Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaahojte dievcata.. tak a ja mam za sebou náááááááááádherny predlzený vikend a nastava znovu trvrda realita...drahy uz vecer znovu odchadza a ja budem zase sama :-( strasna predstava ... monika, dik za info, adresu uz mas .. ;-) ivka, ty uz asi cestujes do nemocnice, drzim palce a myslim na teba ... neviete niekto ako je jajus?este je v nemocnici?
Odpovedať
Profilova fotka
monika vyzera to, ze sme zatial styri. Ty, ja, Lucka a Arim.....Hlási sa este niekto? Skoda, dora, ze si v blave. Mohla si aj ty príst na stretko.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babeny. mozno by som dosla aj ja, bo by som vas xcela zazit :-D . Len neviem ako dlho budem v skole :-| . Ale sak, mozno sa zjavim.
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, ja piatky chodievam domov, len pridem az okolo 19:30, to neviem ci este budete v pizzerke.. ahoj petus, tak ako pokracujes s pripravami ..???
Odpovedať
ahojte zienky, no dora to je tvrda realita,ale to ubehlo co?ale aspon ste boli spolu,dohodli ste sa na niecom novom? Mne ponukli robotu v obchode [londis] je to ako vecierka,ale mam to 5 minut od domu,a hned za budovou je skolka....a je to len na 16 hodin tyzdenne....ale nevyhoda je sobota a nedela ale len na par hodin.Sobota od 1-do 5... :-| ,a nedela od 10-do 1 co je ok ,lebo maly vtedy spi.Dalsia vyhoda je ze pojde do skolky len na 2 dni a to len na poobede po 4 hodiny,a v sobotu nedelu bude s nim ocko-jupiiiiii nech vie o to je :-D No neni to to co som chcela ale je to robota,tak som sa rozhodla to dnes prijat,ale popritom si hladat nieco lepsie.Co myslite? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sak si popisala same vyhody, to je super. Vsetko zapada ako lego. Zatial to budes mat perfektos sunny. Tak ti teda gratulujem k novej praci ;-) . A mozno tam budu super ludia a dostanes tam aj lepsi flek a zostanes tam ;-) . Cawo Mirka, secko ide ako ma. Co nevidiet sa mi ide vydavat sesternicka, ta bude mala predpriprava, uz sa teskaaam :-) . A co sa tyka nas, a nasej svadby, ta sa nevieme dockat. Uz sa mi konecne prestali snivat zle sny, ze nieco nebude ako ma. Ta sa len teskame. uz len take prkotinky podotahovat ako Juliho topanocky a torticku a odvoz svadobcanov, to mame zatial doriesene len na 48% :-| . A este kvetinarku nemam. Ale sto svekruska moja vravela, ze zariadi. A ty ako? Ako bolo na Daskinej svadbe. som tam xcela ist pozriet, ale nevydalo mi to. skoda.
Odpovedať
petulia-no ze same vyhody :-D ,aj tak to mozem brat,je to tak....vyhodna robota :-p hlavne ze je zaplatena :-) So svadbou si starosti nerob,ved mate este cas,nestresuj sa,viem ze je to raz za zivot,ale mali by ste si to vychutnat,a hlavne ten den D ;-) a svadbu mas v juli,to mas este dost casu,tak take it easy 8-) Idete aj na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, ubehlo to strasne rychlo som sa nestacila spamatat ani si ho poriadne vychutnat ...teraz mi je veeeeeeeeeeeeelmi smutno ... dohodli sme sa(skype) to je super, ze mas roboticku, urcite to budde super..drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , vsetky vas pozdravujem :-) tu je tak krasne, ze normalne sa mi nechce ani chodit domov z prechadzky, vcera sme boli s malym vonku skoro cely den :-) najlepsie bolo, ze ja som bola vecer uplne vystavena a maly zacal o deviatej vecer zit :-o skoda, ze nebudem vo zvolene, ked mate to stretko, nanutila by som sa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
petus...vsak na tie dotahovacky mas este trochen casu, a odkial mas saticky???a kde mate vlastne svadbu aby som vedela dobehnut pozriet, ide ti hrat moj brat?som sa ho aj zabudla spytat...na daskinej svadbe bolo fajn, mala sice malo ludi, ale bolo v pohodicke, aj ked ja som si tam vsimala jedine draheho ... ;-) vsak som ho videla po 2mesiacoch ... daska bola velmi pekna nevesta a strasne super mali omsu v bacurovskom kostole, fakt taku kazen som este nepocula, perfekt, skoda ze si nedosla
Odpovedať
Profilova fotka
Dora, za pokus to stoji,ak budes o pol osmej uz v meste, mozno budeme este sediet. Posledné stretko sme koncili okolo pol deviatej.....bolo fajn. Sunny-podla mna si dobre urobila, ze si to vzala. Ved kým budes v tom obchode, moze sa ti pritrafit nieco lepsie a odtial jednoducho odídes v skusobnej dobe akoby sa nic nedialo.....A budes to mat na skok domov,budes mat vsetko pod kontrolou keby nieco.....aj muzika cez víkendy.
Odpovedať
Profilova fotka
Im robili Ti mnisi, ze? Moja krstna je s nimi strasna kaaamoska :-D . My sme ich nemohli zohnat, bo su stale v Sampore na stavbe toho klastora ci co... Tak sme sa rozhodli, ze budeme na Budci, ten fararko je v pohodke, aj ked nema take krasne kazne, ale ze sa vie aj posnazit ked mu par sadne. Myslim, ze my sme su s drahym zarezonovali. Krstna je sice nestastna, ze nas nebude sobasit Daliborko alebo Vladko, ale prezije :-D . Hej ide nam hrat aj Radik. Aspon dufam, ze nezabudol. =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sunny- ved uz nestresujem |-| , ale bolo take obdobie :-D , ked nebolo este nic vybavene. som bola ako mala. Esteze mam takeho draheho, ten vie vzdy co ma povedat aby ma schladil :-N . Svadobnu cestu... Aj sme mali v plane cosi, ale mame toho na leto vela, ta neviem co si nazveme svadobnou cestou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vlastne, teraz ma napadlo, ze Daska mala toho nasho farar, bo chodili k nemu na predmanzelske sedenia, bo ich spominal. Tak som rada, dufam ze si nieco pekne pripravi aj pre nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano robili im tí mnísi-kapucini..a fakt to bolo super..na budci by som sa sobasit nedala, ja budem mat v zvolenskom kat.kostole, a chcela by som aby ma sobasil ten isty farar co aj kamosku sisu, ten bol absolutne genialny...ale zevraj je dost tazke spojit sa s nim...myslim ze brat nezabudol a o takom case akurat chodieva domov z talianska, takze urcite pride :-) odkial mas tie saty??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Z Ellen. My sme to vo Zvolene nexceli, bo ked vyjdes pred kostol ta si na hlavnej krizovatke a na Budci je predsa len krajsie prostredie, aj ked ten kostol je krpaty :-| . Ale ja sa zmestim ;-) a drahy urcite tiez :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, ale to nebol buciansky farar...alebo si ho ja s niekym mylim, no teraz som v pomykove ... :-) no to je jedno vsak ak to bol buciansky, tak potom mal super kazen, tak som sa v nom teda zmylila..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, v Rustikane sa nedá zarezervovať miesto.. Tak sa teda stretneme pred Rustikanou a ak nebude voľné, pôjdeme niekde inde.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem koho mala. Bo ich spominal, ked sme tam boli, ze sme sa akurat minuli, ze tam boli. A pocula som na neho vela nadavat, ale zase kamoska co ho pozna mi povedala to co som zazila na vlastnej kozi, ze ked mu sadnes, ta sa snazi velmi. A my sme s nim zatial velmi spokojny. Je maximalne ustretovy a ked som bola na jeho omsi naposledy, to bolo 1. sväte myslim vtedy, ta to urobil krasne. Len neviem kto je tam organista na Budci. To si musim ist vypocut, bo ked pocujem ten svadobny pochod ako podaktori hraju 8-( . To nam radsej zahra moja ktorakolvek spoluziacka zo strednej lepsie. :-) Monicka... OK. Poslala som ti mailik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je divne, ze nechcu rezervovat stol......Monika ja tam uz budem pred piatou, tak sa pojdem mrknut hore, ci je nieco volne....ked nie, tak pojdeme inde. Petulia-ake budes mat saty? Ja mam tiež zajednane z toho salonu.....
Odpovedať
Profilova fotka
Tie saty nie su na stranke, ale take svetlucko kremove, s dlhou vleckou s krajkou a snurovaci korzet a take nejake goraliky su po nich. :-| Chabo opisane,a le trosku snahy tam bolo ;-) A ty mas ake?
Odpovedať
Profilova fotka
Petulia, to som si uz vsimla, ze na stranke nove saty nie su....hoci ked som sa pýtala tej pani zo salónu, tak mi povedala, ze celá nová kolekcia urcite bude na nete.....no velmi tomu neverím. Moje saty su momentalne vo výklade,su kremovej farby, vrchná korzetová cast vysívaná a spodná cast dost nazberkaná, bohatá sukna, tiež majú šnurovací korzet. Vybrala som si k nim aj bižutériu, aspon si nemusím kupovat, polodlhé rukavicky bez prstov a jednoduchý maslový závoj do pol chrbta. Budem mat aj korunku.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si u nich pozicala korunku a nejaku bizutku, zavoj nechcem, aj ked niekedy je to pekne, ale ja by som radsej bez a ani rukavicky ee, bo ak bude teplo... co dufam, ze bude ;-) .Asi viem ktore saty mas. Ak su to tie co myslim, tak tie boli kraaasne, ale snazila som sa najst saty aj podla draheho, co mi rozpraval, ze sa mu paci. A prave take som nasla, tak som si ich zajednala :-) .
Odpovedať
tak som tam akurat bola,moj zamestnavatel je pakistan :-D ,ale je celkom ok,mi hovori ze no ze vidi ze mam dieta...ze co s nim...a ja ze pojde do skolky,a on ci mam este niekoho kto sa on postara ked bude chory,tak ja ze mam svokru...a som nanho vyhrkla ze ma davat mladym mamam sancu,ze aj on bol dieta :-D ,tak zacinam v pondelok na zaucenie :-) dnes este skolku vybavit,a mam pokoj......aspon dake extra korunky,inak dakjem za potporu za dobre rozhodnutie ;-) dora-co s majom?nic nove ohladom buducnosti? petulia-ved svadobnu cestu nemusite mat hned,mi ju mame tiez tento rok,rok po svadbe 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny tak to si mu dobre povedala....to s tou mamou a dietatom..... Petulia ja vobec netusim, ci sa mojmu nastavajucemu budu pacit moje satocky, lebo mal par poznamok ku korzetovým satám vseobecne...no mne sa pacili najviac tie, tak hadam, ked ma v nich uvidí, ho to prejde.....a vy kde budete mat svadobnú hostinu? My máme vo Víglasi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, ďakujem, že na mňa myslíte ;-) . Zajtra ma to už čaká, dosť sa bojííím. Už nech je po všetkom. Janka máva nevoľnosti, tak preto je PN. Suzit, tie korzety v LC mali?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka,neboj sa urcite bude vsetko v absolutnom poriadku len treba mat pozitivnu mysel ... vsetky na teba myslime ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem ;-) Dorka. Už pracuješ? Ako bolo na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne uz pracujem a taaaaaaak hrozne sa mi nechce...na svadbe bolo fajn, zabavili sme sa, ale radsej by som bola s drahym niekde sama a venovala sa len jemu..a vy ako na plese, vytancovana???
Odpovedať
Profilova fotka
My na plese tiež fajn :-) . Tancovali sme do rána do 6tej x-) . To bola predpríprava svadby, až tam si to zopakujeme x-) . Aj kamoši boli zväčša tí, čo budú na našej svadbe :-) . Nevesta bola pekná? Asi zbytočná otázka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?