do prace tahala rodinu-ze to je moj problem,tak som mu povedala nech si najde dakoho ineho.. muzovi som volala ten bol riadne nahnevany a ze tam po robote ide co si to dovoluje,som vravela nech to necha tak,ale on nie....no sila. Som rada ze som odisla s takym debilom robit,vies si predstavit keby bol maly chory by mi to neuznal,,,....to ja nepotrebujem v prvom rade je dieta a zdravie. Ty by si nemala ist na hokej zlatko,tam este viac prechladnes!!!mala by si doma s acajom lezat!!! este ze mi svokra prisla,ta aj maleho ulozila a mi s nim pomoze,lebo mne sa zle chodi.... Uz sa len musim dat do poriadku do aprila kym zacnem v sainsbury.
Odpovedať
Profilova fotka
no to je debil, vsak si viem predstavit, ze asi si si nenechala skakat po hlave..aspon ta nemusi mrziet ze odchadzas... viem ze by som nemala ist na hokej, ale ked som si zajednavala listok som este nebola chora...no vsak ako sa to hovori co ta nezabije to ta posilni, tak uvidime co to spravi ... ;-) este ze ti aspon ta svokra obcas dobehne pomoct..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja som späť z poradne. vysledky su nastastie dobré len musim stale brať to zelezo. a malý vraj už dosť klesol takže sa pripravuje na porod. a som už aj otvorena. ja len dufam že tam ešte aspon 2tt vydrží. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, ze mas vysledky v poriadku, snad sa lukaskovi este nebude chciet na svet, vsak mu dohovor, aka je tu teraz zima, nech este vydzi tie 2tt, ze to sa akurat otepli .... :-D keby sa to tak dalo, vsak?? :-)
Odpovedať
lucka tesi ma ze je vsetko ok,len tak dalej :-) dora a s kym ides na hokej?
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, ahoj ;-) . No Ty si zlatá, že máš o mňa takú starosť ;-) :-D . Som v poriadku, akurát už chodím do práce a keď prídem, tak sa mi už nič nechce, ani len PC zapnúť :-D . Mám sa fajn, všetko je ok. V pondelok idem na kontrolu. Čo máš nové Ty moja? :-) Ako pokračujú prípravy? U nás je všetko po starom, v pondelok sme boli na prvom naučenstve na fare, bolo celkom fajn x-) . Ozvi sa aj cez IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivus. to je fajn že sa mas dobre. už ta to ani neboli? boli ste na naucenstve aj so suflom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Lucka, tak budeme vsetky držat palce, nech to dotiahneš do uspesneho pôrodu...a ukažes nam coskoro fotku maleho babatka. Ivka, no mam starost, som sa bala, ze ked si sa neozvala, tak ta zobrali znovu do nemocnice..alebo nieco take ..Som rada, ze je vsetko OK. Zajtra sa ozvem aj cez IP. Teraz som len nakukla, som momentalne u rodicov. Zelam Vam vsetkým pekný vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
suzit aj ja dufam že to už bude čoskoro ale najskor o 2tt. :-D skor sa mi neda. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak sa ty len pekne zavri, povedz Lukáškovi, že ešte bude mať dosť času pozerať na svet, tak nech nenakúka :-D . Dala som fotky do môjho prípravného albumu, tak pozrite. Tie ostatné sú na Zunkinom albume, tak Zunka, ak sem niekedy zavítaš, poslala by som Ti ich a dáš ich do toho Tvojho - nech sú všetky pokope. Iwuš, fajn, že si ok. Dora, tak zajtra sa opäť priprav - budeš mať v práci opäť ťažký deň po prehranej sérii 4:0 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata.... monika, no bola som vcera na hokeji, bola som si pozriet tu radost slovanistov...vsak mna tesi ked sa tesia druhí... :-) v robote mi zatial nikto nic nehovori..vsak po vcerajsej ranajsej vymene nazorov, komu by sa chcelo pustat sa znovu somnou do hadky.... ;-) ivka, ty uz pracujes???a nemoze ti to nejak ublizit??? ja by som este aspon tyzden zostala doma.... sunny, na hokeji som bola s medom, slavom a sumom a este s jednym jarkom ale to neviem ci poznas.... akurat riesim tazku dilemu, volaju ma z byvalej prace naspat k nim do zv...neviem co robit... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dora, to je asi dosť ťažké rozhodnutie - musíš zrátať pre a proti. V prospech BA je určite plat a v prospech Zvolen je domov... Je to funkcia, ktorá sa Ti páčila? Je to niečo lepšie ako v BA? Spomínala si, že u Sisi budeš kým sa nenarodí maličký - vieš už potom, kde pôjdeš?
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, ono platovo to ani moc velky rozdiel nebude,a v podstate by som robila to iste co aj tu v ba, ono vacsina veci hra ze zvolen... ale neviem co povedat v tejto robote, slubila som im ze neodidem ze tu budem min. 5rokov, a neviem ako to bude s drahym, viem ze by chcel zostat v travnici a co potom budem davat zase vypoved v zv lebo pojdem do travnice...takto by som asi isla do travnice ked sa drahy vrati z uk a do BA by som dochadzala, ale ked pojdem naspat do ZV, tak neviem ako to bude s drahym...lebo neviem ako to bude s jeho pracou co ak bude mat nieco na zapadnom slov....ach boze...ze som ja zdvihla vcera ten telefon...mam teraz riadny chaos a taky kludny zivot som ja mala... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
A kedy sa vráti drahý z UK?
Odpovedať
Profilova fotka
povedal mi ze na 100% v maji a ak vyjde nejaka robota tak mozno aj skor...ale ja predpokladam, ze v maji...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dora tak to ti fakt nezavidim toto rozhodovanie, kedže neberieš ohlad len na seba ale aj na drahého. vtedy je to ešte tazšie. tak ti držím palce aby si sa správne rozhodla. ale ak tvoj drahý je pevne rozhodnutý ostať v travnici a ty si s tým suhlasila tak asi nie je o čom.
Odpovedať
Profilova fotka
inak moni pozarala som foto a fuuuj. som tam ako slonie mlada. co mláďa, hotový slon. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, ale mne to drahy velmi neulahcuje, lebo mi povedal, ze by sme mohli zatial byvat u nasich a potom neskor mozno zacat stavat domcek v travnici..takze o to je to este zlozitejsie..keby mi bol povedal, ze chce byvat v travnici a ze zvolen neprichadza do uvahy, tak by to bolo o trochu jednoduchsie...ale .... a vobec nevyzeras na tych fotkach ako slon, nahodou si tam veeeeeeeeeeeeeelmi zlata... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?