Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
som chcela napisat, ze: "monika, som zvedava na fotky tak dopln"... :-D a k lucke, som chcela napisat, ze pozdravuj jajus, ak s nou budes v kontakte a samozrejme aj ivku ... takto som to chcela napisat, som nejako mimo ...to bude tou chorobou a asi aj pocasim a samozrejme tym ze je pondelok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka no jednu spolocnu fotku mame, tak je to zdokumentované. Mate uz aj vybranu konkretnu postielku, ci idete len pokukat?
Odpovedať
no ja viem ze si nemozes vymeskavat,ak to neni take zle ok,ale ak sa fakt citis mizerne vsetko ide bokom,zdravie je prvorade. ved jasne som rada ze aspon nieco,aspon dake extra money :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze sa to da vydrzat, vsak keby to bolo velmi zle, tak nejdem do prace...no ale aj tak sa mi blbo robi, lebo stale smrkam, zle sa mi dycha, kaslem,boli ma hlava...jasne ze kazda libra navyse je dobra, aj ked v obchode mas asi len minimalku, vsak?
Odpovedať
v tomto londis mam minimalnu,ale v sainsbury by som mala 5,56 a po 6 mesiacoch 5,72 co je dobre,plus mi daju 24 hodin zatial co v londis mam len 16. A ty sko v praci?Paci sa ti?
Odpovedať
Profilova fotka
a sainsbury mas daleko od domu?ale zase tam sa asi aj viacej namakas, vsak sainsbury je velke, ja by som asi radsej brala londis, vsak mozno ti da aj on viac hodin...vsak to musis najlepsie vediet ty... ;-) ja v praci v pohodicke, jasne ze sa mi paci, zatial je vsetko super..uvidime co prinesie cas :-)
Odpovedať
sainsbury je hned vedla kenovej roboty......a je to lepsie aj pre buducnost,mas sancu ist vyssie,viac penazi,vyhody atd....londis je stale to iste,ale ved uvidim ako ma to bude bavit po dneskajsku/. To je dobre e sa ti paci,asi mas aj dobry kolektiv,lebo to je dolezite. Len tak dalej,kym sa da,lebo potom mozno odides niekam z drahym.
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak to uz ty musis vediet, co je lepsie... :-) je tu super kolektiv, vsetci su takí milí, ze niekedy mam pocit, ze to snad ani nie je mozne... :-) no vsak to este neviem ako to bude somnou a mojou buducnostou ....
Odpovedať
vsak ako sa hovori-nechaj tomu volny priebeh :-) mozno nakoniec to bude upne inac ako si myslis...nikdy nevies. ja sa uz zas tesim na SK v juni,to sa hadam stretneme,lebo mame tam si ce dovcu ale na SK ostavame este 4 dni po....tak musime niekam zajst...
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze tie 4 dni vychadzaju aj na vikend lebo ak nie, tak to neviem ci sa stretneme, alebo budete musiet aj s kenom dobehnut do ba, teda vlastne este neviem kde budem v juni, ale pravdepodobne v ba :-)
Odpovedať
no pravdepodobne to neni vikend,ale odlietame v piatok vecer tak asi pridemedo BA rano a budeme u sisi do vecera....uvidime zariadime sa podla Kubka :-) akurat mi volali zo sainsbury,no vyzera to fakt slubne nejdem predbiehat ale hovor skoncili so mnou ze zacinam 1.aprila.....len si nieco preveruju a zavolaju.Tak dufam ze to vynde
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy to presne idete na tu dovcu??noo veru mozno sa uz aj Jakubko, bude pytat na svet :-) tak to drzim palce, aby ti to vyslo, ak by si tu pracu chcela a bola by lepsia ako v londise ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
budeme na SK od 8.06.do 22.06. a dovolenka je od 11.06 do 18.06 takze kubko bude mat na male ,uz mozno bude aj na svete :-) vies v tom sainsbury to bude ovela lepsie,hlavne prac.dni v londise kazdu sobotu nedelu ,ak ked len po 4 ho.ale predsa a v sainsbury kazdu druhu sobotu od 8 do 17.00 ale nie nedelu len cez tyzden zvysok dni a vychadza to 3 dni v tyzdni....a plat mi vynde vyse 200 navyse ako v londis....takze je to lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sice som si to neprepocitala, ale fakt je to vyse 200lib. co je dost, tak teda to naozaj bude lepsejsie ... :-) noooooooo uvidime ako sa Jakubkovi bude chciet na tento svet, mozno aj skor ... :-)
Odpovedať
ved prave to nikdy nevies,kedy to ma termin,tusim 25? vsak mi pisala ze uz ma len 12 dni do MD.....aspon nech uz odychuje. ja idem uz dat maleho spat a skusim si dat horuci kupel ci to zabere na ten chrbat :-| zatial sa maj pekne potom este pokecame
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zda ze 23, vsak 2dni hore dole.. :-) aj ked si myslim ze v tom stadiu tehotenstva je vela aj 1hodina :-) tak sa teda maj .., papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, tak som tu živá a dúfam, že aj zdravá. Domov ma prepustili v sobotu poobede :-) , konečne. Išlo to tam veľmi pomaly. Mrzí ma, že som nebola na stretku, ale možno nabudúce ak nejaké ešte bude :-) . Pozriem si aj foto, že ako ste sa mali x-) Pekný dník Vám prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeee ivka ahoooooooj .. tak to je super, ze uz si doma...verim ze aj vysledky budu ok..aj ta to bolí ...???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dorka ;-) , výsledky budem mať v pondelok, tak aj sa trošku obávam :-| . Ale verím, že to bude ok a konečne si budem môcť vychutnávať prípravy na svadbu x-) . Veď pomaly a iste sa to kráti :-) . No bolieť ma to nebolí, ale keď urobím nejaký strmší pohyb, alebo v noci keď sa prehodím práve na tú stranu, tak ma to hneď vráti späť :-) . A večer ma to nenormálne svrbelo, ten rez, tak drahý hneď povedal, že super, to sa ti hojí x-) . Ty sa ako máš? Stretko si nestihla? :-)
Odpovedať
uz som spat...ahoj iwus tesi ma ze to uz mas za sebou a hadam vysledky tiez dobre dopadnu :-) ja som mala horucu vanu,trochu som si odychla,ale chrbat stele boli,tak sa idem zasobit tabletkami,nech do vecera vydrzim.....ach jaj to si neviem predstavit ak budem zas tehotna,asi budem od zaciatku prilepena na posteli az po 9 mesaicov lebo ma bude chrbat zabijat :-( tazky osud matky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, pevne verim, ze to bude v absolutnom poriadku...a drzim palce...tak to by si si uz mala zacat vychutnavat tie pripavy, vsak ved to je jedno z najkrajsich obdobi, podla mna...ti verim, ze ta ten rez omína, moja strynka, prisla v piatok z operacie a tiez to ma riadne, chuda, tiez ju to boli, a nemoze sa riadne ani posadit ani lahnut..no hroza... ja sa mam, da sa to vydrzat, ked si odmyslim to zle, tak v podstate sa mam fajn, stretko som nestihla, co ma aj mrzi...no snad nabuduce,aj ked to neviem ci to lucka este stiha... ;-) sunny, mna tiez v poslednej dobe zacal dost boliet chrbat, napr. vcera to bolo absolutne priserne, plne ta chapem a to si neviem predstavit tu bolest ked budem tarchava ...
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, tak sa drž prvý den v práci....Večer sa ozvi, ako si dopadla. Ivka ahoj, chýbala si nám na stretku - teda mne urcite, kedže som tam bola jediná slobodná pred vydajom.
Odpovedať
dik suzit,zacinam o 2 a koncim o 6 ale potom mam ang.kurz ale potom nakuknem a pridam svoje prve dojmy a mojej novej prace :-D ,ved mi pred chvilou sef volal uistit sa ci pridem ;-) dora -ved prave a ked si tehotna ani si nemozes dake silne tabletky zobrat,co mne len tie zaberaju :-| asi si kupim kosmodisk :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, keby ti ten kosmodisk chcel aj pomoct, ale ja tomu moc neverim ...
Odpovedať
nikto nikde? =-) tak vcera som bola v tej ROBOTE,hmm...nebolo to zle,nenarobila som sa vela,ale mam mat vsetko na starosti.Hned prvy den som brala zakaznikov,ale je tam strasne vela veci sa naucit,ako robit objednavky tovaru ktory nepoznam po mene,lebo tam maju asi 100 druhov kolacov...ale inak je to pohodcka robota...ale nie na dlho,lebo dnes mi prisiel contrakt na robotu v tom sainsbury co som cakala,a tam zacinam 4.aprila jupiiiiiii :-) Neviem ako to teraz povedat tomuto sefovi,ja na take veci nie som,muz vravi aby som este ostala,korunky sa zidu aj teraz a potom mu to poviem....lenze to uz budem zaucena a podla mna to je podraz,tak mu proste v stredu poviem ze mam ponuku a nech si vybere ci ma este chce na 2 tyzdne kym dakoho nenajde,alebo mam odist teraz.No ale jednoznacne som rada ze mam pracu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny,tak to je super, ze sa ti pacilo, a tiez ze mas na vyber..ani ja nie som na davanie vypovedi, myslim si ze tym ze davam vypoved niekoho podrazam, ale nie je to tak, bohuzial alebo nastastie trh prace funguje a clovek ide tam kde daju viac, resp. kde su lepsie podmienky...takze vobec nemusis mat vycitky svedomia...drzim palce...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky neviete nahodou kde sa konala svadba moniky23 písala som jej ale nejak neodpoveda. Vie to niektora z Vás Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. toto pocasie teda nevyzera na to ze by mal byť prvý jarný den. ]-( ja idem dnes do poradne tak som zvedava na krvne vysledky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka, ani nehovor o pocasi, minuly tyzden som behala v tricku a teraz mrznem, tu fuka neskutocny vietor... :-( ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeem leto... monika, kde su tie fotocky zo stretka ??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru aj ja by som už brala leto. x-) permonka neviem ci ti už monika odpisala ale svadbu mala v nejakej jedalni ale neviem kde presne. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?